Hledat

Ubytování

Ubytování město Uttendorf

Ve městě Uttendorf (Rakousko) máme celkem 49 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Uttendorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Uttendorf

Pfaffenreitherhof

9,8

Pfaffenreitherhof

Ubytování (Apartmány) Pfaffenreitherhof. Pfaffenreitherhof se nachází v Uttendorfu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování Pfaffenreitherhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zinzlerbauer

9,7

Zinzlerbauer

Ubytování (Apartmány) Zinzlerbauer. Apartmány Zinzlerbauer se nacházejí na jižně orientovaném svahu v městečku Uttendorf, 7 minut jízdy autem od jeho centra, a nabízejí gril, ve všech... Ubytování Zinzlerbauer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Dorfplatz

9,7

Haus am Dorfplatz

Ubytování (Apartmán) Haus am Dorfplatz. Haus am Dorfplatz se nachází v Uttendorfu, 1,4 km od lyžařského areálu Moosenlift - Uttendorf. Výhled z terasy směřuje na hory. Ubytování Haus am Dorfplatz se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Höllerer

9,7

Haus Höllerer

Ubytování (Apartmány) Haus Höllerer. Haus Höllerer se nachází v Uttendorfu, 400 metrů od jezera, ve kterém se v létě můžete vykoupat a ze kterého se v zimě stává kluziště. Ubytování Haus Höllerer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Wallner

9,7

Appartements Wallner

Ubytování (Apartmány) Appartements Wallner. Appartements Wallner se nachází na klidném místě, 1000 metrů nad mořem v Uttendorfu. Ubytování Appartements Wallner se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 292 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rosi

9,7

Haus Rosi

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Rosi. Prázdninový dům Haus Rosi se nachází v klidné části Uttendorfu a nabízí možnost vlastního stravování, Wi-Fi zdarma a lyžárnu. Ubytování Haus Rosi se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Apartments / Ferienhaus Fuchsmoos

9,6

Apartments / Ferienhaus Fuchsmoos

Ubytování (Apartmány) Apartments / Ferienhaus Fuchsmoos. This refurbished farmhouse offers large self-catering apartments with a balcony and free WiFi. The terrace features views of the Hohe Tauern Mountains. Ubytování Apartments / Ferienhaus Fuchsmoos se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Renn

9,6

Apartment Renn

Ubytování (Apartmán) Apartment Renn. Apartment Renn se nachází v Uttendorfu, 12 km od Saalbachu a 22 km od Kitzbühelu. Ubytování Apartment Renn se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Geisler

9,6

Landhaus Geisler

Ubytování (Apartmány) Landhaus Geisler. Landhaus Geisler se nachází v Uttendorfu, 14 km od Kaprunu s wellness zařízením, lanovkami i ledovci a 39 km od Saalbach Hinterglemmu. Ubytování Landhaus Geisler se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chrimeli

9,4

Chrimeli

Ubytování (Apartmán) Chrimeli. Chrimeli is set in Uttendorf. The accommodation is 20 km from Zell am See. Ubytování Chrimeli se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tischlerwirt

9,4

Tischlerwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Tischlerwirt. Tischlerwirt se nachází v obci Uttendorf, 1,6 km od lanovky Moosenlift - Uttendorf. Nabízí zahradu, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Tischlerwirt se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Ludl

9,3

Ferienhaus Ludl

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Ludl. Ferienhaus Ludl se nachází v Uttendorfu a nabízí ubytování s balkonem a kuchyní. Na místě lze zdarma využívat Wi-Fi i soukromé parkoviště. Ubytování Ferienhaus Ludl se nachází ve městě 140 Stubach (Rakousko - Salcbursko).

Landgasthaus Helpfauer Hof

9,3

Landgasthaus Helpfauer Hof

Ubytování (Penzion – hostinec) Landgasthaus Helpfauer Hof. Situated in Helpfau-Uttendorf, in a building dating from 19th century, Landgasthaus Helpfauer Hof features a bar and guestrooms with free WiFi. Ubytování Landgasthaus Helpfauer Hof se nachází ve městě (Rakousko - Horní Rakousko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tauerndorf Enzingerboden Ski in&out - Steinbock Lodges

9,3

Tauerndorf Enzingerboden Ski in&out - Steinbock Lodges

Ubytování (Chata) Tauerndorf Enzingerboden Ski in&out - Steinbock Lodges. Tauerndorf Enzingerboden Ski in & out - Steinbock Lodges se nachází v Enzingerbodenu, 1500 metrů nad mořem na odlehlém místě uprostřed nedotčené přírody,... Ubytování Tauerndorf Enzingerboden Ski in&out - Steinbock Lodges se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Haus am See

9,2

Apartment Haus am See

Ubytování (Aparthotel) Apartment Haus am See. Apartment Haus am See se nachází ve městě Uttendorf, v srdci národního parku Hohe Tauern přímo u malého jezera, a nabízí apartmány s balkonem nebo terasou. Ubytování Apartment Haus am See se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Pension zu Hause

9,1

Pension zu Hause

Ubytování (Bed and breakfast) Pension zu Hause. Pension zu Hause se nachází na tiché ulici poblíž centra Uttendorfu. Nabízí výhled na hory a Wi-Fi zdarma dostupné ve všech prostorách. Ubytování Pension zu Hause se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Reichensberghof

9,1

Reichensberghof

Ubytování (Apartmány) Reichensberghof. Reichensberghof se nachází na kopci, 900 metrů od centra města Uttendorf. Ubytování Reichensberghof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Sonnbergchalet Islitzer

9

Sonnbergchalet Islitzer

Ubytování (Chata) Sonnbergchalet Islitzer. Sonnbergchalet Islitzer se nachází v Uttendorfu pod pohořím Vysoké Taury a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu o rozloze 1100 m²,... Ubytování Sonnbergchalet Islitzer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jägerchalet

9

Jägerchalet

Ubytování (Chata) Jägerchalet. Jägerchalet se nachází v obci Uttendorf a nabízí bezplatné Wi-Fi a infračervenou kabinu pro 2 osoby. Ubytování Jägerchalet se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnhuette

9

Sonnhuette

Ubytování (Chata) Sonnhuette. Sonnhuette se nachází v klidné části Uttendorfu, 15 minut jízdy od lyžařského areálu Kitzbüheler Alps a 500 metrů od běžkařské tratě. Ubytování Sonnhuette se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Koch

9

Pension Koch

Ubytování (Penzion) Pension Koch. V tomto pohostinném penzionu s fantastickým výhledem na náměstíčko malebné vesnice Uttendorf v regionu Pinzgau u Salzburku si můžete užít relaxace... Ubytování Pension Koch se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Stubachblick

8,9

Pension Stubachblick

Ubytování (Penzion) Pension Stubachblick. Pension Stubachblick se nachází ve slunné lokalitě, 5 minut chůze od centra obce Uttendorf v lyžařském areálu Uttendorf Weißsee. Ubytování Pension Stubachblick se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Sonnenschein

8,9

Appartment Sonnenschein

Ubytování (Apartmány) Appartment Sonnenschein. Appartment Sonnenschein se nachází v Uttendorfu, 20 minut chůze od centra obce a koupaliště na jezeře. Ubytování Appartment Sonnenschein se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Teglbauernhof

8,8

Apartments Teglbauernhof

Ubytování (Farma) Apartments Teglbauernhof. Teglbauernhof se nachází v Uttendorfu. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi, přímý vstup na turistické stezky, vlastní... Ubytování Apartments Teglbauernhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Pension Bäckenhäusl

8,8

Appartement Pension Bäckenhäusl

Ubytování (Penzion) Appartement Pension Bäckenhäusl. Appartement Pension Bäckenhäusl se nachází v v Uttendorfu a nabízí restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a zařízení pro vodní sporty K... Ubytování Appartement Pension Bäckenhäusl se nachází ve městě Uttendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Wiesen

8,8

Gasthof Wiesen

Ubytování (Hotel) Gasthof Wiesen. Gasthof Wiesen v Uttendorfu nabízí zahradu, terasu, společný salonek a restauraci. Hosté zde mohou navštívit bar. Ubytování Gasthof Wiesen se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartment Lerch

8,8

Appartment Lerch

Ubytování (Apartmán) Appartment Lerch. Appartment Lerch se nachází v obci Quettensberg na jižním svahu, 25 minut autem od Zell am See-Kaprun a lyžařské oblasti Schi Arena Pasturn. Ubytování Appartment Lerch se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpengasthof Enzingerboden

8,8

Alpengasthof Enzingerboden

Ubytování (Hotel) Alpengasthof Enzingerboden. Tento rodinný zájezdní hostinec se nachází 1500 metrů nad mořem, uprostřed malebných luk, lesů a hor v národním parku Hohe Tauern. Ubytování Alpengasthof Enzingerboden se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Berghotel Rudolfshütte

8,8

Berghotel Rudolfshütte

Ubytování (Hotel) Berghotel Rudolfshütte. Berghotel Rudolfshütte se nachází ve městě Uttendorf, vedle jezera Weißsee v nadmořské výšce 2315 metrů, a svým hostům nabízí k využití krytý bazén a parní... Ubytování Berghotel Rudolfshütte se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Appartement Vorreiter

8,8

Appartement Vorreiter

Ubytování (Apartmány) Appartement Vorreiter. Appartement Vorreiter se nachází v centru města Uttendorf, 400 metrů od jezera Badesee Uttendorf a tenisových kurtů. Má zahradu a pingpongový stůl. Ubytování Appartement Vorreiter se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Scharler’s Boutique Hotel

8,6

Scharler’s Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Scharler’s Boutique Hotel. Tato prázdninová oáza klidu se nachází v národním parku Vysoké Taury, mezi obcemi Zell am See a Kitzbühel. Ubytování Scharler’s Boutique Hotel se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Profelt`s Apartments Uttendorf - Steinbock Lodges

8,6

Profelt`s Apartments Uttendorf - Steinbock Lodges

Ubytování (Apartmány) Profelt`s Apartments Uttendorf - Steinbock Lodges. Profelt`s Apartments Uttendorf - Steinbock Lodges se nachází v Uttendorfu, nedaleko Moosenlift - Uttendorf. Ubytování Profelt`s Apartments Uttendorf - Steinbock Lodges se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Brandeck

8,5

Haus Brandeck

Ubytování (Penzion) Haus Brandeck. Haus Brandeck je ubytování v centru města Uttendorf. Ubytování Haus Brandeck se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Anna Appartment

8,2

Chalet Anna Appartment

Ubytování (Apartmán) Chalet Anna Appartment. Chalet Anna Appartment se nachází v obci Uttendorf a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a zahradou. Ubytování Chalet Anna Appartment se nachází ve městě Alte Bundesstrasse 23 (Rakousko - Salcbursko).

Mobilheim Seezauber

8,1

Mobilheim Seezauber

Ubytování (Kemp) Mobilheim Seezauber. Mobilheim Seezauber se nachází v obci Uttendorf, 20 km od Zell am See, a nabízí bezplatná jízdní kola, saunu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Mobilheim Seezauber se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpengasthof Paletti

8,1

Alpengasthof Paletti

Ubytování (Hotel) Alpengasthof Paletti. Alpengasthof Paletti se nachází v nadmořské výšce 1483 metrů, přímý přístup do turistických tras a sjezdovek. Ubytování Alpengasthof Paletti se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Knusperhäusl

7,8

Knusperhäusl

Ubytování (Prázdninový dům) Knusperhäusl. Knusperhäusl se nachází v Uttendorfu a nabízí bezplatná jízdní kola a gril. K dispozici je výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Knusperhäusl se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Vorreiter 151S

Pension Vorreiter 151S

Ubytování (Apartmán) Pension Vorreiter 151S. Pension Vorreiter 151S se nachází v Uttendorfu. Tento apartmán nabízí vybavený kuchyňský kout. Apartmán má obývací pokoj a koupelnu. Ubytování Pension Vorreiter 151S se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Uttendorf 152S

Ferienwohnung Uttendorf 152S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Uttendorf 152S. Ferienwohnung Uttendorf 152S se nachází v Uttendorfu. Nabízí ubytování v apartmánu s kuchyní, balkonem a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Ferienwohnung Uttendorf 152S se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Helga

Haus Helga

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Helga. Haus Helga is set in Uttendorf and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Haus Helga se nachází ve městě Uttendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus am See

Landhaus am See

Ubytování (Prázdninový dům) Landhaus am See. Landhaus am See is set in Uttendorf and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Landhaus am See se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Chalet Stubach 80

Chalet Stubach 80

Ubytování (Apartmán) Chalet Stubach 80. Boasting a terrace, Chalet Stubach 80 features accommodation in Uttendorf with free WiFi and mountain views. Ubytování Chalet Stubach 80 se nachází ve městě 80 Stubach Alte Volksschule Schneiderau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Five-Bedroom Holiday Home in Uttendorf

Five-Bedroom Holiday Home in Uttendorf

Ubytování (Prázdninový dům) Five-Bedroom Holiday Home in Uttendorf. Five-Bedroom Holiday Home in Uttendorf is situated in Uttendorf and offers barbecue facilities. The accommodation is 19 km from Zell am See. Ubytování Five-Bedroom Holiday Home in Uttendorf se nachází ve městě Uttendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appart-Pension Vorreiter 150S

Appart-Pension Vorreiter 150S

Ubytování (Apartmán) Appart-Pension Vorreiter 150S. Located in Uttendorf in the Salzburg region, Appart-Pension Vorreiter 150S has a terrace. Ubytování Appart-Pension Vorreiter 150S se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Plaickner am See

Haus Plaickner am See

Ubytování (Apartmán) Haus Plaickner am See. Apartmány Haus Plaickner am See se nachází v Uttendorfu, 50 metrů od jezera vhodného ke koupání a 500 metrů od centra města. Ubytování Haus Plaickner am See se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ferienhaus Uttendorf 110S

Ferienhaus Uttendorf 110S

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Uttendorf 110S. Situated in Uttendorf, Ferienhaus Uttendorf 110S features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Uttendorf 110S se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Anna's Appartement

Anna's Appartement

Ubytování (Apartmán) Anna's Appartement. Anna's Appartement is located in Uttendorf. The accommodation is 21 km from Zell am See, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Anna's Appartement se nachází ve městě Uttendorf (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Andrea

Andrea

Ubytování (Apartmán) Andrea. Andrea se nachází v Uttendorfu u Moosenlift - Uttendorf. Nabízí Wi-Fi zdarma. Tento apartmán má TV, obývací pokoj a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Andrea se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sabine

Sabine

Ubytování (Apartmán) Sabine. Apartmán Sabine se nachází v Uttendorfu. Součástí apartmánu jsou 3 ložnice, kuchyň a koupelna se sprchou. Vybavení zahrnuje TV. Na místě je dětské hřiště. Ubytování Sabine se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Uttendorf

Město Uttendorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 49 hotelů a ubytování ve městě Uttendorf.