Hledat

Ubytování

Ubytování město Rinn

Ve městě Rinn (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rinn

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rinn

Ferienwohnung Stock

9,7

Ferienwohnung Stock

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Stock. Ferienwohnung Stock se nachází v Rinnu, 2,2 km od vleku Schartenkogellift, 2,2 km od průsmyku Kalte Kuchl a 2,6 km od oblasti Archenstadel a lyžařského... Ubytování Ferienwohnung Stock se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Alt

9,6

Ferienwohnung Alt

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Alt. Apartmán Ferienwohnung Alt je situovaný na klidném místě v obci Rinn, 6 km od lyžařského areálu Patscherkofel a 2,1 km od lanovky Glungezerbahn. Ubytování Ferienwohnung Alt se nachází ve městě Schauflacker 6 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tuschnhof

9,5

Tuschnhof

Ubytování (Apartmány) Tuschnhof. Tuschnhof se nachází 2 km od centra města Rinn a 5 minut autem od lyžařských oblastí Tulfes a Patscherkofel. Ubytování Tuschnhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Oberdorf

7,8

Apartment Oberdorf

Ubytování (Apartmán) Apartment Oberdorf. Offering mountain views, Apartment Oberdorf is an accommodation located in Rinn, 300 metres from Kalte Kuchl and 300 metres from Schartenkogellift. Ubytování Apartment Oberdorf se nachází ve městě Rinn (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nagiller

Apartment Nagiller

Ubytování (Apartmán) Apartment Nagiller. Located in Rinn in the Tyrol region, Apartment Nagiller has a patio and garden views. Ubytování Apartment Nagiller se nachází ve městě Rinn (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Oberdorf

Holiday home Oberdorf

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Oberdorf. Holiday home Oberdorf is set in Rinn, 300 metres from Kalte Kuchl, 300 metres from Schartenkogellift, as well as 700 metres from Archenstadel. Ubytování Holiday home Oberdorf se nachází ve městě Rinn (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Rinn

Město Rinn se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Rinn.