Hledat

Ubytování

Ubytování město Bischofshofen

Ve městě Bischofshofen (Rakousko) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bischofshofen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bischofshofen

Ferienwohnung Höllwart

9,9

Ferienwohnung Höllwart

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Höllwart. Tento apartmán se nachází na klidném místě v Bischofshofenu přímo nad známými skokanskými můstky. Ubytování Ferienwohnung Höllwart se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Barbarahof

9,7

Ferienwohnung Barbarahof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Barbarahof. Apartmán Ferienwohnung Barbarahof se nachází v Bischofshofenu, 2,8 km od skokanského můstku Paul-Ausserleitner-Schanze. Ubytování Ferienwohnung Barbarahof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Moosberg

9,7

Apartment Moosberg

Ubytování (Apartmán) Apartment Moosberg. Apartment Moosberg nabízí ubytování s terasou, výhledem na hory a kávovarem, přibližně 900 metrů od parku Paul-Ausserleitner-Schanze. Ubytování Apartment Moosberg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Wimmer

9,7

Ferienwohnungen Wimmer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Wimmer. Ferienwohnungen Wimmer jsou apartmány s balkonem situované na hoře Kreuzberg, 250 metrů od kostela Buchberg a 8 minut jízdy od centra Bischofshofenu. Ubytování Ferienwohnungen Wimmer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Steinberger

9,6

Ferienwohnung Steinberger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Steinberger. Tento apartmán se nachází 3,4 km od centra Bischofshofenu a nabízí zahradu s grilem, terasu, sluneční terasu i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnung Steinberger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mairhofer

9,6

Mairhofer

Ubytování (Apartmán) Mairhofer. Apartmán Mairhofer nabízí ubytování s možností vlastního stravování 5 km od centra města Bischofshofen a skokanského můstku Paul-Ausserleitner-Schanze. Ubytování Mairhofer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bio Alpenhof Rostatt

9,5

Bio Alpenhof Rostatt

Ubytování (Farma) Bio Alpenhof Rostatt. Penzion Rostatt je bio farma situovaná v malebné horské lokalitě uprostřed luk, v nadmořské výšce 1 200 metrů a nabízí panoramatický výhled na hory,... Ubytování Bio Alpenhof Rostatt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bürglhöh

9,4

Hotel Bürglhöh

Ubytování (Hotel) Hotel Bürglhöh. Hotel Bürglhöh se nachází v Bischofshofenu a 15 minut jízdy autem od lyžařských oblastí Hochkönig a Mühlbach. Ubytování Hotel Bürglhöh se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Emsuda Orascanin

9,4

Emsuda Orascanin

Ubytování (Apartmán) Emsuda Orascanin. Emsuda Orascanin nabízí ubytování s výhledem na hory a bezplatným Wi-F v Bischofshofenu, 700 metrů od Paul-Ausserleitner-Schanze. Ubytování Emsuda Orascanin se nachází ve městě 14 Moosberggasse (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aubauer

9,4

Aubauer

Ubytování (Farma) Aubauer. Aubauer se nachází 10 km od skokanského můstku Paul-Ausserleitner-Schanze. Nabízí ubytování s balkonem, zázemí pro grilování, zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Aubauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartments Spiegl Holzmann

9,3

Apartments Spiegl Holzmann

Ubytování (Apartmány) Apartments Spiegl Holzmann. Spiegl Holzmann se nachází na venkově u Bischofshofenu, 15 minut jízdy od centra města, a poskytuje ubytování v apartmánech s výhledem na vrcholek... Ubytování Apartments Spiegl Holzmann se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Katharina

9,2

Landhaus Katharina

Ubytování (Apartmán) Landhaus Katharina. Featuring garden views, Landhaus Katharina offers accommodation with a balcony and a kettle, around 6 km from Paul-Ausserleitner-Schanze. Ubytování Landhaus Katharina se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oberwinklgut

9

Oberwinklgut

Ubytování (Penzion) Oberwinklgut. Oberwinklgut se nachází v Bischofshofenu. Nabízí pokoje a apartmány, Wi-Fi zdarma, venkovní bazén a wellness centrum. Ubytování Oberwinklgut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasthof Tirolerwirt

8,9

Hotel Gasthof Tirolerwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Tirolerwirt. Hotel Gasthof Tirolerwirt byl zrekonstruovaný v létě roku 2013. Ubytování Hotel Gasthof Tirolerwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpen Crystal

8

Alpen Crystal

Ubytování (Apartmány) Alpen Crystal. Alpen Crystal se nachází 1 km od centra Bischofshofenu, 1,9 km od skokanského můstku Paul-Ausserleitner-Schanze a 50 metrů od autobusové zastávky se spoji... Ubytování Alpen Crystal se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tante Frieda

Apartment Tante Frieda

Ubytování (Apartmán) Apartment Tante Frieda. Featuring garden views, Apartment Tante Frieda offers accommodation with a balcony and a kettle, around 3.9 km from Paul-Ausserleitner-Schanze. Ubytování Apartment Tante Frieda se nachází ve městě Bischofshofen (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amra´s Apartment

Amra´s Apartment

Ubytování (Apartmán) Amra´s Apartment. Amra ́s Apartment se nachází v Bischofshofenu, 1,7 km od skokanského můstku Paul-Ausserleitner-Schanze. Ubytování Amra´s Apartment se nachází ve městě Bischofshofen (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Klaushof (BHF121)

Apartment Klaushof (BHF121)

Ubytování (Apartmán) Apartment Klaushof (BHF121). Set in Bischofshofen in the Salzburg region, Apartment Klaushof (BHF121) features a terrace. The accommodation is 3. Ubytování Apartment Klaushof (BHF121) se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement 1

Appartement 1

Ubytování (Apartmány) Appartement 1. Featuring mountain views and a terrace, Appartement 1 features accommodation ideally situated in Bischofshofen, within a short distance of... Ubytování Appartement 1 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement 1

Appartement 1

Ubytování (Apartmány) Appartement 1. Featuring mountain views and a terrace, Appartement 1 features accommodation ideally situated in Bischofshofen, within a short distance of... Ubytování Appartement 1 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 488 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Schmidl

Appartment Schmidl

Ubytování (Apartmán) Appartment Schmidl. Featuring garden views, Appartment Schmidl is located in Bischofshofen, 4.2 km from Paul-Ausserleitner-Schanze. Ubytování Appartment Schmidl se nachází ve městě Bischofshofen (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Eiskögerl im Barbarahof

Ferienwohnung Eiskögerl im Barbarahof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Eiskögerl im Barbarahof. Boasting a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, and a fitness centre, Ferienwohnung Eiskögerl im Barbarahof offers accommodation in Bischofshofen... Ubytování Ferienwohnung Eiskögerl im Barbarahof se nachází ve městě Bischofshofen (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpen Penthouse mit Whirlpool und Sauna

Alpen Penthouse mit Whirlpool und Sauna

Ubytování (Apartmán) Alpen Penthouse mit Whirlpool und Sauna. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Alpen Penthouse mit Whirlpool und Sauna is set in Bischofshofen. Ubytování Alpen Penthouse mit Whirlpool und Sauna se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Bischofshofen

Město Bischofshofen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Bischofshofen.