Hledat

Ubytování

Ubytování město Sankt Jakob in Haus

Ve městě Sankt Jakob in Haus (Rakousko) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sankt Jakob in Haus

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sankt Jakob in Haus

Ferienwohnung Alpenglück

9,8

Ferienwohnung Alpenglück

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Alpenglück. Nové a moderní apartmány Ferienwohnung Alpenglück se nachází v obci Sankt Jakob in Haus v údolí Pillersee, 4,5 km od lyžařského střediska... Ubytování Ferienwohnung Alpenglück se nachází ve městě Simmern 17 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Freudenmacher

9,7

Ferienwohnung Freudenmacher

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Freudenmacher. Ferienwohnung Freudenmacher is a self-catering accommodation located in Sankt Jakob in Haus, 6 km from Lake Piller and offers Wi-Fi access. Ubytování Ferienwohnung Freudenmacher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stallerhof

9,6

Stallerhof

Ubytování (Apartmány) Stallerhof. Located in Sankt Jakob in Haus in the Tyrol region and Hochleitenlift reachable within 2. Ubytování Stallerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Manfred

9,6

Haus Manfred

Ubytování (Apartmány) Haus Manfred. Haus Manfred se nachází v obci Sankt Jakob in Haus a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Haus Manfred se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen am Lift 2

9,4

Ferienwohnungen am Lift 2

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen am Lift 2. Apartmány Ferienwohnungen am Lift 2 se těší prvotřídní poloze v obci Sankt Jakob in Haus, nedaleko lyžařských vleků Buchensteinwand, Ubungslift Hochleiten... Ubytování Ferienwohnungen am Lift 2 se nachází ve městě Sankt Jakob in Haus (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa-BellaVista

9,3

Villa-BellaVista

Ubytování (Apartmány) Villa-BellaVista. Villa-BellaVista se nachází v obci Sankt Jakob in Haus v údolí Pillersee, pouhých 200 metrů od lyžařského vleku Buchensteinwand. Ubytování Villa-BellaVista se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Niedermoser

9,2

Haus Niedermoser

Ubytování (Penzion) Haus Niedermoser. The Haus Niedermoser enjoys a quiet location in Sankt Jakob in Haus in the Pillersee Valley, only 200 metres from nearest stop of the free ski bus and 1 km... Ubytování Haus Niedermoser se nachází ve městě Sankt Jakob in Haus (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Hinterholzer

8,8

Ferienwohnungen Hinterholzer

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Hinterholzer. Ubytování Ferienwohnungen Hinterholzer s Wi-Fi zdarma a výhledem na hory a se nachází v obci Sankt Jakob in Haus, 500 metrů od oblasti Bergbahn Pillersee a... Ubytování Ferienwohnungen Hinterholzer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Romantik Pension Lehrberg

8,7

Romantik Pension Lehrberg

Ubytování (Penzion) Romantik Pension Lehrberg. Romantik Pension Lehrberg se nachází ve městě Sankt Jakob in Haus, 6 km od lyžařského areálu Fieberbrunn a 250 metrů od sk areálu Pillersee -... Ubytování Romantik Pension Lehrberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paulas Home

Paulas Home

Ubytování (Apartmán) Paulas Home. Boasting mountain views, Paulas Home features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.5 km from Kröpfllift. Ubytování Paulas Home se nachází ve městě Sankt Jakob in Haus (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus zum Löwen am Arlberg

Appartementhaus zum Löwen am Arlberg

Ubytování (Aparthotel) Appartementhaus zum Löwen am Arlberg. Appartementhaus zum Löwen am Arlberg provides accommodation with a kitchenette, situated in Flirsch. Free WiFi is available. Ubytování Appartementhaus zum Löwen am Arlberg se nachází ve městě Sankt Jakob in Haus (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Wieser

Ferienwohnung Wieser

Ubytování Ferienwohnung Wieser se nachází ve městě Sankt Jakob in Haus (Rakousko).

Haus Oblasser 318S

Haus Oblasser 318S

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Oblasser 318S. Situated in Haus in the Tyrol region, Haus Oblasser 318S features a terrace. Ubytování Haus Oblasser 318S se nachází ve městě Sankt Jakob in Haus (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Maxima Ii

Chalet Maxima Ii

Ubytování (Chata) Chalet Maxima Ii. Situated in Sankt Jakob in Haus, Chalet Maxima Ii features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 29 km from Kirchberg in Tirol. Ubytování Chalet Maxima Ii se nachází ve městě Sankt Jakob in Haus (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Bergzauber

Ferienwohnung Bergzauber

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Bergzauber. Situated in Sankt Jakob in Haus in the Tyrol region, the newly built apartment 'Bergzauber' features a terrace and garden. Ubytování Ferienwohnung Bergzauber se nachází ve městě Sankt Jakob in Haus (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Maxima I

Chalet Maxima I

Ubytování (Chata) Chalet Maxima I. Situated in Sankt Jakob in Haus, Chalet Maxima I features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 29 km from Kirchberg in Tirol. Ubytování Chalet Maxima I se nachází ve městě Sankt Jakob in Haus (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Niedermoser Stefan

Ferienwohnungen Niedermoser Stefan

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Niedermoser Stefan. Situated in Sankt Jakob in Haus, Ferienwohnungen Niedermoser Stefan offers accommodation with a balcony or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well... Ubytování Ferienwohnungen Niedermoser Stefan se nachází ve městě Sankt Jakob in Haus (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Maxima

Chalet Maxima

Ubytování (Chata) Chalet Maxima. Situated in Sankt Jakob in Haus, Chalet Maxima features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 29 km from Kirchberg in Tirol. Ubytování Chalet Maxima se nachází ve městě Sankt Jakob in Haus (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Filzen

Filzen

Ubytování (Apartmán) Filzen. Filzen is situated in Sankt Jakob in Haus. The accommodation is 28 km from Kirchberg in Tirol. Ubytování Filzen se nachází ve městě Sankt Jakob in Haus (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sankt Jakob in Haus

Město Sankt Jakob in Haus se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Sankt Jakob in Haus.