Hledat

Ubytování

Ubytování město Reith im Alpbachtal

Ve městě Reith im Alpbachtal (Rakousko) máme celkem 53 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Reith im Alpbachtal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Reith im Alpbachtal

Alpapart

9,9

Alpapart

Ubytování (Apartmán) Alpapart. Featuring garden views, Alpapart offers accommodation with a terrace and a kettle, around 600 metres from Reitherkogel Bahn. Ubytování Alpapart se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 399 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kienberghof

9,8

Kienberghof

Ubytování (Apartmány) Kienberghof. Kienberghof is situated 150 metres from the centre of Reith and a 3-minute walk from the Reitherkogelbahn Cable Car. Ubytování Kienberghof se nachází ve městě Reith im Alpbachtal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heachhof

9,8

Heachhof

Ubytování (Apartmán) Heachhof. Ubytování Heachhof se nachází v Alpbachu a nabízí stravování s domácím chlebem, máslem, vejci, sýrem, marmeládou, jogurtem, medem a mlékem. Ubytování Heachhof se nachází ve městě Reith im Alpbachtal (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Konrad

9,7

Haus Konrad

Ubytování (Apartmány) Haus Konrad. Haus Konrad se nachází 600 metrů od lanovky Reitherkogel, 1,1 km od vleku Brandachlift. Ubytování Haus Konrad se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hochmuthhof

9,7

Hochmuthhof

Ubytování (Apartmány) Hochmuthhof. Hochmuthhof nabízí zahradu a moderní apartmány v alpském stylu s dřevěným nábytkem, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách neplacené parkoviště. Ubytování Hochmuthhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dorfjuwel Alpbachtal

9,7

Dorfjuwel Alpbachtal

Ubytování (Apartmány) Dorfjuwel Alpbachtal. Situated within 600 metres of Reitherkogel Bahn and 1. Ubytování Dorfjuwel Alpbachtal se nachází ve městě Dorf 9 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das JUWEL Reith

9,7

Das JUWEL Reith

Ubytování (Apartmány) Das JUWEL Reith. Das JUWEL Reith se nachází v obci Reith im Alpbachtal, 100 metrů od lanovky Reither Kogel Bahn. Ubytování Das JUWEL Reith se nachází ve městě Reith im Alpbachtal Dorf 32a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Don Camillo

9,7

Ferienwohnung Don Camillo

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Don Camillo. Ferienwohnung Don Camillo se nachází v obci Reith im Alpbachtal, 40 metrů od lanovky Reither Kogel a 3 km od lyžařského areálu Alpbach. Ubytování Ferienwohnung Don Camillo se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 095 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonnblick Penthouse

9,7

Haus Sonnblick Penthouse

Ubytování (Apartmán) Haus Sonnblick Penthouse. Offering a bar and mountain view, Haus Sonnblick Penthouse is set in Reith im Alpbachtal, 1.5 km from Brandachlift and 4.3 km from Nordlift. Ubytování Haus Sonnblick Penthouse se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ben

9,7

Apartment Ben

Ubytování (Apartmán) Apartment Ben. Surrounded by the Austrian Alps, Apartment Ben is situated 700 metres from the village centre of Reith im Alpbachtal and 2 km from the Alpbach Wildschönau... Ubytování Apartment Ben se nachází ve městě Reith im Alpbachtal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Johanna

9,6

Ferienwohnung Johanna

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Johanna. Ferienwohnung Johanna se nachází ve vesnici Reith im Alpbachtal, 400 metrů od lanovky Reitherkogel Bahn a 500 metrů od lanovky Brandachlift, a nabízí... Ubytování Ferienwohnung Johanna se nachází ve městě Reith im Alpbachtal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 528 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpbach Apartments

9,4

Alpbach Apartments

Ubytování (Apartmány) Alpbach Apartments. Ubytovací zařízení Alpbach Apartments se nachází na malebném a klidném místě v Reithu v údolí Alpbach. Ubytování Alpbach Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Alpina

9,4

Pension Alpina

Ubytování (Penzion) Pension Alpina. Right next to the Reitherkogelbahn Cable Car and the beginners' ski slopes, this guesthouse is just a 4-minute walk from the centre of Reith and the... Ubytování Pension Alpina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Greil

9,4

Landhaus Greil

Ubytování (Apartmány) Landhaus Greil. Landhaus Greil se nachází v horském středisku Reith im Alpbachtal, v pěší vzdálenosti od lyžařského vleku, sjezdovek a centra města, a nabízí apartmány s... Ubytování Landhaus Greil se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kitzspitz

9,4

Hotel Kitzspitz

Ubytování (Hotel) Hotel Kitzspitz. Hotel Kitzspitz se nachází na úpatí lyžařského areálu Buchensteinwand v tyrolském údolí Pillersee. Každý pokoj má balkon s výhledem na hory a LCD TV. Ubytování Hotel Kitzspitz se nachází ve městě Reith im Alpbachtal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sylvia

9,4

Haus Sylvia

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Sylvia. Haus Sylvia se nachází v obci Reith, vedle sjezdovky u lanovky Reitherkogelbahn, a nabízí vám pokoje a apartmány s vlastní koupelnou a balkonem, snídani... Ubytování Haus Sylvia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Eichenhof

9,4

Eichenhof

Ubytování (Apartmány) Eichenhof. Situated within 250 metres from the centre of Reith im Alpbachtal and 400 metres from the Reiterkogel Ski Area, the Eichenhof offers ski storage and a... Ubytování Eichenhof se nachází ve městě Kirchfeld 62 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oberhaslachhof

9,4

Oberhaslachhof

Ubytování (Farma) Oberhaslachhof. Oberhaslachhof je farma situovaná v Reithu im Alpbachtal. Nabízí ubytování s posezením a TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Oberhaslachhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Angerer Familienappartements Tirol

9,3

Angerer Familienappartements Tirol

Ubytování (Aparthotel) Angerer Familienappartements Tirol. Angerer Family Apartments Tirol se nachází v obci Reith im Alpbachtal a nabízí saunu s relaxačním prostorem a Wi-Fi zdarma ve společných prostorách. Ubytování Angerer Familienappartements Tirol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhäuser Reither Almen

9,3

Ferienhäuser Reither Almen

Ubytování (Horské chaty) Ferienhäuser Reither Almen. Ferienhäuser Reither Alm se nachází 10 minut chůze od vesničky Reith im Alpbachtal a nejbližší zastávky skibusu. Ubytování Ferienhäuser Reither Almen se nachází ve městě Ried 15 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Alpbachtal

9,3

Landhaus Alpbachtal

Ubytování (Apartmány) Landhaus Alpbachtal. Rodinný Landhaus Alpbachtal se nachází na klidném místě 3 minuty chůze od centra Reithu. Ubytování Landhaus Alpbachtal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Lisa

9,3

Haus Lisa

Ubytování (Apartmány) Haus Lisa. Haus Lisa se nachází ve městě Reith, 300 metrů od lyžařského střediska Skijuwel, místní autobusové zastávky a jezera Reither See, kde se můžete koupat. Ubytování Haus Lisa se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique Hotel Schloss Matzen

9,3

Boutique Hotel Schloss Matzen

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Schloss Matzen. Schloss Matzen je hotel sídlící v krásně zrekonstruovaném, 1000 let starém hradě s výhledem na řeku Inn. Ubytování Boutique Hotel Schloss Matzen se nachází ve městě Matzen 5 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 236 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Midi

9,2

Pension Midi

Ubytování (Penzion) Pension Midi. Pension Midi se nachází v obci Reith im Alpbachtal, 700 metrů od lanovky Reitherkogel. Nabízí pokoje a apartmány s balkonem. Ubytování Pension Midi se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Marie-Jose

9,1

Appartement Marie-Jose

Ubytování (Apartmán) Appartement Marie-Jose. Tento apartmán se nachází v obci Reith im Alpbachtal, 300 metrů od stanice lanovky Reither Kogel Bahn, a nabízí terasu, zahradu, balkon, sezonní venkovní... Ubytování Appartement Marie-Jose se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Rofan

9,1

Pension Rofan

Ubytování (Penzion) Pension Rofan. Pension Rofan se nachází přímo naproti sjezdovkám v obci Reith im Alpbachtal. Nabízí bar se zahradní terasou. Ubytování Pension Rofan se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Tramberger

9,1

Haus Tramberger

Ubytování (Apartmány) Haus Tramberger. Haus Tramberger se nachází v obci Reith im Alpbachtal, 300 metrů od lanovky Reitherkogel Bahn a od lyžařského střediska Reither Kogel – Reith im... Ubytování Haus Tramberger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Müller

9,1

Landhaus Müller

Ubytování (Apartmán) Landhaus Müller. Landhaus Müller is a self-catering accommodation with free WiFi access, located in Reith im Alpbachtal, a 5-minute walk from the Reither Kogl Ski Area and... Ubytování Landhaus Müller se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwarzenbergerhof

9

Schwarzenbergerhof

Ubytování (Penzion) Schwarzenbergerhof. Schwarzenbergerhof se nachází v obci Reith im Alpbachtal, 2,1 km od vleku Brandachlift a 2,2 km od Reitherkogel Bahn i od Reither Kogel - Reith im... Ubytování Schwarzenbergerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpengasthof Pinzgerhof

9

Alpengasthof Pinzgerhof

Ubytování (Penzion – hostinec) Alpengasthof Pinzgerhof. Alpengasthof Pinzgerhof se nachází v Reith im Alpbachtal, asi 3,5 km od Brandachlifu a 3,6 km od Reitherkogel Bahn. Ubytování Alpengasthof Pinzgerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sonnwend

8,9

Apartment Sonnwend

Ubytování (Apartmány) Apartment Sonnwend. Set in Reith im Alpbachtal, Apartment Sonnwend features accommodation 700 metres from Reitherkogel Bahn and 1.1 km from Brandachlift. Ubytování Apartment Sonnwend se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wiesenhof

8,9

Wiesenhof

Ubytování (Apartmán) Wiesenhof. Offering mountain views, Wiesenhof is an accommodation set in Reith im Alpbachtal, 1.2 km from Reitherkogel Bahn and 1.7 km from Brandachlift. Ubytování Wiesenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Haus Seerose

8,9

Appartement Haus Seerose

Ubytování (Apartmány) Appartement Haus Seerose. Appartement Haus Seerose se nachází 750 metrů od lyžařského střediska Reitherkogel a 150 metrů od centra Reith im Alpbachtal. Ubytování Appartement Haus Seerose se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adults Only Hotel Unterlechner

8,9

Adults Only Hotel Unterlechner

Ubytování (Hotel) Adults Only Hotel Unterlechner. Hotel Unterlechner se nachází na vyvýšeném místě nad obcí Sankt Jakob in Haus. Od budovy se na lyžích dostanete přímo do lyžařského areálu Buchensteinwand. Ubytování Adults Only Hotel Unterlechner se nachází ve městě Reith im Alpbachtal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 208 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Bergheim

8,9

Pension Bergheim

Ubytování (Penzion) Pension Bergheim. Pension Bergheim se nachází jen 200 metrů od lyžarského vlaku Reitherkogelbahn a má svěží zahradu s lehátky a slunečnou terasou. Pokoje mají vlastní... Ubytování Pension Bergheim se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Kirchenwirt

8,8

Kirchenwirt

Ubytování (Hotel) Kirchenwirt. Tento 4-hvězdičkový hotel se nachází v klidné obci Reith im Alpbachtal a nabízí krytý bazén, wellness centrum a fitness centrum. Ubytování Kirchenwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Luzia

8,8

Haus Luzia

Ubytování (Venkovský dům) Haus Luzia. Haus Luzia se nachází v údolí Alpbach, 8 minut chůze od centra města. Nabízí tradičně zařízené pokoje s balkonem, bezplatné Wi-Fi a lednici. Ubytování Haus Luzia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pirchnerhof

8,7

Hotel Pirchnerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Pirchnerhof. Rodinný Hotel Pirchnerhof stojí v obci Reith im Alpbachtal a nabízí výbornou regionální kuchyni, velké wellness centrum, krytý bazén, celoročně vyhřívaný... Ubytování Hotel Pirchnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Resi

8,7

Pension Resi

Ubytování (Penzion) Pension Resi. Pension Resi offers free access to the sauna and infrared cabin, which are open all year. Ubytování Pension Resi se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Seppen

8,5

Ferienwohnung Seppen

Ubytování (Bed and breakfast) Ferienwohnung Seppen. Tento apartmán se nachází na poklidné farmě, jen 5 minut chůze od centra obce Reith, a nabízí velký balkon, prostor na opalování a dětské hřiště. Ubytování Ferienwohnung Seppen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Luggi

8,4

Pension Luggi

Ubytování (Apartmány) Pension Luggi. Penzion Luggi se zahradou se nachází v obci Reith im Alpbachtal. V penzionu je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Pension Luggi se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 330 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Stockerwirt

8,4

Hotel Stockerwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Stockerwirt. Hotel Stockerwirt stojí jen 100 metrů od lanovky Reitherkogelbahn v lyžařské oblasti Alpbachtal a 150 metrů od malebného jezera Reithersee. Ubytování Hotel Stockerwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Kirchenwirt

8

Appartement Kirchenwirt

Ubytování (Apartmány) Appartement Kirchenwirt. Appartment Kirchenwirt se nachází v centru města Reith, blízko zastávky kyvadlové dopravy do Alpbachu. Má výhled na jezero Reithersee, určené ke koupání. Ubytování Appartement Kirchenwirt se nachází ve městě Reith im Alpbachtal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Dorfwirt

8

Gasthof Dorfwirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Dorfwirt. Situated in Reith im Alpbachtal, 300 metres from Reitherkogel Bahn, Gasthof Dorfwirt features accommodation with a restaurant, free private parking, a bar... Ubytování Gasthof Dorfwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Hof Schön

Ferienwohnungen Hof Schön

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Hof Schön. Set in Reith im Alpbachtal in the Tyrol region with Hochlift nearby, Ferienwohnungen Hof Schön offers accommodation with free private parking. Ubytování Ferienwohnungen Hof Schön se nachází ve městě Reith im Alpbachtal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stoffelhäusl

Stoffelhäusl

Ubytování (Apartmán) Stoffelhäusl. Stoffelhäusl is located in Reith im Alpbachtal and offers ski-to-door access and a terrace. Ubytování Stoffelhäusl se nachází ve městě Reith im Alpbachtal (Rakousko - Tyrolsko).

Wölzenberg Alm

Wölzenberg Alm

Ubytování (Apartmán) Wölzenberg Alm. Located in Reith im Alpbachtal in the Tyrol region, Wölzenberg Alm has a garden. This apartment offers accommodation with free WiFi. Ubytování Wölzenberg Alm se nachází ve městě Reith im Alpbachtal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klemmhäusl 220S

Klemmhäusl 220S

Ubytování (Prázdninový dům) Klemmhäusl 220S. Klemmhäusl 220S is set in Reith im Alpbachtal, 6 km from Reitherkogel Bahn, 9 km from Nordlift, as well as 10 km from Hochlift. Ubytování Klemmhäusl 220S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Alte Schmiede

Chalet Alte Schmiede

Ubytování (Chata) Chalet Alte Schmiede. Boasting mountain views, Chalet Alte Schmiede features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.2 km from Brandachlift. Situated 3. Ubytování Chalet Alte Schmiede se nachází ve městě Hygna 5 (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Weberhof

Ferienhaus Weberhof

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Weberhof. Ferienhaus Weberhof is set in Reith im Alpbachtal and offers a shared lounge, a garden and ski-to-door access. Ubytování Ferienhaus Weberhof se nachází ve městě Reith im Alpbachtal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gschösser Martina

Haus Gschösser Martina

Ubytování (Apartmány) Haus Gschösser Martina. Located in Reith im Alpbachtal, 47 km from Kirchberg in Tirol, Haus Gschösser Martina provides a garden and free WiFi. Ubytování Haus Gschösser Martina se nachází ve městě Reith im Alpbachtal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Reith im Alpbachtal

Město Reith im Alpbachtal se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 53 hotelů a ubytování ve městě Reith im Alpbachtal.