Hledat

Ubytování

Ubytování město Assling

Ve městě Assling (Rakousko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Assling

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Assling

Haus Bachmann

9,6

Haus Bachmann

Ubytování (Apartmány) Haus Bachmann. Haus Bachmann je apartmán s velkou zahradou, balkonem a infračervenou kabinou na klidném a slunném místě uprostřed panenské přírody v obci Assling, 8 minut... Ubytování Haus Bachmann se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Walter's Gästehaus

9,5

Walter's Gästehaus

Ubytování (Apartmány) Walter's Gästehaus. Walter Stub'n se nachází v obci Assling ve východním tyrolském údolí Pustertal a je obklopený Lienzerskými Dolomity. Ubytování Walter's Gästehaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Obergollerhof

9,4

Appartements Obergollerhof

Ubytování (Apartmány) Appartements Obergollerhof. Obergollerhof se nachází na kopci s panoramatickým výhledem na Lienzské Dolomity, 8 km od centra Asslingu. Ubytování Appartements Obergollerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Pinter

9,4

Haus Pinter

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Pinter. Haus Pinter se nachází v horách na klidném místě v údolí Pustertal mezi městy Lienz a Innichen. Ubytování Haus Pinter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Assling

Město Assling se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Assling.