Hledat

Ubytování

Ubytování město Russbach am Pass Gschütt

Ve městě Russbach am Pass Gschütt (Rakousko) máme celkem 30 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Russbach am Pass Gschütt

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Russbach am Pass Gschütt

Haus Pistenblick

9,8

Haus Pistenblick

Ubytování (Apartmány) Haus Pistenblick. Haus Pistenblick se nachází v Russbachu am Pass Gschütt, 300 metrů od lanovky Hornbahn, a nabízí přístup na lyžích až ke dveřím, bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Haus Pistenblick se nachází ve městě Russbach am Pass Gschütt (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Anni

9,8

Haus Anni

Ubytování (Apartmán) Haus Anni. Haus Anni se nachází ve městě Russbach am Pass Gschütt, 600 metrů od lanovky na Hornspitz a nabízí apartmán s balkonem v každé ložnici a bezplatné Wi-Fi... Ubytování Haus Anni se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Trendapartment

9,7

Trendapartment

Ubytování (Apartmán) Trendapartment. Trendapartment se nachází v klidném prostředí ve městě Russbach am Pass Gschütt, pouhých 50 metrů od zastávky bezplatného skibusu. Ubytování Trendapartment se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Höllhof

9,7

Höllhof

Ubytování (Apartmány) Höllhof. Höllhof se nachází v obci Russbach am Pass Gschütt a nabízí bezplatné Wi-Fi, posezení a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Höllhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Haus Van der Leij

9,6

Apartment Haus Van der Leij

Ubytování (Apartmány) Apartment Haus Van der Leij. Apartment Haus Van der Leij se nachází ve městě Russbach am Pass Gschütt, 600 metrů od lanovky Hornspitzbahn, a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Apartment Haus Van der Leij se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Walpurga

9,6

Gästehaus Walpurga

Ubytování (Penzion) Gästehaus Walpurga. Gästehaus Walpurga se nachází v lyžařském areálu Dachstein West, jen 50 metrů od lyžařského vleku a 500 m od centra Rußbach. Ubytování Gästehaus Walpurga se nachází ve městě Gseng 25 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Elisabeth

9,6

Pension Elisabeth

Ubytování (Penzion) Pension Elisabeth. Pension Elisabeth se nachází v obci Russbach am Pass Gschütt. Je nekuřácký a 700 metrů odtud vede lanovka Hornbahn. Ubytování Pension Elisabeth se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Kiblerhof

9,5

Kiblerhof

Ubytování (Apartmán) Kiblerhof. Kiblerhof se nachází v obci Russbach am Pass Gschütt, 1,3 km od lanovky Hornbahn, a nabízí zázemí pro grilování, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kiblerhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Ortner

9,4

Haus Ortner

Ubytování (Apartmán) Haus Ortner. Tento prostorný apartmán s balkonem, bezplatným Wi-Fi a saunou se nachází v Russbachu, 300 metrů od lyžařského vleku, kterým se dostanete do lyžařského... Ubytování Haus Ortner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Mary

9,4

Haus Mary

Ubytování (Apartmány) Haus Mary. Tento apartmán s terasou se nachází 350 metrů od lanovky Hornspitzbahn v obci Russbach am Pass Gschütt. K dispozci je zde balkon a gril. Ubytování Haus Mary se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Schwaighofer

9,4

Landhaus Schwaighofer

Ubytování (Apartmány) Landhaus Schwaighofer. Landhaus Schwaighofere, s panoramatickým výhledem na pohoří Tennengebirge, je vzdálen jen 2 minuty od centra Rußbachu a lanové dráhy Hornbahn. Ubytování Landhaus Schwaighofer se nachází ve městě Russbach am Pass Gschütt (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 858 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dachstein

9,3

Dachstein

Ubytování (Apartmán) Dachstein. Dachstein se nachází ve městě Russbach am Pass Gschütt a nabízí restauraci a terasu. Ubytování Dachstein se nachází ve městě Russbach am Pass Gschütt (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kronenhirsch

9,3

Hotel Kronenhirsch

Ubytování (Hotel) Hotel Kronenhirsch. Hotel Kronenhirsch se nachází v obci Russbach am Pass Gschütt, necelý 1 km od lanovky Hornbahn. Ubytování Hotel Kronenhirsch se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Schattau

9,2

Haus Schattau

Ubytování (Apartmán) Haus Schattau. Haus Schattau je dům situovaný v Russbachu am Pass Gschütt, 2,6 km od lanovky Hornbahn. Nabízí zahradu a ubytování v apartmánu s terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Haus Schattau se nachází ve městě Russbach am Pass Gschütt (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Haus Christine

9,2

Apartment Haus Christine

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Christine. Ferienwohnung Haus Christine se nachází v obci Russbach am Pass Gschütt, 500 metrů od údolní stanice lanovky Hornspitzbahn a skiareálu Dachstein West. Ubytování Apartment Haus Christine se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Kirchenwirt Russbach

9,2

Hotel Restaurant Kirchenwirt Russbach

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Kirchenwirt Russbach. Hotel Restaurant Kirchenwirt Russbach se nachází v klidné poloze v alpském prostředí v centru obce Russbach am Pass Gschütt. Ubytování Hotel Restaurant Kirchenwirt Russbach se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Kerschbaumer

9,2

Hotel Kerschbaumer

Ubytování (Hotel) Hotel Kerschbaumer. Hotel Kerschbaumer stojí v centru Russbachu, jen 400 metrů od lanovky v lyžařské oblasti Dachstein – západ. Na místě je sauna a výstava fosilií. Ubytování Hotel Kerschbaumer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Wastl

9,1

Haus Wastl

Ubytování (Apartmány) Haus Wastl. Haus Wastl se nachází 400 metrů od centra obce Russbach a 10 minut chůze od lyžařského areálu Dachstein West. Bezplatný skibus staví 130 metrů od... Ubytování Haus Wastl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Waldwirt

9,1

Gasthof Waldwirt

Ubytování (Penzion) Gasthof Waldwirt. Waldwirt se nachází 1,5 km od centra obce Russbach a 2 km od lyžařského areálu Dachstein West. Nabízí infračervenou kabinu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gasthof Waldwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Aparthotel Dachsteinresort

8,9

Aparthotel Dachsteinresort

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Dachsteinresort. Dachsteinresort se nachází 300 metrů od centra města Russbach am Pass Gschütt v lyžařské oblasti Dachstein-West. Ubytování Aparthotel Dachsteinresort se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Sporthotel Höll

8,8

Sporthotel Höll

Ubytování (Apartmány) Sporthotel Höll. Apartmán Sporthotel Höll se nachází v obci Russbach am Pass Gschütt, 600 metrů od lanovky Hornbahn, a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu s venkovním bazénem. Ubytování Sporthotel Höll se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Landhaus Ausswinkl

8,8

Hotel Landhaus Ausswinkl

Ubytování (Hotel) Hotel Landhaus Ausswinkl. Hotel Landhaus Ausswinkl se nachází v obci Russbach am Pass Gschütt, 700 metrů od lanovky Hornbahn a nabízí zahradu, bar, společný salonek a bezplatné... Ubytování Hotel Landhaus Ausswinkl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Gasthof Schönblick

8,4

Gasthof Schönblick

Ubytování (Hotel) Gasthof Schönblick. Gasthof Schönblick se nachází v horském středisku Russbach am Pass Gschütt, u cyklostezky pro horská kola a lyžařského vleku R5 v rozlehlé lyžařské oblasti... Ubytování Gasthof Schönblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Höll

8,4

Ferienhaus Höll

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Höll. Ferienhaus Höll se nachází 300 metrů od lanovky Hornbahn a nabízí zahradu, přístup na lyžích až ke sjezdovce a ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienhaus Höll se nachází ve městě Saag 85 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Rußbach/Tennengau 380

7,4

Apartments in Rußbach/Tennengau 380

Ubytování (Apartmány) Apartments in Rußbach/Tennengau 380. Apartments in Rußbach/Tennengau 380 se nachází v Salcbursku v obci Russbach am Pass Gschütt nedaleko lanovky Hornbahn. Ubytování Apartments in Rußbach/Tennengau 380 se nachází ve městě Russbach am Pass Gschütt (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Typ B.4

Apartment Typ B.4

Ubytování (Apartmán) Apartment Typ B.4. Located in Russbach am Pass Gschütt, Apartment Typ B.4 provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Typ B.4 se nachází ve městě Russbach am Pass Gschütt (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hornblick

Haus Hornblick

Ubytování (Apartmán) Haus Hornblick. Haus Hornblick is located in Russbach am Pass Gschütt and offers a restaurant, a garden and ski-to-door access. Ubytování Haus Hornblick se nachází ve městě Russbach am Pass Gschütt (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Gamsfeld

Pension Gamsfeld

Ubytování (Penzion) Pension Gamsfeld. Pension Gamsfeld se nachází v Russbachu am Pass Gschütt, 400 metrů od lanovky Hornbahn. Nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, zahradu a terasu. Ubytování Pension Gamsfeld se nachází ve městě Russbach am Pass Gschütt (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Elisabeth

Ferienhaus Elisabeth

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Elisabeth. Ferienhaus Elisabeth has river views, free WiFi and free private parking, situated in Russbach am Pass Gschütt. Ubytování Ferienhaus Elisabeth se nachází ve městě Russbach am Pass Gschütt (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Typ A.3

Apartment Typ A.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Typ A.3. Located in Russbach am Pass Gschütt, Apartment Typ A.3 provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Typ A.3 se nachází ve městě Russbach am Pass Gschütt (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oberweiglhof

Oberweiglhof

Ubytování (Apartmán) Oberweiglhof. Tento apartmán se nachází v obci Russbach am Pass Gschütt a nabízí balkon s výhledem na hory. Na místě je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Oberweiglhof se nachází ve městě Russbach am Pass Gschütt (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 619 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Russbach am Pass Gschütt

Město Russbach am Pass Gschütt se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 30 hotelů a ubytování ve městě Russbach am Pass Gschütt.