Hledat

Ubytování

Ubytování město Axams

Ve městě Axams (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Axams

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Axams

Apartment Sofi

9,9

Apartment Sofi

Ubytování (Apartmán) Apartment Sofi. Apartmán Sofi se nachází u lesa na okraji města Axams, 14 km od Innsbrucku. Ubytování Apartment Sofi se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Appartement in Axams

9,7

Luxury Appartement in Axams

Ubytování (Apartmán) Luxury Appartement in Axams. Luxury Appartement in Axams is situated in the Axams district of Innsbruck, 12 km from State Museum of Tyrol - Ferdinandeum, 12 km from Bergisel Ski Jump... Ubytování Luxury Appartement in Axams se nachází ve městě Axams (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anton und Edith Zimmermann

9,7

Anton und Edith Zimmermann

Ubytování (Apartmán) Anton und Edith Zimmermann. Anton und Edith Zimmermann se nachází ve vesnici Axams, 1 minutu chůze od centra města a 15 minut jízdy od bezplatného skibusu do lyžařského areálu Axamer... Ubytování Anton und Edith Zimmermann se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Seppi

9,7

Appartement Seppi

Ubytování (Apartmány) Appartement Seppi. Appartement Seppi se nachází pouhých 5 minut chůze od centra města Axams a 10 minut jízdy autem nebo skibusem od lyžařského střediska Axamer Lizum. Ubytování Appartement Seppi se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Stratton

9,6

Haus Stratton

Ubytování (Apartmány) Haus Stratton. Haus Stratton nabízí pokoje a apartmány s vlastním balkonem a je vzdálený pouze 4 km od lyžařského areálu Axamer Lizum. Ubytování Haus Stratton se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hell Hof

9,5

Hell Hof

Ubytování (Apartmán) Hell Hof. Hell Hof se nachází v Innsbrucku, 9 km od lyžřaského skokanského můstku Bergisel. Apartmán leží 9 km od Zlaté střechy. Ubytování Hell Hof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement July

9,4

Appartement July

Ubytování (Apartmán) Appartement July. Apartmán July se nachází v Innsbrucku, 9 km od skokanského můstku Bergisel a 10 km od Zlaté stříšky. Nabízí výhled na hory, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartement July se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Salzmann

9,3

Ferienwohnung Salzmann

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Salzmann. Ferienwohnung Salzmann se nachází 750 metrů od centra obce Axams a může se pochlubit prostornou terasou s nádherným výhledem na hory. Ubytování Ferienwohnung Salzmann se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paulingerhof

9,3

Paulingerhof

Ubytování (Penzion) Paulingerhof. The Paulingerhof is just 600 metres from the centre of Axams and the ski bus stop to the Axamer Lizum Ski Area, which is 6 km away. Ubytování Paulingerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Brigitta

9,3

Landhaus Brigitta

Ubytování (Apartmán) Landhaus Brigitta. Landhaus Brigitta se nachází v malebné vesničce Axams, přímo naproti cvičnému vleku. Cesta do Innsbrucku trvá 15 minut autem nebo autobusem. Ubytování Landhaus Brigitta se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barschtlerhof

9,3

Barschtlerhof

Ubytování (Apartmán) Barschtlerhof. Located in Axams in the Tyrol region, Barschtlerhof has a terrace and garden views. Ubytování Barschtlerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rainer

9,3

Haus Rainer

Ubytování (Apartmán) Haus Rainer. Haus Rainer se nachází v centru Axams, 10 minut jízdy od lyžařského rezortu Axamer Lizum a 5 minut chůze od restaurací a obchodů, a nabízí apartmán s... Ubytování Haus Rainer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Haus Zimmermann

9,2

Apartment Haus Zimmermann

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Zimmermann. Situated in Innsbruck, 11 km from Golden Roof, 12 km from Imperial Palace Innsbruck and 12 km from New Hungerburgbahn, Apartment Haus Zimmermann features... Ubytování Apartment Haus Zimmermann se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Lanner

9,1

Apartment Lanner

Ubytování (Apartmán) Apartment Lanner. Apartment Lanner se nachází v obci Axams u Innsbrucku, 9 km od skokanských můstků Bergisel. Nabízí vlastní balkon. Ubytování Apartment Lanner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 043 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kinspergher

9,1

Haus Kinspergher

Ubytování (Apartmány) Haus Kinspergher. Apartmány Haus Kinspergher se nachází 2 minuty jízdy od centra města Axams a 8 km od lyžařského areálu Axamer Lizum. Ubytování Haus Kinspergher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tiroler Haus

8,8

Tiroler Haus

Ubytování (Apartmán) Tiroler Haus. Tento velký apartmán je situován v poklidné lokalitě na okraji obce Axams, přímo u sjezdovek a 10 minut chůze od centra, v komplexu s krytým bazénem,... Ubytování Tiroler Haus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Sam

8,7

Ferienhaus Sam

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Sam. Ferienhaus Sam se nachází v centru Axamsu, 15 minut jízdy od lyžařského areálu Axamer Lizum a Innsbrucku, a nabízí ubytování se satelitní TV a rozkládací... Ubytování Ferienhaus Sam se nachází ve městě Axams (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Funerhof

8,5

Funerhof

Ubytování (Apartmán) Funerhof. Funerhof stojí obklopený loukami a horami, jen 5 minut pěšky od centra Axamsu. 8 minut autem od Innsbrucku a 3 km od ski areálu Axamer Lizum. Ubytování Funerhof se nachází ve městě Axams (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mondi-Holiday Alpinhotel Schlösslhof

8,5

Mondi-Holiday Alpinhotel Schlösslhof

Ubytování (Aparthotel) Mondi-Holiday Alpinhotel Schlösslhof. Mondi-Holiday Alpinhotel Schlösslhof se nachází v malebné obci Axams, 8 km od Innsbrucku. Nabízí prostorné pokoje a nově zrekonstruovaný krytý bazén. Ubytování Mondi-Holiday Alpinhotel Schlösslhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tirolerhaus Axams

8,4

Tirolerhaus Axams

Ubytování (Apartmán) Tirolerhaus Axams. Set in Innsbruck, Tirolerhaus Axams features accommodation with a private pool, a balcony and mountain views. Ubytování Tirolerhaus Axams se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 317 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kögele

8,4

Hotel Kögele

Ubytování (Hotel) Hotel Kögele. Rodinný Hotel Kögele stojí na náhorní plošině kolem obce Axams, jen několik kilometrů od Innsbrucku. Ubytování Hotel Kögele se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

wildspitze

7,5

wildspitze

Ubytování (Apartmán) wildspitze. Boasting mountain views, wildspitze offers accommodation with a balcony and a kettle, around 11 km from Golden Roof. Ubytování wildspitze se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deluxe Mountain View Apartment

7,2

Deluxe Mountain View Apartment

Ubytování (Apartmán) Deluxe Mountain View Apartment. Offering garden views, Deluxe Mountain View Apartment is an accommodation located in Innsbruck, 12 km from Golden Roof and 12 km from Imperial Palace... Ubytování Deluxe Mountain View Apartment se nachází ve městě Axams (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Beiler

7

Ferienhaus Beiler

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Beiler. These spacious 1-bedroom apartments feature a fully equipped kitchen and a balcony with wonderful mountain views. Ubytování Ferienhaus Beiler se nachází ve městě Axams (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mountain View Deluxe Apartment

6,6

Mountain View Deluxe Apartment

Ubytování (Apartmán) Mountain View Deluxe Apartment. Featuring a garden, Mountain View Deluxe Apartment features accommodation in Innsbruck with free WiFi and garden views. Ubytování Mountain View Deluxe Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse Axams spectacular views and large terrace

Penthouse Axams spectacular views and large terrace

Ubytování (Apartmán) Penthouse Axams spectacular views and large terrace. Featuring city views, Penthouse Axams spectacular views and large terrace provides accommodation with a balcony and a kettle, around 12 km from Golden... Ubytování Penthouse Axams spectacular views and large terrace se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday flat Axams - OTR04068-P

Holiday flat Axams - OTR04068-P

Ubytování (Apartmán) Holiday flat Axams - OTR04068-P. Situated in Innsbruck in the Tyrol region, Holiday flat Axams - OTR04068-P features a balcony. Ubytování Holiday flat Axams - OTR04068-P se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment GINA

Apartment GINA

Ubytování (Apartmán) Apartment GINA. Offering a garden and garden view, Apartment GINA is set in Innsbruck, 11 km from Golden Roof and 12 km from Imperial Palace Innsbruck. Ubytování Apartment GINA se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

New Mountain Lux Apartment

New Mountain Lux Apartment

Ubytování (Apartmán) New Mountain Lux Apartment. New Mountain Lux Apartment se nachází v Innsbrucku a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování New Mountain Lux Apartment se nachází ve městě Axams (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

C+M+B Hotel

C+M+B Hotel

Ubytování (Hotel) C+M+B Hotel. Hotel C+M+B se nachází v centru obce Axams, pouhých 8 km od Innsbrucku a jen kousek autem od mnoha lyžařských areálů. Parkovat lze zdarma přímo na místě. Ubytování C+M+B Hotel se nachází ve městě Axams (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Chalet Karin

Chalet Chalet Karin

Ubytování (Chata) Chalet Chalet Karin. Chalet Karin je horská chata s výhodnou polohou v Axamsu u Innsbrucku, 9 km od skokanského můstku Bergisel. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalet Chalet Karin se nachází ve městě Axams (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Karin.1

Apartment Karin.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Karin.1. Apartment Karin.1 in Innsbruck features accommodation with free WiFi, 11 km from State Museum of Tyrol - Ferdinandeum, 11 km from Golden Roof and 11 km... Ubytování Apartment Karin.1 se nachází ve městě Axams (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Deluxe Mountain Studio

Deluxe Mountain Studio

Ubytování (Apartmán) Deluxe Mountain Studio. Situated in Innsbruck and only 12 km from Golden Roof, Deluxe Mountain Studio features accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytování Deluxe Mountain Studio se nachází ve městě Axams (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Axams - OTR04052-F

Holiday Home Axams - OTR04052-F

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Axams - OTR04052-F. Situated in Innsbruck in the Tyrol region, Holiday Home Axams - OTR04052-F has a balcony. Ubytování Holiday Home Axams - OTR04052-F se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Mountain View

Chalet Mountain View

Ubytování (Chata) Chalet Mountain View. Set in Axams, Chalet Mountain View offers accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Chalet Mountain View se nachází ve městě Wollbell 27 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sonja

Villa Sonja

Ubytování (Apartmán) Villa Sonja. Boasting accommodation with a balcony, Villa Sonja is set in Axams. The apartment has garden views and is 16 km from Seefeld in Tirol. Ubytování Villa Sonja se nachází ve městě Axams (Rakousko - Tyrolsko).

Innsbruck Village Mountain Lodge

Innsbruck Village Mountain Lodge

Ubytování (Apartmán) Innsbruck Village Mountain Lodge. Located in Innsbruck and only 11 km from Bergisel Ski Jump, Innsbruck Village Mountain Lodge provides accommodation with garden views, free WiFi and free... Ubytování Innsbruck Village Mountain Lodge se nachází ve městě Axams (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Schranz

Ferienwohnung Schranz

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schranz. Featuring garden views, Ferienwohnung Schranz provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 10 km from Imperial Palace Innsbruck. Ubytování Ferienwohnung Schranz se nachází ve městě Axams (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Lenz Fewo EG

Gästehaus Lenz Fewo EG

Ubytování (Apartmán) Gästehaus Lenz Fewo EG. Gästehaus Lenz Fewo EG is located in the Axams district of Innsbruck, 12 km from Imperial Palace Innsbruck, 12 km from State Museum of Tyrol - Ferdinandeum... Ubytování Gästehaus Lenz Fewo EG se nachází ve městě Axams (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday flat Axams - OTR04531-P

Holiday flat Axams - OTR04531-P

Ubytování (Apartmán) Holiday flat Axams - OTR04531-P. Set in Innsbruck in the Tyrol region, Holiday flat Axams - OTR04531-P has a balcony. Ubytování Holiday flat Axams - OTR04531-P se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday Home Axams - OTR04511-F

Holiday Home Axams - OTR04511-F

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Axams - OTR04511-F. Located in Innsbruck in the Tyrol region, Holiday Home Axams - OTR04511-F features a balcony. Ubytování Holiday Home Axams - OTR04511-F se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Innsbruck Village New Mountain Apartment

Innsbruck Village New Mountain Apartment

Ubytování (Apartmán) Innsbruck Village New Mountain Apartment. Innsbruck Village New Mountain Apartment se nachází v Innsbrucku a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled do zahrady a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Innsbruck Village New Mountain Apartment se nachází ve městě Axams (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Karin.2

Studio Karin.2

Ubytování (Apartmán) Studio Karin.2. Offering garden views, Studio Karin.2 is an accommodation located in Innsbruck, 11 km from Golden Roof and 11 km from Imperial Palace Innsbruck. Ubytování Studio Karin.2 se nachází ve městě Axams (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Axams

Město Axams se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Axams.