Hledat

Ubytování

Ubytování město Saalbach Hinterglemm

Ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko) máme celkem 434 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Saalbach Hinterglemm

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Saalbach Hinterglemm

Zirmblick

10

Zirmblick

UbytováníZirmblick. Zirmblick se nachází v obci Saalbach Hinterglemm, 14 km od kasina Zell am See a 15 km od vlakového nádraží Zell am See. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Zirmblick se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Saalbacher Perle by HolidayFlats24

9,9

Appartements Saalbacher Perle by HolidayFlats24

Ubytování (Apartmán) Appartements Saalbacher Perle by HolidayFlats24. Featuring mountain views, Appartements Saalbacher Perle by HolidayFlats24 provides accommodation with a terrace and a kettle, around 1 km from Schattberg... Ubytování Appartements Saalbacher Perle by HolidayFlats24 se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Saalbacher Perle Top 4

9,8

Saalbacher Perle Top 4

Ubytování (Apartmán) Saalbacher Perle Top 4. Boasting a balcony with river views, and a garden and a terrace, Saalbacher Perle Top 4 can be found in Saalbach Hinterglemm, close to Schattberg X-press... Ubytování Saalbacher Perle Top 4 se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

The Bear's Lair

9,7

The Bear's Lair

Ubytování (Apartmán) The Bear's Lair. The Bear's Lair je apartmán situovaný v Saalbachu, 100 metrů od lanovek Kohlmaisgipfelbahn a Kohlmais 3er Sessellift a 300 metrů od lanovky Schattberg... Ubytování The Bear's Lair se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Hochwart Apartment

9,7

Hochwart Apartment

Ubytování (Apartmán) Hochwart Apartment. Hochwart Apartment is located in Saalbach Hinterglemm, 400 metres from Schönleitenbahn I, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Hochwart Apartment se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Mary´s Holiday Penthouse by HolidayFlats24

9,6

Mary´s Holiday Penthouse by HolidayFlats24

UbytováníMary´s Holiday Penthouse by HolidayFlats24. Mary ́s Holiday Penthouse by HolidayFlats24 se nachází v obci Saalbach Hinterglemm, 23 km od Zell am See. Ubytování Mary´s Holiday Penthouse by HolidayFlats24 se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Wieshofgut

9,6

Wieshofgut

Ubytování (Aparthotel) Wieshofgut. Wieshofgut se nachází v obci Saalbach Hinterglemm, 500 metrů od centra Hinterglemm. Ubytování Wieshofgut se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Windbach

9,6

Chalet Windbach

Ubytování (Chata) Chalet Windbach. Chalet Windbach in Saalbach Hinterglemm provides accommodation with free WiFi, 8 km from Saalbach Hinterglemm. Ubytování Chalet Windbach se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Ablon

9,6

Chalet Ablon

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Ablon. Ablon nabízí ubytování se sluneční terasou a výhledem na hory v obci Saalbach Hinterglemm v Salcbursku, 300 metrů od lanovky Schönleitenbahn. Ubytování Chalet Ablon se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Sabrina

9,6

Sabrina

Ubytování (Apartmán) Sabrina. Sabrina is located in Saalbach Hinterglemm, 1.6 km from Saalbach Hinterglemm, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Sabrina se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Appartements Liebe Heimat

9,5

Appartements Liebe Heimat

Ubytování (Aparthotel) Appartements Liebe Heimat. Appartements Liebe Heimat byly nově otevřené v prosinci 2015. Ubytování Appartements Liebe Heimat se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Wallehen

9,5

Chalet Wallehen

Ubytování (Apartmány) Chalet Wallehen. Chalet Wallehen se nachází v obci Saalbach Hinterglemm v Salcbursku, 200 metrů od lyžařského střediska Saalbach Hinterglemm. Ubytování Chalet Wallehen se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Gästehaus Aigner

9,5

Gästehaus Aigner

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Aigner. Gästehaus Aigner je dům situovaný 3 km od centra Saalbachu a jen 500 metrů od lanovky Schönleiten v lyžařském areálu Saalbach Hinterglemm Leogang. Ubytování Gästehaus Aigner se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Elfi

9,5

Elfi

Ubytování (Apartmán) Elfi. Elfi se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm, 4,4 km od lanovky Schönleitenbahn I a nabízí ubytování s kuchyní a Wi-Fi zdarma. Apartmán má TV. Ubytování Elfi se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Heimelig L

9,5

Chalet Heimelig L

Ubytování (Chata) Chalet Heimelig L. Chalet Heimelig L is located in Saalbach Hinterglemm, 1.7 km from Schönleitenbahn I and 1.9 km from Turm 6er, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Chalet Heimelig L se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension Seighof

9,4

Pension Seighof

Ubytování (Penzion) Pension Seighof. Tradiční hotel Seighof se nachází hned vedle sjezdovky v lyžařském areálu Saalbach-Hinterglemm a nabízí pokoje s balkonem, bezplatné Wi-Fi a parkování... Ubytování Pension Seighof se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Landhaus Anni

9,4

Landhaus Anni

Ubytování (Apartmány) Landhaus Anni. Landhaus Anni se nachází 350 metrů od lanovky Schönleitenbahn ve čtvrti Jausern v obci Saalbach Hinterglemm. Nabízí moderní a kompletně zařízené apartmány. Ubytování Landhaus Anni se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Der Zirmhof

9,4

Der Zirmhof

Ubytování (Apartmány) Der Zirmhof. Der Zirmhof se nachází v Saalbach Hinterglemmu, 3,6 km od Saalbach Hinterglemmu, a nabízí výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Der Zirmhof se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Pension Kohlbründl

9,4

Pension Kohlbründl

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Kohlbründl. Pension Kohlbründl se nachází v centru Saalbach Hinterglemmu, 3 minuty pěšky od Schattbergu X. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pension Kohlbründl se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Appartementhaus Kristall at SchattbergXpress

9,4

Appartementhaus Kristall at SchattbergXpress

Ubytování (Apartmán) Appartementhaus Kristall at SchattbergXpress. Appartementhaus Kristall, located in the centre of Saalbach and just 50 metres away from the Schattberglift Cable Cars, offers elegant apartments with... Ubytování Appartementhaus Kristall at SchattbergXpress se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Alpine Deluxe Chalet Wallegg-Lodge - Ski In-Ski Out

9,4

Alpine Deluxe Chalet Wallegg-Lodge - Ski In-Ski Out

Ubytování (Chata) Alpine Deluxe Chalet Wallegg-Lodge - Ski In-Ski Out. Dvoupodlažní horská chata Wallegg-Lodge se nachází přímo u sjezdovek v lyžařském areálu Saalbach-Hinterglemm-Leogang. Ubytování Alpine Deluxe Chalet Wallegg-Lodge - Ski In-Ski Out se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Sunside

9,4

Appartement Sunside

Ubytování (Apartmán) Appartement Sunside. Appartement Sunside byl postaven v roce 2016 a nachází se na kopci v obci Saalbach Hinterglemm. Ubytování Appartement Sunside se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Znopp

9,3

Haus Znopp

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Znopp. Located in the pedestrian zone in the centre of Saalbach, Haus Znopp is only 150 metres from the Turm Ski Lift and 200 metres from the Bernkogel Cable Car... Ubytování Haus Znopp se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Haus Panzl

9,3

Haus Panzl

Ubytování (Apartmán) Haus Panzl. Offering free WiFi and mountain views, Haus Panzl is an accommodation located in Saalbach Hinterglemm. Ubytování Haus Panzl se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Alpinchalet Eder - Steiner

9,3

Alpinchalet Eder - Steiner

Ubytování (Apartmán) Alpinchalet Eder - Steiner. Alpin Chalet Eder Steiner se nachází v Saalbachu, pouhých 80 metrů od zastávky skibusu, a nabízí finskou venkovní saunu, stoly na ping-pong a bezplatné... Ubytování Alpinchalet Eder - Steiner se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování ve městě Saalbach Hinterglemm

Město Saalbach Hinterglemm se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 434 hotelů a ubytování ve městě Saalbach Hinterglemm.