Hledat

Ubytování

Ubytování město Hainzenberg

Ve městě Hainzenberg (Rakousko) máme celkem 50 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hainzenberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hainzenberg

Haus Gugglberger

9,7

Haus Gugglberger

Ubytování (Apartmán) Haus Gugglberger. Haus Gugglberger is located in Hainzenberg, 500 metres from the Gerlosstein Ski Lift, offering an apartment with a terrace overlooking the Zillertal Alps. Ubytování Haus Gugglberger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Ausblick Zillertal

9,7

Ferienwohnung Ausblick Zillertal

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Ausblick Zillertal. Ferienwohnung Ausblick Zillertal se nachází obci Hainzenberg, 250 metrů lanovky Gerlossteinbahn v areálu Zillertal Arena. Ubytování Ferienwohnung Ausblick Zillertal se nachází ve městě Dörfl 418 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Fankhauser

9,6

Apart Fankhauser

Ubytování (Apartmány) Apart Fankhauser. Dům Fankhauser v typicky tyrolském stylu stojí na klidném místě, 500 metrů od lanovky Gerlosstein, která vás vyveze do ski areálu Zillertal Arena, a nabízí... Ubytování Apart Fankhauser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blaserhof

9,6

Blaserhof

Ubytování (Apartmán) Blaserhof. Tento malý tyrolský penzion se nachází v malé obci Hainzenberg. Ubytování Blaserhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Saibatenhof

9,5

Saibatenhof

Ubytování (Chata) Saibatenhof. Chata Saibatenhof se nachází na poklidném místě v malebném horském prostředí, v nadmořské výšce 1 070 metrů, a nabízí velkou zahradu s grilem, terasu a... Ubytování Saibatenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Schönblick 1

9,4

Apartment Schönblick 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Schönblick 1. Apartment Schönblick 1 in Hainzenberg offers accommodation with free WiFi, less than 1 km from Gerlosstein, 5 km from Sonnenalmlift and 7 km from... Ubytování Apartment Schönblick 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Magdalena

9,4

Apart Magdalena

Ubytování (Apartmány) Apart Magdalena. Apart Magdalena se nachází v Hainzenbergu, 39 km od Innsbrucku a 6 km od Mayrhofenu. Ubytování Apart Magdalena se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Alpenjäger

9,3

Landhaus Alpenjäger

Ubytování (Apartmány) Landhaus Alpenjäger. Landhaus Alpenjäger nabízí prostorné apartmány v Hainzenbergu, uprostřed údolí Zillertal. Stanice lanovky Gerlosstein je pouhých 500 metrů daleko. Ubytování Landhaus Alpenjäger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sonnentraum

9,2

Ferienwohnung Sonnentraum

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sonnentraum. Ferienwohnung Sonnentraum se nachází na tichém místě na kopci, 3 minuty jízdy od lyžařského areálu Zillertal a 2 minuty autem od centra Ramsau, a nabízí... Ubytování Ferienwohnung Sonnentraum se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Talblick

9,2

Talblick

Ubytování (Apartmán) Talblick. Talblick se nachází v Hainzenbergu, 38 km od Innsbrucku a 6 km od Mayrhofenu, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu a parkování na místě... Ubytování Talblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Point

9,2

Ferienwohnungen Point

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Point. Ferienwohnungen Point nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ferienwohnungen Point se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mayrhofen 784S

9

Ferienwohnung Mayrhofen 784S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mayrhofen 784S. Set in Hainzenberg, 9 km from Gerlosstein, 12 km from Sonnenalmlift and 15 km from Arbiskogel, Ferienwohnung Mayrhofen 784S offers accommodation with a... Ubytování Ferienwohnung Mayrhofen 784S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ranerhof

9

Ranerhof

Ubytování (Apartmány) Ranerhof. Ranerhof nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a zázemím pro grilování. Ubytování Ranerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghotel Gerlosstein

9

Berghotel Gerlosstein

Ubytování (Hotel) Berghotel Gerlosstein. Berghotel Gerlosstein se nachází v Zillertalských Alpách v nadmořské výšce 1 650 metrů, je přístupný pouze zpoplatněnou lanovkou Gerlosstein a nabízí přímý... Ubytování Berghotel Gerlosstein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpen Wohlfühlhotel Dörflwirt

9

Alpen Wohlfühlhotel Dörflwirt

Ubytování (Hotel) Alpen Wohlfühlhotel Dörflwirt. Tento hotel se nachází v obci Hainzenberg, pouhých 50 metrů od lyžařského vleku Gerlosstein. Ubytování Alpen Wohlfühlhotel Dörflwirt se nachází ve městě Hainzenberg (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Waldheim

8,9

Gästehaus Waldheim

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Waldheim. Gästehaus Waldheim se nachází v Hainzenbergu, 1,4 km od Gerlossteinu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou. Ubytování Gästehaus Waldheim se nachází ve městě Talstrasse 1 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Gemshorn

8,8

Pension Gemshorn

Ubytování (Penzion) Pension Gemshorn. Pension Gemshorn se nachází v malebné vesnici Hainzenberg v srdci Tyrolska. Ubytování Pension Gemshorn se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Gerlos-Steinalm

8,8

Chalet Gerlos-Steinalm

Ubytování (Chata) Chalet Gerlos-Steinalm. Chalet Gerlos-Steinalm se nachází přímo u sjezdovky a nabízí ubytování v lyžařské oblasti Hainzenberg (Gerlos-Stein), 45 km od Kitzbühelu. Ubytování Chalet Gerlos-Steinalm se nachází ve městě Gerlosstein 557 (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhotel Jörglerhof

8,7

Ferienhotel Jörglerhof

Ubytování (Hotel) Ferienhotel Jörglerhof. Tento tradiční hotel v lyžařském středisku Gerlosstein se nachází pouhých 100 metrů od lyžařských vleků a nabízí zahradu s dětským hřištěm, wellness a... Ubytování Ferienhotel Jörglerhof se nachází ve městě Dörfl 412 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Margret

8,5

Ferienwohnungen Margret

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungen Margret. Ferienwohnungen Margret se nachází v Hainzenbergu v údolí Zillertal, 2 km od centra Zell am Ziller. Ubytování Ferienwohnungen Margret se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Klammerhof

8,4

Ferienwohnungen Klammerhof

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Klammerhof. Hotel Ferienwohnungen Klammerhof se nachází v malé obci Hainzenberg, 100 metrů od lyžařského areálu Gerlosstein. Ubytování Ferienwohnungen Klammerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Altes Bauernhaus Am Gerlosberg

8,3

Altes Bauernhaus Am Gerlosberg

Ubytování (Apartmány) Altes Bauernhaus Am Gerlosberg. Penzion Altes Bauernhaus Am Gerlosberg se nachází v obci Hainzenberg, 38 km od Innsbrucku a 6 km od Mayrhofenu, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Altes Bauernhaus Am Gerlosberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Wanderlust

Chalet Wanderlust

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Wanderlust. Chalet Wanderlust is situated in Hainzenberg. The holiday home also comes with 6 bathrooms. Ubytování Chalet Wanderlust se nachází ve městě Hainzenberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Braunhof 312S

Braunhof 312S

Ubytování (Apartmán) Braunhof 312S. Braunhof 312S in Hainzenberg provides accommodation with free WiFi, 2.4 km from Gerlosstein, 6 km from Sonnenalmlift and 9 km from Arbiskogel. Ubytování Braunhof 312S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Braunhof Apartments

Braunhof Apartments

Ubytování (Apartmány) Braunhof Apartments. Braunhof Apartments se nachází 2 km od sjezdovek v lyžařské oblasti Zillertal Arena a nabízejí apartmány v alpském stylu s bezplatným Wi-Fi a lyžárnu. Ubytování Braunhof Apartments se nachází ve městě Unterberg 68 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pia

Apartment Pia

Ubytování (Apartmán) Apartment Pia. Offering free WiFi and garden views, Apartment Pia provides accommodation set in Hainzenberg, just 1.3 km from Gerlosstein. Ubytování Apartment Pia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Huber (ZAZ402)

Apartment Huber (ZAZ402)

Ubytování (Apartmán) Apartment Huber (ZAZ402). Apartment Huber (ZAZ402) is set in Zell am Ziller, 8 km from Achterbahn I, 14 km from Karspitz X-Press, and 19 km from Hanser X-Press. Ubytování Apartment Huber (ZAZ402) se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Waidachhof 309S

Waidachhof 309S

Ubytování (Apartmán) Waidachhof 309S. Waidachhof 309S is situated in Hainzenberg, 6 km from Sonnenalmlift, 9 km from Arbiskogel, as well as 9 km from Larchkopflift. The accommodation is 1. Ubytování Waidachhof 309S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Rosmarie

Appartment Rosmarie

Ubytování (Apartmán) Appartment Rosmarie. Located in Hainzenberg in the Tyrol region, Appartment Rosmarie has a terrace. Ubytování Appartment Rosmarie se nachází ve městě Hainzenberg (Rakousko - Tyrolsko).

Tatscherhof

Tatscherhof

Ubytování (Apartmány) Tatscherhof. Located in Hainzenberg in the Tyrol region and Gerlosstein reachable within 2. Ubytování Tatscherhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Luxner

Holiday home Luxner

Ubytování (Apartmán) Holiday home Luxner. Situated in Hainzenberg, Holiday home Luxner features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 21 km from Tux. Ubytování Holiday home Luxner se nachází ve městě Hainzenberg (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Julia

Haus Julia

Ubytování (Apartmány) Haus Julia. Set in Hainzenberg, 23 km from Tux, Haus Julia offers a garden and free WiFi. Ubytování Haus Julia se nachází ve městě Hainzenberg (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Dörfl

Apartment Dörfl

Ubytování (Apartmán) Apartment Dörfl. Apartment Dörfl is situated in Zell am Ziller. The property has mountain views. Ubytování Apartment Dörfl se nachází ve městě Hainzenberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blaserhof 1

Blaserhof 1

Ubytování (Prázdninový dům) Blaserhof 1. Blaserhof 1 is situated in Hainzenberg and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Blaserhof 1 se nachází ve městě Hainzenberg (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Waidachhof (ZAZ310)

Apartment Waidachhof (ZAZ310)

Ubytování (Apartmán) Apartment Waidachhof (ZAZ310). Located in Hainzenberg in the Tyrol region, Apartment Waidachhof (ZAZ310) has a balcony. Ubytování Apartment Waidachhof (ZAZ310) se nachází ve městě Hainzenberg (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Haus Klocker (ZAZ388)

Apartment Haus Klocker (ZAZ388)

Ubytování (Apartmán) Apartment Haus Klocker (ZAZ388). Set in Hainzenberg in the Tyrol region, Apartment Haus Klocker (ZAZ388) features a terrace. Private parking is available on site. Ubytování Apartment Haus Klocker (ZAZ388) se nachází ve městě Hainzenberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Huber (ZAZ404)

Apartment Huber (ZAZ404)

Ubytování (Apartmán) Apartment Huber (ZAZ404). Situated 8 km from Achterbahn I, 14 km from Karspitz X-Press and 19 km from Hanser X-Press, Apartment Huber (ZAZ404) features accommodation located in Zell... Ubytování Apartment Huber (ZAZ404) se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Ramona

Appartement Ramona

Ubytování (Apartmán) Appartement Ramona. Offering views of the Zillertal Alps, Appartement Ramona is located 1 km from the Gerlosstein Ski Area and offers a garden with barbecue facilities and a... Ubytování Appartement Ramona se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Dörfl II

Apartment Dörfl II

Ubytování (Apartmán) Apartment Dörfl II. Apartment Dörfl II is set in Zell am Ziller. The property features mountain views. Ubytování Apartment Dörfl II se nachází ve městě Hainzenberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Schönblick 7

Apartment Schönblick 7

Ubytování (Apartmán) Apartment Schönblick 7. Located in Hainzenberg, less than 1 km from Gerlosstein, 5 km from Sonnenalmlift and 7 km from Arbiskogel, Apartment Schönblick 7 provides accommodation... Ubytování Apartment Schönblick 7 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Huber (ZAZ403)

Apartment Huber (ZAZ403)

Ubytování (Apartmán) Apartment Huber (ZAZ403). Apartment Huber (ZAZ403) is situated in Zell am Ziller, 8 km from Achterbahn I, 14 km from Karspitz X-Press, and 19 km from Hanser X-Press. Ubytování Apartment Huber (ZAZ403) se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Zell im Zillertal 328S

Ferienwohnung Zell im Zillertal 328S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zell im Zillertal 328S. Ferienwohnung Zell im Zillertal 328S is set in Hainzenberg, 6 km from Sonnenalmlift, 9 km from Arbiskogel, as well as 9 km from Larchkopflift. Ubytování Ferienwohnung Zell im Zillertal 328S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Schiestl

Chalet Schiestl

Ubytování (Chata) Chalet Schiestl. Chalet Schiestl is situated in Hainzenberg, 6 km from Gerlosstein and 10 km from Sonnenalmlift, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Chalet Schiestl se nachází ve městě Hainzenberg (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday Home Ragusa (ZAZ390)

Holiday Home Ragusa (ZAZ390)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ragusa (ZAZ390). Situated 700 metres from Gerlosstein, 4.2 km from Sonnenalmlift and 7 km from Arbiskogel, Holiday Home Ragusa (ZAZ390) features accommodation located in... Ubytování Holiday Home Ragusa (ZAZ390) se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AlpenApartment Zillertal

AlpenApartment Zillertal

Ubytování (Apartmány) AlpenApartment Zillertal. AlpenApartment Zillertal has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Hainzenberg. Ubytování AlpenApartment Zillertal se nachází ve městě Hainzenberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 733 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Schragl 3

Apartment Schragl 3

Ubytování (Chata) Apartment Schragl 3. Apartment Schragl 3 is situated in Hainzenberg. The accommodation is 21 km from Tux. Ubytování Apartment Schragl 3 se nachází ve městě Hainzenberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Braunhof 311S

Braunhof 311S

Ubytování (Apartmán) Braunhof 311S. Braunhof 311S in Hainzenberg features accommodation with free WiFi, 2.4 km from Gerlosstein, 6 km from Sonnenalmlift and 9 km from Arbiskogel. Ubytování Braunhof 311S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Hauser

Gästehaus Hauser

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Hauser. Hauser Gästehaus se nachází v obci Hainzenberg v Tyrolsku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Gästehaus Hauser se nachází ve městě Hainzenberg (Rakousko - Tyrolsko).

Zauberberg

Zauberberg

Ubytování (Apartmány) Zauberberg. Zauberberg has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Hainzenberg. Ubytování Zauberberg se nachází ve městě Hainzenberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Hainzenberg

Město Hainzenberg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 50 hotelů a ubytování ve městě Hainzenberg.