Hledat

Ubytování

Ubytování město Obertilliach

Ve městě Obertilliach (Rakousko) máme celkem 30 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Obertilliach

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Obertilliach

Gästehaus Winklerhof

9,8

Gästehaus Winklerhof

Ubytování (Penzion) Gästehaus Winklerhof. Gästehaus Winklerhof nabízí ubytování v pokojích a apartmánech alpského stylu v původní statkářské budově v centru vesnice Obertilliach. Ubytování Gästehaus Winklerhof se nachází ve městě Dorf 50 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mascherhof

9,8

Mascherhof

Ubytování (Apartmány) Mascherhof. Apartmánový dům Mascherhof se nachází v horské obci Obertilliach, jen 5 minut chůze od lyžařského střediska Golzentipp, běžeckých tratí, pekárny,... Ubytování Mascherhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Naflerhof

9,8

Naflerhof

Ubytování (Farma) Naflerhof. Tento penzion se nachází v biofarmě v Obertilliachu, 5 minut pěšky od lyžařského střediska Golzentipp. Nabízí infračervenou kabinu a velkou zahradu. Ubytování Naflerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Veider

9,8

Ferienhaus Veider

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Veider. Toto okouzlující ubytování v tradičním tyrolském stylu se nachází v centru obce Obertilliach v údolí Lesachtal, pouhých 20 metrů od nejbližší sjezdovky a... Ubytování Ferienhaus Veider se nachází ve městě Obertilliach 56 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gastehaus Lechnerhof

9,7

Gastehaus Lechnerhof

Ubytování (Penzion) Gastehaus Lechnerhof. Set in Obertilliach and with Golzentipp reachable within 400 metres, Gastehaus Lechnerhof offers a garden, non-smoking rooms, free WiFi and barbecue... Ubytování Gastehaus Lechnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bucherhof

9,7

Bucherhof

Ubytování (Privát) Bucherhof. Centrally located in Obertilliach, Bucherhof offers accommodation units with satellite TV, free WiFi and views of the Carnic Alps. Ubytování Bucherhof se nachází ve městě Dorf 43 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almfamilyhotel Scherer

9,6

Almfamilyhotel Scherer

Ubytování (Hotel) Almfamilyhotel Scherer. Almfamilyhotel Scherer otevřený v prosinci 2015 se nachází v Obertilliachu, v údolí Lesach, 1450 metrů nad mořem. Ubytování Almfamilyhotel Scherer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Weberstube / Weberhaus / Zollhaus

9,5

Weberstube / Weberhaus / Zollhaus

Ubytování (Apartmány) Weberstube / Weberhaus / Zollhaus. Weberstube / Weberhaus / Zollhaus je apartmánový dům situovaný v Obertilliachu. Nabízí restauraci podávající pizzu a italské speciality a Wi-Fi zdarma. Ubytování Weberstube / Weberhaus / Zollhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments Judith + Martin Annewanter

9,5

Apartments Judith + Martin Annewanter

Ubytování (Apartmány) Apartments Judith + Martin Annewanter. Located in Obertilliach, 300 metres from the Golzentipp Ski Resort and the Grenzland Loipe cross-country ski trail, Bauernhof Familie Annewanter offers... Ubytování Apartments Judith + Martin Annewanter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Ganner Margit

9,5

Ferienwohnung Ganner Margit

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Ganner Margit. Ferienwohnung Ganner Margit is situated in Obertilliach, 700 metres from Golzentipp, and features a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Ganner Margit se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Josef und Alexandra Ganner

9,5

Josef und Alexandra Ganner

Ubytování (Apartmány) Josef und Alexandra Ganner. Josef und Alexandra Ganner se nachází v Obertilliachu, 300 metrů od lyžařské oblasti Golzentipp. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Josef und Alexandra Ganner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Weiler - Aktiv & Tradition

9,5

Hotel Weiler - Aktiv & Tradition

Ubytování (Hotel) Hotel Weiler - Aktiv & Tradition. Surrounded by the Carnic Alps to the south and the Lienz Dolomites to the north, Hotel Weiler - Aktiv & Tradition is located at 1,450 metres above sea... Ubytování Hotel Weiler - Aktiv & Tradition se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gatterer

9,4

Haus Gatterer

Ubytování (Apartmány) Haus Gatterer. Tento rodinný apartmánový dům je situován v poklidné lokalitě v centru městečka Obertilliach v údolí Lesach ve východním Tyrolsku, pouhé 3 minuty chůze od... Ubytování Haus Gatterer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Obererlacher

9,4

Gästehaus Obererlacher

Ubytování (Penzion) Gästehaus Obererlacher. Gästehaus Obererlacher je vzdálený pouhých 60 metrů od centra vesničky Obertilliach. Ubytování Gästehaus Obererlacher se nachází ve městě Dorf 67 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Der Oswalderhof

9,3

Der Oswalderhof

Ubytování (Penzion) Der Oswalderhof. Pension Oswalderhof is located in Obertiliach in East Tyrol’s scenic Lesach Valley. The newly renovated rooms all have a balcony. Ubytování Der Oswalderhof se nachází ve městě Dorf 11 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 656 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wastingerhof

9,3

Wastingerhof

Ubytování (Apartmány) Wastingerhof. Wastingerhof se nachází v centru lyžařského střediska Obertilliach, pouhých 200 metrů od zdejšího lyžařského areálu a 250 metrů od běžeckých tratí. Ubytování Wastingerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Nigglhofer

9,2

Nigglhofer

Ubytování (Penzion) Nigglhofer. Nigglhofer se nachází v obci Obertilliach, necelých 200 metrů od běžeckých tratí, sedačkové lanovky, lyžařské oblasti Golzentipp a sáňkařské dráhy. Ubytování Nigglhofer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasthof Unterwöger

9,2

Hotel Gasthof Unterwöger

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Unterwöger. Hotel Gasthof Unterwöger s výhledem na pohoří Karnischer Kamm sídlí v historické budově v obci Obertilliach v údolí Lesachtal ve východním Tyrolsku. Ubytování Hotel Gasthof Unterwöger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Scherer

9,2

Haus Scherer

Ubytování (Privát) Haus Scherer. Haus Scherer se nachází v Obertilliachu v Tyrolsku, 300 metrů od lyžařského areálu Golzentipp, a poskytuje lyžárnu a saunu. Ubytování Haus Scherer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Klammer Gabi

9,2

Klammer Gabi

Ubytování (Apartmány) Klammer Gabi. Located in the centre of Obertilliach in the Lesach Valley, 200 metres from the Golzentipp Ski Area, this farmhouse offers direct access to hiking trails... Ubytování Klammer Gabi se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Frühstückspension Jagdhof

9,1

Frühstückspension Jagdhof

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Jagdhof. Frühstückspension Jagdhof je penzion situovaný v Obertilliachu v údolí Lesachtal, jen 3 minuty pěšky od centra obce. Ubytování Frühstückspension Jagdhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Gannerhof

8,9

Apartments Gannerhof

Ubytování (Aparthotel) Apartments Gannerhof. Apart Garni Gannerhof se nachází ve východotyrolském městě Obertilliach v údolí Lesach, jen pár kroků od lyžařských vleků. Ubytování Apartments Gannerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Gasthof Andreas

8,8

Hotel-Gasthof Andreas

Ubytování (Hotel) Hotel-Gasthof Andreas. Hotel-Gasthof Andreas je vhodný pro rodiny s dětmi. Nachází se v obci Obertilliach v údolí Gail (ve východním Tyrolsku). Ubytování Hotel-Gasthof Andreas se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Janserhof

8,8

Janserhof

Ubytování (Farma) Janserhof. Farma Janserhof se nachází ve vesničce Obertilliach, 2,5 km od lyžařského střediska Obertilliach-Golzentipp. Ubytování Janserhof se nachází ve městě Obertilliach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prünsterhof

8,7

Prünsterhof

Ubytování (Apartmány) Prünsterhof. Set in Obertilliach in the Tyrol region and Golzentipp reachable within 5 km, Prünsterhof offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a garden and... Ubytování Prünsterhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Lienharterhof

8,7

Gästehaus Lienharterhof

Ubytování (Penzion) Gästehaus Lienharterhof. Penzion Lienharterhof je obklopený loukami a lesy a stojí na klidném místě 3 minuty jízdy od centra Obertilliachu a hned vedle běžkařské trasy... Ubytování Gästehaus Lienharterhof se nachází ve městě Bergen 19 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Sabine

8,7

Appartementhaus Sabine

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Sabine. Appartementhaus Sabine se nachází v blízkosti Obertilliachu v údolí Lesach ve východním Tyrolsku, 1,5 km od lyžařského areálu Golzentipp. Ubytování Appartementhaus Sabine se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Weilerhof

Gästehaus Weilerhof

Ubytování (Penzion) Gästehaus Weilerhof. Gästehaus Weilerhof se nachází v centru Obertilliachu, hned vedle lyžařské školy a lyžařského vleku. Nabízí bezplatné parkování na místě. Ubytování Gästehaus Weilerhof se nachází ve městě Dorf 2 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kleinbacherhof

Kleinbacherhof

Ubytování (Apartmány) Kleinbacherhof. Kleinbacherhof has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Obertilliach, 200 metres from Golzentipp. Ubytování Kleinbacherhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tillga Glück

Tillga Glück

Ubytování (Hotel) Tillga Glück. Tillga Glück se nachází v Obertilliachu. Nabízí ubytování s vlastním balkonem. Ubytování Tillga Glück se nachází ve městě Obertilliach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Obertilliach

Město Obertilliach se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 30 hotelů a ubytování ve městě Obertilliach.