Hledat

Ubytování

Ferienwohnung Alpenluft Apartmán

45 Dorf, 6395 Hochfilzen, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Alpenluft. Ferienwohnung Alpenluft se nachází v Hochfilzenu v Tyrolsku a nabízí balkon a výhled na hory. Schönau am Königssee leží 32 km daleko. Ubytování Ferienwohnung Alpenluft se nachází ve městě Hochfilzen (Rakousko - Tyrolsko).

Popis ubytování Ferienwohnung Alpenluft

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a lednicí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 2 koupelny se sprchou. Ferienwohnung Alpenluft se nachází v Hochfilzenu v Tyrolsku a nabízí balkon a výhled na hory. A. Mozarta je to 46 km. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se můžete věnovat lyžování. Na místě je dětské hřiště. Na salcburské letiště W. Schönau am Königssee leží 32 km daleko. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ferienwohnung Alpenluft stojí 34 km od Berchtesgadenu a 49 km od Salcburku.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Hochfilzen

Cozy holiday home in Hochfilzen with mountain views

10

Cozy holiday home in Hochfilzen with mountain views

UbytováníCozy holiday home in Hochfilzen with mountain views. Cozy holiday home in Hochfilzen with mountain views, a property with a garden, a terrace and water sports facilities, is set in Hochfilzen, 31 km from... Ubytování Cozy holiday home in Hochfilzen with mountain views se nachází ve městě Hochfilzen (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Mitterherzog

9,8

Ferienwohnung Mitterherzog

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mitterherzog. Ferienwohnung Mitterherzog se nachází v Hochfilzenu a nabízí zahradu a terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Ferienwohnung Mitterherzog se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gertis Ferienwohnung

9,7

Gertis Ferienwohnung

Ubytování (Apartmány) Gertis Ferienwohnung. Gertis Ferienwohnung zaujímá polohu v centru Hochfilzenu. Ubytování Gertis Ferienwohnung se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Vordergriess

9,6

Ferienwohnungen Vordergriess

Ubytování (Penzion) Ferienwohnungen Vordergriess. Ferienwohnungen Vordergriess is 1 km away from the centre of Hochfilzen, 100 metres from the Hochfilzen-Pillersee Ski Lifts and 7 km from the Fieberbrunn... Ubytování Ferienwohnungen Vordergriess se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhof Obertenn

9,6

Ferienhof Obertenn

Ubytování (Venkovský dům) Ferienhof Obertenn. Located right a ski slope of the Pillerseetal Ski Area, Ferienhof Obertenn in Hochfilzen offers a petting zoo, a children's playground, a herbal garden, a... Ubytování Ferienhof Obertenn se nachází ve městě Tennweg 5 (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Hain

9,6

Gästehaus Hain

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Hain. Situated in Hochfilzen, 48 km from Salzburg, Gästehaus Hain features a barbecue and sauna. Saalbach Hinterglemm is 10 km away. Ubytování Gästehaus Hain se nachází ve městě Oberwarming 7 (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Blick auf die Buchensteinerwand

9,4

Ferienwohnung Blick auf die Buchensteinerwand

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Blick auf die Buchensteinerwand. Boasting garden views, Ferienwohnung Blick auf die Buchensteinerwand provides accommodation with a balcony and a kettle, around 2.1 km from Hochfilzen I. Ubytování Ferienwohnung Blick auf die Buchensteinerwand se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Seebacher

9,3

Appartement Seebacher

Ubytování (Apartmán) Appartement Seebacher. Appartement Seebacher se nachází 15 minut chůze od centra města Hochfilzen, 200 metrů od zastávky bezplatného skibusu, a nabízí útulné apartmány v alpském... Ubytování Appartement Seebacher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Plus

9,3

Appartements Plus

UbytováníAppartements Plus. Appartements Plus se nachází v Hochfilzenu v Tyrolsku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a saunou. Ubytování Appartements Plus se nachází ve městě Hochfilzen (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Hubertus

9,1

Haus Hubertus

Ubytování (Apartmány) Haus Hubertus. Haus Hubertus se nachází pouhých 250 metrů od centra Hochfilzenu, 1 km od lyžařského areálu Pillersee a 100 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Haus Hubertus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Trixl

9,1

Ferienwohnung Trixl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Trixl. Tento apartmán s Wi-Fi zdarma a zařízeným balkonem byl vybudován v roce 2016. Ubytování Ferienwohnung Trixl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Fairhotel Hochfilzen

9

Fairhotel Hochfilzen

Ubytování (Hotel) Fairhotel Hochfilzen. Fairhotel Hochfilzen je ekologický hotel, který se nachází v malebné obci Hochfilzen, hned vedle běžkařské tratě a biatlonové sjezdovky a 1 km od lanovky... Ubytování Fairhotel Hochfilzen se nachází ve městě Kulturhausstraße 1 (Rakousko - Tyrolsko).

Glückhoch2

9

Glückhoch2

Ubytování (Apartmány) Glückhoch2. Glückhoch2 se nachází v obci Hochfilzen v Tyrolsku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Glückhoch2 se nachází ve městě Hochfilzen (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Katharina

7,8

Gästehaus Katharina

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Katharina. Gästehaus Katharina se nachází v Hochfilzenu, nedaleko vleků Ubungslift Hochfilzen a Hochfilzen I, a nabízí přímý přístup na lyžích ke sjezdovkám a... Ubytování Gästehaus Katharina se nachází ve městě Am Reisch 4 (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Karin

Chalet Karin

Ubytování (Chata) Chalet Karin. Located in Hochfilzen, 1.9 km from Ubungslift Hochfilzen, Chalet Karin provides accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and room service. Ubytování Chalet Karin se nachází ve městě Am Reisch 4 (Rakousko - Tyrolsko).

Das Glaagut

Das Glaagut

Ubytování (Chata) Das Glaagut. Das Glaagut se nachází v Hochfilzenu, v blízkosti Ubungslift Hochfilzen, 500 metrů od Hochfilzen I. i od Buchensteinwand (Pillersee) - St. Ubytování Das Glaagut se nachází ve městě 8 Oberwarming (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Hochsitz

Chalet Hochsitz

Ubytování (Apartmán) Chalet Hochsitz. Chalet Hochsitz se nachází v obci Hochfilzen v Tyrolsku a nabízí terasu, výhled na hory, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalet Hochsitz se nachází ve městě Hochfilzen (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Schreder

Ferienwohnungen Schreder

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Schreder. Ferienwohnungen Schreder is located in Hochfilzen. Guests have access to free WiFi. The apartment also features 1 bathroom. Ubytování Ferienwohnungen Schreder se nachází ve městě Hochfilzen (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Foidlhof

Ferienwohnungen Foidlhof

UbytováníFerienwohnungen Foidlhof. Ferienwohnungen Foidlhof se nachází v Hochfilzenu, 30 km od kasina Kitzbuhel a 32 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee. Ubytování Ferienwohnungen Foidlhof se nachází ve městě Hochfilzen (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Hoamatgfühl

Ferienwohnung Hoamatgfühl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hoamatgfühl. Ferienwohnung Hoamatgfühl se nachází v obci Hochfilzen v Tyrolsku a nabízí balkon a výhled na hory. Schönau leží 32 km daleko. Ubytování Ferienwohnung Hoamatgfühl se nachází ve městě Hochfilzen (Rakousko - Tyrolsko).

Blick Buchensteinwand

Blick Buchensteinwand

Ubytování (Privát) Blick Buchensteinwand. Situated in Hochfilzen and only 1.8 km from Ubungslift Hochfilzen, Blick Buchensteinwand provides accommodation with mountain views, free WiFi and free... Ubytování Blick Buchensteinwand se nachází ve městě Hochfilzen (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Maria - Blick Spielberghorn

Appartement Maria - Blick Spielberghorn

Ubytování (Apartmán) Appartement Maria - Blick Spielberghorn. Appartement Maria - Blick Spielberghorn is situated in Hochfilzen and offers a restaurant. Ubytování Appartement Maria - Blick Spielberghorn se nachází ve městě Hochfilzen (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Recherhof

Ferienwohnungen Recherhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Recherhof. Ferienwohnungen Recherhof is located in Hochfilzen. The accommodation is 32 km from Zell am See, and guests benefit from private parking available on site... Ubytování Ferienwohnungen Recherhof se nachází ve městě Hochfilzen (Rakousko - Tyrolsko).