Hledat

Ubytování

Ubytování město Saalbach Hinterglemm

Ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko) máme celkem 434 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Saalbach Hinterglemm

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Saalbach Hinterglemm

Appartements Saalbacher Perle by HolidayFlats24

9,9

Appartements Saalbacher Perle by HolidayFlats24

Ubytování (Apartmán) Appartements Saalbacher Perle by HolidayFlats24. Featuring mountain views, Appartements Saalbacher Perle by HolidayFlats24 provides accommodation with a terrace and a kettle, around 1 km from Schattberg... Ubytování Appartements Saalbacher Perle by HolidayFlats24 se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Ripper

9,8

Appartement Ripper

Ubytování (Apartmány) Appartement Ripper. Appartement Ripper se nachází 300 metrů od lanovky Schönleitenbahn v lyžařské oblasti Saalbach Hinterglemm a nabízí balkon s výhledem na hory, bezplatné... Ubytování Appartement Ripper se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Saalbacher Perle Top 4

9,8

Saalbacher Perle Top 4

Ubytování (Apartmán) Saalbacher Perle Top 4. Boasting a balcony with river views, and a garden and a terrace, Saalbacher Perle Top 4 can be found in Saalbach Hinterglemm, close to Schattberg X-press... Ubytování Saalbacher Perle Top 4 se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Gappmaier

9,7

Landhaus Gappmaier

Ubytování (Bed and breakfast) Landhaus Gappmaier. Landhaus Gappmaier se nachází v Saalbach Hinterglemm v salcburském regionu, 400 metrů od Kohlmaisgipfelbahn a nabízí sezónní venkovní bazén a saunu. Ubytování Landhaus Gappmaier se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

The Bear's Lair

9,7

The Bear's Lair

Ubytování (Apartmán) The Bear's Lair. The Bear's Lair je apartmán situovaný v Saalbachu, 100 metrů od lanovek Kohlmaisgipfelbahn a Kohlmais 3er Sessellift a 300 metrů od lanovky Schattberg... Ubytování The Bear's Lair se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Zirmblick

9,7

Haus Zirmblick

Ubytování (Apartmán) Haus Zirmblick. Haus Zirmblick má za dobrých sněhových podmínek přímý přístup k lyžařskému vleku Schönleitenlift a do centra města Saalbach, k venkovnímu bazénu a... Ubytování Haus Zirmblick se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Hochwart Apartment

9,7

Hochwart Apartment

Ubytování (Apartmán) Hochwart Apartment. Hochwart Apartment is located in Saalbach Hinterglemm, 400 metres from Schönleitenbahn I, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Hochwart Apartment se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Keil

9,7

Landhaus Keil

Ubytování (Bed and breakfast) Landhaus Keil. Landhaus Keil se nachází pouhých 200 metrů od lyžařského vleku Schönleiten, 3 km od centra Saalbachu, a nabízí pokoje/studia/apartmány s balkonem a... Ubytování Landhaus Keil se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Zirmhof

9,6

Landhaus Zirmhof

Ubytování (Apartmány) Landhaus Zirmhof. Apartmány Landhaus Zirmhof se nacházejí v obci Saalbach-Hinterglemm, 300 metrů od lyžařského vleku Schönleitenbahn, a nabízejí bezplatné soukromé... Ubytování Landhaus Zirmhof se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Pension Vier Jahreszeiten

9,6

Pension Vier Jahreszeiten

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Vier Jahreszeiten. Penzion Vier Jahreszeiten se nachází v Saalbach Hinterglemmu, 50 metrů od sjezdovek a jen kousek od lanovek Kohlmaisgipfelbahn a Turm 6er. Ubytování Pension Vier Jahreszeiten se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension Michael

9,6

Pension Michael

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Michael. Pension Michael se nachází v Saalbachu, 200 metrů od lyžařského vleku Schattberg a 50 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Pension Michael se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Ablon

9,6

Chalet Ablon

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Ablon. Ablon nabízí ubytování se sluneční terasou a výhledem na hory v obci Saalbach Hinterglemm v Salcbursku, 300 metrů od lanovky Schönleitenbahn. Ubytování Chalet Ablon se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Windbach

9,6

Chalet Windbach

Ubytování (Chata) Chalet Windbach. Chalet Windbach in Saalbach Hinterglemm provides accommodation with free WiFi, 8 km from Saalbach Hinterglemm. Ubytování Chalet Windbach se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sabrina

9,6

Sabrina

Ubytování (Apartmán) Sabrina. Sabrina is located in Saalbach Hinterglemm, 1.6 km from Saalbach Hinterglemm, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Sabrina se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Liebe Heimat

9,5

Appartements Liebe Heimat

Ubytování (Aparthotel) Appartements Liebe Heimat. Appartements Liebe Heimat byly nově otevřené v prosinci 2015. Ubytování Appartements Liebe Heimat se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Der Fuchsbau

9,5

Appartements Der Fuchsbau

Ubytování (Apartmány) Appartements Der Fuchsbau. Apartmány Der Fuchsbau se nacházejí ve Vorderglemmu v lyžařské a turistické oblasti Saalbach-Hinterglemm, 300 metrů od lanovky Schönleitenbahn. Ubytování Appartements Der Fuchsbau se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Gästehaus Aigner

9,5

Gästehaus Aigner

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Aigner. Gästehaus Aigner je dům situovaný 3 km od centra Saalbachu a jen 500 metrů od lanovky Schönleiten v lyžařském areálu Saalbach Hinterglemm Leogang. Ubytování Gästehaus Aigner se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Pitterle

9,5

Ferienwohnungen Pitterle

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Pitterle. Tyto prostorné apartmány se nachází v centru Hinterglemmu, jen 150 metrů od lanovky Reiterkogel v lyžařském areálu Saalbach-Hinterglemm. Ubytování Ferienwohnungen Pitterle se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Elfi

9,5

Elfi

Ubytování (Apartmán) Elfi. Elfi se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm, 4,4 km od lanovky Schönleitenbahn I a nabízí ubytování s kuchyní a Wi-Fi zdarma. Apartmán má TV. Ubytování Elfi se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Heimelig L

9,5

Chalet Heimelig L

Ubytování (Chata) Chalet Heimelig L. Chalet Heimelig L is located in Saalbach Hinterglemm, 1.7 km from Schönleitenbahn I and 1.9 km from Turm 6er, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Chalet Heimelig L se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Enzian

9,5

Pension Enzian

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Enzian. Pension Enzian sousedí s lanovkou Schattberg v Saalbachu a nabízí například saunu a bar. Většina pokojů má balkon. Ubytování Pension Enzian se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Pension Alpensport

9,5

Pension Alpensport

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Alpensport. Pension Alpensport se nachází v lyžařském areálu Saalbach-Hinterglemm, 500 metrů od centra Saalbachu a nejbližších lyžařských vleků. Ubytování Pension Alpensport se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Pension Gabi

9,5

Pension Gabi

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Gabi. Tento rodinný penzion se nachází 10 minut chůze od centra Saalbachu, 200 metrů od zastávky bezplatného skibusu a 5 minut jízdy od ski areálu... Ubytování Pension Gabi se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

hager's apartments

9,5

hager's apartments

Ubytování (Bed and breakfast) hager's apartments. The Schattberg X-press and Bernkogel ski lifts are just a 5-minute walk from hager's apartments in Saalbach. Ubytování hager's apartments se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Appartementhotel Hechenberg

9,4

Appartementhotel Hechenberg

Ubytování (Aparthotel) Appartementhotel Hechenberg. Appartementhotel Hechenberg se nachází ve středisku Saalbach Hinterglemm, 3 km od lanovky Schattberg Express, a nabízí zahradu a sezónní venkovní bazén. Ubytování Appartementhotel Hechenberg se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Anni

9,4

Landhaus Anni

Ubytování (Apartmány) Landhaus Anni. Landhaus Anni se nachází 350 metrů od lanovky Schönleitenbahn ve čtvrti Jausern v obci Saalbach Hinterglemm. Nabízí moderní a kompletně zařízené apartmány. Ubytování Landhaus Anni se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sport-Aktiv

9,4

Hotel Sport-Aktiv

Ubytování (Hotel) Hotel Sport-Aktiv. Rodinný hotel Sport-Aktiv se nachází ve městě Saalbach, 5 minut jízdy od lanovek Schattberg Express, Bernkogel a Kohlmais a nabízí restauraci s polopenzí,... Ubytování Hotel Sport-Aktiv se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Eder Michaela

9,4

Hotel Eder Michaela

Ubytování (Hotel) Hotel Eder Michaela. Tříhvězdičkový hotel Eder Michaela se nachází v lyžařském středisku Vorderglemm, přímo naproti lanovce Schönleiten, která je v provozu jen v zimě. Ubytování Hotel Eder Michaela se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Hotel DIE SONNE

9,4

Hotel DIE SONNE

Ubytování (Hotel) Hotel DIE SONNE. A 10-minute walk from the centre of Saalbach, Hotel DIE SONNE offers a spa area with an indoor pool, and rooms featuring a balcony overlooking the... Ubytování Hotel DIE SONNE se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Pension Kohlbründl

9,4

Pension Kohlbründl

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Kohlbründl. Pension Kohlbründl se nachází v centru Saalbach Hinterglemmu, 3 minuty pěšky od Schattbergu X. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pension Kohlbründl se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Am Zwölferkogel Appartements

9,4

Am Zwölferkogel Appartements

Ubytování (Aparthotel) Am Zwölferkogel Appartements. Am Zwölferkogel Appartements se nachází v obci Saalbach Hinterglemm a nabízí zahradu, gril, sluneční terasu a saunu. Součástí ubytování je také sauna. Ubytování Am Zwölferkogel Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartementhaus Kristall at SchattbergXpress

9,4

Appartementhaus Kristall at SchattbergXpress

Ubytování (Apartmán) Appartementhaus Kristall at SchattbergXpress. Appartementhaus Kristall, located in the centre of Saalbach and just 50 metres away from the Schattberglift Cable Cars, offers elegant apartments with... Ubytování Appartementhaus Kristall at SchattbergXpress se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Edith Top 1

9,4

Apartment Edith Top 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Edith Top 1. Apartment Edith se nachází ve středisku Saalbach Hinterglemm, 1 km od lanovky Schattberg X-press II a 1,3 km od lanovky Schattberg X-press I, a nabízí... Ubytování Apartment Edith Top 1 se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Alpine Deluxe Chalet Wallegg-Lodge - Ski In-Ski Out

9,4

Alpine Deluxe Chalet Wallegg-Lodge - Ski In-Ski Out

Ubytování (Chata) Alpine Deluxe Chalet Wallegg-Lodge - Ski In-Ski Out. Dvoupodlažní horská chata Wallegg-Lodge se nachází přímo u sjezdovek v lyžařském areálu Saalbach-Hinterglemm-Leogang. Ubytování Alpine Deluxe Chalet Wallegg-Lodge - Ski In-Ski Out se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bolodges Apartments by Alpin Rentals

9,4

Bolodges Apartments by Alpin Rentals

Ubytování (Apartmány) Bolodges Apartments by Alpin Rentals. BoLodges nabízí apartmány přímo v centru Saalbachu s přístupem na lyžích až ke vchodu. Ubytování Bolodges Apartments by Alpin Rentals se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Sunside

9,4

Appartement Sunside

Ubytování (Apartmán) Appartement Sunside. Appartement Sunside byl postaven v roce 2016 a nachází se na kopci v obci Saalbach Hinterglemm. Ubytování Appartement Sunside se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Barbarahof Saalbach

9,4

Hotel Barbarahof Saalbach

Ubytování (Hotel) Hotel Barbarahof Saalbach. Tento 3hvězdičkový hotel se nachází na půli cesty mezi lyžařskými středisky Saalbach a Hinterglemm, pouhých 500 metrů od lyžařských vleků. Ubytování Hotel Barbarahof Saalbach se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Haus Znopp

9,3

Haus Znopp

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Znopp. Located in the pedestrian zone in the centre of Saalbach, Haus Znopp is only 150 metres from the Turm Ski Lift and 200 metres from the Bernkogel Cable Car... Ubytování Haus Znopp se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kohlmais

9,3

Hotel Kohlmais

Ubytování (Hotel) Hotel Kohlmais. Hotel Kohlmais stojí jen pár kroků od lyžařského vleku a kousek od centra Saalbachu. Ubytování Hotel Kohlmais se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Haus Tannenblick

9,3

Haus Tannenblick

Ubytování (Apartmány) Haus Tannenblick. Haus Tannenblick se nachází v klidném prostředí a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Haus Tannenblick se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Hotel Sonnegg

9,3

Hotel Sonnegg

Ubytování (Hotel) Hotel Sonnegg. Tento rodinný hotel se nachází v údolí Glemm, 3 km od centra lyžařské oblasti Saalbach a pouhých 300 metrů od lanovky Schönleiten a vstupu do lyžařského... Ubytování Hotel Sonnegg se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Haus Panzl

9,3

Haus Panzl

Ubytování (Apartmán) Haus Panzl. Offering free WiFi and mountain views, Haus Panzl is an accommodation located in Saalbach Hinterglemm. Ubytování Haus Panzl se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpinchalet Eder - Steiner

9,3

Alpinchalet Eder - Steiner

Ubytování (Apartmán) Alpinchalet Eder - Steiner. Alpin Chalet Eder Steiner se nachází v Saalbachu, pouhých 80 metrů od zastávky skibusu, a nabízí finskou venkovní saunu, stoly na ping-pong a bezplatné... Ubytování Alpinchalet Eder - Steiner se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Astrid

9,3

Hotel Astrid

Ubytování (Hotel) Hotel Astrid. Hotel Astrid stojí na úbočí kopce, přímo u lyžařského vleku a pouhých 5 minut chůze od centra Saalbachu, a nabízí wellness centrum s finskou saunou a... Ubytování Hotel Astrid se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Siegmundshof

9,3

Siegmundshof

Ubytování (Bed and breakfast) Siegmundshof. Penzion Siegmundshof se nachází v centru Saalbachu, 500 metrů od lanovky Schattberg Express. Penzion byl v roce 2015 kompletně zrekonstruován. Ubytování Siegmundshof se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

AlpenHit Saalbach

9,2

AlpenHit Saalbach

Ubytování (Apartmány) AlpenHit Saalbach. AlpenHit Saalbach offers Alpine-style apartments, 1 km from Saalbach’s centre and directly at the Bernkogel Ski Lift. Ubytování AlpenHit Saalbach se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Saalbach

9,2

Landhaus Saalbach

Ubytování (Bed and breakfast) Landhaus Saalbach. Set in Saalbach Hinterglemm in the Salzburg region and Panorama 6er reachable within 800 metres, Landhaus Saalbach offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Landhaus Saalbach se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Alpin

9,2

Appartements Alpin

Ubytování (Apartmány) Appartements Alpin. Appartements Alpin se nachází 1 minutu jízdy od Saalbachu a 1 km od lyžařského areálu Saalbach-Hinterglemm. Ubytování Appartements Alpin se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Apartment Rossbichl

9,2

Apartment Rossbichl

Ubytování (Apartmány) Apartment Rossbichl. Apartment Rossbichl nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště v obci Saalbach Hinterglemm, 1,3 km od lanovky Schönleitenbahn... Ubytování Apartment Rossbichl se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Eberharthof

9,2

Eberharthof

Ubytování (Apartmány) Eberharthof. Eberharthof se nachází v obci Saalbach Hinterglemm, 600 metrů od lanovky Schattberg Express a nabízí zahradu a gril. Ubytování Eberharthof se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpinresort Sport & Spa

9,2

Alpinresort Sport & Spa

Ubytování (Hotel) Alpinresort Sport & Spa. Alpinresort Sport & Spa se nachází jen 100 metrů od centra Saalbachu, 2 minuty chůze od lyžařského vleku Schattberg Xpress a 5 až 8 minut chůze od... Ubytování Alpinresort Sport & Spa se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování ve městě Saalbach Hinterglemm

Město Saalbach Hinterglemm se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 434 hotelů a ubytování ve městě Saalbach Hinterglemm.