Hledat

Ubytování

Ubytování město Kössen

Ve městě Kössen (Rakousko) máme celkem 77 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kössen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kössen

Ferienhaus am Wasserrad

10

Ferienhaus am Wasserrad

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus am Wasserrad. Featuring a garden with a barbecue, built in spring 2017 and set in a quiet location, Ferienhaus am Wasserrad is a holiday home situated in Kössen, 6 km... Ubytování Ferienhaus am Wasserrad se nachází ve městě Ried 5a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hetzenauer

9,9

Haus Hetzenauer

Ubytování (Apartmány) Haus Hetzenauer. Located 1,500 metres from the Unterberghornbahn Hochkössen Cable Car, Haus Hetzenauer is a self-catering accommodation located in Kössen offering free WiFi... Ubytování Haus Hetzenauer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tinney

9,9

Apartment Tinney

Ubytování (Apartmán) Apartment Tinney. Apartmán Tinney se nachází v obci Kössen, 2,6 km od lanovky Unterberghornbahn, a nabízí bezplatné Wi-Fi, balkon, výhled na hory a neplacené soukromé... Ubytování Apartment Tinney se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Unterbergblick

9,9

Appartement Unterbergblick

Ubytování (Apartmán) Appartement Unterbergblick. Boasting ski-to-door access and a terrace, Appartement Unterbergblick offers accommodation in Kössen with free WiFi and mountain views. Ubytování Appartement Unterbergblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Achengrund

9,8

Haus am Achengrund

Ubytování (Apartmán) Haus am Achengrund. With the Unterberg Ski Area and centre of Kössen 800 metres away, Haus am Achengrund offers an apartment with mountain views and free Wi-Fi. Ubytování Haus am Achengrund se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Schroider

9,8

Schroider

Ubytování (Apartmán) Schroider. Set in Kössen, this apartment is 500 metres from Unterberghornbahn. Guests benefit from balcony. Free private parking is available on site. Ubytování Schroider se nachází ve městě Kössen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Dax

9,7

Landhaus Dax

Ubytování (Venkovský dům) Landhaus Dax. Offering a garden and outdoor pool, Landhaus Dax is situated in Kössen, 2.6 km from Unterberghornbahn. 3 parking spaces are availble on request. Ubytování Landhaus Dax se nachází ve městě Kössen (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Tyrolia

9,7

Haus Tyrolia

Ubytování (Apartmány) Haus Tyrolia. Rodinný Haus Tyrolia se nachází na okraji lesa, pouhé 2 minuty chůze od centra obce Kössen, a nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány s balkonem nebo terasou. Ubytování Haus Tyrolia se nachází ve městě Kössen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altenhausner Hof

9,7

Altenhausner Hof

Ubytování (Farma) Altenhausner Hof. Boasting mountain views, Altenhausner Hof offers accommodation with barbecue facilities and a balcony, around 6 km from Kinderland. Ubytování Altenhausner Hof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Bichler

9,7

Haus Bichler

Ubytování (Apartmány) Haus Bichler. Haus Bichler se nachází 2,4 km od lyžařského areálu Hochkössen (Unterberghorn) - Kössen a nabízí ubytování s terasou, zázemím pro grilování a zahradou. Ubytování Haus Bichler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Sonnleit

9,6

Haus Sonnleit

Ubytování (Apartmány) Haus Sonnleit. Haus Sonnleit se nachází na klidném místě v obci Kössen a nabízí výhled na vesnici a pohoří Kaisergebirge. Všechny pokoje i apartmány mají balkon. Ubytování Haus Sonnleit se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhotel Sonnenhof

9,6

Appartementhotel Sonnenhof

Ubytování (Aparthotel) Appartementhotel Sonnenhof. Appartementhotel Sonnenhof se nachází v obci Kössen, pouhých 2,5 km od lyžařského areálu Unterberg-Hochkössen. Ubytování Appartementhotel Sonnenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Schinterwinkl

9,6

Apartment Schinterwinkl

Ubytování (Apartmán) Apartment Schinterwinkl. Boasting garden views, Apartment Schinterwinkl provides accommodation with a balcony and a kettle, around 3.8 km from Unterberghornbahn. Ubytování Apartment Schinterwinkl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hüttschmiedhof

9,6

Hüttschmiedhof

Ubytování (Farma) Hüttschmiedhof. Farma Hüttschmiedhof se nachází v Kössenu, 1,1 km od lyžařského střediska Hochkössen. Na farmě jsou domácí zvířata včetně krav. Ubytování Hüttschmiedhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Alpengruss

9,6

Landhaus Alpengruss

Ubytování (Apartmány) Landhaus Alpengruss. Landhaus Alpengruss se nachází v tichém prostředí obce Kössen, 2 minuty chůze od centra a 1 km od lyžařského střediska Hochkössen, a nabízí apartmány ve... Ubytování Landhaus Alpengruss se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Zur Staffenbrugg

9,6

Ferienwohnung Zur Staffenbrugg

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zur Staffenbrugg. Set 2.6 km from Unterberghornbahn in Kössen, this apartment features a terrace and a garden with a terrace. Ubytování Ferienwohnung Zur Staffenbrugg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leindlhof

9,6

Leindlhof

Ubytování (Farma) Leindlhof. Leindlhof se nachází v obci Kössen v tyrolském regionu, 800 metrů od lanovky Unterberghornbahn a nabízí gril a výhled na hory. Ubytování Leindlhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Sonnenwiese

9,5

Ferienwohnung Sonnenwiese

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sonnenwiese. Located 1,500 metres from the Hochkössen Ski Area, Ferienwohnung Sonnenwiese offers a furnished terrace with mountain views, and a ski storage room. Ubytování Ferienwohnung Sonnenwiese se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Billovits

9,5

Ferienwohnungen Billovits

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Billovits. Ferienwohnungen Billovits se nachází na klidném místě v centru obce Kössen. Ubytování Ferienwohnungen Billovits se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hacklhof

9,5

Hacklhof

Ubytování (Farma) Hacklhof. Located in Kössen in the Tyrol region and Unterberghornbahn reachable within 4. Ubytování Hacklhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxuszimmer im Herzen Kössens

9,5

Luxuszimmer im Herzen Kössens

Ubytování (Privát) Luxuszimmer im Herzen Kössens. Luxuszimmer im Herzen Kössens zaujímá ideální polohu, jen pár minut pěšky od centra Kössenu a 1,8 km od lyžařského vleku Unterberghornbahr. Ubytování Luxuszimmer im Herzen Kössens se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Schwentner

9,4

Landhaus Schwentner

Ubytování (Apartmány) Landhaus Schwentner. Landhaus Schwentner is 2 km from the Hochkössen ski area and 1.5 km from the centre of Kössen. Ubytování Landhaus Schwentner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Peternhof

9,4

Hotel Peternhof

Ubytování (Hotel) Hotel Peternhof. Hotel Peternhof se nachází na venkově, 2 km od lyžařského areálu Unterberg Kössen a 1 km od golfového hřiště Reit Im Winkl, a nabízí velké wellness... Ubytování Hotel Peternhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Gieringer

9,4

Pension Gieringer

Ubytování (Penzion) Pension Gieringer. Pension Gieringer se nachází na tichém místě, 10 minut chůze od centra Kössenu a 5 km od skiareálu Unterberg, a nabízí saunu, bezplatné Wi-Fi a pokoje s... Ubytování Pension Gieringer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Resi & Obermoser

9,4

Ferienhaus Resi & Obermoser

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Resi & Obermoser. Located at the foot of the Unterberghorn, Ferienhaus Resi & Obermoser is surrounded by a large garden. Ubytování Ferienhaus Resi & Obermoser se nachází ve městě Thurnbichl 1 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Unterberg

9,3

Haus Unterberg

Ubytování (Penzion) Haus Unterberg. Haus Unterberg se nachází pouhých 5 minut chůze od centra města Kössen, pekárny, supermarketu, restaurace a stanice lanovky Bergbahnen Kössen. Ubytování Haus Unterberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Margit

9,3

Haus Margit

Ubytování (Privát) Haus Margit. Haus Margit se nachází v Kössenu, 1,5 km od lyžařského vleku Hochkössen. Ubytování Haus Margit se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Riedlhof

9,3

Riedlhof

Ubytování (Farma) Riedlhof. Farma Riedlhof v Kössenu nabízí zahradu, terasu, výhled na okolní hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Riedlhof se nachází ve městě Kössen (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Riedl

9,3

Hotel Riedl

Ubytování (Hotel) Hotel Riedl. Surrounded by the scenic Tyrolean mountains, Hotel Riedl is situated between the picturesque Walchsee Lake and the village of Kössen. Ubytování Hotel Riedl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kössen DORF41 TOP2

9,2

Kössen DORF41 TOP2

Ubytování (Apartmán) Kössen DORF41 TOP2. Apartmán Kössen Central Top2 je situován v centru obce Kössen, 2,4 km od lanovky Bergbahnen Kössen. K dispozici je zde bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Kössen DORF41 TOP2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Grünbacher

9,2

Gästehaus Grünbacher

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Grünbacher. Situated in Kössen, 2.2 km from Unterberghornbahn and 2. Ubytování Gästehaus Grünbacher se nachází ve městě 10a Niederachen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kapshof - Appartementhaus in Kössen

9,1

Kapshof - Appartementhaus in Kössen

Ubytování (Privát) Kapshof - Appartementhaus in Kössen. Situated in the village of Kössen and the Unterberghornbahn reachable within 900 metres, Kapshof - Appartementhaus in Kössen offers accommodation with a... Ubytování Kapshof - Appartementhaus in Kössen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frankenhof

9,1

Frankenhof

Ubytování (Apartmány) Frankenhof. Frankenhof se nachází v Kössenu, 1,7 km od lanovky Unterberghorn. Ubytování Frankenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Schwaighofer

9,1

Appartements Schwaighofer

Ubytování (Apartmány) Appartements Schwaighofer. Apartmány Schwaighofer se nacházejí v Kössenu, 2,2 km od Unterberghornbahn. Ubytování Appartements Schwaighofer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Appartement`s Staffnerhof

9,1

Gasthof Appartement`s Staffnerhof

Ubytování (Apartmány) Gasthof Appartement`s Staffnerhof. Gasthof Appartement`s Staffnerhof offers pet-friendly accommodation in Kössen. In winter, guests can enjoy the on-site restaurant. Ubytování Gasthof Appartement`s Staffnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Haus Elisabeth

9

Ferienwohnungen Haus Elisabeth

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Haus Elisabeth. Tyto apartmány nabízí poklidnou polohu nad údolím Kössen v Tyrolském regionu s krásným výhledem na Severní vápencové Alpy a ranní donášku čerstvého pečiva... Ubytování Ferienwohnungen Haus Elisabeth se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Dorfstadl

9

Landgasthof Dorfstadl

Ubytování (Penzion – hostinec) Landgasthof Dorfstadl. Landgasthof Dorfstadl stojí na klidném místě v centru Kössenu, jen 300 metrů od zastávky skibusu, kterým se dostanete do lyžařského střediska Hochkössen. Ubytování Landgasthof Dorfstadl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpina Wellness & Spa Resort

9

Hotel Alpina Wellness & Spa Resort

Ubytování (Hotel) Hotel Alpina Wellness & Spa Resort. Tento 4hvězdičkový hotel vyšší kategorie leží 3 km od města Kössen a nabízí wellness o rozloze 3 000 m² s krytým i venkovním bazénem, tenisový kurt,... Ubytování Hotel Alpina Wellness & Spa Resort se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Schwaiger

9

Gästehaus Schwaiger

Ubytování (Privát) Gästehaus Schwaiger. Situated within 1.8 km of Unterberghornbahn and 1.9 km of Kinderland in Kössen, Gästehaus Schwaiger features accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování Gästehaus Schwaiger se nachází ve městě Wiesenweg 19 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kössen DORF41 TOP1

8,9

Kössen DORF41 TOP1

Ubytování (Apartmán) Kössen DORF41 TOP1. Kössen Central Top1 is situated in the centre of Kössen, 2.1 km from Unterberghornbahn, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Kössen DORF41 TOP1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tirolerhaus

8,9

Apartments Tirolerhaus

Ubytování (Apartmány) Apartments Tirolerhaus. Apartments Tirolerhaus is located in Kössen in the Tyrol Region, 2.2 km from Unterberghornbahn. The accommodation is fitted with a seating area. Ubytování Apartments Tirolerhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Rosi Tamegger

8,9

Rosi Tamegger

Ubytování (Bed and breakfast) Rosi Tamegger. Offering a garden with a terrace, Rosi Tamegger features a room with a balcony and panoramic mountain views in Kössen, a 5-minute drive from the... Ubytování Rosi Tamegger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Florian am Park

8,9

Pension Florian am Park

Ubytování (Penzion) Pension Florian am Park. Pension Florian am Park se nachází v centru malebné tyrolské vesnice Kössen. Nabízí panoramatický výhled na Chiemgauské Alpy a horský hřbet Wilder Kaiser. Ubytování Pension Florian am Park se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Greiderer

8,9

Landhaus Greiderer

Ubytování (Bed and breakfast) Landhaus Greiderer. Surrounded by farmlands, Landhaus Greiderer enjoys a quiet location, 1 km from the Hochkössen Ski Area. Ubytování Landhaus Greiderer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Central

8,9

Haus Central

Ubytování (Penzion) Haus Central. Tento rodinný penzion se nachází uprostřed kouzelné krajiny v malebném městečku Kössen v horách Kaiser, v blízkosti hranice s Německem u obce Reit im... Ubytování Haus Central se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohlfühloase am Bauernhof "für Zwei"

8,8

Wohlfühloase am Bauernhof "für Zwei"

Ubytování (Privát) Wohlfühloase am Bauernhof "für Zwei". Boasting garden views, Wohlfühloase am Bauernhof "für Zwei" provides accommodation with a terrace and a kettle, around 5 km from Unterberghornbahn. Ubytování Wohlfühloase am Bauernhof "für Zwei" se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Hüttwirt

8,7

Pension Hüttwirt

Ubytování (Penzion) Pension Hüttwirt. Rodinný penzion Hüttwirt se nachází v Kössenu a nabízí domácí pokrmy a pokoje s vlastní koupelnou a výhledem na hory. Ubytování Pension Hüttwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Rottenspacher

8,7

Gästehaus Rottenspacher

Ubytování (Penzion) Gästehaus Rottenspacher. Gästehaus Rottenspacher, obklopen horami, se nachází v centru města Kössen. Nabízí pokoje s balkony a Wi-Fi zdarma. Ubytování Gästehaus Rottenspacher se nachází ve městě Leitweg 9 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Patricia

8,6

Chalet Patricia

Ubytování (Chata) Chalet Patricia. Haus Patricia se nachází 2 km od centra Kössenu, pouhých 10 metrů od běžkařských tratí, a nabízí 2 balkony, terasu, zahradu, zázemí pro grilování a... Ubytování Chalet Patricia se nachází ve městě Kössen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel ZUM STERNENHOF

8,6

Hotel ZUM STERNENHOF

Ubytování (Hotel) Hotel ZUM STERNENHOF. Located in Kössen, 2 km from the ski lifts, Hotel ZUM STERNENHOF features an indoor pool, a spa area and a restaurant. Ubytování Hotel ZUM STERNENHOF se nachází ve městě Kössen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Fahringer

8,4

Ferienwohnung Fahringer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Fahringer. Ferienwohnung Fahringer se nachází v Kössenu v Tyrolsku a nabízí ubytování s bezplatným parkováním. Pokoj i apartmány mají posezení a jídelní část. Ubytování Ferienwohnung Fahringer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kössen

Město Kössen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 77 hotelů a ubytování ve městě Kössen.