Hledat

Ubytování

Ubytování město Finkenberg

Ve městě Finkenberg (Rakousko) máme celkem 127 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Finkenberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Finkenberg

Haus Lundegg

9,9

Haus Lundegg

Ubytování (Apartmán) Haus Lundegg. Haus Lundegg nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve Finkenbergu, 2 km od lanovky 6er Penken-Express. Wi-Fi je na místě k dispozici zdarma. Ubytování Haus Lundegg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mountain Resort M&M

9,8

Mountain Resort M&M

Ubytování (Hotel) Mountain Resort M&M. Mountain Resort M&M se nachází ve Finkenbergu, jen 200 metrů od nejbližší lanovky. Ubytování Mountain Resort M&M se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergblick

9,8

Bergblick

Ubytování (Apartmán) Bergblick. Bergblick byl postavený v roce 2012 a nachází se v klidné oblasti, obklopen loukami a lesem, 350 metrů od centra města Finkenberg. Ubytování Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Widkal

9,7

Ferienwohnung Widkal

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Widkal. Ferienwohnung Widkal se nachází v obci Finkenberg, 1,2 km od dolní stanice lanovky Finkenberger Almbahn a 1,6 km od lanovky 6er Penken-Express. Ubytování Ferienwohnung Widkal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Ahorn

9,7

Apart Ahorn

Ubytování (Apartmán) Apart Ahorn. Apart Ahorn se nachází ve Finkenbergu, 5 minut chůze od lyžařského střediska Ski Zillertal 3000, a nabízí moderní apartmány se zařízenou terasou s výhledem... Ubytování Apart Ahorn se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus-Michaela

9,7

Haus-Michaela

Ubytování (Apartmán) Haus-Michaela. Prázdninový dům Haus-Michaela se nachází v obci Finkenberg, 10 minut chůze od jejího centra, 1,4 km od dolní stanice lanovky Finkenberger a 300 metrů od... Ubytování Haus-Michaela se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stock Resort

9,7

Stock Resort

Ubytování (Hotel) Stock Resort. Stock Resort se nachází v poklidné lokalitě malé obce Finkenberg v údolí Zillertal, v obklopení tyrolských hor. Ubytování Stock Resort se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Susanna

9,7

Landhaus Susanna

Ubytování (Apartmán) Landhaus Susanna. Landhaus Susanna se nachází 10 minut jízdy od centra Finkenbergu, stejně jako od lyžařské oblasti Zillertal 3000. Ubytování Landhaus Susanna se nachází ve městě Finkenberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koglek's

9,7

Koglek's

Ubytování (Apartmány) Koglek's. Ubytování Koglek's se nachází ve městě Finkenberg, pouhých 500 metrů od lyžařského areálu Finkenberger Almbahnen. Ubytování Koglek's se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Seiringer

9,6

Landhaus Seiringer

Ubytování (Apartmán) Landhaus Seiringer. Apartmán Landhaus Seiringer se nachází v tradiční budově v alpském stylu ve Finkenbergu. Ubytování Landhaus Seiringer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 999 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Berg

9,6

Haus am Berg

Ubytování (Apartmány) Haus am Berg. Haus am Berg se nachází ve Finkengergu, nedaleko lanovky Finkenberger Almbahn I a nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu. Ubytování Haus am Berg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Annemarie

9,6

Ferienwohnung Annemarie

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Annemarie. Ferienwohnung Annemarie se nachází v obci Finkenberg,hned vedle lanovek Finkenbergeralmbahnen. Ubytování Ferienwohnung Annemarie se nachází ve městě Persal 209 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Appartements Patscheider

9,6

Ferienwohnungen Appartements Patscheider

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Appartements Patscheider. Ferienwohnungen Appartements Patscheider se nachází pouhých 500 metrů od lanovky Finkenberger Almbahnen a jen 20 metrů od zastávky bezplatného skibusu, a... Ubytování Ferienwohnungen Appartements Patscheider se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olympia-Relax-Hotel Leonhard Stock

9,6

Olympia-Relax-Hotel Leonhard Stock

Ubytování (Hotel) Olympia-Relax-Hotel Leonhard Stock. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v obci Finkenberg v údolí Tuxertal. Ubytování Olympia-Relax-Hotel Leonhard Stock se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 534 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Alpenherz

9,6

Ferienhaus Alpenherz

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Alpenherz. Ferienhaus Alpenherz se nachází na klidném místě v obci Finkenberg, 5 až 10 minut pěšky od centra obce. Ubytování Ferienhaus Alpenherz se nachází ve městě Brunnhaus 401 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 324 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhotel Aussicht

9,6

Ferienhotel Aussicht

Ubytování (Hotel) Ferienhotel Aussicht. Ferienhotel Aussicht, který se nachází v krásném údolí Tux, je situován ve vesnici Finkenberg, obklopené zillertalskými Alpami. Ubytování Ferienhotel Aussicht se nachází ve městě Dornau 306 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roasnerhof

9,6

Roasnerhof

Ubytování (Apartmány) Roasnerhof. Roasnerhof stojí v obci Finkenberger, 500 metrů od lanovky Almbahn a 5 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Roasnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brückenhof

9,6

Brückenhof

Ubytování (Apartmány) Brückenhof. Penzion Brückenhof se nachází ve Finkenbergu v Zillertalském údolí, kousek od lanovky Almbahn. Nabízí prostorné apartmány s balkonem s výhledem na hory. Ubytování Brückenhof se nachází ve městě Persal 218 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Pirker

9,6

Gästehaus Pirker

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Pirker. Gästehaus Pirker je situován ve Finkenbergu, pouhých 20 metrů od zastávky bezplatného skibusu, 400 metrů od lyžařského areálu Zillertal 3000 a 4 km od... Ubytování Gästehaus Pirker se nachází ve městě Dornau 357 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kristall

9,6

Apartment Kristall

Ubytování (Apartmány) Apartment Kristall. Apartment Kristall se nachází v obci Finkenberg a nabízí bezplatné Wi-Fi, kuchyňský kout, posezení, balkon a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartment Kristall se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 355 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Niederegger

9,6

Haus Niederegger

Ubytování (Apartmán) Haus Niederegger. Haus Niederegger 3 se nachází 100 metrů od centra Finkenbergu a jen 2 minuty chůze od nejbližší stanice lanovky v lyžařském areálu Zillertal Arena. Ubytování Haus Niederegger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lebensquelle Krapfenhof

9,6

Lebensquelle Krapfenhof

Ubytování (Apartmány) Lebensquelle Krapfenhof. Lebensquelle Krapfenhof je ekologická farma, která se nachází ve Finkenbergu v údolí Zillertal, 2 km od lanovky Almbahn. Ubytování Lebensquelle Krapfenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adlerhorst

9,5

Adlerhorst

Ubytování (Apartmány) Adlerhorst. Situated a 5-minute drive from the centre of Finkenberg in the Ziller Valley, Adlerhorst offers apartments with satellite TV and free WiFi. Ubytování Adlerhorst se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Margit

9,5

Hotel Margit

Ubytování (Hotel) Hotel Margit. Hotel Margit se nachází v klidné lokalitě, 3 minuty chůze od centra Finkenbergu v údolí Zillertal a 150 metrů od lanovky Almbahn, a nabízí wellness... Ubytování Hotel Margit se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

ALMzeit

9,5

ALMzeit

Ubytování (Prázdninový dům) ALMzeit. Featuring garden views, ALMzeit offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 700 metres from Finkenberger Almbahn I. Ubytování ALMzeit se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart EMMA

9,5

Apart EMMA

Ubytování (Prázdninový dům) Apart EMMA. Apart EMMA se nachází ve Finkenbergu, 500 metrů od lanovky Finkenberger Almbahn I a 3,6 km od lanovky Penken Express. Ubytování Apart EMMA se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Zellerhof

9,4

Zellerhof

Ubytování (Apartmány) Zellerhof. Zellerhof se nachází 250 metrů od lyžařského areálu Ski Zillertal 3000 na okraji obce Finkenberg a nabízí ubytování s úžasným výhledem do údolí Zillertal a... Ubytování Zellerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonnegg

9,4

Haus Sonnegg

Ubytování (Penzion) Haus Sonnegg. Haus Sonnegg se nachází ve Finkenbergu v údolí Zillertal, 300 metrů od lyžařského areálu Penken - Ski 3000. Ubytování Haus Sonnegg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Sonnenhang

9,4

Haus am Sonnenhang

Ubytování (Aparthotel) Haus am Sonnenhang. Haus am Sonnenhang se nachází 2 km od centra Finkenbergu a od sjezdovky. Nabízí ubytování s balkonem a panoramatickým výhledem na hory. Ubytování Haus am Sonnenhang se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Superior Hotel Persal

9,4

Superior Hotel Persal

Ubytování (Hotel) Superior Hotel Persal. Tříhvězdičkový Hotel Persal vyšší kategorie najdete ve Finkenbergu v údolí Zillertal. Ubytování Superior Hotel Persal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 380 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Astrid-Christoph

9,4

Haus Astrid-Christoph

Ubytování (Penzion) Haus Astrid-Christoph. Haus Astrid-Christoph se nachází v obci Finkenberg, v údolí Zillertal. Ubytování Haus Astrid-Christoph se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment mit Herz

9,4

Apartment mit Herz

Ubytování (Apartmán) Apartment mit Herz. Tento apartmán s balkonem a Wi-Fi zdarma se nachází 1,4 km od dolní stanice lanovky Almbahn ve Finkenbergeru. Dům má vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Apartment mit Herz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zum Schneider

9,4

Zum Schneider

Ubytování (Privát) Zum Schneider. Zum Schneider se nachází v obci Finkenberg, 600 metrů od lanovky Finkenberger Almbahn I a 4 km od lanovky Penken Express. Ubytování Zum Schneider se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 782 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldrast

9,4

Waldrast

Ubytování (Apartmány) Waldrast. Waldrast has river views, free WiFi and free private parking, situated in Finkenberg, less than 1 km from Finkenberger Almbahn I. Ubytování Waldrast se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Astegger Talhof

9,4

Astegger Talhof

Ubytování (Apartmán) Astegger Talhof. Astegger Talhof je apartmán s Wi-Fi zdarma a balkonem s výhledem na hory situovaný ve Finkenbergu, poblíž dětského vleku Penken a 300 metrů od lanovky... Ubytování Astegger Talhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Unterbrunnhaus

9,4

Ferienhaus Unterbrunnhaus

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Unterbrunnhaus. Ferienhaus Unterbrunnhaus se nachází ve vesnici Finkenburg v údolí Zillertal a svým hostům nabízí ubytování s terasou a zázemím pro grilování. Ubytování Ferienhaus Unterbrunnhaus se nachází ve městě Brunnhaus 412 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Stöckl

9,4

Ferienhof Stöckl

Ubytování (Apartmány) Ferienhof Stöckl. Ferienhof Stöckl se nachází pouze 5 minut chůze od lyžařského vleku, který vede do Zillertal 3000, největší lyžařské oblasti v údolí Zillertal. Ubytování Ferienhof Stöckl se nachází ve městě Persal 260 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Enzian

9,4

Appartements Enzian

Ubytování (Apartmány) Appartements Enzian. Tento hotel se nachází v klidné lokalitě v městečku Finkenberg a poskytuje ubytování v moderních apartmánech s plně vybavenou kuchyní. Ubytování Appartements Enzian se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Maria

9,4

Landhaus Maria

Ubytování (Apartmán) Landhaus Maria. Landhaus Maria je dům s apartmánem situovaný ve Finkenbergu, v dosahu 2 km od Mayrhofenu, veřejného krytého a venkovního bazénu a horolezeckých tras. Ubytování Landhaus Maria se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

MOUNTAIN HOME apartment

9,3

MOUNTAIN HOME apartment

Ubytování (Apartmán) MOUNTAIN HOME apartment. Tento apartmán je v provozu od prosince 2016, nachází se na okraji údolí Tuxtal, 2 km od centra obce Mayrhofen a 1 km od centra obce Finkenberg, a nabízí... Ubytování MOUNTAIN HOME apartment se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vital Sporthotel Kristall

9,3

Vital Sporthotel Kristall

Ubytování (Hotel) Vital Sporthotel Kristall. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v lyžařském areálu Zillertal 3000 ve Finkenbergu, 5 minut chůze od lyžařského vleku a vedle autobusové zastávky. Ubytování Vital Sporthotel Kristall se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Dornauhof

9,3

Hotel Dornauhof

Ubytování (Hotel) Hotel Dornauhof. Hotel Dornauhof Romantik Pur se nachází v údolí Zillertal, uprostřed krásné přírody v okolí hory Finkenberg, a nabízí prostorné wellness centrum. Ubytování Hotel Dornauhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eberl´s Zirbenlodge

9,3

Eberl´s Zirbenlodge

Ubytování (Apartmán) Eberl´s Zirbenlodge. Eberl's Zirbenlodge se nachází v domě z roku 2018 v Ginzlingu, 700 metrů od lyžařského vleku Floitenlift-Ginzling, a nabízí výhled na hory a terasu. Ubytování Eberl´s Zirbenlodge se nachází ve městě 13b Dornauberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 123 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Sennhüttn

9,3

Appartementhaus Sennhüttn

Ubytování (Aparthotel) Appartementhaus Sennhüttn. Appartementhaus Sennhüttn se nachází ve Finkenbergu, 100 metrů od lanovky Finkenberger Almbahn I a 3,4 km od lanovky Penken Express, a nabízí ubytování s... Ubytování Appartementhaus Sennhüttn se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Sonnenschein

9,3

Landhaus Sonnenschein

Ubytování (Apartmány) Landhaus Sonnenschein. Landhaus Sonnenschein se nachází ve Finkenbergu, pouhých 26 km od města Gerlos. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Landhaus Sonnenschein se nachází ve městě Finkenberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Gertraud und Peter Geisler

9,3

Ferienwohnung Gertraud und Peter Geisler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Gertraud und Peter Geisler. Ferienwohnung Gertraud und Peter Geisler se nachází na klidném místě, jen 200 metrů od centra Finkenbergu a lyžařského areálu Zillertal 3000. Ubytování Ferienwohnung Gertraud und Peter Geisler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Neumann

9,3

Appartement Neumann

Ubytování (Apartmán) Appartement Neumann. Tato tradiční dřevěná chata stojí na malebném místě ve Finkenbergu v Zillerském údolí, 1 km od centra a 1,2 km daleko od lanovky Almbahn. Ubytování Appartement Neumann se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Alpenblick

9,3

Appartements Alpenblick

Ubytování (Apartmány) Appartements Alpenblick. Appartenents Alpenblick se nachází v centru obce Finkenberg, pouhých 250 metrů od lanovky Almbahn a lyžařského areálu Zillertal 3000. Ubytování Appartements Alpenblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bichl

9,3

Haus Bichl

Ubytování (Apartmány) Haus Bichl. Haus Bichl se nachází v obci Finkenberg, 800 metrů od stanice lanovky Finkenberger Almbahn, 2 km od Mayrhofenu a 12 km od Hintertuxského ledovce. Ubytování Haus Bichl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Tuxertal

9,2

Apart Tuxertal

Ubytování (Hotel) Apart Tuxertal. Apart Tuxertal Finkenberg, obklopen Zillertalskými Alpami, se nachází na klidném místě mimo hlavní silnici, jen 250 metrů od lanovky k lyžařské a... Ubytování Apart Tuxertal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 984 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Oblasser

9,2

Haus Oblasser

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Oblasser. Rodinný penzion Haus Oblasser se nachází uprostřed národního parku Vysoké Taury. Ubytování Haus Oblasser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Finkenberg

Město Finkenberg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 127 hotelů a ubytování ve městě Finkenberg.