Hledat

Ubytování

Ubytování město Iselsberg

Ve městě Iselsberg (Rakousko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Iselsberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Iselsberg

Ferienwohnung Suntinger

9,8

Ferienwohnung Suntinger

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Suntinger. Tento prostorný apartmán se nachází v průsmyku Iselsberg v nadmořské výšce 1 204 metrů a nabízí panoramatický výhled na pohoří Hohe Tauern. Ubytování Ferienwohnung Suntinger se nachází ve městě Iselsberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Straganzhof

9,8

Straganzhof

Ubytování (Farma) Straganzhof. Straganzhof je farma s prasaty, kočkami, kozami a krávami, která se nachází v Iselsbergu a nabízí saunu, bylinné koupele, wellness a fitness centrum,... Ubytování Straganzhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Kieferhof

9,8

Kieferhof

Ubytování (Apartmán) Kieferhof. Kieferhof se nachází Iselsbergu a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na hory a soukromou terasu. Ubytování Kieferhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naturkräuterhaus Eder

9,7

Naturkräuterhaus Eder

Ubytování (Apartmány) Naturkräuterhaus Eder. Kräuterhaus Eder se nachází na klidném místě v Iselsbergu. Ubytování Naturkräuterhaus Eder se nachází ve městě Iselsberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen BergArt

9,6

Ferienwohnungen BergArt

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen BergArt. Ferienwohnungen BergArt se nachází v Iselsbergu a nabízí ubytování s posezením a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnungen BergArt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Veganer Gasthof zum Ederplan

9,6

Veganer Gasthof zum Ederplan

Ubytování (Penzion – hostinec) Veganer Gasthof zum Ederplan. Veganer Gasthof zum Ederplan se nachází v obci Stronach a nabízí výhradně bezlepkové, bezlaktózové a veganské snídaňové menu připravované dle zásad teorie... Ubytování Veganer Gasthof zum Ederplan se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alpengluehn

9,5

Haus Alpengluehn

Ubytování (Apartmány) Haus Alpengluehn. Located in Iselsberg, 11 km from Lienz, Haus Alpengluehn provides a garden and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytování Haus Alpengluehn se nachází ve městě Iselsberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Sporer

9,5

Ferienhaus Sporer

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Sporer. Ferienhaus Sporer se nachází v obci Iselsberg, nedaleko města Lienz. Poskytuje ubytování v nových apartmánech ve 2 sousedících budovách. Ubytování Ferienhaus Sporer se nachází ve městě Iselsberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergadler

9,5

Bergadler

Ubytování (Apartmán) Bergadler. Apartmán Bergadler se nachází v obci Iselsberg. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zázemí pro grilování. Ubytování Bergadler se nachází ve městě Iselsberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückspension Alpenrose

9,5

Frühstückspension Alpenrose

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Alpenrose. Frühstückspension Alpenrose se nachází v centru Iselsbergu, u vysokohorské silnice na Großglockner. Nabízí garáž pro motocykly a Wi-Fi zdarma. Ubytování Frühstückspension Alpenrose se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bernsteiner

9,4

Ferienwohnung Bernsteiner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bernsteiner. Ferienwohnung Bernsteiner nabízí ubytování s možností vlastního stravování v malé obci Stronach. K dispozici je bezplatné Wi-Fi, TV, balkon a posezení. Ubytování Ferienwohnung Bernsteiner se nachází ve městě Iselsberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Mölltaler

8,9

Hotel Mölltaler

Ubytování (Hotel) Hotel Mölltaler. Hotel Mölltaler se nachází v Iselsbergu a nabízí restauraci, bar, společný lounge a zahradu. Ubytování Hotel Mölltaler se nachází ve městě Iselsberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Der Mölltaler

8,2

Hotel Der Mölltaler

Ubytování (Hotel) Hotel Der Mölltaler. Hotel Der Mölltaler se nachází v průsmyku Iselsberg mezi východním Tyrolskem a Korutany, 10 km východně od Lienzu. Ubytování Hotel Der Mölltaler se nachází ve městě Iselsberg (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Chalet Dolomitenblick 2

Chalet Chalet Dolomitenblick 2

Ubytování (Chata) Chalet Chalet Dolomitenblick 2. Chalet Chalet Dolomitenblick 2 is located in Iselsberg. Ubytování Chalet Chalet Dolomitenblick 2 se nachází ve městě Iselsberg (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Chalet Dolomitenblick 1

Chalet Chalet Dolomitenblick 1

Ubytování (Chata) Chalet Chalet Dolomitenblick 1. Chalet Chalet Dolomitenblick 1 is situated in Iselsberg. This chalet features 2 bedrooms, a TV, and a kitchen with a dishwasher and an oven. Ubytování Chalet Chalet Dolomitenblick 1 se nachází ve městě Iselsberg (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Iselsberg

Město Iselsberg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Iselsberg.