Hledat

Ubytování

Ubytování město Hof bei Salzburg

Ve městě Hof bei Salzburg (Rakousko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hof bei Salzburg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hof bei Salzburg

Bauernhof Strumegg

9,6

Bauernhof Strumegg

Ubytování (Farma) Bauernhof Strumegg. Bauernhof Strumegg je statek s dětským hřištěm, terasou a stolním tenisem, který se nachází v obci Hof. Ubytování Bauernhof Strumegg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Bauernhof Unterhöfner

9,6

Bauernhof Unterhöfner

Ubytování (Farma) Bauernhof Unterhöfner. Bauernhof Unterhöfner stojí se 400 metrů od jezera Fuschl. Ubytování Bauernhof Unterhöfner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Stöllinger

9,6

Haus Stöllinger

Ubytování (Prázdninové domy) Haus Stöllinger. Haus Stöllinger Kirchbichl je venkovský prázdninový dům situovaný na malebném místě u farmy, 20 minut chůze od jezera Fuschlsee a 15 minut jízdy od... Ubytování Haus Stöllinger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung nahe Fuschlsee, Hof bei Salzburg

9,6

Ferienwohnung nahe Fuschlsee, Hof bei Salzburg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung nahe Fuschlsee, Hof bei Salzburg. Ferienwohnung nahe Fuschlsee, Hof bei Salzburg se nachází ve městě Hof bei Salzburg, 2,3 km od lyžařského střediska Nussbaumerlifte – Hof bei Salzburg. Ubytování Ferienwohnung nahe Fuschlsee, Hof bei Salzburg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Marianne

9,5

Haus Marianne

Ubytování (Apartmán) Haus Marianne. Situated in Hof bei Salzburg in the Salzburg region, Haus Marianne features a patio and garden views. Ubytování Haus Marianne se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Auer

9,5

Haus Auer

Ubytování (Apartmán) Haus Auer. House Auer je dům situovaný ve městě Hof bei Salzburg, 800 metrů od centra a 1 km od jezera Fuschl. Ubytování Haus Auer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schloss Fuschl, A Luxury Collection Resort & Spa, Salzburg

9,4

Schloss Fuschl, A Luxury Collection Resort & Spa, Salzburg

Ubytování (Rezort) Schloss Fuschl, A Luxury Collection Resort & Spa, Salzburg. Hotel Schloss Fuschl má výhled na jedno z největších rakouských jezer. Nachází se v přírodě s dokonale šlechtěnými trávníky a loukami. Ubytování Schloss Fuschl, A Luxury Collection Resort & Spa, Salzburg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Kehlbauer

9,3

Ferienhof Kehlbauer

Ubytování (Farma) Ferienhof Kehlbauer. Ferienhof Kehlbauer stojí na slunném kopci v obci Hof bei Salzburg a nabízí velké dětské hřiště s trampolínou, fotbalové hřiště a stolní tenis. Ubytování Ferienhof Kehlbauer se nachází ve městě Hinterschroffenaustraße 3 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Oswald Fuschlsee

9

Ferienwohnung Oswald Fuschlsee

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Oswald Fuschlsee. Ferienwohnung Oswald Fuschlsee stojí na klidném místě, 80 metrů od lanovky Nussbaumer a 10 minut jízdy od lyžařského areálu Hintersee/Gaissau. Ubytování Ferienwohnung Oswald Fuschlsee se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sheraton Fuschlsee-Salzburg Hotel Jagdhof

8,8

Sheraton Fuschlsee-Salzburg Hotel Jagdhof

Ubytování (Hotel) Sheraton Fuschlsee-Salzburg Hotel Jagdhof. Tento 4hvězdičkový superior hotel se nachází jen 20 minut od Salcburku a má krásný výhled na jezero Fuschlsee a na soukromé golfové hřiště. Ubytování Sheraton Fuschlsee-Salzburg Hotel Jagdhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof zur Post

8,8

Gasthof zur Post

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof zur Post. Gasthof zur Post se nachází ve městě Hof bei Salzburg. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gasthof zur Post se nachází ve městě Dorfstraße 11 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Verein Golden Earth

8,8

Verein Golden Earth

Ubytování (Penzion) Verein Golden Earth. Verein Golden Earth se nachází v Hof bei Salzburg, jen 15 minut jízdy od Salcburku. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Verein Golden Earth se nachází ve městě Hof bei Salzburg (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

POST Dependance

8,5

POST Dependance

Ubytování (Penzion) POST Dependance. POST Dependance se nachází v obci Hof bei Salzburg. Nabízí bankomat, prodej vstupenek, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, neplacené soukromé parkoviště a... Ubytování POST Dependance se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landsitz Hof

8,5

Landsitz Hof

Ubytování (Penzion) Landsitz Hof. Penzion Landsitz Hof se nachází v obci Hof bei Salzburg a nabízí zahradu. Součástí všech pokojů je kabelová TV s plochou obrazovkou i koupelna. Ubytování Landsitz Hof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Gasthof Alte Tanne

8,5

Gasthof Alte Tanne

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Alte Tanne. Gasthof Alte Tanne se nachází v obci Hof bei Salzburg a nabízí restauraci, zahradu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gasthof Alte Tanne se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Helga

Haus Helga

Ubytování (Apartmán) Haus Helga. Haus Helga is situated in Hof bei Salzburg and offers a terrace. The property is 40 km from Schönau am Königssee and free private parking is available. Ubytování Haus Helga se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Hof bei Salzburg

Město Hof bei Salzburg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Hof bei Salzburg.