Hledat

Ubytování

Ubytování město Ried im Zillertal

Ve městě Ried im Zillertal (Rakousko) máme celkem 60 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ried im Zillertal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ried im Zillertal

Ferienwohnungen Kainer

9,9

Ferienwohnungen Kainer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Kainer. Tyto prostorné apartmány s balkonem s výhledem na údolí Ziller se nacházejí na jižním svahu obce Ried, 10 minut jízdy od lyžařského areálu... Ubytování Ferienwohnungen Kainer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Klocker

9,8

Ferienhaus Klocker

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Klocker. Ferienhaus Klocker is located in the centre of Ried im Zillertal, at the beginning of the Zillertaler Höhenstraße mountain road and next to the ski bus... Ubytování Ferienhaus Klocker se nachází ve městě Dorfstraße 31 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Catrin inklusive Wellness

9,8

Appartement Catrin inklusive Wellness

Ubytování (Apartmán) Appartement Catrin inklusive Wellness. Appartement Catrin inklusive Wellness offers an apartment with a private balcony overlooking the Hamberg Mountain. Ubytování Appartement Catrin inklusive Wellness se nachází ve městě Ried im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Binder

9,7

Haus Binder

Ubytování (Penzion) Haus Binder. Haus Binder se nachází na klidném místě na okraji města Ried im Zillertal. Nabízí pokoje s balkonem a výhledem na okolní alpskou krajinu, saunu a solárium. Ubytování Haus Binder se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Rieser

9,6

Gästehaus Rieser

Ubytování (Penzion) Gästehaus Rieser. Stylový alpský Gästehaus Rieser najdete v klidné lokalitě s výhledem na údolí Zillertal. Ubytování Gästehaus Rieser se nachází ve městě Riedbergstrasse 11 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenchalet Stadlpoint

9,6

Alpenchalet Stadlpoint

Ubytování (Prázdninový dům) Alpenchalet Stadlpoint. Alpenchalet Stadlpoint je samostatně stojící prázdninový dům, který se nachází ve městě Ried a nabízí zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Alpenchalet Stadlpoint se nachází ve městě Ried im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Kainer Johann

9,6

Ferienwohnung Kainer Johann

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Kainer Johann. Ferienwohnung Kainer Johann stojí na svahu s výhledem do údolí Zillertal a na Ried. Ubytování Ferienwohnung Kainer Johann se nachází ve městě Ried im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Elfriede.1

9,5

Apartment Elfriede.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Elfriede.1. Apartment Elfriede.1 se nachází 100 metrů od centra Riedu v lyžařské oblasti Hochzillertal-Kaltenbach. Ubytování Apartment Elfriede.1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus & Apartment Taxach

9,5

Landhaus & Apartment Taxach

Ubytování (Apartmány) Landhaus & Apartment Taxach. Landhaus Taxach offers self-catering accommodation in Ried im Zillertal. The Hochzillertal Ski Area is 2. Ubytování Landhaus & Apartment Taxach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Christine

9,5

Haus Christine

Ubytování (Penzion) Haus Christine. Haus Christine se nachází v obci Ried im Zillertal a nabízí ubytování s vlastním balkonem, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Všechny pokoje mají TV. Ubytování Haus Christine se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpenchalet Monika

9,5

Alpenchalet Monika

Ubytování (Prázdninový dům) Alpenchalet Monika. Alpenchalet Monika se nachází v srdci údolí Ziller, 1 km od lyžařského rezortu Hochfügen-Hochzilertal, Nabízí neplacené stání v garáži. Ubytování Alpenchalet Monika se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement - Ferienwohnung Waldrand

9,4

Appartement - Ferienwohnung Waldrand

Ubytování (Apartmán) Appartement - Ferienwohnung Waldrand. Appartement – Ferienwohnung Waldrand se nachází na okraji lesa v obci Ried im Zillertal a má terasu s grilem. Ubytování Appartement - Ferienwohnung Waldrand se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Christoph

9,4

Gästehaus Christoph

Ubytování (Privát) Gästehaus Christoph. Ried im Zillertal’s Gästehaus Christoph is within 2 km of the Hochzillertal ski area, and the Stumm public outdoor pool and the Fügen thermal baths are 4... Ubytování Gästehaus Christoph se nachází ve městě Taxachstraße 19 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Christoph

9,4

Appartement Christoph

Ubytování (Apartmány) Appartement Christoph. Apartment – Christoph se nachází pouhých 5 minut chůze od centra obce Ried im Zillertal, 1 km od lyžařského areálu Hoch Zillertal a 3 minuty chůze od... Ubytování Appartement Christoph se nachází ve městě Ried im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Lehenhof

9,3

Ferienwohnung Lehenhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Lehenhof. Ferienwohnung Lehenhof is set in Ried im Zillertal. This apartment features a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytování Ferienwohnung Lehenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Lackner

9,3

Ferienhof Lackner

Ubytování (Apartmány) Ferienhof Lackner. Ferienhof Lackner se nachází 300 metrů od centra města Schwaz, jen kousek skibusem od lyžařského areálu Hochzillertal. Ubytování Ferienhof Lackner se nachází ve městě Großriedstraße 19 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Spitaler

9,3

Appartements Spitaler

Ubytování (Apartmány) Appartements Spitaler. Tyto prostorné apartmány se nachází v obci Ried v údolí Zillertal. Nabízí balkon, satelitní TV a kuchyň. Ubytování Appartements Spitaler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments zum Grian Bam

9,3

Apartments zum Grian Bam

Ubytování (Apartmány) Apartments zum Grian Bam. Apartments zum Grian Bam jsou apartmány se sluneční terasou a lyžařskou školou situované v obci Ried im Zillertal. Ubytování Apartments zum Grian Bam se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Platzlhof - Mein Hotel im Zillertal

9,2

Platzlhof - Mein Hotel im Zillertal

Ubytování (Hotel) Platzlhof - Mein Hotel im Zillertal. Enjoying a panoramic view over the Tyrolean Alps, this comfortable family-run hotel is ideally located for visitors taking pleasure in an active holiday. Ubytování Platzlhof - Mein Hotel im Zillertal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gartenhotel Magdalena

9,2

Gartenhotel Magdalena

Ubytování (Hotel) Gartenhotel Magdalena. Hotel Gartenhotel Magdalena se nachází v obciRied im Zillertal a nabízí lázeňské centrum s vyhřívanými krytými i venkovními bazény a saunové centrum o... Ubytování Gartenhotel Magdalena se nachází ve městě Großriedstraße 23 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Schroll

9,1

Haus Schroll

Ubytování (Apartmány) Haus Schroll. Haus Schroll nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci Ried im Zillertal, 1 km od lyžařského střediska Hochfügen - Hochzillertal. Ubytování Haus Schroll se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Zillertal Klee

9,1

Appartement Zillertal Klee

Ubytování (Apartmány) Appartement Zillertal Klee. Apartment Zillertal Jedermann nabízí ubytování v obci Ried im Zillertal. Ubytování Appartement Zillertal Klee se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 861 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Stadlpoint

8,9

Ferienhof Stadlpoint

Ubytování (Bed and breakfast) Ferienhof Stadlpoint. Ferienhof Stadlpoint se nachází 400 metrů od centra města Ried a 5 minut jízdy od lyžařského střediska Hochzillertal. Ubytování Ferienhof Stadlpoint se nachází ve městě Stadlpointweg 11 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Hochzillertal

8,9

Studio Hochzillertal

Ubytování (Apartmán) Studio Hochzillertal. Studio Hochzillertal se nachází ve městě Ried im Zillertal, 1 km od lanovky do lyžařského areálu Hochfügen-Hochzillertal, a nabízí bezplatné Wi-Fi... Ubytování Studio Hochzillertal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Schönblick

8,8

Pension Schönblick

Ubytování (Penzion) Pension Schönblick. Pension Schönblick is within 4 km of Ried town centre, shops and a supermarket. Ubytování Pension Schönblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Rosi und Oliver

8,8

Apartment Rosi und Oliver

Ubytování (Apartmán) Apartment Rosi und Oliver. Offering free WiFi and mountain views, Apartment Rosi und Oliver is an accommodation located in Ried im Zillertal. Ubytování Apartment Rosi und Oliver se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Handle.3

8,8

Apartment Handle.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Handle.3. Offering free WiFi, Apartment Handle.3 is set on the beachfront in Ried im Oberinntal. Ubytování Apartment Handle.3 se nachází ve městě Ried im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Jäger

8,7

Hotel Jäger

Ubytování (Hotel) Hotel Jäger. Located in Ried im Zillertal, Hotel Jäger features free bikes, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Jäger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Elfriede.2

8,7

Apartment Elfriede.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Elfriede.2. Apartmán Schiestl se nachází na klidném místě v centru obce Kaltenbach, 800 metrů od nejbližší sjezdovky v lyžařském areálu Hochzillertal-Kaltenbach. Ubytování Apartment Elfriede.2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Handle.2

8,7

Apartment Handle.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Handle.2. Featuring free WiFi, Apartment Handle.2 is situated on the beachfront in Ried im Oberinntal. Ubytování Apartment Handle.2 se nachází ve městě Ried im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 285 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Platzlhof

8,7

Appartement Platzlhof

Ubytování (Apartmány) Appartement Platzlhof. Tyto prostorné apartmány mají vlastní balkon a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Appartement Platzlhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Almhof Lackner

8,6

Almhof Lackner

Ubytování (Hotel) Almhof Lackner. Hotel Almhof Lackner stojí v údolí Zillertal a nabízí pokoje s balkonem a výhledem na hory. Ubytování Almhof Lackner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Mader

8,6

Apartment Mader

Ubytování (Apartmán) Apartment Mader. Offering free WiFi, Apartment Mader is set on the beachfront in Ried im Oberinntal. Ubytování Apartment Mader se nachází ve městě Ried im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rudi

8,5

Haus Rudi

Ubytování (Apartmán) Haus Rudi. Haus Rudi se nachází v údolí Zillertal, v bezprostřední blízkosti železniční stanice Ried a 1,5 km od lyžařského areálu Hochzillertal, a nabízí moderní... Ubytování Haus Rudi se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpina

8,3

Hotel Alpina

Ubytování (Hotel) Hotel Alpina. Hotel Alpina se nachází v obci Riad im Zillertal a má wellness centrum s krytým bazénem, párou, saunou a soláriem. Ubytování Hotel Alpina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Mari Pop Boutique Hotel

8,1

Mari Pop Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Mari Pop Boutique Hotel. Reopening in December 2019 after a complete renovation, the Mari Pop Hotel is located in the heart of the skiing region Zillertaler Alps and offers rooms... Ubytování Mari Pop Boutique Hotel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Markus

8

Appartements Markus

Ubytování (Apartmán) Appartements Markus. Appartements Markus is located in the village of Ried in the Ziller Valley, just 50 metres from the ski bus stop to the Hochfügen-Hochzillertal ski area. Ubytování Appartements Markus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasthof Zillertalerhof

7,3

Hotel Gasthof Zillertalerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Zillertalerhof. Penzion se nachází hned vedle ulice Hochzillertalstraße. Všechny pokoje mají vlastní balkon. Ubytování Hotel Gasthof Zillertalerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gerda.2

Apartment Gerda.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Gerda.2. Situated in Ried im Zillertal in the Tyrol region, Apartment Gerda.2 features a garden. Ubytování Apartment Gerda.2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Binder 2

Apartment Binder 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Binder 2. Located in Ried im Zillertal in the Tyrol region, Apartment Binder 2 features a terrace. Ubytování Apartment Binder 2 se nachází ve městě Ried im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Andreas

Apart Andreas

Ubytování (Apartmány) Apart Andreas. Situated in Ried im Zillertal in the Tyrol region, Apart Andreas features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apart Andreas se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 874 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Silvia I

Silvia I

Ubytování (Apartmán) Silvia I. Silvia I is situated in Ried im Zillertal. The accommodation has free WiFi throughout the property. Ubytování Silvia I se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Heidi.1

Apartment Heidi.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Heidi.1. Located in Ried im Zillertal in the Tyrol region, Apartment Heidi.1 has a garden. Ubytování Apartment Heidi.1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bahlerhof - Luxner Annelies

Bahlerhof - Luxner Annelies

Ubytování (Apartmány) Bahlerhof - Luxner Annelies. Bahlerhof - Luxner Annelies features garden views, free WiFi and free private parking, located in Ried im Zillertal. Ubytování Bahlerhof - Luxner Annelies se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Garber

Appartement Garber

Ubytování (Apartmán) Appartement Garber. Appartement Garber is set in Ried im Zillertal. The accommodation is 36 km from Innsbruck. The apartment is equipped with a flat-screen TV and 1 bedroom. Ubytování Appartement Garber se nachází ve městě Ried im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko).

Das Moos

Das Moos

Ubytování (Apartmán) Das Moos. Das Moos is set in Ried im Zillertal and offers a terrace. The apartment has mountain views and is 43 km from Kitzbühel. Ubytování Das Moos se nachází ve městě Ried im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Zisterer 200S

Haus Zisterer 200S

Ubytování (Apartmán) Haus Zisterer 200S. Situated in Ried im Zillertal in the Tyrol region, Haus Zisterer 200S features a terrace. Private parking is available on site. Ubytování Haus Zisterer 200S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Heidi.3

Apartment Heidi.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Heidi.3. Set in Ried im Zillertal in the Tyrol region, Apartment Heidi.3 features a garden. Ubytování Apartment Heidi.3 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Auermühl

Apart Auermühl

Ubytování (Apartmány) Apart Auermühl. Located in Ried im Zillertal in the Tyrol region, Apart Auermühl provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apart Auermühl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bauernhaus Erdler 165S

Bauernhaus Erdler 165S

Ubytování (Prázdninový dům) Bauernhaus Erdler 165S. Bauernhaus Erdler 165S is located in Ried im Zillertal. Ubytování Bauernhaus Erdler 165S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tischler (RDI190)

Apartment Tischler (RDI190)

Ubytování (Apartmán) Apartment Tischler (RDI190). Situated in Ried im Zillertal in the Tyrol region, Apartment Tischler (RDI190) features a terrace. Private parking is available on site. Ubytování Apartment Tischler (RDI190) se nachází ve městě Ried im Zillertal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ried im Zillertal

Město Ried im Zillertal se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 60 hotelů a ubytování ve městě Ried im Zillertal.