Hledat

Ubytování

Ubytování město Tulfes

Ve městě Tulfes (Rakousko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tulfes

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tulfes

Ferienwohnung Steiner

9,9

Ferienwohnung Steiner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Steiner. Featuring garden views, Ferienwohnung Steiner provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 300 metres from Glungezerbahn 1. Ubytování Ferienwohnung Steiner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Flörl

9,9

Haus Flörl

Ubytování (Apartmán) Haus Flörl. Haus Flörl se nachází v obci Tulfes, 10 km od Innsbrucku a 42 km od Garmisch-Partenkirchen. Ubytování Haus Flörl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Familie Auer

9,8

Ferienwohnung Familie Auer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Familie Auer. Situated in Tulfes and only 5 km from Glungezerbahn 1, Ferienwohnung Familie Auer features accommodation with mountain views, free WiFi and free private... Ubytování Ferienwohnung Familie Auer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments FEICHTNER / Tulfes / Tirol

9,7

Apartments FEICHTNER / Tulfes / Tirol

Ubytování (Apartmány) Apartments FEICHTNER / Tulfes / Tirol. Situated in Tulfes in the Tyrol region and Glungezerbahn 1 reachable within 800 metres, Apartments FEICHTNER / Tulfes / Tirol features accommodation with... Ubytování Apartments FEICHTNER / Tulfes / Tirol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Feichtner

9,7

Apartment Feichtner

Ubytování (Apartmán) Apartment Feichtner. Apartment Feichtner se nachází ve Tulfesu a nabízí zahradní gril, balkon, bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu a parkování na místě zdarma. Ubytování Apartment Feichtner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Appartements Glungezer

9,2

B&B Appartements Glungezer

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Appartements Glungezer. B&B Appartements Glungezer je bed and breakfast situovaný v Tulfesu, pouhé 3 minuty chůze od lyžařského vleku Glungezer a 12 km od Innsbrucku. Ubytování B&B Appartements Glungezer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhotel Geisler Tulfes

9,1

Ferienhotel Geisler Tulfes

Ubytování (Penzion) Ferienhotel Geisler Tulfes. Hotel Ferienhotel Geisler se pyšní úchvatnou polohou na slunné terase nad údolím Inn, mezi vesnicemi Tulfes a Rinn, jen pár kilometrů od Innsbrucku a... Ubytování Ferienhotel Geisler Tulfes se nachází ve městě Lavieren 7 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Wegscheider

8,9

Landhaus Wegscheider

Ubytování (Prázdninový dům) Landhaus Wegscheider. Landhaus Wegscheider leží zhruba 3 km od lyžařského areálu Glugenzer a středu města Hall in Tirol s jeho historickým centrem. Ubytování Landhaus Wegscheider se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Neuwirt

8,2

Gasthof Neuwirt

Ubytování (Penzion) Gasthof Neuwirt. Tento rodinný penzion se nachází v Tulfes. Do Innsbrucku odtud dojedete autem za 20 minut. Ubytování Gasthof Neuwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Studio

Studio

Ubytování (Apartmán) Studio. Studio is set in Tulfes, 9 km from Halsmarterlift and 9 km from Glungezerbahn 2, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Studio se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 238 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naturerlebnis am Glungezer-Haus-9 Pax

Naturerlebnis am Glungezer-Haus-9 Pax

Ubytování (Prázdninový dům) Naturerlebnis am Glungezer-Haus-9 Pax. Naturerlebnis am Glungezer-Haus-9 Pax se nachází v obci Tulfes v Tyrolsku, 35 km od Neustiftu im Stubaital. Ubytování Naturerlebnis am Glungezer-Haus-9 Pax se nachází ve městě Tulfes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Walters Hütte

Walters Hütte

Ubytování (Apartmán) Walters Hütte. Situated in Tulfes in the Tyrol region, Walters Hütte has a patio and river views. Ubytování Walters Hütte se nachází ve městě Tulfes (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Tulfes

Město Tulfes se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Tulfes.