Hledat

Ubytování

Ubytování město Strass im Zillertal

Ve městě Strass im Zillertal (Rakousko) máme celkem 25 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Strass im Zillertal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Strass im Zillertal

Appartement Kichelerhof

9,7

Appartement Kichelerhof

Ubytování (Apartmány) Appartement Kichelerhof. Set 1 km from the centre of Strass in the Zillertal Region, Appartement Kichelerhof offers rooms and apartments with free WiFi as well as a ski- and bike... Ubytování Appartement Kichelerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kröll

9,5

Ferienwohnung Kröll

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kröll. Apartmán Ferienwohnung Kröll se nachází v obci Strass im Zillertal, 49 km od obce Kirchberg in Tirol. Ubytování Ferienwohnung Kröll se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung OBER

9,5

Ferienwohnung OBER

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung OBER. Ferienwohnung OBER se nachází v obci Strass im Zillertal a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Hosté zde mohou využívat terasu. Ubytování Ferienwohnung OBER se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Luxner

9,4

Gästehaus Luxner

Ubytování (Penzion) Gästehaus Luxner. Gästehaus Luxner in Strass in the Zillertal Valley offers Tyrolean-style apartments with a balcony with mountain views, as well as free WiFi and... Ubytování Gästehaus Luxner se nachází ve městě Oberdorf 9 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Müller

9,3

Ferienwohnungen Müller

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Müller. Ferienwohnung Müller se nachází 500 metrů od centra obce Sankt Ulrich, 1 km od lyžařských vleků Buchenstellwand, a nabízí finskou saunu i vlastní soukromé... Ubytování Ferienwohnungen Müller se nachází ve městě Strass im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Steiner

9,3

Apart Steiner

Ubytování (Apartmány) Apart Steiner. Apartmány Apart Steiner se nacházejí v obci Strass im Zillertal, 49 km od obce Kirchberg in Tirol, a nabízejí bar a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apart Steiner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Anna Schöser

9

Apartment Anna Schöser

Ubytování (Apartmán) Apartment Anna Schöser. Apartment Anna Schöser se nachází v obci Strass im Zillertal v Tyrolsku. Nabízí balkon, zahradu, výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Anna Schöser se nachází ve městě Strass im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementenhaus Déjà - Vu

8,9

Appartementenhaus Déjà - Vu

Ubytování (Apartmány) Appartementenhaus Déjà - Vu. Appartementenhaus Déjà - Vu se nachází jen 1,5 km od centra obce Sankt Ulrich am Pillersee. Nabízí Wi-Fi zdarma, saunu, fitness centrum a dětské hřiště. Ubytování Appartementenhaus Déjà - Vu se nachází ve městě Strass im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Post Appartements

8,8

Post Appartements

Ubytování (Apartmány) Post Appartements. Post Appartements se nachází ve městě Strass im Zillertal a nabízí ubytování s posezením a kuchyňským koutem. Ubytování Post Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof-Hotel Post

8,7

Gasthof-Hotel Post

Ubytování (Penzion) Gasthof-Hotel Post. Hotel Gasthof-Post je situován v historické budově z poloviny 19. Ubytování Gasthof-Hotel Post se nachází ve městě Oberdorf 6 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Wasserfischerhof

8,6

Ferienwohnung Wasserfischerhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wasserfischerhof. Ferienwohnung Wasserfischerhof se nachází v obci Strass im Zillertal, 41 km od Innsbrucku. Nabízí zázemí pro grilování a výhled na hory. Ubytování Ferienwohnung Wasserfischerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Strasserwirt

8,2

Landhotel Strasserwirt

Ubytování (Hotel) Landhotel Strasserwirt. Landhotel Stresserwirt je situován v údolí Pillersee v Rakousku a nabízí rozsáhlé zázemí pro ježdění na koních, lyžárnu a denně farmářskou snídani. Ubytování Landhotel Strasserwirt se nachází ve městě Strass im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Schleicherhof 1

Apartment Schleicherhof 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Schleicherhof 1. Apartment Schleicherhof 1 is set in Strass im Zillertal. The accommodation is 50 km from Kirchberg in Tirol. Ubytování Apartment Schleicherhof 1 se nachází ve městě Strass im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Schleicherhof 2

Apartment Schleicherhof 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Schleicherhof 2. Apartment Schleicherhof 2 is situated in Strass im Zillertal. The accommodation is 50 km from Kirchberg in Tirol. Ubytování Apartment Schleicherhof 2 se nachází ve městě Strass im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 289 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kainer 210S

Kainer 210S

Ubytování (Prázdninový dům) Kainer 210S. Located in Strass im Zillertal in the Tyrol region, Kainer 210S has a terrace. Ubytování Kainer 210S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Strass im Zillertal - OTR051057-F

Holiday Home Strass im Zillertal - OTR051057-F

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Strass im Zillertal - OTR051057-F. Set in Strass im Zillertal in the Tyrol region, Holiday Home Strass im Zillertal - OTR051057-F features a balcony. Ubytování Holiday Home Strass im Zillertal - OTR051057-F se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday flats Gasthof Knapp Strass im Zillertal - OTR051058-DYB

Holiday flats Gasthof Knapp Strass im Zillertal - OTR051058-DYB

Ubytování (Apartmán) Holiday flats Gasthof Knapp Strass im Zillertal - OTR051058-DYB. Set in Strass im Zillertal, Holiday flats Gasthof Knapp Strass im Zillertal - OTR051058-DYB offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Holiday flats Gasthof Knapp Strass im Zillertal - OTR051058-DYB se nachází ve městě Strass im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday Home Strass im Zillertal - OTR051055-F

Holiday Home Strass im Zillertal - OTR051055-F

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Strass im Zillertal - OTR051055-F. Set in Strass im Zillertal in the Tyrol region, Holiday Home Strass im Zillertal - OTR051055-F features a balcony. Ubytování Holiday Home Strass im Zillertal - OTR051055-F se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Schleicherhof - Wildauer Martin

Ferienhaus Schleicherhof - Wildauer Martin

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Schleicherhof - Wildauer Martin. Located in Strass im Zillertal, Ferienhaus Schleicherhof - Wildauer Martin provides accommodation with seating area. Ubytování Ferienhaus Schleicherhof - Wildauer Martin se nachází ve městě Strass im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday flats Gasthof Knapp Strass im Zillertal - OTR051056-DYB

Holiday flats Gasthof Knapp Strass im Zillertal - OTR051056-DYB

Ubytování (Apartmán) Holiday flats Gasthof Knapp Strass im Zillertal - OTR051056-DYB. Set in Strass im Zillertal, Holiday flats Gasthof Knapp Strass im Zillertal - OTR051056-DYB offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Holiday flats Gasthof Knapp Strass im Zillertal - OTR051056-DYB se nachází ve městě Strass im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Schleicherhof 3

Apartment Schleicherhof 3

Ubytování (Apartmán) Apartment Schleicherhof 3. Apartment Schleicherhof 3 is set in Strass im Zillertal. The accommodation is 50 km from Kirchberg in Tirol. Ubytování Apartment Schleicherhof 3 se nachází ve městě Strass im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schleicherhof

Schleicherhof

Ubytování (Apartmán) Schleicherhof. Schleicherhof is set in Strass im Zillertal. The accommodation is 50 km from Kirchberg in Tirol. Ubytování Schleicherhof se nachází ve městě Strass im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Alexandra

Apart Alexandra

Ubytování (Apartmány) Apart Alexandra. Situated in Strass im Zillertal, 44 km from Kitzbühel, Apart Alexandra features a restaurant and free WiFi. Ubytování Apart Alexandra se nachází ve městě Strass im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vitalhof Schleicherhof - Wildauer Monika

Vitalhof Schleicherhof - Wildauer Monika

Ubytování (Apartmány) Vitalhof Schleicherhof - Wildauer Monika. Set in Strass im Zillertal in the Tyrol region, Vitalhof Schleicherhof - Wildauer Monika offers accommodation with free private parking. Ubytování Vitalhof Schleicherhof - Wildauer Monika se nachází ve městě Strass im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday flats Gasthof Knapp Strass im Zillertal - OTR051058-DYA

Holiday flats Gasthof Knapp Strass im Zillertal - OTR051058-DYA

Ubytování (Apartmán) Holiday flats Gasthof Knapp Strass im Zillertal - OTR051058-DYA. Situated in Strass im Zillertal, Holiday flats Gasthof Knapp Strass im Zillertal - OTR051058-DYA features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Holiday flats Gasthof Knapp Strass im Zillertal - OTR051058-DYA se nachází ve městě Strass im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday flats Gasthof Knapp Strass im Zillertal - OTR051056-DYA

Holiday flats Gasthof Knapp Strass im Zillertal - OTR051056-DYA

Ubytování (Apartmán) Holiday flats Gasthof Knapp Strass im Zillertal - OTR051056-DYA. Set in Strass im Zillertal, Holiday flats Gasthof Knapp Strass im Zillertal - OTR051056-DYA offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Holiday flats Gasthof Knapp Strass im Zillertal - OTR051056-DYA se nachází ve městě Strass im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Zillertalblick (FGZ230)

Apartment Zillertalblick (FGZ230)

Ubytování (Apartmán) Apartment Zillertalblick (FGZ230). Set in Strass im Zillertal, Apartment Zillertalblick (FGZ230) offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartment Zillertalblick (FGZ230) se nachází ve městě Strass im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Schleicherhof 4

Apartment Schleicherhof 4

Ubytování (Apartmán) Apartment Schleicherhof 4. Apartment Schleicherhof 4 is set in Strass im Zillertal. The accommodation is 50 km from Kirchberg in Tirol. Ubytování Apartment Schleicherhof 4 se nachází ve městě Strass im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 548 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Strass im Zillertal

Město Strass im Zillertal se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 25 hotelů a ubytování ve městě Strass im Zillertal.