Hledat

Ubytování

Ubytování město Maria Alm

Ve městě Maria Alm (Rakousko) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Maria Alm

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Maria Alm

Gasteg Living

9,8

Gasteg Living

Ubytování (Apartmány) Gasteg Living. Located less than 1 km from Natrunbahn, Gasteg Living offers accommodation with a balcony, as well as a terrace. Ubytování Gasteg Living se nachází ve městě Gasteg 50 (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Maria

9,7

Chalet Maria

Ubytování (Chata) Chalet Maria. Offering free WiFi and mountain views, Chalet Maria is an accommodation situated in Maria Alm am Steinernen Meer, just 1. Ubytování Chalet Maria se nachází ve městě 45 Bachwinkl (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Stablerkrämer

9,6

Haus Stablerkrämer

Ubytování (Apartmány) Haus Stablerkrämer. Haus Stablerkrämer se nachází v centru obce Maria Alm, pouhých 200 metrů od lyžařského vleku Natrunbahn s přímým přístupem k lanovce Königstour, a nabízí... Ubytování Haus Stablerkrämer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Theresia

9,5

Landhaus Theresia

Ubytování (Apartmán) Landhaus Theresia. Landhaus Theresia enjoys a quiet location, a 5-minute walk from the centre of Maria Alm. Ubytování Landhaus Theresia se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sommerstein

9,5

Haus Sommerstein

Ubytování (Apartmány) Haus Sommerstein. Located in Maria Alm in the Ski Amadé, Haus Sommerstein is just 150 metres from the Dorfj@t and Natrun ski lifts. Ubytování Haus Sommerstein se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

UR-NATUR Appartements

9,5

UR-NATUR Appartements

Ubytování (Apartmán) UR-NATUR Appartements. Set in the centre of the Hochkönig Ski Resort in Hinterthal, the Ur-Natur is 8 km from the centre of Maria Alm, and it offers free Wi-Fi and parking in the... Ubytování UR-NATUR Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Active Chalet

9,4

Active Chalet

Ubytování (Chata) Active Chalet. Active Chalet je prázdninový dům situovaný 1 km od centra Maria Almu a lyžařských vleků. Nabízí balkon, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Active Chalet se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Gumpoldbauer

9,3

Gumpoldbauer

Ubytování (Farma) Gumpoldbauer. Tato biofarma s malou dětskou zoo se nachází v obci Maria Alm ve výšce 900 metrů nad mořem, naproti lyžařskému areálu Hochkönig. Ubytování Gumpoldbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Mountain-Apart Simonhof

9,3

Mountain-Apart Simonhof

Ubytování (Apartmány) Mountain-Apart Simonhof. Mountain - Apart jsou apartmány s možností vlastního stravování situované v domě v Hinterthalu, přímo u lyžařského vleku do propojených lyžařských lokalit... Ubytování Mountain-Apart Simonhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension Appartements Alpenblick

9,3

Pension Appartements Alpenblick

Ubytování (Apartmány) Pension Appartements Alpenblick. Pension Appartements Alpenblick se nachází na klidném místě v centru Maria Alm am Steinernen Meer, pouhých 50 metrů od lyžařského vleku. Ubytování Pension Appartements Alpenblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Erlenhof

9,3

Erlenhof

Ubytování (Apartmány) Erlenhof. Erlenhof je tradiční alpský penzion v centru obce Maria Alm, který nabízí moderní apartmány s plně vybavenou kuchyní, balkonem a bezplatným Wi-Fi... Ubytování Erlenhof se nachází ve městě Dorfstr. 6 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sommerstein

9,3

Apartment Sommerstein

Ubytování (Apartmán) Apartment Sommerstein. Within less than 1 km of Simmerllift and a 13-minute walk of Natrunbahn, Apartment Sommerstein provides free WiFi and a garden. This apartment is 3. Ubytování Apartment Sommerstein se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Conny

9,2

Conny

Ubytování (Apartmán) Conny. Apartmán Conny se nachází v lyžařském středisku Maria Alm. Hostům je k dispozici plně vybavená kuchyň. Ubytování Conny se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension Schusterkrämer

9,2

Pension Schusterkrämer

Ubytování (Penzion) Pension Schusterkrämer. Pension Schusterkrämer se nachází přímo v centru Maria Almu, 200 metrů od lyžařského vleku a 2 km od lyžařského areálu Hochkönig. Ubytování Pension Schusterkrämer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Johanneshof

9,2

Johanneshof

Ubytování (Apartmány) Johanneshof. Penzion Johanneshof se nachází v centru městečka Maria Alm am Steinernen Meer a nabízí světlé pokoje s vlastní koupelnou, přímý přístup na sjezdovky a... Ubytování Johanneshof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Berg & SPA Hotel Urslauerhof

9,2

Berg & SPA Hotel Urslauerhof

Ubytování (Hotel) Berg & SPA Hotel Urslauerhof. Berg & SPA Hotel Urslauerhof se nachází v obci Maria Alm ležící v lyžařském areálu Hochkönig a nabízí krytý i venkovní bazén, vlastní restauraci, wellness... Ubytování Berg & SPA Hotel Urslauerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Machreich

9,1

Haus Machreich

Ubytování (Apartmány) Haus Machreich. Haus Machreich se nachází v centru městečka Maria Alm, pouhých 50 metrů od lyžařského vleku, který vás vyveze do lyžařského areálu Hochkönig. Ubytování Haus Machreich se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Der Almhof

9,1

Der Almhof

Ubytování (Hotel) Der Almhof. Der Almhof, s možností lyžování přímo od dveří, se nachází 100 metrů od lyžařského areálu Hochkönig. Ubytování Der Almhof se nachází ve městě Kreidenbachweg 5 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpine Cottage Salzburg

9,1

Alpine Cottage Salzburg

Ubytování (Chata) Alpine Cottage Salzburg. Alpská chata Salzburg se nachází ve vesnici Bachwinkl v Salcbursku. Nabízí terasu a balkon s výhledem na hory. Ubytování Alpine Cottage Salzburg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension & Appartements Anny

9,1

Pension & Appartements Anny

Ubytování (Bed and breakfast) Pension & Appartements Anny. Featuring a bar, a shared lounge, and a garden, Pension & Appartements Anny features accommodation in Maria Alm am Steinernen Meer with free WiFi and... Ubytování Pension & Appartements Anny se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Langeck

9,1

Hotel Langeck

Ubytování (Hotel) Hotel Langeck. Tento rodinný hotel stojí přímo na svazích u vesnice Aberg v obci Maria Alm, v samotném lyžařském letovisku Hochkönig. Ubytování Hotel Langeck se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Gasthof Sonnenlicht Maria Alm

9,1

Hotel Gasthof Sonnenlicht Maria Alm

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel Gasthof Sonnenlicht Maria Alm. Gasthof Sonnenlicht se nachází na okraji obce Maria Alm, jen 3 minuty chůze od jejího centra a 700 metrů od golfového hřiště Urslautal. Ubytování Hotel Gasthof Sonnenlicht Maria Alm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almblick

9,1

Almblick

Ubytování (Apartmán) Almblick. Situated in Maria Alm am Steinernen Meer, 700 metres from Natrunlift, 1.5 km from 8er-Gondelbahn Aberg and 1. Ubytování Almblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Boutique Hotel Wachtelhof - Small Luxury Hotels of the World

9

Boutique Hotel Wachtelhof - Small Luxury Hotels of the World

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Wachtelhof - Small Luxury Hotels of the World. Boutique Hotel Wachtelhof - Small Luxury Hotels of the World je designový hotel ve stylu alpské chaty s přímým přístupem na turistické a cyklistické stezky... Ubytování Boutique Hotel Wachtelhof - Small Luxury Hotels of the World se nachází ve městě Urslaustr. 7 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SEPP - Alpine Boutique Hotel - Adults Only

9

SEPP - Alpine Boutique Hotel - Adults Only

Ubytování (Hotel) SEPP - Alpine Boutique Hotel - Adults Only. SEPP - Alpine Boutique Hotel - Adults Only, postaven v roce 2018, se nachází v městečku Maria Alm am Steinernen Meer, 3 minuty pěšky od vleku Natrunlift,... Ubytování SEPP - Alpine Boutique Hotel - Adults Only se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Kronreith

9

Gasthof Kronreith

Ubytování (Apartmány) Gasthof Kronreith. Gasthof Kronreith se nachází v obci Maria Alm am Steinernen Meer, 3,2 km od lanovky Simmerllift. Nabízí zahradu s dětským hřištěm. Ubytování Gasthof Kronreith se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements-Pension Renberg

9

Appartements-Pension Renberg

Ubytování (Apartmány) Appartements-Pension Renberg. Tento penzion stojí na klidném místě, 5 minut chůze od centra města Maria Alm a 50 metrů od nejbližšího lyžařského vleku. Ubytování Appartements-Pension Renberg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension Augenbründl

9

Pension Augenbründl

Ubytování (Penzion) Pension Augenbründl. Typický Pension Augenbründl v alpském stylu se nachází 800 metrů od lanovky Dorfjet Maria Alm a 500 metrů od golfového klubu Urlautal a nabízí ubytování s... Ubytování Pension Augenbründl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Active Apartments

8,9

Active Apartments

Ubytování (Apartmány) Active Apartments. Active Apartments stojí na klidném místě v centru města Maria Alm. Ubytování Active Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Rieder Georg

8,9

Haus Rieder Georg

Ubytování (Apartmán) Haus Rieder Georg. Haus Rieder Georg se nachází pouhých 10 minut chůze od centra obce Maria Alm. Golfový klub Urslautal je vzdálen 2 km odtud. Ubytování Haus Rieder Georg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Niederreiter

8,8

Hotel Niederreiter

Ubytování (Hotel) Hotel Niederreiter. Hotel Niederreiter, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí a byl znovu otevřen v červenci 2017, se nachází přímo u vleků a sjezdovek v centru obce Maria Alm. Ubytování Hotel Niederreiter se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Unser Unterberg

8,8

Hotel Unser Unterberg

Ubytování (Hotel) Hotel Unser Unterberg. Hotel Gasthof Unterberg stojí na skvělém místě ve středisku Maria Alm, hned vedle sjezdovky a lanovky Aberg. Ubytování Hotel Unser Unterberg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

VILLA OXA

8,8

VILLA OXA

Ubytování (Bed and breakfast) VILLA OXA. Pension Andrea Hotel Boutique se nachází ve středisku Maria Alm, 300 metrů od stanice Dorfjet Maria Alm v lyžařské oblasti Hochkönig a 200 metrů od... Ubytování VILLA OXA se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Gasteg

8,7

Ferienhaus Gasteg

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Gasteg. Ferienhaus Gasteg nabízí hostům plně vybavený dům s terasou a kachlovými kamny, který stojí na okraji obce Maria Alm, 600 metrů od lyžařského rezortu... Ubytování Ferienhaus Gasteg se nachází ve městě Gasteg 59 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chesa Montana

8,6

Chesa Montana

Ubytování (Penzion) Chesa Montana. Penzion Chesa Montana se nachází v městečku Maria Alm v oblasti Hochkönig, na území regionu Ski-Amadé, 20 km od Zell am See a 80 km od Salcburku, a nabízí... Ubytování Chesa Montana se nachází ve městě 16 Krallerwinkl (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lohningerhof

8,6

Hotel Lohningerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Lohningerhof. Lohningerhof leží v samém srdci obce Maria Alm a hostům nabízí pokoje s balkonem, posezením, župany a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Lohningerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eder - Lifestyle Hotel

8,6

Eder - Lifestyle Hotel

Ubytování (Hotel) Eder - Lifestyle Hotel. Hotel Eder - Hochkönig Lifetime se nachází na náměstí v centru obce Maria Alm pouze 100 metrů od lyžařských vleků, má svoji restauraci a nabízí pokoje s... Ubytování Eder - Lifestyle Hotel se nachází ve městě Am Dorfplatz 5 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Berghof

8,6

Pension Berghof

Ubytování (Penzion) Pension Berghof. Pension Berghof se nachází na poklidném místě 4 minuty jízdy autem od lyžařského areálu Hochkönig, je obklopený zahradou s trávníkem a slunnou terasou a... Ubytování Pension Berghof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

AlpenParks Appartements

8,5

AlpenParks Appartements

Ubytování (Apartmány) AlpenParks Appartements. AlpenParks Appartements sídlí ve 2 různých budovách v obci Maria Alm. Ubytování AlpenParks Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Schattberg

8,5

Chalet Schattberg

Ubytování (Chata) Chalet Schattberg. Located in Maria Alm am Steinernen Meer, less than 1 km from Hinterreitlift II, 3. Ubytování Chalet Schattberg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenland Maria Alm

8,5

Alpenland Maria Alm

Ubytování (Hotel) Alpenland Maria Alm. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází na okraji obce Maria Alm, 750 metrů od lanovky Hinterreit. Ubytování Alpenland Maria Alm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

AlpenParks Hotel & Apartment Maria Alm

8,5

AlpenParks Hotel & Apartment Maria Alm

Ubytování (Hotel) AlpenParks Hotel & Apartment Maria Alm. Tento hotel zařízený v alpském stylu se nachází v centru obce Maria Alm, jen kousek pěšky od lanovky Dorfjet Natrun. Ubytování AlpenParks Hotel & Apartment Maria Alm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnbergblick

8,4

Sonnbergblick

Ubytování (Apartmán) Sonnbergblick. Sonnbergblick is situated in Maria Alm am Steinernen Meer, 700 metres from Natrunlift and 1. Ubytování Sonnbergblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Jugendgästehaus Oberau

8,2

Jugendgästehaus Oberau

Ubytování (Penzion) Jugendgästehaus Oberau. Jugendgästehaus Oberau v krajině s kopci a poli, 160 metrů od autobusové zastávky Unterberg v obci Maria Alm. Ubytování Jugendgästehaus Oberau se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Der Bachwirt

8,1

Der Bachwirt

Ubytování (Apartmány) Der Bachwirt. Der Bachwirt is located in the centre of Maria Alm just a 5-minute walk from the ski lifts and offers a restaurant serving Austrian cuisine and fully... Ubytování Der Bachwirt se nachází ve městě Dorfstraße 3 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnrain

8

Sonnrain

Ubytování (Apartmán) Sonnrain. Sonnrain is situated in Maria Alm am Steinernen Meer, 400 metres from Hinterreitlift I and 1.8 km from Natrunlift, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Sonnrain se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reiter 10

7,6

Reiter 10

Ubytování (Apartmán) Reiter 10. Located in Maria Alm am Steinernen Meer, less than 1 km from Übungslift Hintermoos, an 18-minute walk from SINALCObahn and 1. Ubytování Reiter 10 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almerwirt

7,4

Almerwirt

Ubytování (Hotel) Almerwirt. Hotel Almerwirt se nachází v lyžařském areálu Maria Alm am Steinernen Meer, 300 metrů od lanovky Dorfj@t Natrun a blízko zajímavostí, jako je lanovka... Ubytování Almerwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urchen

5,9

Urchen

Ubytování (Apartmán) Urchen. Ubytování Urchen se nachází ve městě Maria Alm am Steinernen Meer, jen 2 minuty chůze od lyžařského vleku Natrunlift, 900 metrů od vleku Simmerllift, 1,6... Ubytování Urchen se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reiter 15

Reiter 15

Ubytování (Apartmán) Reiter 15. Reiter 15 is set in Maria Alm am Steinernen Meer, less than 1 km from Übungslift Hintermoos and an 18-minute walk from SINALCObahn, in an area where skiing... Ubytování Reiter 15 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hintermoos

Hintermoos

Ubytování (Prázdninový dům) Hintermoos. Tento prázdninový dům se nachází v obci Maria Alm am Steinernen Meer, 900 metrů od lyžařských vleků 6er Sesselbahn Schwarzeckalm a SINALCObahn, a nabízí... Ubytování Hintermoos se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Maria Alm

Město Maria Alm se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 0 hotelů a ubytování ve městě Maria Alm.