Hledat

Ubytování

Ubytování město Münster

Ve městě Münster (Rakousko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Münster

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Münster

Apartment Tirol

9,7

Apartment Tirol

Ubytování (Apartmán) Apartment Tirol. Apartment Tirol se nachází 25 minut jízdy od lyžařských areálů Kaltenbach, Zillertal Arena a Wilder Kaiser/Brixental. Ubytování Apartment Tirol se nachází ve městě Münster (Rakousko - Tyrolsko).

Denggnhof

9,4

Denggnhof

Ubytování (Farma) Denggnhof. Surrounded by the Tyrolian Alps and offering panoramic views, Denggnhof is built in the traditional Tyrolian farm style and offers an authentic and rustic... Ubytování Denggnhof se nachází ve městě Asten 144 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Köchl

9,4

Ferienwohnung Köchl

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Köchl. Ferienwohnung Köchl se nachází v Münsteru. Nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou, kuchyni a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienwohnung Köchl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schneider

9

Ferienwohnung Schneider

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schneider. Ferienwohnung Schneider se nachází v Münsteru v údolí řeky Inn. Nabízí neplacené parkoviště a apartmány s balkonem, výhledem na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ferienwohnung Schneider se nachází ve městě Münster (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Michael

8,7

Haus Michael

Ubytování (Privát) Haus Michael. Haus Michael se nachází v Münsteru a nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a terasu. Ubytování Haus Michael se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Denggalahof

7,9

Denggalahof

Ubytování (Farma) Denggalahof. Set in Münster, 45 km from Kirchberg in Tirol, Denggalahof offers a garden and free WiFi. Guests at the farm stay can enjoy a buffet breakfast. Ubytování Denggalahof se nachází ve městě 85 Dorf (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hauserwirt

7,9

Hotel Hauserwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Hauserwirt. Hotel Hauserwirt s terasou se nachází v Münsteru a nabízí bezplatně jízdní kola. Ubytování Hotel Hauserwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Astner

7,2

Landgasthof Astner

Ubytování (Penzion) Landgasthof Astner. Landgasthof Astner se nachází 1,5 km od centra Münsteru a nabízí zahradu s terasou a pokoje s balkonem, satelitní TV a vlastní koupelnou se sprchou. Ubytování Landgasthof Astner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment in Münster/Tirol 450

Apartment in Münster/Tirol 450

Ubytování (Apartmán) Apartment in Münster/Tirol 450. Located in Grünsbach in the Tyrol region, Apartment in Münster/Tirol 450 features a balcony. Ubytování Apartment in Münster/Tirol 450 se nachází ve městě Münster (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Freund

Appartement Freund

Ubytování (Apartmán) Appartement Freund. Appartement Freund je apartmán s patiem a výhledem do zahrady situovaný v Münsteru v Tyrolsku, 50 km od Kirchbergu in Tirol. Ubytování Appartement Freund se nachází ve městě Münster (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Münster

Město Münster se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Münster.