Hledat

Ubytování

Ubytování město Anthering

Ve městě Anthering (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Anthering

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Anthering

Ammerhauser Dependance

9,3

Ammerhauser Dependance

Ubytování (Hotel) Ammerhauser Dependance. Ammerhauser Dependance has a restaurant, free bikes, a fitness centre and bar in Anthering. Ubytování Ammerhauser Dependance se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Restaurant Ammerhauser

9,1

Hotel-Restaurant Ammerhauser

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant Ammerhauser. Tento rodinný 4hvězdičkový hotel s bezplatným internetem a neplaceným soukromým parkovištěm je situován v poklidné lokalitě v obci Anthering, pouhých 7 km... Ubytování Hotel-Restaurant Ammerhauser se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naturidyll Hotel Hammerschmiede

8,8

Naturidyll Hotel Hammerschmiede

Ubytování (Hotel) Naturidyll Hotel Hammerschmiede. Naturidyll Hotel Hammerschmiede is quietly located amidst a clearing in a forest in Anthering, a 15-minute drive from Salzburg. Ubytování Naturidyll Hotel Hammerschmiede se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Hiesel-Villa Untersbergblick

8,8

Pension Hiesel-Villa Untersbergblick

Ubytování (Penzion) Pension Hiesel-Villa Untersbergblick. Pension-Hiesel Villa Untersbergblick se nachází v Antheringu, 9 km od Salcburku. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pension Hiesel-Villa Untersbergblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Wagnerbauer

8,6

Apartment Wagnerbauer

Ubytování (Apartmán) Apartment Wagnerbauer. Apartment Wagnerbauer is situated in Anthering. The property is 46 km from Schönau am Königssee and free private parking is available. Ubytování Apartment Wagnerbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SPITZAUERs APARTMENTs

SPITZAUERs APARTMENTs

Ubytování (Privát) SPITZAUERs APARTMENTs. Situated in Anthering in the Salzburg region, SPITZAUERs APARTMENTs features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování SPITZAUERs APARTMENTs se nachází ve městě Anthering (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Anthering

Město Anthering se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Anthering.