Hledat

Ubytování

Ubytování město Sellrain

Ve městě Sellrain (Rakousko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sellrain

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sellrain

Ferienwohnung Prantner

9,8

Ferienwohnung Prantner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Prantner. Ferienwohnung Prantner je apartmán s terasou a Wi-Fi zdarma situovaný v tyrolském Sellrainu. Ubytování Ferienwohnung Prantner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Huber

9,6

Haus Huber

Ubytování (Apartmány) Haus Huber. Haus Huber se nachází v obci Sellrain, 1150 metrů nad mořem. Ubytování Haus Huber se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Viola

9,5

Ferienwohnung Viola

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Viola. Located in Sellrain in the Tyrol region, Ferienwohnung Viola features a terrace and mountain views. Ubytování Ferienwohnung Viola se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kapferer

9,3

Ferienwohnung Kapferer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kapferer. Ferienwohnung Kapferer se nachází v obci Sellrain a má balkon s panoramatickým výhledem na hory, lyžárnu, gril a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Kapferer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adlerhorst

8,9

Adlerhorst

Ubytování (Penzion) Adlerhorst. Hotel Adlerhorst se nachází v obci Sellrain, jen 15 minut autem od lyžařského areálu Kühtai. Je obklopený horami a lesy a nabízí tradičně zařízené pokoje. Ubytování Adlerhorst se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday Home Haselwanter

Holiday Home Haselwanter

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Haselwanter. Holiday Home Haselwanter nabízí ubytování v obci Sellrain. Ubytování Holiday Home Haselwanter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sellrain

Město Sellrain se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Sellrain.