Hledat

Ubytování

Ubytování město Heinfels

Ve městě Heinfels (Rakousko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Heinfels

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Heinfels

Oberrieserhof

10

Oberrieserhof

Ubytování (Apartmán) Oberrieserhof. Located 34 km from Cortina d’Ampezzo, Oberrieserhof offers a modern Alpine-style apartment with scenic views of the valley of Heinfels and free WiFi... Ubytování Oberrieserhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hattlerhof

9,9

Hattlerhof

Ubytování (Farma) Hattlerhof. Located a 2-minute drive from Heinfels, Hattlerhof enjoys a sunny and quiet location on a hillside. Ubytování Hattlerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Pitterl

9,8

Haus Pitterl

Ubytování (Apartmán) Haus Pitterl. Set in the Pustertal Valley in East Tyrol, Haus Pitterl in Heinfels is a 5-minute drive from the Hochpustertal Ski Area and offers a modern Alpine-style... Ubytování Haus Pitterl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hochpustertal

9,7

Apartment Hochpustertal

Ubytování (Apartmány) Apartment Hochpustertal. Situated in Heinfels, Apartment Hochpustertal offers accommodation with a balcony. Ubytování Apartment Hochpustertal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Mitti

9,6

Haus Mitti

Ubytování (Apartmány) Haus Mitti. Haus Mitti na okraji obce Heinfels, 600 metrů od lyžařské oblasi Sillian - Hochpustertal, nabízí apartmány s panoramatickým výhledem na okolí a satelitní... Ubytování Haus Mitti se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Der Brückenwirt

9,5

Der Brückenwirt

Ubytování (Aparthotel) Der Brückenwirt. Der Brückenwirt se nachází v Heinfels, pouhých 20 metrů od lyžařského vleku Hochpustertal, a nabízí moderní apartmány s bezplatným Wi-Fi a balkonem s... Ubytování Der Brückenwirt se nachází ve městě Panzendorf 12 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Fam.Maria Geiler

9,5

Ferienwohnung Fam.Maria Geiler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fam.Maria Geiler. Ferienwohnung Fam. Maria Geiler je apartmán situovaný v Heinfelsu, 33 km od Cortiny d'Ampezzo. San Candido leží od domu 13 km. Ubytování Ferienwohnung Fam.Maria Geiler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 610 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rieserhof

9,4

Rieserhof

Ubytování (Apartmán) Rieserhof. Offering a balcony with panoramic views of the Dolomite Mountains and Heinfels, Rieserhof provides a rustic, Alpine-style apartment with a modern kitchen... Ubytování Rieserhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alberta's Ferienhaus

9

Alberta's Ferienhaus

Ubytování (Apartmán) Alberta's Ferienhaus. Apartmány Alberta’s Ferienhaus jsou zasazené do typické tyrolské budovy nacházející se pouhých 800 metrů od centra Heinfelsu, rovněž 800 metrů od... Ubytování Alberta's Ferienhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ansitz Burg Heimfels

8,7

Ansitz Burg Heimfels

Ubytování (Penzion – hostinec) Ansitz Burg Heimfels. Heinfelský tradiční tyrolský zájezdní hostinec sídlí v historické budově v údolí Pustertal pod hradem Heinfels, 5 minut chůze od lyžařského areálu... Ubytování Ansitz Burg Heimfels se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenparadies Grösser

Alpenparadies Grösser

Ubytování (Apartmán) Alpenparadies Grösser. Located in Heinfels in the Tyrol region, Alpenparadies Grösser has a balcony and garden views. Ubytování Alpenparadies Grösser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Heinfels

Město Heinfels se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Heinfels.