Hledat

Ubytování

Ubytování město Eugendorf

Ve městě Eugendorf (Rakousko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Eugendorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Eugendorf

Haus mit Garten

9,5

Haus mit Garten

Ubytování (Prázdninový dům) Haus mit Garten. Haus mit Garten is located in Eugendorf and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Haus mit Garten se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Gersbach-Gut

9,5

Landhotel Gersbach-Gut

Ubytování (Penzion) Landhotel Gersbach-Gut. Landhotel Gersbachgut je situován v obci Henndorf am Wallersee, pouhých 2,5 km od jezera Wallersee a farmy Gut Aiderbichl a 15 km od centra Salcburku. Ubytování Landhotel Gersbach-Gut se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Neuwirt

9,2

Gasthof Neuwirt

Ubytování (Penzion) Gasthof Neuwirt. Penzion Gasthof Neuwirt se nachází v Eugendorfu, 10 km od Salcburku, a nabízí tradičně zařízenou restauraci s terasou. Ubytování Gasthof Neuwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Restaurant am Hochfuchs

9,1

Hotel-Restaurant am Hochfuchs

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant am Hochfuchs. Tento idylický venkovský hotel se nachází na poklidném místě s úchvatným výhledem na salcburská jezera, pouhých 8 km od Salcburku. Ubytování Hotel-Restaurant am Hochfuchs se nachází ve městě Eugendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reitbergs Nest

9,1

Reitbergs Nest

Ubytování (Apartmán) Reitbergs Nest. Reitbergs Nest se nachází v Eugendorfu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, soukromým bazénem, Wi-Fi zdarma, soukromým parkovištěm a... Ubytování Reitbergs Nest se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Salzburg Hotel Holznerwirt

9,1

Salzburg Hotel Holznerwirt

Ubytování (Hotel) Salzburg Hotel Holznerwirt. Salzburg Hotel Holznerwirt sídlí v historické budově z roku 1390 v centru města Eugendorf, 15 minut jízdy od Salcburku. Ubytování Salzburg Hotel Holznerwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Schmeisser

8,9

Haus Schmeisser

Ubytování (Apartmány) Haus Schmeisser. Tento apartmán se nachází v obci Eugendorf, 10 minut jízdy od centra Salcburku. Nabízí balkon s výhledem do zahrady a na hory. Ubytování Haus Schmeisser se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gastagwirt

8,8

Gastagwirt

Ubytování (Hotel) Gastagwirt. Gastagwirt je hotel situovaný v Eugendorfu, 8 km od Salcburku a 5 minut jízdy od golfového hřiště Eugenfdorf. Ubytování Gastagwirt se nachází ve městě Alte Wienerstrasse 37 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Santner

8,7

Landhotel Santner

Ubytování (Hotel) Landhotel Santner. Tento útulný venkovský hotel se nachází v kouzelném městečku Eugendorf, vstupní bráně do festivalového města Salcburku. Ubytování Landhotel Santner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Drei Eichen

8,7

Landhotel Drei Eichen

Ubytování (Hotel) Landhotel Drei Eichen. Landhotel Drei Eichen je situován v Eugendorfu a může se pochlubit wellness centrem, terasou, zahradou s lehátky a slunečníky, venkovním dětským hřištěm,... Ubytování Landhotel Drei Eichen se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Gschirnwirt

8,7

Landhotel Gschirnwirt

Ubytování (Hotel) Landhotel Gschirnwirt. Landhotel Gschirnwirt se nachází ve městě Eugendorf, 15 minut jízdy od Salcburku. Ubytování Landhotel Gschirnwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Pension Schwaighofen

8,7

Hotel-Pension Schwaighofen

Ubytování (Penzion) Hotel-Pension Schwaighofen. Hotel-Pension Schwaighofen, pouze 7 km východně od Salcburku, je posazený na kopci uprostřed zeleně a idylického prostředí a skýtá krásné výhledy. Ubytování Hotel-Pension Schwaighofen se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 425 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof zur Strass

8,6

Gasthof zur Strass

Ubytování (Penzion) Gasthof zur Strass. Tento tradiční hotel se nachází přímo u dálnice A1 v obci Eugendorf, jen pár km od Salcburku. Ubytování Gasthof zur Strass se nachází ve městě Salzburger Straße 25 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zimmer mit Aussicht

8,6

Zimmer mit Aussicht

Ubytování (Apartmán) Zimmer mit Aussicht. Zimmer mit Aussicht se nachází v obci Eugendorf, 45 km od města Schönau am Königssee. Ubytování Zimmer mit Aussicht se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Berggasthof Schwaighofwirt

8

Hotel Berggasthof Schwaighofwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel Berggasthof Schwaighofwirt. Hotel Berggasthof Schwaighofwirt se nachází 7 km od Salzburgu a je obklopený zelení. Ubytování Hotel Berggasthof Schwaighofwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 513 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zimmer Andrea

Zimmer Andrea

Ubytování (Apartmán) Zimmer Andrea. Situated in Eugendorf, Zimmer Andrea features accommodation with a private pool, a patio and garden views. Ubytování Zimmer Andrea se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování ve městě Eugendorf

Město Eugendorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Eugendorf.