Hledat

Ubytování

Ubytování město Nassereith

Ve městě Nassereith (Rakousko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nassereith

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nassereith

Chalet am See

9,8

Chalet am See

Ubytování (Apartmán) Chalet am See. Chalet am See se nachází v obci Nassereith, jen 9 km od průsmyku Fern Pass a 2,5 km od ski resortu Rossbachlift - Nassereith. Ubytování Chalet am See se nachází ve městě 61 Schulgasse (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Frischhut

9,6

Gästehaus Frischhut

Ubytování (Penzion) Gästehaus Frischhut. Tento tradiční tyrolský penzion se nachází v centru obce Nassereith, 15 minut jízdy autem od lyžařského areálu Hoch-Imst. Ubytování Gästehaus Frischhut se nachází ve městě Sachsengasse 86A (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Gerti

9,5

Gästehaus Gerti

Ubytování (Penzion) Gästehaus Gerti. Rodinný Gästehaus Gerti je obklopen zahradou o rozloze 3000 m² s terasou na opalování a stojí u silnice B 179 Fernpass v Nassereithu. Ubytování Gästehaus Gerti se nachází ve městě Rossbach 300 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Almrausch, Ferienanlage mit Pool

9,4

Gästehaus Almrausch, Ferienanlage mit Pool

Ubytování (Penzion) Gästehaus Almrausch, Ferienanlage mit Pool. Gästehaus Almrausch, Ferienanlage mit pool se nachází v městečku Nassereith, 8 km od průsmyku Fernpass a 3,4 km od lyžařského střediska Rossbachlift -... Ubytování Gästehaus Almrausch, Ferienanlage mit Pool se nachází ve městě Fernpassstraße 1a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Schleich

9,3

Ferienwohnungen Schleich

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Schleich. Set in a quiet location Ferienwohnungen Schleich is 1.5 km from the centre of Nassereith and a 15-minute drive from the Hoch-Imst Ski Area. Ubytování Ferienwohnungen Schleich se nachází ve městě Nassereith (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Seeblick

9,3

Landhotel Seeblick

Ubytování (Hotel) Landhotel Seeblick. Set directly at the shore of Lake Nassereith, Landhotel Seeblick enjoys an idyllic location against a scenic mountain backdrop, a 5-minute walk from the... Ubytování Landhotel Seeblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Eiter

9,2

Haus Eiter

Ubytování (Penzion) Haus Eiter. Haus Eiter se nachází městě Nassereith, 2 km od jezera Fernstein a 5 km od Fern Pass. Má zahradu a nabízí bezplatné parkování. Ubytování Haus Eiter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Lorea

9,2

Haus Lorea

Ubytování (Apartmán) Haus Lorea. Featuring garden views, Haus Lorea offers accommodation with a garden and a balcony, around 10 km from Fernpass. Ubytování Haus Lorea se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Maria - Privatzimmer

9,2

Gästehaus Maria - Privatzimmer

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Maria - Privatzimmer. Located in Nassereith, Gästehaus Maria - Privatzimmer provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Gästehaus Maria - Privatzimmer se nachází ve městě Fernpassstrasse 1c (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AlpenRetreat

8,9

AlpenRetreat

Ubytování (Bed and breakfast) AlpenRetreat. Set at the top of the Fern Pass and 9 km from the centre of Nassereith, the Alpenretreat offers rooms with a balcony or terrace, as well as yoga lessons. Ubytování AlpenRetreat se nachází ve městě Nassereith (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kranewitter

8,7

Haus Kranewitter

Ubytování (Penzion) Haus Kranewitter. Set in Nassereith, Haus Kranewitter features a terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování Haus Kranewitter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Scholl

8,6

Haus Scholl

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Scholl. Haus Scholl se nachází v obci Nassereith a nabízí bezplatné Wi-Fi, lyžárnu a uzamykatelnou úschovnu kol. Všechny pokoje domu Scholl mají sprchu a toaletu. Ubytování Haus Scholl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schloss Fernsteinsee

8,5

Hotel Schloss Fernsteinsee

Ubytování (Hotel) Hotel Schloss Fernsteinsee. Hotel Schloss Fernsteinsee s vlastním zámkem se nachází na slunné straně Fern Pass, jen několik kilometrů od hory Zugspitze. Ubytování Hotel Schloss Fernsteinsee se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Camping Rossbach.2

8,4

Apartment Camping Rossbach.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Camping Rossbach.2. Apartmán Kemp Rossbach nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v obci Nassereith, 6 km od obce Fernpass. Hosté mohou využívat balkon. Ubytování Apartment Camping Rossbach.2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenhotel Gurgltalblick

8,3

Alpenhotel Gurgltalblick

Ubytování (Hotel) Alpenhotel Gurgltalblick. Located in Nassereith, 10 km from Fernpass, Alpenhotel Gurgltalblick provides accommodation with a bar, free private parking and a garden. Ubytování Alpenhotel Gurgltalblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Sterzinger Posthotel

8,3

Sterzinger Posthotel

Ubytování (Hotel) Sterzinger Posthotel. Located in Nassereith, 9 km from Fernpass, Sterzinger Posthotel provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a shared lounge. Ubytování Sterzinger Posthotel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Camping Rossbach.1

7,8

Apartment Camping Rossbach.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Camping Rossbach.1. Apartment Nassereith nabízí možnost ubytování v obci Nassereith a 6 km od horského průsmyku Fern Pass. Kuchyň je vybavená sporákem a myčkou na nádobí. Ubytování Apartment Camping Rossbach.1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergjuwel

Bergjuwel

Ubytování (Apartmán) Bergjuwel. Bergjuwel is located in Nassereith. It is situated 11 km from Fernpass and features free WiFi and free private parking. Ubytování Bergjuwel se nachází ve městě Nassereith (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Felsenheimer Hof 500S

Felsenheimer Hof 500S

Ubytování (Apartmán) Felsenheimer Hof 500S. Set in Nassereith, just 9 km from Fernpass, Felsenheimer Hof 500S offers accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Felsenheimer Hof 500S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Nassereith

Město Nassereith se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Nassereith.