Hledat

Ubytování

Ubytování město Piösmes

Ve městě Piösmes (Rakousko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Piösmes

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Piösmes

Apart Alpenjuwel

9,7

Apart Alpenjuwel

Ubytování (Apartmán) Apart Alpenjuwel. Located in Piösmes in the Tyrol region, Apart Alpenjuwel has a terrace. The accommodation features free WiFi. Ubytování Apart Alpenjuwel se nachází ve městě Piösmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bödele

9,5

Haus Bödele

Ubytování (Penzion – hostinec) Haus Bödele. Haus Bödele nabízí klidné ubytování v údolí Pitztal, 3 minuty pěšky od zastávky skibusu a 10 km od ledovce Pitztal a lyžařského střediska Rifflsee. Ubytování Haus Bödele se nachází ve městě Piösmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Bergfrieden

9,4

Ferienhaus Bergfrieden

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Bergfrieden. Ferienhaus Bergfrieden nabízí apartmány se satelitní TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi zdarma a balkonem orientovaným na jihozápad, odkud je vidět na... Ubytování Ferienhaus Bergfrieden se nachází ve městě Piösmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Romantika

9,1

Hotel Garni Romantika

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Romantika. Apart Romantika se nacházi v obci St. Leonhard im Pitztal a nabízí wellness centrum se saunou, parní saunu a infračervenou kabinou. Ubytování Hotel Garni Romantika se nachází ve městě Piösmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Astoria

8,8

Haus Astoria

Ubytování (Apartmány) Haus Astoria. Haus Astoria se nachází v údolí Pitztal, 2 km od centra města Saint Leonhard a 10 km od Pitztalského ledovce, a svým hostům nabízí ubytování zařízené v... Ubytování Haus Astoria se nachází ve městě Piösmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Kirschner

8,6

Gästehaus Kirschner

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Kirschner. Gästehaus Kirschner je situován v obci St. Leonhard im Pitztal, 10 km od Pitztalského ledovce a 16 km od lyžařského areálu Hochzeiger. Ubytování Gästehaus Kirschner se nachází ve městě Piösmes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Piösmes

Město Piösmes se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Piösmes.