Hledat

Ubytování

Ubytování město Stummerberg

Ve městě Stummerberg (Rakousko) máme celkem 42 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stummerberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stummerberg

Studio-Bergblick

9,7

Studio-Bergblick

Ubytování (Apartmán) Studio-Bergblick. Studio-Bergblick se nachází ve výšce 1 000 m n. m., 4 km od centra města Stumm a 15 minut jízdy od lyžařského areálu Hochzillertal-Hochfügen-Kaltenbach, a... Ubytování Studio-Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Schwarzenberg

9,7

Haus Schwarzenberg

Ubytování (Apartmány) Haus Schwarzenberg. Haus Schwarzenberg features amenities like a spa area with an infrared cabin, a sun bed, and a sauna, as well as a garden with barbecue facilities, 3 km... Ubytování Haus Schwarzenberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Leo

9,6

Ferienwohnung Leo

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Leo. Ferienwohnung Leo nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory v obci Stummerberg. V tomto apartmánu mohou hosté využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Ferienwohnung Leo se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ritzerhof Apartments

9,6

Ritzerhof Apartments

Ubytování (Apartmány) Ritzerhof Apartments. Ritzerhof Apartments se nachází ve Stummergergu a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, posezením a kuchyní. Ubytování Ritzerhof Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Schneeberger

9,4

Apartment Schneeberger

Ubytování (Apartmány) Apartment Schneeberger. Apartment Schneeberger se nachází v obci Stummerberg, 6 km od lyžařského areálu Hochzillertal. Ubytování Apartment Schneeberger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Hörhager

9,4

Apartment Hörhager

Ubytování (Apartmán) Apartment Hörhager. Apartment Hörhager se nachází v obci Stummerberg v Tyrolsku a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, výhledem na okolní hory a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Hörhager se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Alpenblick

9,4

Apartment Alpenblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Alpenblick. Apartment Alpenblick se nachází ve Stummerbergu. Nabízí výhled na hory, zahradní bazén, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Alpenblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Tannen - Alm

9,4

Gasthof Tannen - Alm

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Tannen - Alm. Gasthof Tannen - Alm se nachází ve městě Stummerberg. Nabízí vyhlášenou restauraci a kyvadlovou dopravu do lyžařského areálu Hochzillertal. Ubytování Gasthof Tannen - Alm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Moidl

9,2

Haus Moidl

Ubytování (Apartmán) Haus Moidl. Boasting a garden and a terrace, Haus Moidl provides accommodation in Stummerberg with free WiFi and garden views. Ubytování Haus Moidl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Stummerberg/Zillertal 790

9,1

Apartment in Stummerberg/Zillertal 790

Ubytování (Apartmán) Apartment in Stummerberg/Zillertal 790. Apartment in Stummerberg/Zillertal 790 se nachází v obci Stumm. Hosté zde mohou využít plně vybavený kuchyňský kout. Apartmán má ložnici a najdete v něm... Ubytování Apartment in Stummerberg/Zillertal 790 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House4Elements

9

House4Elements

Ubytování (Penzion) House4Elements. House4Elements se nachází v Stummerbergu a nabízí terasu se zahradním grilem a výhledem na hory. Můžete zde zdarma využívat Wi-Fi i parkoviště. Ubytování House4Elements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment in Stummerberg/Zillertal 824

9

Apartment in Stummerberg/Zillertal 824

Ubytování (Apartmán) Apartment in Stummerberg/Zillertal 824. One-Bedroom Apartment in Stummerberg/Zillertal 824 se nachází v Ahrnbachu, 39 km od Innsbrucku, a nabízí 1 ložnici. Apartmán má kuchyňský kout. Ubytování Apartment in Stummerberg/Zillertal 824 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Venishof

8,9

Venishof

Ubytování (Apartmán) Venishof. Apartmán Venishof s balkonem se nachází ve Stummerbergu. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, cyklistice a lyžování. Ubytování Venishof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Zillertal - Haus Dichtl

8,8

Ferienwohnung Zillertal - Haus Dichtl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Zillertal - Haus Dichtl. Tento prostorný apartmán se nachází na kopci v Stummerbergu, 3 km od lyžařského areálu Hochzillertal. Ubytování Ferienwohnung Zillertal - Haus Dichtl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Kammerlander

8,8

Haus Kammerlander

Ubytování (Apartmány) Haus Kammerlander. Haus Kammerlander se nachází v obci Stummerberg v údolí Zillertal, 30 metrů zastávky skibusu a 8 minut jízdy od lyžařského areálu Hochzillertal-Hochfügen,... Ubytování Haus Kammerlander se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hütte Alpenblick

8,8

Hütte Alpenblick

Ubytování (Prázdninový dům) Hütte Alpenblick. Hütte Alpenblick se nachází v Stummerbergu v údolí Zillertal a nabízí panoramatický výhled na Zillertalské Alpy. Ubytování Hütte Alpenblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Schneiderhäusl Zillertal

8,8

Ferienhaus Schneiderhäusl Zillertal

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Schneiderhäusl Zillertal. Ferienhaus Schneiderhäusl Zillertal se nachází ve městě Stummerberg a nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování s kuchyňským koutem. Ubytování Ferienhaus Schneiderhäusl Zillertal se nachází ve městě A-6276 Gattererberg 2 2 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Gruber

7,6

Appartements Gruber

Ubytování (Aparthotel) Appartements Gruber. Appartements Gruber se nachází na slunném místě, 3 km nad obcí Stumm v údolí Zillertal. Ubytování Appartements Gruber se nachází ve městě Stummerberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Golfblick

Appartement Golfblick

Ubytování (Apartmán) Appartement Golfblick. Apartmán Golfblick se nachází 38 km od Innsbrucku a nabízí ubytování ve Stummerbergu. Mayrhofen je vzdálen 16 km. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartement Golfblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Stummerberg 380S

Ferienwohnung Stummerberg 380S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Stummerberg 380S. Ferienwohnung Stummerberg 380S is situated in Stummerberg. Ubytování Ferienwohnung Stummerberg 380S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Nussbaum

Apartment Nussbaum

Ubytování (Apartmán) Apartment Nussbaum. Apartment Nussbaum is located in Stummerberg. Free WiFi is provided throughout the property. Ubytování Apartment Nussbaum se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Stummerberg/Zillertal 792

Apartment in Stummerberg/Zillertal 792

Ubytování (Apartmán) Apartment in Stummerberg/Zillertal 792. Apartment in Stummerberg/Zillertal 792 is set in Stummerberg. Guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Apartment in Stummerberg/Zillertal 792 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jausenstation Almluft 276S

Jausenstation Almluft 276S

Ubytování (Apartmán) Jausenstation Almluft 276S. Set in Stummerberg in the Tyrol region, Jausenstation Almluft 276S has a terrace. Ubytování Jausenstation Almluft 276S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunnbichl Ferienhütte

Sunnbichl Ferienhütte

Ubytování (Apartmán) Sunnbichl Ferienhütte. Sunnbichl Ferienhütte is situated in Stummerberg. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Sunnbichl Ferienhütte se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Margret

Haus Margret

Ubytování (Apartmán) Haus Margret. Haus Margret se nachází v klidném údolí Zillertal, 5 km od vesnice Kaltenbach i lyžařského areálu Hochzillertal a 70 metrů od zastávky autobusu veřejné... Ubytování Haus Margret se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Jochriem

Haus Jochriem

Ubytování (Apartmány) Haus Jochriem. Set in Stummerberg, 30 km from Gerlos, Haus Jochriem offers a garden and free WiFi. Ubytování Haus Jochriem se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Stummerberg/Zillertal 758

Holiday home Stummerberg/Zillertal 758

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Stummerberg/Zillertal 758. Prázdninový dům Two-Bedroom House in Stummerberg I se nachází v Ahrnbachu, 38 km od Innsbrucku a 14 km od Mayrhofenu. Ubytování Holiday home Stummerberg/Zillertal 758 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungmader

Ferienwohnungmader

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnungmader. Situated in Stummerberg in the Tyrol region, Ferienwohnungmader features a balcony. This self-catered apartment has a garden. Ubytování Ferienwohnungmader se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Stumm 260S

Ferienwohnung Stumm 260S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Stumm 260S. Situated in Stummerberg in the Tyrol region, Ferienwohnung Stumm 260S features a terrace. Ubytování Ferienwohnung Stumm 260S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 967 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Birgit

Apartment Birgit

Ubytování (Apartmán) Apartment Birgit. Offering free WiFi and mountain views, Apartment Birgit is an accommodation situated in Stumm. Ubytování Apartment Birgit se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Weberer

Chalet Weberer

Ubytování (Chata) Chalet Weberer. Boasting accommodation with a balcony, Chalet Weberer is situated in Stummerberg. Ubytování Chalet Weberer se nachází ve městě Stummerberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Stummerberg/Zillertal 773

Apartments in Stummerberg/Zillertal 773

Ubytování (Apartmán) Apartments in Stummerberg/Zillertal 773. Set in Acham in the Tyrol region, Apartments in Stummerberg/Zillertal 773 features a balcony. Ubytování Apartments in Stummerberg/Zillertal 773 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 138 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lisi 372S

Lisi 372S

Ubytování (Apartmán) Lisi 372S. Set in Stummerberg in the Tyrol region, Lisi 372S features a terrace. Free WiFi is offered throughout the property and private parking is available on... Ubytování Lisi 372S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Binter 270S

Binter 270S

Ubytování (Apartmán) Binter 270S. Situated in Stummerberg in the Tyrol region, Binter 270S features a terrace. Private parking is available on site. Ubytování Binter 270S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Stummerberg/Zillertal 37147

Apartment in Stummerberg/Zillertal 37147

Ubytování (Apartmán) Apartment in Stummerberg/Zillertal 37147. Apartment in Stummerberg/Zillertal 37147 is set in Stummerberg. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment in Stummerberg/Zillertal 37147 se nachází ve městě Stummerberg (Rakousko - Tyrolsko).

Tratl-Hütte

Tratl-Hütte

Ubytování (Prázdninový dům) Tratl-Hütte. Trattl-Hütte se nachází ve Stummerbergu, 2 km od lyžařského vleku Hochzillertal. Ubytování Tratl-Hütte se nachází ve městě Stummerberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Steinwandhütte

Steinwandhütte

Ubytování (Chata) Steinwandhütte. Steinwandhütte se nachází ve Stummerbergu a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na hory. Ubytování Steinwandhütte se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Petra

Haus Petra

Ubytování (Apartmán) Haus Petra. Boasting barbecue facilities and a terrace, Haus Petra provides accommodation in Stummerberg with free WiFi and garden views. Ubytování Haus Petra se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Nussbaum

Ferienwohnung Nussbaum

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Nussbaum. Ferienwohnung Nussbaum otevírá panoramatický výhled na údolí Zillertal a stojí na klidném místě nad vesnicí Stumm. Východ z budovy vede na zahradu s... Ubytování Ferienwohnung Nussbaum se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Stummerberg 381S

Ferienwohnung Stummerberg 381S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Stummerberg 381S. Ferienwohnung Stummerberg 381S is situated in Stummerberg. Ubytování Ferienwohnung Stummerberg 381S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bergkristall

Bergkristall

Ubytování (Apartmán) Bergkristall. Situated in Stummerberg in the Tyrol region, Bergkristall has a terrace and garden views. Ubytování Bergkristall se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Moidl 251S

Moidl 251S

Ubytování (Apartmán) Moidl 251S. Situated in Stummerberg in the Tyrol region, Moidl 251S features a terrace. Private parking is available on site. Ubytování Moidl 251S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Stummerberg

Město Stummerberg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 42 hotelů a ubytování ve městě Stummerberg.