Hledat

Ubytování

Ubytování město Kartitsch

Ve městě Kartitsch (Rakousko) máme celkem 34 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kartitsch

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kartitsch

Haus Annemarie Apartments Kartitsch - Hochpustertal

9,9

Haus Annemarie Apartments Kartitsch - Hochpustertal

Ubytování (Apartmány) Haus Annemarie Apartments Kartitsch - Hochpustertal. Situated in Kartitsch in East Tyrol, Haus Annemarie offers apartments with a flat-screen satellite TV and a south-facing balcony with views of the Carnic... Ubytování Haus Annemarie Apartments Kartitsch - Hochpustertal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Unterkanterhof Kofler

9,9

Unterkanterhof Kofler

Ubytování (Apartmán) Unterkanterhof Kofler. Unterkanterhof Kofler se nachází v Kartitschu. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, Wi-Fi zdarma, terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Unterkanterhof Kofler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Zedlacher

9,9

Ferienwohnung Zedlacher

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zedlacher. Apartmán Ferienwohnung Zedlacher se nachází v obci Kartitsch a nabízí zahradu, terasu a zázemí pro grilování. Otevírá se z něj výhled na hory a do zahrady. Ubytování Ferienwohnung Zedlacher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Heidi

9,7

Chalet Heidi

Ubytování (Apartmán) Chalet Heidi. Situated in Kartitsch, 2.2 km from Panoramalift Dorfberg, 2.2 km from Kanter and 2. Ubytování Chalet Heidi se nachází ve městě 51 Kartitsch (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Garni Monte

9,6

Aparthotel Garni Monte

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Garni Monte. Apparthotel Garni Monte nabízí pokoje a apartmány s výhledem na hory na klidném a slunném místě ve východotyrolské vesnici Kartitsch, v klínu Karnských Alp... Ubytování Aparthotel Garni Monte se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Mitterrutzner

9,6

Haus Mitterrutzner

Ubytování (Apartmány) Haus Mitterrutzner. Haus Mitterrutzner se nachází v obci Kartitsch, 5 km od lanovek Kanter a Panoramalift Dorfberg. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Haus Mitterrutzner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA BELLA VISTA.

9,6

VILLA BELLA VISTA.

Ubytování (Bed and breakfast) VILLA BELLA VISTA.. Villa Bella Vista is situated on the doorstep of the Dorfberg Skiing lift and offers accommodation in three newly refurbished large double rooms with... Ubytování VILLA BELLA VISTA. se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästepension Klammer

9,6

Gästepension Klammer

Ubytování (Penzion) Gästepension Klammer. 5 km from Panoramalift Dorfberg and 5 km from Kanter, the property offers ski storage space, as well as a terrace. Ubytování Gästepension Klammer se nachází ve městě Kartitsch Nr. 146 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 240 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Neuhauserhof

9,5

Neuhauserhof

Ubytování (Farma) Neuhauserhof. Neuhauserhof has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Kartitsch, 5 km from Panoramalift Dorfberg. Ubytování Neuhauserhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthaus Dorfberg

9,5

Gasthaus Dorfberg

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus Dorfberg. Gasthaus Dorfberg nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Kartitsch, jen pár kroků od vleků Dorfberg a Kanter. Ubytování Gasthaus Dorfberg se nachází ve městě St. Oswald 31 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Brigitte Walder

9,5

Ferienwohnung Brigitte Walder

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Brigitte Walder. Ferienwohnung Brigitte Walder je apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný na klidném místě v Lienzských Dolomitech, 2 km od centra obce Kartitsch a 20 km od... Ubytování Ferienwohnung Brigitte Walder se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rosa

9,5

Haus Rosa

Ubytování (Apartmán) Haus Rosa. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Haus Rosa features accommodation in Kartitsch with free WiFi and mountain views. Ubytování Haus Rosa se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Enzian

9,4

Haus Enzian

Ubytování (Apartmány) Haus Enzian. Apartmán Haus Enzian se nachází v obci Kartitsch a nabízí balkon, kuchyň a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Enzian se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Maria

9,4

Gästehaus Maria

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Maria. Kartitsch’s Gästehaus Maria is within 200 metres of a small ski slope and restaurant. Ubytování Gästehaus Maria se nachází ve městě St. Oswald 10 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bleierhof Apartment

9,4

Bleierhof Apartment

Ubytování (Apartmán) Bleierhof Apartment. Bleierhof Apartment se nachází v obci Kartitsch, 5 km od vleku Panoramalift Dorfberg. Nabízí zahradu, gril a Wi-Fi zdarma. Ubytování Bleierhof Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Apart Cafe Erbhof

9,4

Pension Apart Cafe Erbhof

Ubytování (Penzion) Pension Apart Cafe Erbhof. Pension Apart Cafe Erbhof se nachází v obci Kartitsch ve východním Tyrolsku, uprostřed lyžařské a turistické oblasti Hochpustertal. Ubytování Pension Apart Cafe Erbhof se nachází ve městě Kartitsch (Rakousko - Tyrolsko).

Die Waldruhe, das kleine feine Hotel

9,4

Die Waldruhe, das kleine feine Hotel

Ubytování (Hotel) Die Waldruhe, das kleine feine Hotel. Die Waldruhe se nachází v idylické obci Kartitsch v Tyrolském údolí Gailtal. Nabízí prostorné pokoje s balkonem a velkou šatní skříní. Ubytování Die Waldruhe, das kleine feine Hotel se nachází ve městě Kartitsch 154 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Schöne Aussicht

9,3

Hotel Schöne Aussicht

Ubytování (Hotel) Hotel Schöne Aussicht. Rodinný Hotel Schöne Aussicht nabízí pokoje s balkonem a panoramatickým výhledem na údolí řek Gail a Dráva. Ubytování Hotel Schöne Aussicht se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Außerlechner

9,3

Ferienwohnung Außerlechner

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Außerlechner. Ferienwohnung Außerlechner is located in Kartitsch, 2.7 km from Panoramalift Dorfberg, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Außerlechner se nachází ve městě Winkl 164 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Renate

9,3

Haus Renate

Ubytování (Privát) Haus Renate. Hotel Haus Renate se nachází v obci Kartitsch, 1,8 km od vleku Ubungslift Kartitsch. Nabízí gril, zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Haus Renate se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Patricia

9,2

Haus Patricia

Ubytování (Apartmány) Haus Patricia. Haus Patricia se nachází v obci Kartitsch a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi, balkonem nebo terasou a přístupem do... Ubytování Haus Patricia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Hotel CIS

9,1

Panorama Hotel CIS

Ubytování (Hotel) Panorama Hotel CIS. Our family-run hotel is situated next to the village of Kartitsch in East Tyrol. Ubytování Panorama Hotel CIS se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oswalderhof

9,1

Oswalderhof

Ubytování (Penzion) Oswalderhof. Oswalderhof se nachází v obci Kartitsch, pouhých 150 metrů od lanovky, 900 metrů od autobusové zastávky a 3 km od vlakového nádraží, a nabízí ubytování s... Ubytování Oswalderhof se nachází ve městě Kartitsch (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldfrieden

8,4

Waldfrieden

Ubytování (Prázdninový dům) Waldfrieden. Located just 2.5 km from Panoramalift Dorfberg, Waldfrieden provides accommodation in Kartitsch with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytování Waldfrieden se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Kartitsch

Two-Bedroom Apartment in Kartitsch

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Kartitsch. Set in Kartitsch in the Tyrol region, Two-Bedroom Apartment in Kartitsch is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Kartitsch se nachází ve městě Kartitsch (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Kartitsch

Three-Bedroom Apartment in Kartitsch

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Kartitsch. Featuring barbecue facilities, Three-Bedroom Apartment in Kartitsch provides accommodation in Kartitsch with free WiFi and mountain views. Ubytování Three-Bedroom Apartment in Kartitsch se nachází ve městě Kartitsch (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus-Kaiser-Max

Ferienhaus-Kaiser-Max

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus-Kaiser-Max. Set in Kartitsch, 2 km from Panoramalift Dorfberg, 2 km from Kanter and 2 km from Ubungslift Kartitsch, Ferienhaus-Kaiser-Max offers accommodation with a... Ubytování Ferienhaus-Kaiser-Max se nachází ve městě Kartitsch 191 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Four-Bedroom Apartment in Kartitsch

Four-Bedroom Apartment in Kartitsch

Ubytování (Apartmán) Four-Bedroom Apartment in Kartitsch. Set in Kartitsch in the Tyrol region, Four-Bedroom Apartment in Kartitsch is a 5-star property boasting free WiFi. The accommodation is 19 km from Sesto. Ubytování Four-Bedroom Apartment in Kartitsch se nachází ve městě Kartitsch (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Kartitsch

Three-Bedroom Apartment in Kartitsch

Ubytování (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Kartitsch. Offering barbecue facilities and mountain view, Three-Bedroom Apartment in Kartitsch is situated in Kartitsch, a few steps from Panoramalift Dorfberg and a... Ubytování Three-Bedroom Apartment in Kartitsch se nachází ve městě Kartitsch (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 193 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Angelika

Apartment Angelika

Ubytování (Apartmán) Apartment Angelika. Situated in Kartitsch in the Tyrol region, Apartment Angelika features a balcony and city views. Ubytování Apartment Angelika se nachází ve městě Kartitsch (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Kartitsch

Two-Bedroom Apartment in Kartitsch

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Kartitsch. Situated in Kartitsch in the Tyrol region, Two-Bedroom Apartment in Kartitsch is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Kartitsch se nachází ve městě Kartitsch (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kartitsch

Město Kartitsch se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 34 hotelů a ubytování ve městě Kartitsch.