Hledat

Ubytování

Ubytování město Walchsee

Ve městě Walchsee (Rakousko) máme celkem 67 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Walchsee

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Walchsee

Chalet Auszeit

9,9

Chalet Auszeit

Ubytování (Chata) Chalet Auszeit. Boasting a barbecue and a shared kitchen, Chalet Auszeit is ideally located in Walchsee, less than 1 km from Zahmer Kaiser and a 13-minute walk from... Ubytování Chalet Auszeit se nachází ve městě Hochberg Chalet Auszeit (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 430 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Steidl

9,8

Ferienhaus Steidl

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Steidl. Ferienhaus Steidl is a 10-minute walk from Walchsee village centre and Lake Walchsee. Guests can relax on a balcony, a terrace, and in the garden. Ubytování Ferienhaus Steidl se nachází ve městě Hausbergstraße 68 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Strobl

9,7

Chalet Strobl

Ubytování (Chata) Chalet Strobl. Chalet Strobl se nachází v obci Walchsee, 1,3 km od zábavního parku Zahmer Kaiser a nabízí sluneční terasu. Lanovka Materialseilbahn je 2,3 km daleko. Ubytování Chalet Strobl se nachází ve městě Amberg 28 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hagerhof

9,7

Hagerhof

Ubytování (Farma) Hagerhof. Hagerhof stojí 800 metrů od lyžařského areálu Zahmer Kaiser. Nabízí apartmány a studia na farmě s výhledem na jezero na hory. Ubytování Hagerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Essbaum

9,7

Pension Essbaum

Ubytování (Apartmány) Pension Essbaum. Pension Essbaum se nachází přímo u běžkařských tratí Kaiserwinkl a u jezera Walchsee se soukromou pláží a nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu do skiareálů... Ubytování Pension Essbaum se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jagerhof

9,7

Jagerhof

Ubytování (Farma) Jagerhof. Apartmánový dům Jagerhof se nachází přímo vedle lyžařského vleku v lyžařském areálu Zahmer Kaiser a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a balkonem... Ubytování Jagerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergheim Komfort Ferienwohnungen

9,6

Bergheim Komfort Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Bergheim Komfort Ferienwohnungen. These large apartments in Walchsee village are 900 metres from Lake Walchsee and 1 km from the Moarhof Golf Course. Ubytování Bergheim Komfort Ferienwohnungen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Steindlhof in Walchsee

9,5

Steindlhof in Walchsee

Ubytování (Penzion) Steindlhof in Walchsee. Ferienwohnungen Steindlhof se nachází ve Walchsee, 900 metrů od Zahmer Kaiser a 3 km od lanovky. Ubytování Steindlhof in Walchsee se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Obermaurachhof

9,5

Obermaurachhof

Ubytování (Apartmány) Obermaurachhof. Set in Walchsee in the Tyrol region and Zahmer Kaiser reachable within 4 km, Obermaurachhof offers accommodation with free WiFi, a children's playground, a... Ubytování Obermaurachhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Wohlfartstätter

9,5

Appartement Wohlfartstätter

Ubytování (Apartmán) Appartement Wohlfartstätter. Moderní ubytování Appartement Wohlfartstätter se nachází v obci Walchsee a nabízí 2 ložnice a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Appartement Wohlfartstätter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 278 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Salvenmoser

9,5

Haus Salvenmoser

Ubytování (Privát) Haus Salvenmoser. Haus Salvenmoser features garden views, free WiFi and free private parking, located in Walchsee, 4.4 km from Zahmer Kaiser. Ubytování Haus Salvenmoser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hinterankerwald

9,4

Hinterankerwald

Ubytování (Apartmán) Hinterankerwald. Tato bio farma se nachází 2,5 km od centra obce Walchsee i lyžařské oblasti Walchsee. Nabízí dětské zoo a bezplatný pronájem jízdních kol a saní. Ubytování Hinterankerwald se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Annelies

9,4

Haus Annelies

Ubytování (Apartmán) Haus Annelies. Haus Annelies poskytuje ubytování s výhledem na hory, balkonem a bezplatným Wi-Fi v obci Walchsee, 4,3 km od lanovky Zahmer Kaiser. Ubytování Haus Annelies se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Glockenhof

9,4

Chalet Glockenhof

Ubytování (Apartmány) Chalet Glockenhof. Chalet Glockenhof is located in Walchsee, 900 metres from the Amberg Ski Lift and 1 km from the lake, and offers self-catering accommodation units with a... Ubytování Chalet Glockenhof se nachází ve městě Amberg 17 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 902 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Living 5 Walchsee

9,4

Living 5 Walchsee

Ubytování (Apartmán) Living 5 Walchsee. Boasting garden views, Living 5 Walchsee provides accommodation with a terrace and a kettle, around less than 1 km from Zahmer Kaiser. Ubytování Living 5 Walchsee se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Welzenhof

9,3

Welzenhof

Ubytování (Penzion) Welzenhof. Penzion Welzenhof se nachází přímo v golfovém klubu Walchsee Moarhof v obci Walchsee, na místě s panoramatickým výhledem na okolní horský region Zahmer... Ubytování Welzenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mountain Inn Chalets & Apartments

9,2

Mountain Inn Chalets & Apartments

Ubytování (Prázdninové domy) Mountain Inn Chalets & Apartments. Mountain Inn Chalets & Apartments se nachází ve městě Walchsee a nabízí chaty v alpském stylu v idylickém tyrolském středisku Kaiserwinkle. Ubytování Mountain Inn Chalets & Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Walchsee

9,2

Three-Bedroom Apartment in Walchsee

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Walchsee. Located in Walchsee in the Tyrol region, Three-Bedroom Apartment in Walchsee is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Walchsee se nachází ve městě Walchsee (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sonnenhof Walchsee

9,2

Sonnenhof Walchsee

Ubytování (Penzion) Sonnenhof Walchsee. Situated in the centre of walchsee, Sonnenhof Walchsee in Walchsee features a private beach area which is situated 350 m from the property and rooms with... Ubytování Sonnenhof Walchsee se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Zangerl

9,2

Haus Zangerl

Ubytování (Apartmány) Haus Zangerl. Haus Zangerl stojí 5 minut chůze od centra Walchsee a břehu jezera Walchsee. Nabízí moderní alpské ubytování a výhled na hory. Ubytování Haus Zangerl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Auerhof

9,1

Auerhof

Ubytování (Apartmány) Auerhof. Auerhof se nachází 2 km od jezera Walchsee a 1 km od lyžařského areálu Zahmer Kaiser. Ubytování Auerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 278 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oostenrijk-walchsee-Hasewinkel

9,1

Oostenrijk-walchsee-Hasewinkel

Ubytování (Apartmán) Oostenrijk-walchsee-Hasewinkel. Set 3 km from Zahmer Kaiser, Oostenrijk-walchsee-Hasewinkel is in Walchsee and features free bikes and a garden. Ubytování Oostenrijk-walchsee-Hasewinkel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mittermooshof

9

Mittermooshof

Ubytování (Apartmány) Mittermooshof. Mittermooshof leží ve Walchsee v tyrolském regionu, 1,3 km od letoviska Zahmer Kaiser, a nabízí zázemí pro vodní sporty a lyžařskou školu. Ubytování Mittermooshof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Birgit

9

Haus Birgit

Ubytování (Apartmány) Haus Birgit. Just a 3-minute drive from Lake Walchsee, the quietly located Haus Birgit offers a garden with a children's playground and a lockable bicycle and ski... Ubytování Haus Birgit se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Walchseer Hof

9

Hotel Walchseer Hof

Ubytování (Hotel) Hotel Walchseer Hof. Hotel Walchseer Hof se nachází ve Walchsee, pouhých 200 metrů od soukromé pláže a bazénu u jezera Walchsee. Ubytování Hotel Walchseer Hof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Tirol

8,9

Hotel Garni Tirol

Ubytování (Aparthotel) Hotel Garni Tirol. Hotel Garni Tirol se nachází jen 2 km od Walchsee a 200 metrů od zastávky bezplatného skibusu do lyžarského areálu Kössen-Unterberg. Ubytování Hotel Garni Tirol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karrerhof

8,9

Karrerhof

Ubytování (Apartmány) Karrerhof. Karrerhof jsou studia a apartmány s Wi-Fi zdarma, kuchyňským koutem a posezením situované ve Walchsee, 3,1 km od lanovky Zahmer Kaiser a 3,2 km od lanovky... Ubytování Karrerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Das Walchsee

8,8

Hotel Das Walchsee

Ubytování (Hotel) Hotel Das Walchsee. Pro nedávno zrenovovaný Hotel Das Walchsee je typická úžasná kombinace tradičního a moderního stylu okořeněného typickým tyrolským šarmem. Ubytování Hotel Das Walchsee se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Fahringer

8,8

Gästehaus Fahringer

Ubytování (Penzion) Gästehaus Fahringer. A 2-minute walk from the banks of the scenic Lake Walchsee and the Wittlinger Wellness Centre, this traditional guest house offers country-style rooms, a... Ubytování Gästehaus Fahringer se nachází ve městě Alleestraße 15 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Postgasthof Fischerwirt

8,8

Postgasthof Fischerwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Postgasthof Fischerwirt. Located in Walchsee, 3 km from Zahmer Kaiser, Postgasthof Fischerwirt provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden.... Ubytování Postgasthof Fischerwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 852 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Wildauerhof

8,7

Hotel Wildauerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Wildauerhof. Hotel Wildauerhof stojí pouhých 500 metrů od lyžařských vleků a 20 minut chůze od jezera Walchsee a stejnojmenné vesnice. Ubytování Hotel Wildauerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Seehof

8,7

Hotel Seehof

Ubytování (Hotel) Hotel Seehof. Hotel Seehof se nachází pouhých 5 minut chůze od jezera Walchsee a nabízí pokoje s balkonem nebo terasou a výhledem na jezero nebo na hory, wellness... Ubytování Hotel Seehof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pfandlhof

8,7

Pfandlhof

Ubytování (Penzion) Pfandlhof. Located right next to Golfclub Walchsee, Pfandlhof is a working farm. Ubytování Pfandlhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kaiserwinkl.2

8,6

Apartment Kaiserwinkl.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Kaiserwinkl.2. Apartmán Walchsee I s možností vlastního stravování se nachází 300 metrů od centra Walchsee a nabízí velkou oplocenou zahradu s malým sezónním bazénem a... Ubytování Apartment Kaiserwinkl.2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alpina

8,6

Haus Alpina

Ubytování (Apartmány) Haus Alpina. Haus Alpina stojí jen 5 minut chůze od centra města Walchsee a 500 metrů od jezera Walchsee. Nabízí zahradu s bazénem a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Haus Alpina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seehotel Brunner

8,6

Seehotel Brunner

Ubytování (Hotel) Seehotel Brunner. Seehotel Brunner se nachází přímo na břehu jezera Walchsee. Ubytování Seehotel Brunner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Fuchs

8,6

Landhaus Fuchs

Ubytování (Apartmány) Landhaus Fuchs. Set in Walchsee in the Tyrol Region, 350 metres from the Zahmer Kaiser Cable Cars and summer toboggan run, Landhaus Fuchs boasts a barbecue and views of... Ubytování Landhaus Fuchs se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Golf- und Sporthotel Moarhof

8,5

Golf- und Sporthotel Moarhof

Ubytování (Hotel) Golf- und Sporthotel Moarhof. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází 2 km od centra Walchsee a 2,5 km od jezera Walchsee. Ubytování Golf- und Sporthotel Moarhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni & Appartements Ilgerhof

8,5

Hotel Garni & Appartements Ilgerhof

Ubytování (Aparthotel) Hotel Garni & Appartements Ilgerhof. Ilgerhof se nachází v centru Walchsee, půvabné vesnici v romantickém prostředí na úpatí horského hřebenu Zahmer Kaiser. Ubytování Hotel Garni & Appartements Ilgerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Tirolerhaus

8,5

Tirolerhaus

Ubytování (Apartmány) Tirolerhaus. Tirolerhaus se nachází 10 minut chůze od centra obce Walchsee a nabízí apartmány s možností vlastního stravování a balkonem nebo terasou, bezplatné... Ubytování Tirolerhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Hörfarter

8,5

Landhaus Hörfarter

Ubytování (Apartmány) Landhaus Hörfarter. Landhaus Hörfarter se nachází 5 minut pěšky od jezera Walchsee, obchodů a restaurací. U penzionu je zahrada se skládacími lehátky a zázemím ke grilování. Ubytování Landhaus Hörfarter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartementhaus Montana KG

8,5

Appartementhaus Montana KG

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Montana KG. Haus Montana stojí u velké travnaté plochy, 500 metrů od centra obce Walchsee, kde najdete nejrůznější obchody, pekárnu i restauraci. Ubytování Appartementhaus Montana KG se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 474 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reitanlage Dagnhof

8,4

Reitanlage Dagnhof

Ubytování (Penzion) Reitanlage Dagnhof. Located in the centre of Walchsee village, the Dagnhof is a 5-minute walk from Lake Walchsee. Ubytování Reitanlage Dagnhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Angarterhof

8,3

Angarterhof

Ubytování (Farma) Angarterhof. Angarterhof offers pet-friendly accommodation in Walchsee. Free WiFi is offered throughout the property and free private parking is available on site. Ubytování Angarterhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Panorama Wellness & Spa by Alpha - Adults only

8,2

Hotel Panorama Wellness & Spa by Alpha - Adults only

Ubytování (Hotel) Hotel Panorama Wellness & Spa by Alpha - Adults only. Hotel Panorama se nachází na svahu, 10 minut jízdy od lyžařského střediska Hochkössen a 20 minut chůze od centra Walchsee. Ubytování Hotel Panorama Wellness & Spa by Alpha - Adults only se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Bernhard am See

8,2

Hotel Garni Bernhard am See

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Bernhard am See. Hotel Bernhard am See se nachází přímo na břehu jezera Walchsee a nabízí panoramatický výhled na jezero, soukromou zatravněnou pláž a wellness centrum. Ubytování Hotel Garni Bernhard am See se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Three-Bedroom Apartment in Walchsee

8,1

Three-Bedroom Apartment in Walchsee

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Walchsee. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Walchsee se nachází 3,1 km od Zahmer Kaiser a 4,4 km od Materialseilbahn. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Walchsee se nachází ve městě Walchsee (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Sonnleiten

8

Ferienhaus Sonnleiten

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Sonnleiten. Featuring mountain views, Ferienhaus Sonnleiten provides accommodation with a terrace and a kettle, around 1.8 km from Zahmer Kaiser. Ubytování Ferienhaus Sonnleiten se nachází ve městě Sonnleiten 20 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 690 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergblick Walchsee

8

Bergblick Walchsee

Ubytování (Apartmán) Bergblick Walchsee. Set in Walchsee in the Tyrol region, Bergblick Walchsee features a balcony and mountain views. Ubytování Bergblick Walchsee se nachází ve městě Walchsee (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schmiedererhof Appartements/Zimmer

7,4

Schmiedererhof Appartements/Zimmer

Ubytování (Penzion) Schmiedererhof Appartements/Zimmer. Schmiedererhof Appartements/Zimmer se nachází ve Walchsee, 3 minuty jízdy od jezera a 50 metrů od lyžařských vleků Zahmer Kaiser. Ubytování Schmiedererhof Appartements/Zimmer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienpark Terrassencamping Süd-See

7,4

Ferienpark Terrassencamping Süd-See

Ubytování (Apartmány) Ferienpark Terrassencamping Süd-See. Ferienpark Terrassencamping Süd-See stojí u jezera Walchsee a má soukromou pláž i bezplatné parkování. Ubytování Ferienpark Terrassencamping Süd-See se nachází ve městě Seestraße 76 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Walchsee

Město Walchsee se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 67 hotelů a ubytování ve městě Walchsee.