Hledat

Ubytování

Ubytování město Mayrhofen

Ve městě Mayrhofen (Rakousko) máme celkem 375 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mayrhofen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mayrhofen

Haus Holaus 150S

10

Haus Holaus 150S

Ubytování (Apartmán) Haus Holaus 150S. Haus Holaus 150S is situated in Mayrhofen, 2.6 km from Penkenbahn, 2.6 km from Mayrhofen, as well as 3 km from Ahornbahn. Ubytování Haus Holaus 150S se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SonnenNEST

9,9

SonnenNEST

Ubytování (Apartmán) SonnenNEST. Offering free WiFi and free private parking, SonnenNEST is located in Mayrhofen, just 400 metres from Congress Zillertal - Europahaus Mayrhofen. Ubytování SonnenNEST se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Dengg

9,9

Apart Dengg

Ubytování (Apartmány) Apart Dengg. Apart Dengg is located in Mayrhofen, 3 minutes away from the cable cars Mayrhofen Bergbahnen and the cable car Penkenbahn. Ubytování Apart Dengg se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Kircher

9,8

Ferienwohnungen Kircher

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Kircher. Ferienwohnungen Kircher se nachází v lyžařském středisku Mayrhofen, 700 metrů od vozu lanovky Penkenbahn a 1 km od lanovky Ahornbahn, a nabízí ubytování s... Ubytování Ferienwohnungen Kircher se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Emberger

9,8

Gästehaus Emberger

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Emberger. Gästehaus Emberger is loctated amid the scenic Zillertal valley about 1.5 km from the centre of Mayrhofen and 400 metres from the Horbergbahn cable car. Ubytování Gästehaus Emberger se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Florian

9,8

Haus Florian

Ubytování (Apartmány) Haus Florian. Haus Florian se nachází v Mayrhofenu a nabízí ubytování s kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Haus Florian se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Apartmenthaus ROSA 134S

9,8

Apartmenthaus ROSA 134S

Ubytování (Apartmán) Apartmenthaus ROSA 134S. Apartmenthaus ROSA 134S is situated in Mayrhofen, 500 metres from Congress Zillertal - Europahaus Mayrhofen and 600 metres from Penkenbahn, in an area... Ubytování Apartmenthaus ROSA 134S se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Hörhager

9,8

Apartment Hörhager

Ubytování (Apartmány) Apartment Hörhager. Apartment Hörhager se nachází v Mayrhofenu, jen 3 minuty chůze od lyžařského areálu Zillertal 3000, kluziště, krytého i venkovního bazénu a tenisových... Ubytování Apartment Hörhager se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Fankhauser

9,8

Ferienwohnung Fankhauser

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Fankhauser. In the centre of Mayrhofen, 60 metres from a ski bus stop and 600 metres from Penkenbahn cable car, Ferienwohnung Fankhauser features a self-catered... Ubytování Ferienwohnung Fankhauser se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fernblick

9,8

Fernblick

Ubytování (Apartmány) Fernblick. Fernblick is set in Mayrhofen, only 300 metres away from the Ahornbahn Cable Car. Ubytování Fernblick se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Royal Waldfeld

9,8

Royal Waldfeld

Ubytování (Apartmány) Royal Waldfeld. Moderní, luxusně zařízené apartmány Royal Waldfeld se nacházejí ve městě Mayrhofen, 300 metrů od lanovky Penkenbahn a 600 metrů od lanovky Ahornbahn. Ubytování Royal Waldfeld se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Christian

9,7

Appartement Christian

Ubytování (Apartmány) Appartement Christian. Appartement Christian offers accommodation in Mayrhofen, 1.7 km from Penkenbahn and 2 km from Ahornbahn. The apartment is 3.9 km from 6er Schneekar. Ubytování Appartement Christian se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartArt

9,7

apartArt

Ubytování (Apartmány) apartArt. ApartArt se nachází v Mayrhofenu 200 metrů od Ahornbahn a 300 metrů od Penkenbahn. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování apartArt se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Volgger

9,7

Villa Volgger

Ubytování (Apartmány) Villa Volgger. Villa Volgger se nachází v Mayrhofenu, 200 metrů od Penkenbahn a 500 metrů od Ahornbahn. Ubytování Villa Volgger se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Mayrhofen Zillertal

9,7

Chalet Mayrhofen Zillertal

Ubytování (Chata) Chalet Mayrhofen Zillertal. Chalet Mayrhofen Zillertal is located in Mayrhofen, 1. Ubytování Chalet Mayrhofen Zillertal se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gröblacher

9,7

Haus Gröblacher

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Gröblacher. Set in Mayrhofen in the Tyrol region and Congress Zillertal - Europahaus Mayrhofen reachable within 500 metres, Haus Gröblacher offers accommodation with... Ubytování Haus Gröblacher se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Mozart

9,7

Apartment Mozart

Ubytování (Apartmány) Apartment Mozart. Apartment Mozart se nachází 200 metrů od centra obce Mayrhofen a 500 metrů od lanovky Penkenbahn. Nabízí dobře vybavené apartmány, lyžárnu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Mozart se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Ahornblick

9,7

Gästehaus Ahornblick

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Ahornblick. Gästehaus Ahornblick is located just 100 metres from the centre of Mayrhofen and the Penkenbahn Cable Cars are 200 metres away. Ubytování Gästehaus Ahornblick se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Walder

9,7

Ferienwohnung Walder

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Walder. Ferienwohnung Walder je situován na svahu, 200 metrů od lyžařského areálu Horbergbahn a 1 500 metrů od centra Mayrhofenu a poskytuje výhled na údolí... Ubytování Ferienwohnung Walder se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 465 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Wierer

9,6

Haus Wierer

Ubytování (Apartmány) Haus Wierer. Haus Wierer features city views, free WiFi and free private parking, located in Mayrhofen, less than 1 km from Congress Zillertal - Europahaus Mayrhofen. Ubytování Haus Wierer se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Edenlehen

9,6

Apartments Edenlehen

Ubytování (Apartmány) Apartments Edenlehen. At a 10-minute walk from the centre of Mayrhofen in the Zillertal Valley and the Penkenbahn Cable Car Station, Apartments Edenlehen offers modern... Ubytování Apartments Edenlehen se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Apparthaus Villa Knauer

9,6

Apparthaus Villa Knauer

Ubytování (Apartmány) Apparthaus Villa Knauer. Apparthaus Villa Knauer has garden views, free WiFi and free private parking, set in Mayrhofen, less than 1 km from Congress Zillertal - Europahaus... Ubytování Apparthaus Villa Knauer se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Mayrhofen Apartments

9,6

Mayrhofen Apartments

Ubytování (Apartmány) Mayrhofen Apartments. Offering a quiet location, views of the mountains and underfloor heating, Mayrhofen Apartments is situated in Mayrhofen. Ubytování Mayrhofen Apartments se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jagdhof Ligedl

9,6

Jagdhof Ligedl

Ubytování (Aparthotel) Jagdhof Ligedl. Jagdhof Ligedl byl postavený v roce 2011 v centru Mayrhofenu, pouhých 800 metrů od místní lanovky, a nabízí wellness centrum a prostorné apartmány s... Ubytování Jagdhof Ligedl se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Hornegger

9,6

Gästehaus Hornegger

Ubytování (Penzion) Gästehaus Hornegger. Gästehaus Hornegger v Mayrhofenu je vzdálen 10 minut chůze od lanovky Penkenbahn a 2 minuty chůze od zastávky skibusu. Ubytování Gästehaus Hornegger se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen am Riedanger

9,6

Ferienwohnungen am Riedanger

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen am Riedanger. Ferienwohnungen am Riedanger se nachází přímo u Mayrhofenu, 5 minut jízdy od lanovek Penkenbahn a Ahornbahn a hned u zastávky bezplatného skibusu. Ubytování Ferienwohnungen am Riedanger se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Gredler Maria

9,6

Apartment Gredler Maria

Ubytování (Apartmán) Apartment Gredler Maria. Apartment Gredler Maria se nachází ve městě Mayrhofen, 5 minut jízdy od lanovek Penkenbahn a Ahornbahn a nabízí terasu a balkon s panoramatickým výhledem... Ubytování Apartment Gredler Maria se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Villa Angela

9,6

Villa Angela

Ubytování (Hotel) Villa Angela. Villa Angela se nachází v centru Mayrhofenu a nabízí pokoje a apartmány s balkonem s výhledem hory a bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu. Ubytování Villa Angela se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Appartementhaus Adlerblick

9,6

Appartementhaus Adlerblick

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Adlerblick. Situated in Mayrhofen in the Tyrol region, with Congress Zillertal - Europahaus Mayrhofen and Penkenbahn nearby, Appartementhaus Adlerblick features... Ubytování Appartementhaus Adlerblick se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Edelhof

9,6

Apart Edelhof

Ubytování (Apartmány) Apart Edelhof. Apart Edelhof is just 50 metres from the Ahornbahn Cable Car and 200 metres from the centre of Mayrhofen. Ubytování Apart Edelhof se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Tasser

9,6

Haus Tasser

Ubytování (Apartmány) Haus Tasser. Just a 5-minute walk from Mayrhofen’s cable cars, Ahornbahn and Penkenbahn, Haus Tasser located peacefully next to the forest and offers free use of a... Ubytování Haus Tasser se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 114 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Hochmuth

9,6

Gästehaus Hochmuth

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Hochmuth. Centrally located in Mayrhofen, a 3-minute walk from the Penkenbahn Cable Car Station, Gästehaus Hochmuth offers apartments with kitchen, a ski storage and... Ubytování Gästehaus Hochmuth se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Rieser

9,6

Appartements Rieser

Ubytování (Apartmán) Appartements Rieser. Appartements Rieser nabízí ubytování s možností vlastního stravování v centru Mayrhofenu, 500 metrů od lanovky Penkenbahn. Ubytování Appartements Rieser se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung SEPP

9,6

Ferienwohnung SEPP

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung SEPP. Tento apartmán se nachází v Mayrhofenu, 1,4 km od kongresového centra Zillertal – Europahaus Mayrhofen a od lanovky Penkenbahn. Ubytování Ferienwohnung SEPP se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 285 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Schlechter

9,6

Haus Schlechter

Ubytování (Apartmány) Haus Schlechter. Located in Mayrhofen, just 200 metres from the Penkenbahn Cable Car, Haus Schlechter offers accommodation with free WiFi and access to a garden. Ubytování Haus Schlechter se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Zottl

9,5

Appartement Zottl

Ubytování (Apartmány) Appartement Zottl. Appartement Zottl stojí 5 minut autem od centra Mayrhofenu, lanovek Horbergbahn a Penkenbahn, horolezeckých tras a veřejného krytého bazénu. Ubytování Appartement Zottl se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Vier Jahreszeiten

9,5

Gästehaus Vier Jahreszeiten

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Vier Jahreszeiten. Gästehaus Vier Jahreszeiten se nachází pouhých 80 metrů od centra městečka Mayrhofen a lanovek Penkenbahn a Ahornbahn Cable Cars a nabízí pokoje a... Ubytování Gästehaus Vier Jahreszeiten se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Emma

9,5

Apartment Emma

Ubytování (Apartmány) Apartment Emma. Apartment Emma se nachází 200 metrů od centra Mayrhofenu a lanovky Ahornbahn a nabízí apartmány s možností vlastního stravování a terasu. Ubytování Apartment Emma se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Maximilian

9,5

Hotel Maximilian

Ubytování (Hotel) Hotel Maximilian. Tento 3hvězdičkový rodinný hotýlek typu bed and breakfast stojí v klidné lokalitě v Mayrhofenu v údolí Zillertal. Ubytování Hotel Maximilian se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Oblasser

9,5

Gästehaus Oblasser

Ubytování (Penzion) Gästehaus Oblasser. Gästehaus Oblasser stojí na klidném místě, 10 minut skibus jízdy od lyžařských vleků Mayrhofenu. Ubytování Gästehaus Oblasser se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Alpengruss

9,5

Gästehaus Alpengruss

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Alpengruss. Gästehaus Alpengruss is within 200 metres of Mayrhofen town centre, a restaurant, shop, the Ahornbahn and Penkenbahn ski areas, the Wiesenhof toboggan runs... Ubytování Gästehaus Alpengruss se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Hausberger

9,5

Apartment Hausberger

Ubytování (Apartmán) Apartment Hausberger. Apartment Hausberger je apartmán s plně vybavenou kuchyní a balkonem s výhledem na hory situovaný v domě v Mayrhofenu v Zillertalském údolí, v dosahu 10... Ubytování Apartment Hausberger se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Alpenresort Thanner

9,5

Alpenresort Thanner

Ubytování (Aparthotel) Alpenresort Thanner. Alpenresort Thanner se nachází v centru města Mayrhofen. V prosinci 2011 byl znovu otevřený po rozsáhlé rekonstrukci. Ubytování Alpenresort Thanner se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Steglacher Hof

9,5

Steglacher Hof

Ubytování (Apartmány) Steglacher Hof. Steglacher Hof se nachází v údolí Zillergrund, vedle parku a řeky Ziller, 2 km od centra Mayrhofenu, veřejného krytého bazénu, supermarketů a lanovky... Ubytování Steglacher Hof se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Alpenrose

9,5

Landhaus Alpenrose

Ubytování (Apartmány) Landhaus Alpenrose. Landhaus Alpenrose se nachází 200 metrů od lanovky Penkenbahn a 500 metrů od lanovky Ahornbahn a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a... Ubytování Landhaus Alpenrose se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Johannes

9,5

Landhaus Johannes

Ubytování (Apartmány) Landhaus Johannes. The Landhaus Johannes enjoys a quiet location in Mayrhofen, a 5-minute walk from the cable car and the centre. Ubytování Landhaus Johannes se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Black Eagle Loft Luxury Appartement

9,5

Black Eagle Loft Luxury Appartement

Ubytování (Apartmán) Black Eagle Loft Luxury Appartement. Set in Mayrhofen, Black Eagle Loft Appartement offers self-catering accommodation with free WiFi. Ubytování Black Eagle Loft Luxury Appartement se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Zimmereben

9,5

Ferienhaus Zimmereben

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Zimmereben. Set 800 metres from Congress Zillertal - Europahaus Mayrhofen in Mayrhofen, this holiday home features a balcony with mountain views. The property is 1. Ubytování Ferienhaus Zimmereben se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 088 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Romanelli

9,5

Haus Romanelli

Ubytování (Apartmány) Haus Romanelli. Haus Romanelli’s apartments in Mayrhofen all have a balcony with views of the surrounding Alpine landscape. Ubytování Haus Romanelli se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Herzblut

9,5

Apart Herzblut

Ubytování (Apartmány) Apart Herzblut. Apart Herzblut features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Mayrhofen, 2.4 km from Congress Zillertal - Europahaus Mayrhofen. Ubytování Apart Herzblut se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

SkyLounge Mayrhofen

9,5

SkyLounge Mayrhofen

Ubytování (Apartmány) SkyLounge Mayrhofen. Located 280 metres from the Penkenbahn and 350 metres from the Ahornbahn cable cars, SkyLounge Mayrhofen offers apartments with free WiFi and free sauna... Ubytování SkyLounge Mayrhofen se nachází ve městě Mayrhofen (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Mayrhofen

Město Mayrhofen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 375 hotelů a ubytování ve městě Mayrhofen.