Hledat

Ubytování

Ubytování město Neurur

Ve městě Neurur (Rakousko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Neurur

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Neurur

Appartements Dobler

9,7

Appartements Dobler

Ubytování (Apartmány) Appartements Dobler. Appartements Dobler se nachází v Neururu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, výhledem na hory a soukromým balkonem. Ubytování Appartements Dobler se nachází ve městě Neurur (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Waldfriede

9,5

Haus Waldfriede

Ubytování (Apartmány) Haus Waldfriede. Haus Waldfriede jsou apartmány uprostřed strhujících hor. Ubytování Haus Waldfriede se nachází ve městě Neurur (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Rimml

9,5

Apartment Rimml

Ubytování (Apartmán) Apartment Rimml. Apartment Rimml je apartmán s balkonem situovaný v Neururu. V okolí se mohou hosté věnovat lyžování a cyklistice. Ubytování Apartment Rimml se nachází ve městě Neurur (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gletscher-Landhaus Brunnenkogel

9,1

Gletscher-Landhaus Brunnenkogel

Ubytování (Penzion) Gletscher-Landhaus Brunnenkogel. Gletscher-Landhaus Brunnenkogel, který se nachází 1460 metrů nad mořem v tyrolském údolí Pitz, nabízí pokoje s balkonem a přímý výhled na hory. Ubytování Gletscher-Landhaus Brunnenkogel se nachází ve městě Neurur (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Die Gams

8,6

Die Gams

Ubytování (Prázdninový dům) Die Gams. Samostatně stojící prázdninový dům Die Gams se nachází v tyrolské obci Neurur, 6 km od lyžařského areálu Pitztal Gletscher, a nabízí výhled na okolní hory. Ubytování Die Gams se nachází ve městě Trenkwald 262 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Möderle

8,4

Hotel Möderle

Ubytování (Hotel) Hotel Möderle. Hotel Möderle stojí na klidném místě v údolí Pitztal uprostřed tyrolských Alp. Ubytování Hotel Möderle se nachází ve městě Neurur (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sturpen

Hotel Sturpen

Ubytování (Hotel) Hotel Sturpen. Surrounded by mountains, Hotel Sturpen is located in Sankt Leonhard in the Pitztal Valley. Ubytování Hotel Sturpen se nachází ve městě Neurur (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Neurur

Město Neurur se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Neurur.