Hledat

Ubytování

Ubytování město Dölsach

Ve městě Dölsach (Rakousko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dölsach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dölsach

Fricks Appartement

9,8

Fricks Appartement

Ubytování (Apartmány) Fricks Appartement. Apartmán Fricks se nachází v obci Dölsach, 2 km od 27jamkového golfového hřiště. Nabízí velkou terasu, TV s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Fricks Appartement se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blaslhof

9,6

Blaslhof

Ubytování (Farma) Blaslhof. Featuring garden views, Blaslhof features accommodation with a garden and a balcony, around 2.5 km from Aguntum. Ubytování Blaslhof se nachází ve městě Dölsach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dolomitenblick

9,5

Dolomitenblick

Ubytování (Apartmán) Dolomitenblick. Boasting impressive views of the Lienz Dolomites, Dolomitenblick is located in Dölsach, 2 km from Aguntum and 6 km from Lienz. Ubytování Dolomitenblick se nachází ve městě Gödnach 64 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Monika

9,4

Haus Monika

Ubytování (Apartmán) Haus Monika. Boasting garden views, Haus Monika features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.7 km from Aguntum. Ubytování Haus Monika se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Marinelli Naturholz Apartement

9,4

Marinelli Naturholz Apartement

Ubytování (Apartmán) Marinelli Naturholz Apartement. Marinelli Naturholz Apartement se nachází asi 3 km od archeologického muzea Aguntum a nabízí ubytování s výhledem na hory, balkonem a restaurací. Ubytování Marinelli Naturholz Apartement se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lothse Shar

9,3

Apartment Lothse Shar

Ubytování (Apartmán) Apartment Lothse Shar. Apartmán Lothse Shar nabízí ubytování v obci Dölsach, 44 km od San Candido. Poskytuje výhled na hory a je vzdálen 49 km od Kaprunu. Ubytování Apartment Lothse Shar se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tirolerhof Dölsach

9,3

Tirolerhof Dölsach

Ubytování (Penzion – hostinec) Tirolerhof Dölsach. Located in Dölsach, 1.6 km from Aguntum, Tirolerhof Dölsach provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a terrace. Ubytování Tirolerhof Dölsach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schusterhof-Pondorfer

9,2

Schusterhof-Pondorfer

Ubytování (Farma) Schusterhof-Pondorfer. Schusterhof-Pondorfer v Dölsachu se může pochlubit nádherným výhledem na pohoří Lienzské Dolomity. Ubytování Schusterhof-Pondorfer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Wallensteiner

9,1

Apartment Wallensteiner

Ubytování (Apartmán) Apartment Wallensteiner. Apartmán Wallensteiner se nachází v obci Dölsach, 1,4 km od archeologického muzea Aguntum. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartment Wallensteiner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Zwischenberger

8,8

Haus Zwischenberger

Ubytování (Penzion – hostinec) Haus Zwischenberger. Haus Zwischenberger se nachází 500 metrů od centra města Dölsach na okraji lesa a nabízí pokoje s výhledem na hory Lienzer. Každé ráno se podává snídaně. Ubytování Haus Zwischenberger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Zojer, Dölsach 17

Haus Zojer, Dölsach 17

Ubytování (Apartmán) Haus Zojer, Dölsach 17. Haus Zojer, Dölsach 17 se nachází v obci Dölsach, 1,5 km od bývalé římské osady Aguntum, a nabízí balkon, zahradu, bezplatné Wi-Fi, gril a terasu. Ubytování Haus Zojer, Dölsach 17 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Barbara Mair

Ferienwohnung Barbara Mair

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Barbara Mair. Boasting city views, Ferienwohnung Barbara Mair provides accommodation with a balcony and a kettle, around 4.4 km from Aguntum. Ubytování Ferienwohnung Barbara Mair se nachází ve městě Dölsach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Eder

Ferienwohnung Eder

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Eder. Boasting garden views, Ferienwohnung Eder provides accommodation with a balcony and a kettle, around 2.3 km from Aguntum. Ubytování Ferienwohnung Eder se nachází ve městě Dölsach (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Dölsach

Město Dölsach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Dölsach.