Hledat

Ubytování

Ubytování město Pertisau

Ve městě Pertisau (Rakousko) máme celkem 78 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pertisau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pertisau

Appartements Am Achensee

10

Appartements Am Achensee

Ubytování (Apartmány) Appartements Am Achensee. Appartments am Achensee se nachází ve městě Pertisau u břehu jezera Achensee a 10 minut chůze od lanovky Karwendelbahn. Ubytování Appartements Am Achensee se nachází ve městě Pertisau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appart Lechner

9,8

Appart Lechner

Ubytování (Apartmány) Appart Lechner. Located in the centre of Pertisau, Appart Lechner offers an infrared cabin and free Wi-Fi. Ubytování Appart Lechner se nachází ve městě Pertisau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Achental

9,8

Landhaus Achental

Ubytování (Penzion) Landhaus Achental. Located in Pertisau, 800 metres from Karwendel-Bergbahn, Landhaus Achental features cosy Alpine-style rooms with carpeted floors and solid wooden... Ubytování Landhaus Achental se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments & Zimmer Urschnerhof

9,7

Apartments & Zimmer Urschnerhof

Ubytování (Apartmány) Apartments & Zimmer Urschnerhof. Situated in Pertisau in the Tyrol region and Karwendel-Bergbahn reachable within 700 metres, Apartments & Zimmer Urschnerhof features accommodation with... Ubytování Apartments & Zimmer Urschnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Christine

9,7

Apartment Christine

Ubytování (Apartmány) Apartment Christine. Apartmán Christine stojí v klidném prostředí v obci Pertisau, pouhých 500 metrů od jezera Achen a golfového klubu Achensee. Ubytování Apartment Christine se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo am See

9,7

Fewo am See

Ubytování (Apartmán) Fewo am See. Featuring mountain views, Fewo am See offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 300 metres from Planberglift. Ubytování Fewo am See se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpenvital Tirol Appartements

9,6

Alpenvital Tirol Appartements

Ubytování (Apartmány) Alpenvital Tirol Appartements. Apartmány Alpenvital Tirol se nachází 3 minuty chůze od horské lanové dráhy Karwendel-Bergbahn, Zwölferkopf v Pertisau. Ubytování Alpenvital Tirol Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wagner's Aparthotel

9,6

Wagner's Aparthotel

Ubytování (Aparthotel) Wagner's Aparthotel. Wagner's Aparthotel se nachází v Pertisau, 500 metrů od lanovky Karwendel, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Wagner's Aparthotel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Rustikal

9,6

Ferienwohnungen Rustikal

Ubytování (Aparthotel) Ferienwohnungen Rustikal. Set in Pertisau in the Tyrol region and Karwendel-Bergbahn reachable within 700 metres, Ferienwohnungen Rustikal offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Ferienwohnungen Rustikal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergheim

9,6

Bergheim

Ubytování (Penzion) Bergheim. Penzion Bergheim leží na okraji údolí Karwendel a hostům nabízí zahradu s terasou na opalování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bergheim se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Fortuna

9,5

Appartements Fortuna

Ubytování (Apartmány) Appartements Fortuna. Appartements Fortuna se nachází v těsné blízkosti golfového hřiště a běžkařských stop v Pertisau a 7 minut pěšky od jezera Achensee a lanovky Karwendel. Ubytování Appartements Fortuna se nachází ve městě Pertisau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 345 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpengasthof Gern Alm

9,5

Alpengasthof Gern Alm

Ubytování (Penzion) Alpengasthof Gern Alm. Located in the scenic Gern Valley at 1,172 metres above sea level, this guesthouse in the Alpenpark-Karwendel Nature Reserve is 5 km from Pertisau and Lake... Ubytování Alpengasthof Gern Alm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Sonnenhof Genusshotel & Appartements

9,5

Sonnenhof Genusshotel & Appartements

Ubytování (Hotel) Sonnenhof Genusshotel & Appartements. Hotel Sonnenhof se nachází v obci Pertisau, u vjezdu do přírodní rezervace Karwendel a v bezprostřední blízkosti golfového hřiště Achensee, a nabízí pokoje... Ubytování Sonnenhof Genusshotel & Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Zirmheim

9,5

Ferienhaus Zirmheim

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Zirmheim. Set in Pertisau, less than 1 km from Jochlift, Ferienhaus Zirmheim offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Ferienhaus Zirmheim se nachází ve městě Pertisau 71 (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Bauer

9,5

Haus Bauer

Ubytování (Apartmán) Haus Bauer. Located 200 metres from Lake Achensee, Haus Bauer offers an apartment with picturesque views of the surroundings from the furnished terrace. Ubytování Haus Bauer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Verwöhnhotel Kristall

9,5

Verwöhnhotel Kristall

Ubytování (Hotel) Verwöhnhotel Kristall. Verwöhnhotel Kristall se nachází na klidném místě u okraje lesa v obci Pertisau, jen 5 minut chůze od lanovky Karwendel a 7 minut chůze od jezera Achensee. Ubytování Verwöhnhotel Kristall se nachází ve městě Pertisau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kirchmaier

9,5

Haus Kirchmaier

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Kirchmaier. Haus Kirchmaier se nachází ve městě Pertisau vedle zastávky skibusu, 5 minut chůze od lanovky Zwölferkopf a 10 minut pěšky od jezera Achensee. Ubytování Haus Kirchmaier se nachází ve městě Pertisau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Romantik Hotel der Wiesenhof

9,4

Romantik Hotel der Wiesenhof

Ubytování (Hotel) Romantik Hotel der Wiesenhof. Tento útulný lázeňský hotel se nachází v centru obce Pertisau u tyrolského jezera Achensee. Ubytování Romantik Hotel der Wiesenhof se nachází ve městě Pertisau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Karwendelblick

9,4

Appartement Karwendelblick

Ubytování (Apartmány) Appartement Karwendelblick. Appartement Karwendelblick is only a 10-minute walk from Lake Achen and restaurants, cafes, banks and the tourist office centre. Ubytování Appartement Karwendelblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Liebes Caroline

9,4

Hotel Liebes Caroline

Ubytování (Hotel) Hotel Liebes Caroline. Rodinný Hotel Liebes Caroline se nachází v obci Pertisau, 150 metrů od centra a břehu jezera Achensee, 300 metrů od lanovky Karwendelbahn, a nabízí... Ubytování Hotel Liebes Caroline se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Berghof

9,4

Hotel Garni Berghof

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Berghof. Hotel Garni Berghof, který v roce 2013 prošel rekonstrukcí, se nachází v centru obce Pertisau, hned vedle golfového hřiště a běžkařských stezek. Ubytování Hotel Garni Berghof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gramai Alm alpengenuss & natur spa

9,4

Gramai Alm alpengenuss & natur spa

Ubytování (Hotel) Gramai Alm alpengenuss & natur spa. Alpengasthof Gramai & natur spa se nachází na klidném místě v údolí Falzthurntal uprostřed přírodní rezervace Karwendel. Ubytování Gramai Alm alpengenuss & natur spa se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenhotel Tyrol / Alpines Lifestylehotel / adults only

9,4

Alpenhotel Tyrol / Alpines Lifestylehotel / adults only

Ubytování (Hotel) Alpenhotel Tyrol / Alpines Lifestylehotel / adults only. Alpenhotel Tyrol / Alpines Lifestylehotel / adults only se těší klidné poloze u golfového klubu v Pertisau, 10 minut chůze od jezera Achensee. Ubytování Alpenhotel Tyrol / Alpines Lifestylehotel / adults only se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Kinigadner

9,3

Appartment Kinigadner

Ubytování (Apartmány) Appartment Kinigadner. Appartment Kinigadner se nachází v obci Pertisau, jen 30 metrů od golfového klubu Achensee, 1 km od jezera Achensee a 10 minut chůze od místního... Ubytování Appartment Kinigadner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anna's Appartements

9,3

Anna's Appartements

Ubytování (Apartmán) Anna's Appartements. Anna's Appartements stojí na klidném místě v centru města Pertisau, 300 metrů od jezera Achensee. Ubytování Anna's Appartements se nachází ve městě Pertisau (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Wagnerhof

9,3

Hotel Wagnerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Wagnerhof. Hotel Wagnerhof v Pertisau am Achensee je ideální pro rodiny s dětmi a nabízí centrální a přitom klidnou polohu a nádherný výhled na jezero a hory. Ubytování Hotel Wagnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Central - das kleine Boutique Hotel am Achensee

9,3

Hotel Central - das kleine Boutique Hotel am Achensee

Ubytování (Hotel) Hotel Central - das kleine Boutique Hotel am Achensee. Hotel Central se nachází v centru města Pertisau, 5 minut chůze od břehu jezera Achensee. Ubytování Hotel Central - das kleine Boutique Hotel am Achensee se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Unger

9,3

Ferienhaus Unger

Ubytování (Aparthotel) Ferienhaus Unger. Penzion Ferienhaus Unger se nachází v centru tyrolského městečka Pertisau, 550 metrů od jezera Achensee. Ubytování Ferienhaus Unger se nachází ve městě Karwendelstrasse 15 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Auszeit

9,3

Hotel Auszeit

Ubytování (Hotel) Hotel Auszeit. Čtyřhvězdičkový nekuřácký Hotel Auszeit se nachází v Pertisau, 800 metrů od vleku Jochlift. Ubytování Hotel Auszeit se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 874 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Romantik

9,3

Haus Romantik

Ubytování (Apartmány) Haus Romantik. Located in Pertisau, near Karwendel-Bergbahn, Planberglift and Jochlift, Haus Romantik features free WiFi, and guests can enjoy a shared lounge and a... Ubytování Haus Romantik se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Tristenau

9,2

Appartementhaus Tristenau

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Tristenau. Appartementhaus Tristenau je situován u greenu 1 golfového klubu Achensee, pouhých 10 minut chůze od břehů stejnojmenného jezera, a nabízí prostorné pokoje... Ubytování Appartementhaus Tristenau se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Regenbogen

9,2

Haus Regenbogen

Ubytování (Apartmány) Haus Regenbogen. Haus Regenbogen se nachází na okraji přírodní rezervace Karwendel, 5 minut chůze od centra obce Pertisau, a poskytuje ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování Haus Regenbogen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 360 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Rofan

9,2

Appartement Rofan

Ubytování (Apartmán) Appartement Rofan. Appartement Rofan nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Pertisau, 700 metrů od lanovky Karwendel-Bergbahn a 1,2 km od vleku Planberglift. Ubytování Appartement Rofan se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Rustikal Pertisau

9,1

Appartements Rustikal Pertisau

Ubytování (Apartmány) Appartements Rustikal Pertisau. Appartements Rustikal Pertisau se nachází v obci Pertisau, nedaleko lanovky Karwendel-Bergbahn a vleků Jochlift a Gratlift. Ubytování Appartements Rustikal Pertisau se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension&Appartements Marxenhof

9,1

Pension&Appartements Marxenhof

Ubytování (Aparthotel) Pension&Appartements Marxenhof. Marxenhof se nachází v obci Pertisau, 4 minuty chůze od lyžařských vleků, a nabízí pohodlné a světlé pokoje umístěné v typickém tyrolském domě. Ubytování Pension&Appartements Marxenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel das liebling - adults only

9,1

Hotel das liebling - adults only

Ubytování (Hotel) Hotel das liebling - adults only. Hotel das liebling - pouze pro dospělé, se nachází přímo na první fairway 18tijamkového golfového hřiště Achensee Golf & Country Club v Pertisau a jen 10... Ubytování Hotel das liebling - adults only se nachází ve městě Pertisau (Rakousko - Tyrolsko).

Das Pfandler Hotel

9,1

Das Pfandler Hotel

Ubytování (Hotel) Das Pfandler Hotel. Pfandler v Pertisau u jezera Achensee nabízí prázdninové potěšení pro celou rodinu na krásném místě, s fantastickým výhledem na jezero a úchvatnou horskou... Ubytování Das Pfandler Hotel se nachází ve městě Pertisau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Alpenherz

9,1

Ferienwohnungen Alpenherz

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Alpenherz. Rodinné ubytování Ferienwohnungen Alpenherz se nachází v Pertisau, 300 metrů od jezera Achen a 500 metrů od 18jamkového golfového hřiště a nabízí apartmány... Ubytování Ferienwohnungen Alpenherz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpenrose

9,1

Hotel Alpenrose

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenrose. Hotel Alpenrose se nachází v Pertisau, 150 metrů od břehu jezera Achensee. Některé z krásně zařízených pokojů mají i balkon. Ubytování Hotel Alpenrose se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Garni Montana

9,1

Apart Garni Montana

Ubytování (Apartmány) Apart Garni Montana. Moderní Appartementhaus Montana se nachází v centru vesničky Pertisau, přímo u golfového hřiště a pouhých 5 minut chůze od jezera Achensee. Ubytování Apart Garni Montana se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Café-Pension Erika

9,1

Café-Pension Erika

Ubytování (Penzion) Café-Pension Erika. Pertisau’s Café-Pension Erika is located directly at the 18-hole Achensee Golf Club, and Achensee Lake is a 10-minute walk away. Ubytování Café-Pension Erika se nachází ve městě Naturparkstraße 51 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bergland

9,1

Hotel Bergland

Ubytování (Hotel) Hotel Bergland. Bergland Hotel má výhled na nedotčené vysokohorské jezero Achensee a poskytuje přímý přístup ke 3 bezplatným lyžařským vlekům ve středisku Pertisau. Ubytování Hotel Bergland se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Garni Alpenperle

9,1

Apart Garni Alpenperle

Ubytování (Apartmány) Apart Garni Alpenperle. Apart Garni Alpenperle je situován u lanovky Karwendel, běžkařských tratí a turistických a cyklistických stezek, 150 metrů od lyžařského areálu Pertisau a... Ubytování Apart Garni Alpenperle se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Rosenhof

9

Appartements Rosenhof

Ubytování (Apartmány) Appartements Rosenhof. Appartements Rosenhof se nachází na velmi klidném místě v Pertisau u jezera Achen, u vstupu do přírodní rezervace Karwendel. Ubytování Appartements Rosenhof se nachází ve městě Pertisau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fewo an der Seepromenade

9

Fewo an der Seepromenade

Ubytování (Apartmán) Fewo an der Seepromenade. Situated in Pertisau, just 60 metres from Jochlift, Fewo an der Seepromenade features beachfront accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Fewo an der Seepromenade se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Travel Charme Fürstenhaus Am Achensee

9

Travel Charme Fürstenhaus Am Achensee

Ubytování (Hotel) Travel Charme Fürstenhaus Am Achensee. Čtyřhvězdičkový hotel Travel Charme Fürstenhaus Am Achensee stojí na břehu Achenského jezera, odkud je skvělý výhled na Alpy. Ubytování Travel Charme Fürstenhaus Am Achensee se nachází ve městě Pertisau (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Rieser Aktiv & Spa Resort

9

Das Rieser Aktiv & Spa Resort

Ubytování (Hotel) Das Rieser Aktiv & Spa Resort. Čtyřhvězdičkový Aktiv & Spa Resort Rieser je obklopen parkem o rozloze 20 000 m² a je situován v malebném místě u jezera Achensee. Ubytování Das Rieser Aktiv & Spa Resort se nachází ve městě Karwendelstraße 40 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 037 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Enzian

9

Hotel Enzian

Ubytování (Hotel) Hotel Enzian. Hotel Enzian se nachází v pohoří Karwendel, v centru vesnice Pertisau a 5 minut chůze od jezera Achensee, a nabízí bar s letní terasou a restauraci, kde se... Ubytování Hotel Enzian se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof St.Hubertus

9

Gasthof St.Hubertus

Ubytování (Hotel) Gasthof St.Hubertus. Gasthof St. Hubertus se nachází na břehu největšího tyrolského jezera Achensee a nabízí internet zdarma, neplacené parkoviště, přímý přístup k jezeru a... Ubytování Gasthof St.Hubertus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthaus-Pension Golfvilla

8,9

Gasthaus-Pension Golfvilla

Ubytování (Penzion) Gasthaus-Pension Golfvilla. Gasthaus-Pension Golfvilla stojí na klidném místě v blízkosti golfového hřiště Pertisau a 150 metrů od lanovky Karwendel. Ubytování Gasthaus-Pension Golfvilla se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Seehotel Einwaller

8,9

Seehotel Einwaller

Ubytování (Hotel) Seehotel Einwaller. Seehotel Einwaller, znovuotevřený v červnu 2018, se nachází přímo u jezera Achensee na úpatí hory Karwendel v Pertisau. Ubytování Seehotel Einwaller se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 135 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pertisau

Město Pertisau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 78 hotelů a ubytování ve městě Pertisau.