Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Jakob in Defereggen

Ve městě Sankt Jakob in Defereggen (Rakousko) máme celkem 65 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Jakob in Defereggen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Jakob in Defereggen

Appartementhaus zur Loipe

9,9

Appartementhaus zur Loipe

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus zur Loipe. Appartementhaus zur Loipe se nachází 250 metrů od lyžařského vleku Talstation a hostům nabízí přímý přístup na sjezdovky. Ubytování Appartementhaus zur Loipe se nachází ve městě Sankt Jakob in Defereggen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Veidlis

9,8

Haus Veidlis

Ubytování (Penzion) Haus Veidlis. Haus Veidlis enjoys a quiet location on an elevated position in Feistritz, 2 km from the centre of Sankt Jakob in the Defereggen Valley. Ubytování Haus Veidlis se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gabershof

9,8

Gabershof

Ubytování (Farma) Gabershof. Gabershof s přístupem na sjezdovku se nachází v obci Sankt Jakob in Defereggen, pouhých 400 metrů od lanovky Feistritz a 1,4 km vleku St. Leonhard. Ubytování Gabershof se nachází ve městě Feistritz 16 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almblick Appartements

9,8

Almblick Appartements

Ubytování (Apartmány) Almblick Appartements. Located in Sankt Jakob in Defereggen, 49 km from Brunico, Almblick Appartements provides a garden and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Almblick Appartements se nachází ve městě Sankt Jakob in Defereggen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Josen

9,8

Ferienwohnung Josen

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Josen. Ferienwohnung Josen is an apartment located in Sankt Jakob in Defereggen. Ubytování Ferienwohnung Josen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Design-Appartementhaus - Urlaubsresort Hafele

9,8

Design-Appartementhaus - Urlaubsresort Hafele

Ubytování (Apartmány) Design-Appartementhaus - Urlaubsresort Hafele. Situated in a modern building in the centre of St. Jakob, Urlaubsresort Hafele offers bright units with modern furniture, a wellness area with a heated... Ubytování Design-Appartementhaus - Urlaubsresort Hafele se nachází ve městě Unterrotte 138 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gastehaus Berger

9,8

Gastehaus Berger

Ubytování (Bed and breakfast) Gastehaus Berger. Set in Sankt Jakob in Defereggen, Gastehaus Berger has a garden and a terrace. The property is located 1 km from Brunnalmbahn, 2. Ubytování Gastehaus Berger se nachází ve městě 17 Innerrotte (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Hüttner

9,7

Ferienwohnungen Hüttner

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Hüttner. Ferienwohnung Hüttner se nachází na klidném místě, 1 350 m n. m., uprostřed luk a lesů a pouhého 1,7 km od centra města Sankt Jakob im Defereggental. Ubytování Ferienwohnungen Hüttner se nachází ve městě Sankt Jakob in Defereggen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Liborius

9,7

Haus Liborius

Ubytování (Apartmán) Haus Liborius. Offering a tiled stove in a living area, Haus Liborius is a self-catering accommodation located in Sankt Jakob in Defereggen. Free WiFi access is... Ubytování Haus Liborius se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Arnika

9,7

Haus Arnika

Ubytování (Apartmány) Haus Arnika. A 5-minute walk from the centre of Sankt Jakob im Defreggen, Haus Arnika offers you fully equipped apartments including a kitchen with a dishwasher and a... Ubytování Haus Arnika se nachází ve městě Sankt Jakob in Defereggen (Rakousko - Tyrolsko).

Naturhotel Tandler

9,7

Naturhotel Tandler

Ubytování (Hotel) Naturhotel Tandler. Naturhotel Tandler, obklopen národním parkem Hohe Tauern, se nachází v údolí Defereggen ve Východním Tyrolsku. Nabízí Wi-Fi zdarma a wellness. Ubytování Naturhotel Tandler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Eggenhofer

9,7

Appartements Eggenhofer

Ubytování (Apartmány) Appartements Eggenhofer. Appartements Eggenhofer se nachází ve městě Sankt Jakob in Defereggen, 700 metrů od lanovky Brunnalmbahn a 2 km od lanovky Mooserbergbahn I, a nabízí... Ubytování Appartements Eggenhofer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 513 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Grünmoos

9,7

Hotel Garni Grünmoos

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Grünmoos. Hotel Garni Grünmoos stojí na klidném místě, 1 km od centra obce Sankt Jakob, ve východotyrolském údolí Defereggental. Ubytování Hotel Garni Grünmoos se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Toriten

9,7

Haus Toriten

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Toriten. Located in Sankt Jakob in Defereggen, 2.1 km from Brunnalmbahn, Haus Toriten features a sauna and ski storage space. Ubytování Haus Toriten se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Scheiber

9,6

Haus Scheiber

Ubytování (Penzion) Haus Scheiber. Haus Scheiber se nachází v centru města Sankt Jakob in Defereggen, pouhou 1 minutu chůze od zastávky bezplatného skibusu a 1,5 km od lyžařského areálu. Ubytování Haus Scheiber se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Fürhapter mit Bio- Bauernhof

9,6

Pension Fürhapter mit Bio- Bauernhof

Ubytování (Farma) Pension Fürhapter mit Bio- Bauernhof. Offering a barbecue, children's playground and sun terrace, Pension Fürhapter mit Bio-Bauernhof is located in Erlsbach in the Tyrol Region. Ubytování Pension Fürhapter mit Bio- Bauernhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Johanna

9,6

Haus Johanna

Ubytování (Penzion) Haus Johanna. Haus Johanna se nachází v obci Sankt Jakob in Defereggen, 2 km od lanovek Brunnalmbahn a Mooserbergbahn I. Ubytování Haus Johanna se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Tyrol Mountain Aparts - Urlaubsresort Hafele

9,5

Tyrol Mountain Aparts - Urlaubsresort Hafele

Ubytování (Penzion) Tyrol Mountain Aparts - Urlaubsresort Hafele. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, garden, BBQ facilities and free WiFi, Tyrol Mountain Aparts - Urlaubsresort Hafele is set in Sankt Jakob in... Ubytování Tyrol Mountain Aparts - Urlaubsresort Hafele se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landgasthof Alpenrose

9,5

Landgasthof Alpenrose

Ubytování (Penzion – hostinec) Landgasthof Alpenrose. Penzion Landgasthof Alpenrose se nachází ve východotyrolském údolí Defereggental, 7 km od obce St. Ubytování Landgasthof Alpenrose se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements und Frühstückspension Passler

9,5

Appartements und Frühstückspension Passler

Ubytování (Bed and breakfast) Appartements und Frühstückspension Passler. Featuring its own sports shop on site, Appartements und Frühstückspension Passler is located in the centre of St. Ubytování Appartements und Frühstückspension Passler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienappartements Heinzle - Ihr Ferienresort

9,5

Ferienappartements Heinzle - Ihr Ferienresort

Ubytování (Apartmány) Ferienappartements Heinzle - Ihr Ferienresort. Ferienappartements Heinzle se nachází v centru obce Sankt Jakob ve východotyrolském údolí Deferaggen a nabízí venkovní bazén a saunu. Ubytování Ferienappartements Heinzle - Ihr Ferienresort se nachází ve městě Unterrotte 60 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Weber Hafele

9,5

Haus Weber Hafele

Ubytování (Apartmány) Haus Weber Hafele. Haus Weber Hafele offers peaceful surroundings, 150 meters to the centre of Sankt Jakob in Defereggen. The St. Ubytování Haus Weber Hafele se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Angela

9,5

Haus Angela

Ubytování (Penzion) Haus Angela. Haus Angela se nachází ve městě Sankt Jakob in Defereggen. Nabízí venkovní bazén. Ubytování Haus Angela se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gäste-Appartementhaus - Urlaubsresort Hafele

9,5

Gäste-Appartementhaus - Urlaubsresort Hafele

Ubytování (Apartmány) Gäste-Appartementhaus - Urlaubsresort Hafele. Gäste-Appartementhaus - Urlaubsresort Hafele se nachází v centru obce Sankt Jakob in Defereggen a nabízí vyhřívaný venkovní bazén, finskou saunu, posilovnu... Ubytování Gäste-Appartementhaus - Urlaubsresort Hafele se nachází ve městě Unterrotte 108 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Kröll

9,4

Pension Kröll

Ubytování (Penzion – hostinec) Pension Kröll. Gasthof Kröll se nachází v centru města Sankt Jakob v údolí Defereggental a nabízí apartmány ve venkovském stylu a restauraci, ve které se podávají... Ubytování Pension Kröll se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gutwenger

9,4

Haus Gutwenger

Ubytování (Penzion) Haus Gutwenger. Located in St. Jakob in East Tyrol’s Defereggen Valley, Haus Gutwenger is 1.5 km from the St. Jakob Ski Area. Ubytování Haus Gutwenger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privathotel Garni Olympia

9,4

Privathotel Garni Olympia

Ubytování (Penzion) Privathotel Garni Olympia. Gästehaus Olympia se nachází přímo u sjezdovek v lyžařském středisku Sankt Jakob in Defereggen a jen pár metrů od lanovky Brunnalm. Ubytování Privathotel Garni Olympia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Garni Burger

9,4

Hotel Garni Burger

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Burger. Hotel Garni Burger se nachází ve městě Sankt Jakob v údolí Defereggen ve Východních Tyrolích a nabízí pokoje a apartmány s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Garni Burger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Becken

9,3

Haus Becken

Ubytování (Penzion) Haus Becken. Haus Becken se nachází v poklidném prostředí obce Sankt Jakob in Defereggen, pouhých 200 metrů od zastávky skibusu a 5 minut chůze od centra obce. Ubytování Haus Becken se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gutshof - Urlaubsresort Hafele

9,3

Gutshof - Urlaubsresort Hafele

Ubytování (Apartmány) Gutshof - Urlaubsresort Hafele. The Tyrolean rustic-style Gutshof - Urlaubsresort Hafele is located in the centre of Sankt Jakob in Defereggen and offers a heated outdoor pool, Finnish... Ubytování Gutshof - Urlaubsresort Hafele se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpengasthof Zollwirt

9,3

Alpengasthof Zollwirt

Ubytování (Hotel) Alpengasthof Zollwirt. Alpengasthof Zollwirt se nachází v obci Sankt Jakob v údolí Defereggen. Ubytování Alpengasthof Zollwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Taumberger

9,2

Haus Taumberger

Ubytování (Privát) Haus Taumberger. Situated 2.4 km from Brunnalmbahn, Haus Taumberger features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Haus Taumberger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Jesacherhof

9,2

Hotel Jesacherhof

Ubytování (Hotel) Hotel Jesacherhof. Hotel Jesacherhof se nachází vedle lanovky Brunnalm, 1400 metrů nad mořem v jihotyrolském údolí Defereggen. Ubytování Hotel Jesacherhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Waldruhe

9,1

Haus Waldruhe

Ubytování (Apartmány) Haus Waldruhe. Set in Sankt Jakob in Defereggen, 49 km from Brunico, Haus Waldruhe offers a garden and free WiFi. There is a fully equipped kitchen and a private... Ubytování Haus Waldruhe se nachází ve městě Sankt Jakob in Defereggen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berggasthaus Trojen

9,1

Berggasthaus Trojen

Ubytování (Penzion) Berggasthaus Trojen. Located in St. Jakob in East Tyrol’s Defereggen Valley, Berggasthaus Trojen is just a 5-minute drive from the Brunnalm ski area. Ubytování Berggasthaus Trojen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Macher's Landhotel

9

Macher's Landhotel

Ubytování (Hotel) Macher's Landhotel. Macher’s Landhotel se nachází v centru střediska Sv. Jakob ve východním Tyrolsku, v obklopení hor Vysokých Taur. Ubytování Macher's Landhotel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Hauser

8,9

Ferienwohnungen Hauser

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Hauser. Ferienwohnungen Hauser nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Sankt Jakob in Defereggen, 2,2 km od lanovky Brunnalmbahn. Ubytování Ferienwohnungen Hauser se nachází ve městě Sankt Jakob in Defereggen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sporthaus Troger

8,9

Sporthaus Troger

Ubytování (Penzion) Sporthaus Troger. Sporthaus Troger is set in the town of St. Jakob. The accommodation offers a tour desk and free WiFi. St. Ubytování Sporthaus Troger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasthof Edelweiß

8,8

Hotel Gasthof Edelweiß

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Edelweiß. Hotel Gasthof Edelweiss se nachází v centru města St. Jakob v údolí Defereggen ve východním Tyrolsku. Je obklopen horami národního parku Vysoké Taury. Ubytování Hotel Gasthof Edelweiß se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof Jagawirt - Gästehaus Alpina

8,6

Gasthof Jagawirt - Gästehaus Alpina

Ubytování (Penzion) Gasthof Jagawirt - Gästehaus Alpina. Gasthof Jagawirt – Gästehaus Alpina leží v obci Sankt Jakob in Defereggen a hostům nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gasthof Jagawirt - Gästehaus Alpina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Alpenhof

8,6

Hotel Alpenhof

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenhof. Alpenhof se nachází v obci Sankt Jakob v údolí Defereggen ve východním Tyrolsku, 1400 metrů nad mořem. Ubytování Hotel Alpenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bungalows - Urlaubsresort Hafele

8,5

Bungalows - Urlaubsresort Hafele

Ubytování (Prázdninový dům) Bungalows - Urlaubsresort Hafele. Urlaubsresort Hafele se nachází na kraji města St. Jakob, 50 metrů od lyžařského střediska Valley Station, a nabízí bungalovy s možností vlastního... Ubytování Bungalows - Urlaubsresort Hafele se nachází ve městě Unterrotte 108 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 366 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Posthof

8

Gästehaus Posthof

Ubytování (Penzion) Gästehaus Posthof. Gästehaus Posthof se nachází ve městě Sankt Jakob in Defereggen, 2,1 km od lanovek Brunnalmbahn, Mooserbergbahn I. Ubytování Gästehaus Posthof se nachází ve městě Sankt Jakob in Defereggen (Rakousko - Tyrolsko).

Two-Bedroom Apartment in St.Jakob im Defereggen

Two-Bedroom Apartment in St.Jakob im Defereggen

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in St.Jakob im Defereggen. Two-Bedroom Apartment in St.Jakob im Defereggen is situated in Sankt Jakob in Defereggen. The property has mountain views and is 44 km from Brunico. Ubytování Two-Bedroom Apartment in St.Jakob im Defereggen se nachází ve městě Sankt Jakob in Defereggen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel FoKus

Hotel FoKus

Ubytování (Hotel) Hotel FoKus. This 4-star hotel features free WiFi and a restaurant. Each room comes with a balcony. The units in Hotel FoKus are equipped with a flat-screen TV. Ubytování Hotel FoKus se nachází ve městě Sankt Jakob in Defereggen (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Troger

Haus Troger

Ubytování (Apartmány) Haus Troger. Haus Troger se nachází v malebném údolí Defereggen ve východním Tyrolsku, 1 km od centra St. Jakob a 300 metrů od sjezdovek. Ubytování Haus Troger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Haus am Schönbach (STA152)

Apartment Haus am Schönbach (STA152)

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus am Schönbach (STA152). Apartment Haus am Schönbach (STA152) is located in Sankt Jakob. Ubytování Apartment Haus am Schönbach (STA152) se nachází ve městě Sankt Jakob in Defereggen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Haus am Schönbach (STA153)

Apartment Haus am Schönbach (STA153)

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus am Schönbach (STA153). Located in Sankt Jakob in the Tyrol region, Apartment Haus am Schönbach (STA153) has a terrace. Ubytování Apartment Haus am Schönbach (STA153) se nachází ve městě Sankt Jakob in Defereggen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hof am Schönbach (STA163)

Apartment Hof am Schönbach (STA163)

Ubytování (Apartmán) Apartment Hof am Schönbach (STA163). Apartment Hof am Schönbach (STA163) is situated in Sankt Jakob. Ubytování Apartment Hof am Schönbach (STA163) se nachází ve městě Sankt Jakob in Defereggen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Oberweissen-Hittl

Gasthaus Oberweissen-Hittl

Ubytování (Penzion) Gasthaus Oberweissen-Hittl. Located at 1,400 metres above sea level at the border of Hohe Tauern National Park, Gasthaus Oberweissen-Hittl is right next to the St. Jakob ski lift. Ubytování Gasthaus Oberweissen-Hittl se nachází ve městě Sankt Jakob in Defereggen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Marianne

Haus Marianne

Ubytování (Apartmány) Haus Marianne. Located in Sankt Jakob in Defereggen, 40 km from San Vigilio Di Marebbe, Haus Marianne provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Haus Marianne se nachází ve městě Sankt Jakob in Defereggen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sankt Jakob in Defereggen

Město Sankt Jakob in Defereggen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 65 hotelů a ubytování ve městě Sankt Jakob in Defereggen.