Hledat

Ubytování

Ubytování město Zirl

Ve městě Zirl (Rakousko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zirl

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zirl

Appartement Mathias near Innsbruck

9,7

Appartement Mathias near Innsbruck

Ubytování (Apartmán) Appartement Mathias near Innsbruck. Situated in Zirl in the Tyrol region, Appartement Mathias near Innsbruck features a balcony. Ubytování Appartement Mathias near Innsbruck se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 916 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Nina

9,3

Haus Nina

Ubytování (Apartmány) Haus Nina. Offering a barbecue and terrasse, Haus Nina is located in Zirl, a 10-minute drive from Innsbruck. Free WiFi is provided throughout the property. Ubytování Haus Nina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Achammer

9,2

Ferienwohnung Achammer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Achammer. Situated in Zirl in the Tyrol region, Ferienwohnung Achammer has a patio and garden views. Ubytování Ferienwohnung Achammer se nachází ve městě Zirl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Posthof Apart . Zimmer

8,9

Posthof Apart . Zimmer

Ubytování (Penzion) Posthof Apart . Zimmer. Set in Zirl, Posthof Apart. Zimmer offers a terrace. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Posthof Apart . Zimmer se nachází ve městě Zirl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 635 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Café-Pension Margret

8,6

Café-Pension Margret

Ubytování (Bed and breakfast) Café-Pension Margret. Café-Pension Margret se nachází ve městě Zirl, 500 metrů od dálnice A12 a 13 km od Innsbrucku. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu s terasou. Ubytování Café-Pension Margret se nachází ve městě Geistbühelweg 5 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Tyrolis

8,3

Hotel Tyrolis

Ubytování (Hotel) Hotel Tyrolis. Tento rodinný hotel s krásným výhledem na hory se nachází v srdci malebné vesničky Zirl v Tyrolském údolí Inn, 10 km západně od Innsbrucku. Ubytování Hotel Tyrolis se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Martina Ladinig

Ferienwohnung Martina Ladinig

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Martina Ladinig. Ferienwohnung Martina Ladinig se nachází v centru města Zirl. Tento apartmán nabízí kachlová kamna a balkon s výhledem na hory. Ubytování Ferienwohnung Martina Ladinig se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Stippler

Appartement Stippler

Ubytování (Apartmán) Appartement Stippler. Located in Zirl in the Tyrol region, Appartement Stippler features a patio and garden views. Ubytování Appartement Stippler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Zirl

Město Zirl se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Zirl.