Hledat

Ubytování

Ubytování město Puch bei Hallein

Ve městě Puch bei Hallein (Rakousko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Puch bei Hallein

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Puch bei Hallein

Landhaus Armstorfer

9,9

Landhaus Armstorfer

Ubytování (Apartmány) Landhaus Armstorfer. Apartmán Landhaus Armstorfer se nachází na svahu, 2 km od centra obce Puch bei Hallein a 12 km od Salcburku. Ubytování Landhaus Armstorfer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension David

9,1

Pension David

Ubytování (Penzion) Pension David. Pension David je vzdálený 1 km od obce Puch, 4 km od městečka Hallein a 15 minut jízdy autem od Salcburku. Ubytování Pension David se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Der Vollererhof

8,9

Der Vollererhof

Ubytování (Hotel) Der Vollererhof. Tradiční lázně Vollererhof mají krásnou polohu na vyhlídce nad údolím Salzach, pouhých 10 km jižně od Salzburgu. Ubytování Der Vollererhof se nachází ve městě Vollererhofstraße 158 (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasthof Zum Kirchenwirt

8,3

Hotel Gasthof Zum Kirchenwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Zum Kirchenwirt. Hotel Gasthof Zum Kirchenwirt se nachází v malé obci Puch nedaleko Salzburgu, na místě vhodném pro výlety po památkách a dalších aktivity. Ubytování Hotel Gasthof Zum Kirchenwirt se nachází ve městě Puch bei Hallein (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

7 Days Premium Hotel Salzburg-Urstein

7,1

7 Days Premium Hotel Salzburg-Urstein

Ubytování (Hotel) 7 Days Premium Hotel Salzburg-Urstein. 7 Days Premium Hotel Salzburg-Urstein se nachází přímo u dálnice A10, pouhých 15 minut jízdy od centra Salzburku, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování 7 Days Premium Hotel Salzburg-Urstein se nachází ve městě Puch bei Hallein (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhof Armstorfer

Bauernhof Armstorfer

Ubytování (Farma) Bauernhof Armstorfer. Located in Puch bei Hallein, Bauernhof Armstorfer provides accommodation with a private pool, a terrace and garden views. Ubytování Bauernhof Armstorfer se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Ubytování ve městě Puch bei Hallein

Město Puch bei Hallein se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Puch bei Hallein.