Hledat

Ubytování

Ubytování město Schwendt

Ve městě Schwendt (Rakousko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Schwendt

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Schwendt

Landhaus Zita

9,5

Landhaus Zita

Ubytování (Apartmány) Landhaus Zita. Landhaus Zita se nachází ve městě Schwendt, 3,5 km od Almliftu. Poskytuje bezplatné parkování, Wi-Fi připojení k internetu zdarma a patří k němu zahrada. Ubytování Landhaus Zita se nachází ve městě Schwendt (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthaus Hohenkendl

9,5

Gasthaus Hohenkendl

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus Hohenkendl. Gasthaus Hohenkendl se nachází v obci Schwendt, 7 km od lyžařského vleku Brandlift. Má zahradu, terasu a lyžárnu. Na místě je také restaurace. Ubytování Gasthaus Hohenkendl se nachází ve městě Schwendt (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof Schwendterwirt

9,4

Gasthof Schwendterwirt

Ubytování (Hotel) Gasthof Schwendterwirt. Tento hotel původem ze 16. století je zařízen v tyrolském stylu a nachází se v lyžařské oblasti Kaiserwinkel. Ubytování Gasthof Schwendterwirt se nachází ve městě Schwendt (Rakousko - Tyrolsko).

Feriengut Unterhochstätt

9,3

Feriengut Unterhochstätt

Ubytování (Farma) Feriengut Unterhochstätt. This farmhouse offers a spa area, horse riding, a petting zoo, and a large swimming pond. A cross-country ski run starts right outside. Ubytování Feriengut Unterhochstätt se nachází ve městě Schwendt (Rakousko - Tyrolsko).

Café Restaurant Anneliese

9

Café Restaurant Anneliese

Ubytování (Penzion – hostinec) Café Restaurant Anneliese. Penzion – hostinec Café Restaurant Anneliese se nachází ve vesnici Schwendt, pouhé 3 km od lanovky Unterbergbahn a 7 km od jezera Walchsee. Ubytování Café Restaurant Anneliese se nachází ve městě Schwendt (Rakousko - Tyrolsko).

Obereinschneithof

8,9

Obereinschneithof

Ubytování (Apartmán) Obereinschneithof. Set in Schwendt, 3.6 km from Brandlift, 3.7 km from Gipfellift and 3. Ubytování Obereinschneithof se nachází ve městě Schwendt (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Mairwirt

8,9

Gasthof Mairwirt

Ubytování (Penzion) Gasthof Mairwirt. Tradiční Gasthof Mairwirt se nachází v centru Schwendtu v tyrolském regionu Kaiserwinkl, 5 minut jízdy autem nebo skibusem z lyžařského areálu Hochkössen. Ubytování Gasthof Mairwirt se nachází ve městě Schwendt (Rakousko - Tyrolsko).

Tiroler Alpenblick

Tiroler Alpenblick

Ubytování (Apartmán) Tiroler Alpenblick. Boasting accommodation with a private pool, river view and a balcony, Tiroler Alpenblick is located in Schwendt. Set 3. Ubytování Tiroler Alpenblick se nachází ve městě Schwendt (Rakousko - Tyrolsko).

Engelbert

Engelbert

Ubytování (Prázdninový dům) Engelbert. Within 7 km of Brandlift and 12 km of Gipfellift, Engelbert provides free WiFi and a garden. The holiday home is 15 km from Karlift. Ubytování Engelbert se nachází ve městě Schwendt (Rakousko - Tyrolsko).

Appartementhaus Sonnenhof in Schwendt 35343

Appartementhaus Sonnenhof in Schwendt 35343

Ubytování (Apartmán) Appartementhaus Sonnenhof in Schwendt 35343. Appartementhaus Sonnenhof in Schwendt 35343 is located in Schwendt, 3.7 km from Brandlift, 9 km from Gipfellift, and 9 km from Bärenlift. Ubytování Appartementhaus Sonnenhof in Schwendt 35343 se nachází ve městě Schwendt (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Fam. Schuster, Oberhochstätt

Ferienwohnungen Fam. Schuster, Oberhochstätt

Ubytování (Aparthotel) Ferienwohnungen Fam. Schuster, Oberhochstätt. Situated in Schwendt, Ferienwohnungen Fam. Schuster, Oberhochstätt offers accommodation with a balcony or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well... Ubytování Ferienwohnungen Fam. Schuster, Oberhochstätt se nachází ve městě Schwendt (Rakousko - Tyrolsko).

Appartementhaus Planer

Appartementhaus Planer

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Planer. Located in Schwendt in the Tyrol region and Brandlift reachable within 3. Ubytování Appartementhaus Planer se nachází ve městě Schwendt (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Freytag

Chalet Freytag

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Freytag. Chalet Freytag is located in Schwendt and offers a garden and a terrace. The accommodation is 39 km from Zell am See. Ubytování Chalet Freytag se nachází ve městě Schwendt (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 568 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Schwendt

Město Schwendt se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Schwendt.