Hledat

Ubytování

Ubytování město Rauris

Ve městě Rauris (Rakousko) máme celkem 141 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rauris

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rauris

Obermühle

9,9

Obermühle

Ubytování (Apartmán) Obermühle. Tento apartmán se nachází v obci Rauris, 2,9 km od lanovky Gipfelbahn, a nabízí neplacené hotelové parkoviště. Ubytování Obermühle se nachází ve městě Rauris (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Tauernblick

9,9

Ferienhaus Tauernblick

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Tauernblick. Ferienhaus Tauernblick se nachází v městečku Rauris a nabízí bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a saunu. Ubytování Ferienhaus Tauernblick se nachází ve městě Fröstlbergweg 30 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Lanner

9,9

Landhaus Lanner

Ubytování (Apartmán) Landhaus Lanner. Landhaus Lanner je vzdálený 3 minuty chůze od centra města Rauris. Příjemně zařízené apartmány v alpském stylu mají balkon a k dispozici je bezplatné... Ubytování Landhaus Lanner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Tauerngold

9,8

Ferienhaus Tauerngold

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Tauerngold. Ferienhaus Tauerngold se nachází v Raurisu, 8 km od Schwazerlift 1 a 2. Nabízí výhled na hory a na řeku. Ubytování Ferienhaus Tauerngold se nachází ve městě Hüttwinklstraße 56 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement-Pension Fahrnberggut

9,7

Appartement-Pension Fahrnberggut

Ubytování (Apartmány) Appartement-Pension Fahrnberggut. Tradiční farma Fahrnberggut se nachází 5 minut chůze od centra obce Rauris a nabízí vlastní hřiště na minigolf. Ubytování Appartement-Pension Fahrnberggut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension Moser

9,7

Pension Moser

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Moser. Pension Moser se nachází 200 metrů od centra města Rauris a 900 metrů od lanovky Hochalmbahn. Ubytování Pension Moser se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Meran

9,7

Landhaus Meran

Ubytování (Apartmány) Landhaus Meran. Landhaus Meran s neplaceným soukromým parkovištěm se nachází v obci Rauris, pouhý 1 km od lanovky Hochalmbahn a 1,2 km od lanovky Kreuzbodenlift. Ubytování Landhaus Meran se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Frühstückshotel Birkenhof

9,6

Frühstückshotel Birkenhof

Ubytování (Hotel) Frühstückshotel Birkenhof. Frühstückshotel Birkenhof se nachází v centru městečka Rauris, jen 3 minuty chůze od lyžařských vleků Rauris a hned vedle turistických tras. Ubytování Frühstückshotel Birkenhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Schönblick Resort Andrea 4

9,6

Schönblick Resort Andrea 4

Ubytování (Apartmán) Schönblick Resort Andrea 4. Tento apartmán se nachází 300 metrů od stanice lanovky Hochalmbahn v obci Rauris a má velký balkon s výhledem na hory. Ubytování Schönblick Resort Andrea 4 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Isabel

9,6

Haus Isabel

Ubytování (Apartmán) Haus Isabel. Tento apartmán se nachází v Náchodě, 2,9 km od Gipfelbahn. Haus Isabel nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na hory a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Isabel se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Triglerschlössl Appartements

9,6

Triglerschlössl Appartements

Ubytování (Apartmán) Triglerschlössl Appartements. Triglerschlössl Appartements leží v centru obce Rauris a nabízí ubytování v útulných apartmánech zařízených v alpském stylu. Ubytování Triglerschlössl Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Bergmeister

9,6

Appartement Bergmeister

Ubytování (Apartmány) Appartement Bergmeister. Appartement Bergmeister se nachází v obci Rauris, 400 metrů od lanovky Hochalmbahn, a nabízí možnost vlastního stravování, Wi-Fi zdarma a terasu. Ubytování Appartement Bergmeister se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Renate

9,6

Appartementhaus Renate

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Renate. Appartementhaus Renate se nachází na klidném místě v centru obce Rauris. Nabízí zrenovované apartmány a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartementhaus Renate se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Aberg

9,6

Haus Aberg

Ubytování (Apartmány) Haus Aberg. Haus Aberg se nachází v obci Rauris, 1,9 km od lanovky Gipfelbahn a 2 km od lanovky Hochalmbahn, a nabízí gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Haus Aberg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Stammhaus - Premium Residences

9,6

Stammhaus - Premium Residences

Ubytování (Aparthotel) Stammhaus - Premium Residences. Aparthotel Stammhaus - Premium Residences se nachází ve městě Rauris. Nabízí apartmány s kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Stammhaus - Premium Residences se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Mayr

9,6

Landhaus Mayr

Ubytování (Apartmány) Landhaus Mayr. Landhaus Mayr je dům situovaný v Raurisu, 1,8 km od lanovky Schwazerlift 1. Nabízí ubytování v apartmánech s Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Landhaus Mayr se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpengasthof Karalm

9,6

Alpengasthof Karalm

Ubytování (Penzion) Alpengasthof Karalm. Located in Rauris, 1.8 km from Schwazerlift 2, Alpengasthof Karalm provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a shared... Ubytování Alpengasthof Karalm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Hartl

9,5

Haus Hartl

Ubytování (Apartmán) Haus Hartl. Haus Hartl se nachází v Raurisu, hned u lyžařského svahu. Ubytování Haus Hartl se nachází ve městě Rauris (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maria

9,5

Maria

Ubytování (Prázdninový dům) Maria. Located in Rauris in the Salzburg region, Maria has a terrace. It features free WiFi and barbecue facilities. Ubytování Maria se nachází ve městě Rauris (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Sonnblickhof

9,5

Pension Sonnblickhof

Ubytování (Penzion) Pension Sonnblickhof. Pension Sonnblickhof se nachází v malebné oblasti v Rauriském údolí, 4 km od centra obce Rauris a lanovky Hochalmbahn. Ubytování Pension Sonnblickhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Bed and Breakfast Egger

9,5

Bed and Breakfast Egger

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Egger. Bed and Breakfast Egger se nachází ve městě Rauris, 500 metrů od lyžařského vleku Schwazerlift 2 a 500 metrů od vleku Schwazerlift 1. Ubytování Bed and Breakfast Egger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Auszeit

9,5

Haus Auszeit

Ubytování (Apartmány) Haus Auszeit. Renovated in autumn 2015, Haus Auszeit is located right in the centre of Rauris, 400 metres from the Hochalmbahn Cable Car. Ubytování Haus Auszeit se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gaby Stöckl

9,4

Haus Gaby Stöckl

Ubytování (Apartmány) Haus Gaby Stöckl. Haus Gaby Stöckl se nachází v Hundsdorfu, 3 km od centra města Rauris, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a TV. Ubytování Haus Gaby Stöckl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Bergheimat

9,4

Landhaus Bergheimat

Ubytování (Apartmány) Landhaus Bergheimat. Landhaus Bergheimat se nachází na úpatí pohoří Vysoké Taury v údolí Rauris, 4 km od centra města Rauris, a nabízí apartmány s terasou s výhledem na... Ubytování Landhaus Bergheimat se nachází ve městě Rauris (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Rasser

9,4

Landhaus Rasser

Ubytování (Apartmán) Landhaus Rasser. Hotel Landhaus Rasser se nachází v lyžařském středisku Rauris, 600 metrů od lanovky Hochalmbahn a 700 metrů od vleku Kreuzbodenlift. Ubytování Landhaus Rasser se nachází ve městě Rauris (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 394 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Standlgut 1526

9,4

Ferienhaus Standlgut 1526

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Standlgut 1526. Standlgut 1526 se nachází v historické budově v obci Rauris a nabízí zahradu s posezením a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienhaus Standlgut 1526 se nachází ve městě Dorfstraße 30 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gästehaus Luggau

9,4

Apartment Gästehaus Luggau

Ubytování (Apartmány) Apartment Gästehaus Luggau. Apartment Gästehaus Luggau je dům s apartmány situovaný v Rauriském údolí, poblíž Národního parku Vysoké Taury a 5 minut jízdy od lyžařské lanovky... Ubytování Apartment Gästehaus Luggau se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Reiter

9,3

Ferienhaus Reiter

Ubytování (Prázdninové domy) Ferienhaus Reiter. Ferienhaus Reiter se nachází ve městě Rauris, u vstupu do národního parku Vysoké Taury. Ubytování Ferienhaus Reiter se nachází ve městě Rauris (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rauriserhof

9,3

Rauriserhof

Ubytování (Hotel) Rauriserhof. Tento 4hvězdičkový hotel v obci Rauris stojí jen 80 metrů od sjezdovek místního lyžařského areálu. Ubytování Rauriserhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Anneliese

9,3

Pension Anneliese

Ubytování (Penzion) Pension Anneliese. Pension Anneliese se nachází v malebné obci Rauris v pohoří Vysoké Taury. Ubytování Pension Anneliese se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Scherer

9,3

Landhaus Scherer

Ubytování (Bed and breakfast) Landhaus Scherer. Landhaus Scherer se nachází ve středisku Rauris, 8 km od lanovky Gipfelbahn, a nabízí slunešní terasu, výhled na hory a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Landhaus Scherer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rauriser Bergchalet

9,3

Rauriser Bergchalet

Ubytování (Prázdninový dům) Rauriser Bergchalet. Prázdninový dům Rauriser Bergchalet se nachází ve městě Rauris, 2,7 km od Schwazerlift 1 a 2. Ubytování Rauriser Bergchalet se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Monika Schwaiger

9,3

Appartement Monika Schwaiger

Ubytování (Apartmány) Appartement Monika Schwaiger. Appartement Monika Schwaiger nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a kuchyní v obci Rauris. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartement Monika Schwaiger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Wieshof

9,3

Hotel Garni Wieshof

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel Garni Wieshof. Hotel Garni Wieshof je situován uprostřed rozlehlé zahrady se zázemím pro grilování, 2 minuty chůze od lanovky Kreuzboden, 5 minut jízdy autobusem od... Ubytování Hotel Garni Wieshof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Claudia 3

9,2

Claudia 3

Ubytování (Apartmán) Claudia 3. Claudia 3 se nachází ve středisku Rauris, 200 metrů od lanovek Schwazerlift 1 a 2 a 400 metrů od lyžařského areálu Rauriser Hochalmbahnen – Rauris, a... Ubytování Claudia 3 se nachází ve městě Poseweg 5 Claudia 3 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Rieß

9,2

Landhaus Rieß

Ubytování (Apartmán) Landhaus Rieß. Apartmán Landhaus Rieß s výhledem na hory se nachází v Raurisu, 400 metrů od lanovky Hochalmbahn. Ubytování Landhaus Rieß se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Groder

9,2

Haus Groder

Ubytování (Penzion) Haus Groder. Haus Groder je historická budova ze 14. století, která se nachází v klidné lokalitě v centru města Rauris. Ubytování Haus Groder se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Knappenhaus

9,2

Knappenhaus

Ubytování (Apartmány) Knappenhaus. Knappenhaus má zahradu a stojí v obci Rauris. Lanovka Gipfelbahn vede 6 km odtud. Knappenhaus disponuje grilem. Ubytování Knappenhaus se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpina

9,2

Hotel Alpina

Ubytování (Hotel) Hotel Alpina. Rodinný Hotel Alpina je obklopený zahradou o rozloze 4000 m² a národním parkem Vysoké Taury. Ubytování Hotel Alpina se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Bräu

9,1

Hotel Bräu

Ubytování (Venkovský dům) Hotel Bräu. Hotel Bräu se nachází v centru obce Rauris, 750 metrů od stanice lanovky Hochalmbahn. Nabízí saunu vhodnou k relaxaci. Ubytování Hotel Bräu se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienwohnung Prantner

9,1

Ferienwohnung Prantner

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Prantner. Ferienwohnung Prantner jsou apartmány situované v Rauris-Wörtherbergu. Mohou se pochlubit balkonem na jih s panoramatickým výhledem na hory. Ubytování Ferienwohnung Prantner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Erna

9

Haus Erna

Ubytování (Penzion) Haus Erna. Rodinný Haus Erna se nachází na poklidném místě v horách, 2 km od centra obce Rauris i stejnojmenného lyžařského areálu. Ubytování Haus Erna se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Schwaiger

9

Landhaus Schwaiger

Ubytování (Hotel) Landhaus Schwaiger. Rodinný Landhaus Schwaiger se nachází 200 metrů od centra města Rauris a 150 metrů od sjezdovek v lyžařském areálu Rauris Hochalmbahnen. Ubytování Landhaus Schwaiger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Grimming Dogs and Friends

8,9

Hotel Grimming Dogs and Friends

Ubytování (Hotel) Hotel Grimming Dogs and Friends. Psí hotel Grimming Dogs and Friends se nachází v Raurisu. Na místě se můžete zdarma ubytovat se psy, kteří po příjezdu obdrží pamlsek na uvítanou. Ubytování Hotel Grimming Dogs and Friends se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Schönblick.3

8,9

Apartment Schönblick.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Schönblick.3. Apartment Schönblick.3, a property with a bar, is set in Rauris, 300 metres from Schwazerlift 2, 300 metres from Schwazerlift 1, as well as 500 metres from... Ubytování Apartment Schönblick.3 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension und Appartement Weinschreiber

8,9

Pension und Appartement Weinschreiber

Ubytování (Penzion) Pension und Appartement Weinschreiber. Appartement-Pension Weinschreiber se nachází přímo u lanovek střediska Rauriser Hochalmbahnen, do centra města Rauris a jeho obchodů a restaurací dojdete... Ubytování Pension und Appartement Weinschreiber se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Helene

8,9

Haus Helene

Ubytování (Apartmány) Haus Helene. Haus Helene se nachází v údolí Rauris, 4 km od centra obce Rauris a lyžařských vleků. Ubytování Haus Helene se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rainberghof

8,9

Rainberghof

Ubytování (Apartmány) Rainberghof. Boasting free WiFi and free private parking, Rauris’ Rainberghof offers guests studios or apartments that have a balcony with garden or mountain views. Ubytování Rainberghof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Enzian in Rauris

8,9

Haus Enzian in Rauris

Ubytování (Apartmány) Haus Enzian in Rauris. Rauris’ Haus Enzian se nachází v národním parku Vysoké Taury, pouhých 200 metrů od lyžařského vleku Hochalmbahnen Rauris, restaurací, obchodů a barů. Ubytování Haus Enzian in Rauris se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Veiderfeld.1

8,8

Apartment Veiderfeld.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Veiderfeld.1. Apartment Schönblick se nachází v Raurisu, pouhých 300 metrů od lyžařských vleků Schwazerlift 1 a Schwazerlift 2. Ubytování Apartment Veiderfeld.1 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Daniela

8,8

Daniela

Ubytování (Apartmán) Daniela. Apartmán Daniela se nachází v městečku Rauris, pouhých 200 metrů od lyžařských vleků Schwazerlift 1 a Schwazerlift 2, a nabízí sezonní venkovní bazén. Ubytování Daniela se nachází ve městě Poserweg EG (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Rauris

Město Rauris se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 141 hotelů a ubytování ve městě Rauris.