Hledat

Ubytování

Ubytování město Absam

Ve městě Absam (Rakousko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Absam

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Absam

LH Appartement

9,8

LH Appartement

Ubytování (Apartmán) LH Appartement. Featuring garden views, LH Appartement features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.4 km from Absam Basilica. Ubytování LH Appartement se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Schusterbrand

9,4

Schusterbrand

Ubytování (Apartmány) Schusterbrand. Set in Absam in the Tyrol region and Absam Basilica reachable within 1. Ubytování Schusterbrand se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Huber

9,3

Ferienwohnungen Huber

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Huber. Apartmány Ferienwohnungen Huber se nacházejí v obci Absam, 1,7 km od tamní baziliky, a nabízejí gril a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnungen Huber se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Bogner

9,1

Landgasthof Bogner

Ubytování (Penzion) Landgasthof Bogner. Landgasthof Bogner spojuje tyrolskou pohostinnost, regionální, domácí speciality s krásnou polohou a impozantním výhledem na okolní hory. Ubytování Landgasthof Bogner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 885 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Ebner

8,7

Gasthof Ebner

Ubytování (Penzion) Gasthof Ebner. Located in Absam, a 10-minute drive from Innsbruck, Gasthof Ebner offers an in-house reataurant, free WiFi and rooms with mountain views. Ubytování Gasthof Ebner se nachází ve městě Absam (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kristina

Apartment Kristina

Ubytování (Apartmán) Apartment Kristina. Featuring garden views, Apartment Kristina provides accommodation with a patio and a kettle, around 1.2 km from Absam Basilica. Ubytování Apartment Kristina se nachází ve městě Absam (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Absam

Město Absam se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Absam.