Hledat

Ubytování

Ubytování město Schwarzach im Pongau

Ve městě Schwarzach im Pongau (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Schwarzach im Pongau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Schwarzach im Pongau

Pension Schwarzacherhof

8,7

Pension Schwarzacherhof

Ubytování (Hotel) Pension Schwarzacherhof. Pension Schwarzacherhof se nachází ve Schwarzachu im Pongau. Nabízí italskou restauraci, v celém objektu zdarma Wi-Fi a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Pension Schwarzacherhof se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

alpen.aktiv Appartements

8,6

alpen.aktiv Appartements

Ubytování (Apartmány) alpen.aktiv Appartements. Apartmány alpen.aktiv se nachází ve městě Schwarzach im Pongau a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování alpen.aktiv Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko).

Haus Steiger

8,2

Haus Steiger

Ubytování (Penzion) Haus Steiger. Haus Steiger stojí ve velké zahradě v klidném prostředí Salzachského údolí, 4 km od obce Sankt Johann im Pongau a 10 minut jízdy od lyžařského areálu... Ubytování Haus Steiger se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alps Apartment

Alps Apartment

Ubytování (Apartmán) Alps Apartment. Alps Apartment is situated in Schwarzach im Pongau and offers free bikes and a terrace. Ubytování Alps Apartment se nachází ve městě Schwarzach im Pongau (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Scharleralm

Appartment Scharleralm

Ubytování (Apartmán) Appartment Scharleralm. Appartment Scharleralm sídlí v budově z roku 1980 ve městě Schwarzach im Pongau a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na hory. Ubytování Appartment Scharleralm se nachází ve městě (Rakousko - Salcbursko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Schwarzach im Pongau

Město Schwarzach im Pongau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Schwarzach im Pongau.