Hledat

Ubytování

Ubytování město Schmirn

Ve městě Schmirn (Rakousko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Schmirn

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Schmirn

Saxerhof

10

Saxerhof

Ubytování (Apartmány) Saxerhof. Saxerhof Ferienwohnungen se nachází 2,5 km od centra města Schmirn a 10 km od lanovky Bergeralm a nabízí plně vybavené apartmány s balkonem a výhledem na... Ubytování Saxerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Plattner

9,8

Ferienwohnung Plattner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Plattner. Apartmán Ferienwohnung Plattner se nachází v malé obci Schmirn, 12 km od lyžařského areálu Bergeralm ve městě Steinach. Ubytování Ferienwohnung Plattner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hilber

9,6

Ferienwohnung Hilber

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Hilber. Ferienwohnung Hilber se nachází v obci Schmirn, 40 km od Innsbrucku, a poskytuje gril a zdarma dostupné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Ferienwohnung Hilber se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Staud

9,3

Haus Staud

Ubytování (Apartmány) Haus Staud. Haus Staud se nachází ve Schmirnu a nabízí posezení, kuchyň, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Haus Staud se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Prantl

8,7

Ferienwohnung Prantl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Prantl. Ferienwohnung Prantl is located in Schmirn and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Prantl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 518 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Antritt

Chalet Antritt

Ubytování (Chata) Chalet Antritt. Located in Schmirn in the Tyrol region, Chalet Antritt has a patio. The accommodation is 36 km from Neustift im Stubaital. Ubytování Chalet Antritt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment in Schmirn/Tirol 717

Apartment in Schmirn/Tirol 717

Ubytování (Apartmán) Apartment in Schmirn/Tirol 717. Apartmán in Schmirn/Tirol 717 se nachází v tyrolské obci Hochmark a nabízí balkon. Ubytování Apartment in Schmirn/Tirol 717 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thumeserhof

Thumeserhof

Ubytování (Apartmány) Thumeserhof. Thumeserhof jsou apartmány situované ve Schmirnu, 31 km od Neustiftu im Stubaital. K dispozici je i bar a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Nechybí ani terasa. Ubytování Thumeserhof se nachází ve městě Schmirn (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Schmirn

Město Schmirn se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Schmirn.