Hledat

Ubytování

Ubytování město Sillian

Ve městě Sillian (Rakousko) máme celkem 40 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sillian

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sillian

dolomit24 | design apARTments

10

dolomit24 | design apARTments

Ubytování (Apartmány) dolomit24 | design apARTments. Ubytování dolomit24 | design apARTments poskytuje soukromé apartmány v obci Sillian. Ubytování dolomit24 | design apARTments se nachází ve městě Haus ober der Kirche 24g (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schuistlhof

9,9

Schuistlhof

Ubytování (Farma) Schuistlhof. The Schuistlhof is located at 1,530 metres above sea level on the Sillianberg Mountain, next to the slopes of the Thurntaler Ski Area. Ubytování Schuistlhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Landblick

9,9

Haus Landblick

Ubytování (Apartmán) Haus Landblick. Boasting garden views, Haus Landblick offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.1 km from Thurntalerbahn I. Ubytování Haus Landblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Arnold

9,8

Haus Arnold

Ubytování (Privát) Haus Arnold. Offering a garden, Homestay Arnold is located in Sillian. Free WiFi and private parking are available on site. Ubytování Haus Arnold se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sir

9,7

Ferienwohnung Sir

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Sir. Ferienwohnung Sir jsou moderní apartmány a studia v alpském stylu s terasou a satelitní TV s plochou obrazovkou situované v Sillianu, 300 metrů od lyžařská... Ubytování Ferienwohnung Sir se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Obergarberhof

9,7

Obergarberhof

Ubytování (Apartmán) Obergarberhof. Obergarberhof leží jen 2 km od lyžařského střediska Sillian ve východním Tyrolsku a nabízí prostorné apartmány s bezplatným Wi-Fi a terasu s výhledem do... Ubytování Obergarberhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Bodner

9,6

Haus Bodner

Ubytování (Apartmán) Haus Bodner. Set in Sillian, close to Thurntalerbahn I, Haus Bodner offers accommodation with garden, bike hire, ski storage space, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Haus Bodner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rasterhof

9,6

Rasterhof

Ubytování (Apartmány) Rasterhof. Rasterhof se nachází pouhých 100 metrů od lyžařských sjezdovek Hochpustertal a nabízí apartmány s dřevěným nábytkem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Rasterhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dolomit-Royal

9,5

Apartments Dolomit-Royal

Ubytování (Apartmány) Apartments Dolomit-Royal. Apartments Dolomit-Royal se nachází na okraji města Sillian ve východotyrolském údolí Pustertal, 1 km od lyžařského areálu Hochpustertal. Ubytování Apartments Dolomit-Royal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Dolomiten Residenz - Sporthotel Sillian

9,5

Dolomiten Residenz - Sporthotel Sillian

Ubytování (Hotel) Dolomiten Residenz - Sporthotel Sillian. Čtyřhvězdičkový superior Dolomiten Residenz - Sporthotel Sillian byl částečně zrekonstruovaný v roce 2015 a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a... Ubytování Dolomiten Residenz - Sporthotel Sillian se nachází ve městě Sillian 49 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 992 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet West

9,5

Chalet West

Ubytování (Apartmán) Chalet West. Located in Sillian, 1.2 km from Wichtelpark, Chalet West provides accommodation with a terrace, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování Chalet West se nachází ve městě 2i Sillian (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Strickenmacher

9,5

Landhaus Strickenmacher

Ubytování (Apartmány) Landhaus Strickenmacher. Landhaus Strickenmacher se nachází v klidném prostředí obce Strassen/Hof, 5 km od Helmu a lyžařského střediska Thurntaler, a nabízí zahradu s dětským... Ubytování Landhaus Strickenmacher se nachází ve městě Sillian (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Francazi Sillian

9,5

Haus Francazi Sillian

Ubytování (Apartmán) Haus Francazi Sillian. Haus Francazi Sillian offers a self-catering accommodation with free WiFi access, located in Sillian, 700 metres from the Thurntaler Ski Lift. Ubytování Haus Francazi Sillian se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Maria Leiter

9,4

Haus Maria Leiter

Ubytování (Penzion) Haus Maria Leiter. Set in Sillian, within 1.3 km of Wichtelpark and 1.4 km of Thurntalerbahn I, Haus Maria Leiter offers accommodation with a garden and free WiFi throughout... Ubytování Haus Maria Leiter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Pichler

9,4

Haus Pichler

Ubytování (Apartmány) Haus Pichler. Haus Pichler Sillian nabízí apartmány s balkonem a panoramatickým výhledem do okolí. Ubytování Haus Pichler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Otto Residence Sillian

9,4

Otto Residence Sillian

Ubytování (Apartmány) Otto Residence Sillian. Otto Residence Sillian features air-conditioned guest accommodation in Sillian, 800 metres from Wichtelpark, 1. Ubytování Otto Residence Sillian se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Wilhelmer

9,4

Haus Wilhelmer

Ubytování (Apartmány) Haus Wilhelmer. Haus Wilhelmer se nachází v obci Sillian a nabízí bezplatné Wi-Fi, kuchyň, posezení a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Haus Wilhelmer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weitlaner Birgit

9,3

Weitlaner Birgit

Ubytování (Apartmán) Weitlaner Birgit. Studio Weitlaner Birgit se nachází pouhých 200 metrů od hranice s Itálií, 4 km od centra obce Sillian a 5 minut jízdy autem od lyžařského areálu Sexten, a... Ubytování Weitlaner Birgit se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gesser

9,3

Hotel Gesser

Ubytování (Hotel) Hotel Gesser. Surrounded by the scenic Dolomites, Hotel Gesser enjoys a quiet location close to the centre of Sillian in East Tyrol’s Puster Valley, just 400 metres from... Ubytování Hotel Gesser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Margreth

9,3

Haus Margreth

Ubytování (Apartmány) Haus Margreth. Haus Margreth je dům situovaný ve Východním Tyrolsku v obklopení Dolomit, jen 5 minut chůze od centra Sillianu a 10 minut chůze od sjezdovek lyžařského... Ubytování Haus Margreth se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peisserhof

9,2

Peisserhof

Ubytování (Farma) Peisserhof. Set at the edge of Sillian in the Tyrol Region, a 5-minute walk from the Thurntaler Cable Car, the family-friendly Peisserhof, set in a farm dating back to... Ubytování Peisserhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Sillianer Wirt

9,2

Gasthof Sillianer Wirt

Ubytování (Penzion) Gasthof Sillianer Wirt. Penzion Sillianer Wirt se nachází v obci Sillian, 5 minut chůze od lyžařského areálu Thurntaler. Ubytování Gasthof Sillianer Wirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Perfler

9,1

Hotel Perfler

Ubytování (Hotel) Hotel Perfler. Located a 5-minute walk from the centre of Sillian, this modern design hotel made from local wood features a restaurant, a sun terrace, and a spa with a... Ubytování Hotel Perfler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Refugium Dolomiten

9,1

Refugium Dolomiten

Ubytování (Apartmány) Refugium Dolomiten. Refugium Dolomiten se nachází v Sillianu, 600 metrů od Wichtelparku a 1,7 km od Thurntalerbahn I. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Refugium Dolomiten se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Guggenberger

9

Pension Guggenberger

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Guggenberger. Pension Guggenberger se nachází v Sillianu mezi Jižním Tyrolskem a Lienzerskými Dolomity, 5 minut pěšky od sjezdovek Thurntaler, běžkařské stopy a... Ubytování Pension Guggenberger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartementhaus Klammer

8,9

Appartementhaus Klammer

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Klammer. Appartementhaus Klammer se nachází 10 minut chůze od centra města Sillian v údolí Puster, 5 minut jízdy od lyžařského areálu Hochpustertal. Ubytování Appartementhaus Klammer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bergland

8,7

Hotel Bergland

Ubytování (Hotel) Hotel Bergland. Hotel Bergland se nachází v centru obce Sillian v malebné scenérii Dolomit, 800 metrů od lyžařského vleku, a nabízí Wi-Fi zdarma, saunu s volným vstupem a... Ubytování Hotel Bergland se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof Sprenger

8,6

Gasthof Sprenger

Ubytování (Penzion) Gasthof Sprenger. Gasthof Sprenger se nachází ve velmi klidné lokalitě jen 3 minuty chůze od centra vesnice Sillian. Ve všech pokojích je psací stůl a satelitní TV. Ubytování Gasthof Sprenger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpenhotel Weitlanbrunn

8,6

Alpenhotel Weitlanbrunn

Ubytování (Hotel) Alpenhotel Weitlanbrunn. K rodinám přátelský Alpenhotel Weitlanbrunn se nachází na idylickém místě mezi horami Lince a jihotyrolskými Dolomity a nabízí bezplatný skibus do... Ubytování Alpenhotel Weitlanbrunn se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Pranter

8,5

Villa Pranter

Ubytování (Apartmán) Villa Pranter. This renovated villa from the early 20th century is 2 km from both the centre of Sillian and the Italian border. Ubytování Villa Pranter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Pichler

8,2

Pension Pichler

Ubytování (Penzion) Pension Pichler. Situated in Sillian, 700 metres from Wichtelpark, Pension Pichler features accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and barbecue... Ubytování Pension Pichler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Weisses Rössl

7,9

Appartements Weisses Rössl

Ubytování (Apartmány) Appartements Weisses Rössl. Appartements Weisses Rössl se nachází ve městě Sillian, 2,8 km od lanovky Sesselbahn Gadein. Všechny apartmány mají posezení a jídelní část. Ubytování Appartements Weisses Rössl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schwarzer Adler Sillian

7,5

Hotel Schwarzer Adler Sillian

Ubytování (Hotel) Hotel Schwarzer Adler Sillian. Hotel Schwarzer Adler se nachází v centru Sillianu ve východotyrolském údolí Pustertal. Ubytování Hotel Schwarzer Adler Sillian se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartment Helmblick

Appartment Helmblick

Ubytování (Apartmán) Appartment Helmblick. Set in Sillian, Appartment Helmblick offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Appartment Helmblick se nachází ve městě Sillian (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nature & Active Sillian the White Room

Nature & Active Sillian the White Room

Ubytování (Privát) Nature & Active Sillian the White Room. Nature & Active Sillian the White Room se nachází v lyžařské oblasti v Sillianu, 1,3 km od Wichtelparku. Ubytování Nature & Active Sillian the White Room se nachází ve městě Sillian (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nature & Active Relax near to the Dolomites

Nature & Active Relax near to the Dolomites

Ubytování (Privát) Nature & Active Relax near to the Dolomites. Nature & Active Relax near to the Dolomites se nachází v Sillianu, jen 1,8 km od Wichtelparku. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Nature & Active Relax near to the Dolomites se nachází ve městě Sillian (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sillian

Město Sillian se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 40 hotelů a ubytování ve městě Sillian.