Hledat

Ubytování

Ferienwohnung Alpenluft Apartmán

45 Dorf, 6395 Hochfilzen, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Alpenluft. Ferienwohnung Alpenluft se nachází v Hochfilzenu v Tyrolsku a nabízí balkon a výhled na hory. Schönau am Königssee leží 32 km daleko. Ubytování Ferienwohnung Alpenluft se nachází ve městě Hochfilzen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Ferienwohnung Alpenluft

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a lednicí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 2 koupelny se sprchou. Ferienwohnung Alpenluft se nachází v Hochfilzenu v Tyrolsku a nabízí balkon a výhled na hory. A. Mozarta je to 46 km. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se můžete věnovat lyžování. Na místě je dětské hřiště. Na salcburské letiště W. Schönau am Königssee leží 32 km daleko. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ferienwohnung Alpenluft stojí 34 km od Berchtesgadenu a 49 km od Salcburku.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Hochfilzen

Ferienwohnung Mitterherzog

9,8

Ferienwohnung Mitterherzog

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mitterherzog. Ferienwohnung Mitterherzog se nachází v Hochfilzenu a nabízí zahradu a terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Ferienwohnung Mitterherzog se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 419 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gertis Ferienwohnung

9,7

Gertis Ferienwohnung

Ubytování (Apartmány) Gertis Ferienwohnung. Gertis Ferienwohnung zaujímá polohu v centru Hochfilzenu. Ubytování Gertis Ferienwohnung se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Vordergriess

9,6

Ferienwohnungen Vordergriess

Ubytování (Penzion) Ferienwohnungen Vordergriess. Ferienwohnungen Vordergriess is 1 km away from the centre of Hochfilzen, 100 metres from the Hochfilzen-Pillersee Ski Lifts and 7 km from the Fieberbrunn... Ubytování Ferienwohnungen Vordergriess se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Obertenn

9,6

Ferienhof Obertenn

Ubytování (Venkovský dům) Ferienhof Obertenn. Located right a ski slope of the Pillerseetal Ski Area, Ferienhof Obertenn in Hochfilzen offers a petting zoo, a children's playground, a herbal garden, a... Ubytování Ferienhof Obertenn se nachází ve městě Tennweg 5 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Hain

9,6

Gästehaus Hain

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Hain. Situated in Hochfilzen, 48 km from Salzburg, Gästehaus Hain features a barbecue and sauna. Saalbach Hinterglemm is 10 km away. Ubytování Gästehaus Hain se nachází ve městě Oberwarming 7 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Blick auf die Buchensteinerwand

9,4

Ferienwohnung Blick auf die Buchensteinerwand

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Blick auf die Buchensteinerwand. Boasting garden views, Ferienwohnung Blick auf die Buchensteinerwand provides accommodation with a balcony and a kettle, around 2.1 km from Hochfilzen I. Ubytování Ferienwohnung Blick auf die Buchensteinerwand se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Seebacher

9,3

Appartement Seebacher

Ubytování (Apartmán) Appartement Seebacher. Appartement Seebacher se nachází 15 minut chůze od centra města Hochfilzen, 200 metrů od zastávky bezplatného skibusu, a nabízí útulné apartmány v alpském... Ubytování Appartement Seebacher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Asslaber

9,1

Haus Asslaber

Ubytování (Apartmán) Haus Asslaber. Haus Asslaber se nachází v obci Hochfilzen v Tyrolsku a nabízí zahradu. Ubytování Haus Asslaber se nachází ve městě Hochfilzen (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Hubertus

9,1

Haus Hubertus

Ubytování (Apartmány) Haus Hubertus. Haus Hubertus se nachází pouhých 250 metrů od centra Hochfilzenu, 1 km od lyžařského areálu Pillersee a 100 metrů od zastávky skibusu. Ubytování Haus Hubertus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Trixl

9,1

Ferienwohnung Trixl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Trixl. Tento apartmán s Wi-Fi zdarma a zařízeným balkonem byl vybudován v roce 2016. Ubytování Ferienwohnung Trixl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fairhotel Hochfilzen

9

Fairhotel Hochfilzen

Ubytování (Hotel) Fairhotel Hochfilzen. Fairhotel Hochfilzen je ekologický hotel, který se nachází v malebné obci Hochfilzen, hned vedle běžkařské tratě a biatlonové sjezdovky a 1 km od lanovky... Ubytování Fairhotel Hochfilzen se nachází ve městě Kulturhausstraße 1 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Glückhoch2

9

Glückhoch2

Ubytování (Apartmány) Glückhoch2. Glückhoch2 se nachází v obci Hochfilzen v Tyrolsku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Glückhoch2 se nachází ve městě Hochfilzen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 290 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Snow

8,8

Apartment Snow

Ubytování (Apartmány) Apartment Snow. Apartment Snow nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Snow se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Edelweiss

8,3

Hotel Edelweiss

Ubytování (Hotel) Hotel Edelweiss. Hotel Edelweiss se nachází v Hochfilzenu, 2 km od Ubungslift Hochfilzen. Ubytování Hotel Edelweiss se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Haus Koch.4

8,1

Apartment Haus Koch.4

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Koch.4. Offering free WiFi and mountain views, Apartment Haus Koch.4 is an accommodation situated in Hochfilzen, just 1.6 km from Ubungslift Hochfilzen and 1. Ubytování Apartment Haus Koch.4 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Haus Koch.6

7,9

Apartment Haus Koch.6

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Koch.6. Offering free WiFi and mountain views, Apartment Haus Koch.6 is an accommodation situated in Hochfilzen, just 1.6 km from Ubungslift Hochfilzen and 1. Ubytování Apartment Haus Koch.6 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Katharina

7,8

Gästehaus Katharina

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Katharina. Gästehaus Katharina se nachází v Hochfilzenu, nedaleko vleků Ubungslift Hochfilzen a Hochfilzen I, a nabízí přímý přístup na lyžích ke sjezdovkám a... Ubytování Gästehaus Katharina se nachází ve městě Am Reisch 4 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Warmingerhof

7,7

Warmingerhof

Ubytování (Penzion) Warmingerhof. Warmingerhof je penzion se 2 antukovými tenisovými kurty situovaný v Hochfilzenu, hned vedle lyžařského vleku. Ubytování Warmingerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Haus Koch.2

Apartment Haus Koch.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Koch.2. Offering free WiFi and mountain views, Apartment Haus Koch.2 is an accommodation located in Hochfilzen, just 1.6 km from Ubungslift Hochfilzen and 1. Ubytování Apartment Haus Koch.2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Das Glaagut

Das Glaagut

Ubytování (Chata) Das Glaagut. Das Glaagut se nachází v Hochfilzenu, v blízkosti Ubungslift Hochfilzen, 500 metrů od Hochfilzen I. i od Buchensteinwand (Pillersee) - St. Ubytování Das Glaagut se nachází ve městě 8 Oberwarming (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 923 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grand Chalet Hochfilzen

Grand Chalet Hochfilzen

Ubytování (Prázdninový dům) Grand Chalet Hochfilzen. Grand Chalet Hochfilzen is located in Hochfilzen and offers a terrace. Ubytování Grand Chalet Hochfilzen se nachází ve městě Hochfilzen (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Karin

Chalet Karin

Ubytování (Chata) Chalet Karin. Located in Hochfilzen, 1.9 km from Ubungslift Hochfilzen, Chalet Karin provides accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and room service. Ubytování Chalet Karin se nachází ve městě Am Reisch 4 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 248 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hinterreith-Hof

Hinterreith-Hof

Ubytování (Apartmány) Hinterreith-Hof. Baby- and child-friendly Hinterreith-Hof is located in Hochfilzen in the Pillersee Valley, 1050 metres above sea level and offers you south-facing... Ubytování Hinterreith-Hof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Schreder

Ferienwohnungen Schreder

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Schreder. Ferienwohnungen Schreder is located in Hochfilzen. Guests have access to free WiFi. The apartment also features 1 bathroom. Ubytování Ferienwohnungen Schreder se nachází ve městě Hochfilzen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Hochsitz

Chalet Hochsitz

Ubytování (Apartmán) Chalet Hochsitz. Chalet Hochsitz se nachází v obci Hochfilzen v Tyrolsku a nabízí terasu, výhled na hory, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalet Hochsitz se nachází ve městě Hochfilzen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Glaagut

Gästehaus Glaagut

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Glaagut. Gästehaus Glaagut se nachází v obci Hochfilzen poblíž lanovek Ubungslift Hochfilzen a Hochfilzen I. K dispozici je zahrada. Ubytování Gästehaus Glaagut se nachází ve městě Hochfilzen (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Hoamatgfühl

Ferienwohnung Hoamatgfühl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hoamatgfühl. Ferienwohnung Hoamatgfühl se nachází v obci Hochfilzen v Tyrolsku a nabízí balkon a výhled na hory. Schönau leží 32 km daleko. Ubytování Ferienwohnung Hoamatgfühl se nachází ve městě Hochfilzen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blick Buchensteinwand

Blick Buchensteinwand

Ubytování (Privát) Blick Buchensteinwand. Situated in Hochfilzen and only 1.8 km from Ubungslift Hochfilzen, Blick Buchensteinwand provides accommodation with mountain views, free WiFi and free... Ubytování Blick Buchensteinwand se nachází ve městě Hochfilzen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Maria - Blick Spielberghorn

Appartement Maria - Blick Spielberghorn

Ubytování (Apartmán) Appartement Maria - Blick Spielberghorn. Appartement Maria - Blick Spielberghorn is situated in Hochfilzen and offers a restaurant. Ubytování Appartement Maria - Blick Spielberghorn se nachází ve městě Hochfilzen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Recherhof

Ferienwohnungen Recherhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Recherhof. Ferienwohnungen Recherhof is located in Hochfilzen. The accommodation is 32 km from Zell am See, and guests benefit from private parking available on site... Ubytování Ferienwohnungen Recherhof se nachází ve městě Hochfilzen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hochfilz´ner Hof

Hochfilz´ner Hof

Ubytování (Penzion) Hochfilz´ner Hof. Featuring free WiFi, Hochfilz´ner Hof is located in Hochfilzen. Guests can make use of a garden. At the guest house, the rooms come with a wardrobe. Ubytování Hochfilz´ner Hof se nachází ve městě Hochfilzen (Rakousko - Tyrolsko).