Hledat

Ubytování

Ubytování město Gerlos

Ve městě Gerlos (Rakousko) máme celkem 115 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gerlos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gerlos

Almhof Family und Wellness Resort

9,9

Almhof Family und Wellness Resort

Ubytování (Hotel) Almhof Family und Wellness Resort. Almhof Family und Wellness Resort, vhodný pro hosty všech věkových kategorií, se nachází v Gerlosu. Ubytování Almhof Family und Wellness Resort se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Lena

9,7

Chalet Lena

Ubytování (Apartmány) Chalet Lena. Right next to the ski slope and 500 metres from the cable car to the Zillertal Arena ski area, Chalet Lena in Gerlos offers you newly built apartments with... Ubytování Chalet Lena se nachází ve městě Gerlos 258 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appart Johanna

9,7

Appart Johanna

Ubytování (Apartmány) Appart Johanna. Appart Johanna features river views, free WiFi and free private parking, located in Gerlos, a few steps from Ebenfeld X-press. Ubytování Appart Johanna se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 111 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sruh Prime Apart

9,7

Sruh Prime Apart

Ubytování (Apartmány) Sruh Prime Apart. Sruh Prime Apart has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Gerlos, 700 metres from Isskogelbahn. Ubytování Sruh Prime Apart se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Auszeit

9,7

Appartements Auszeit

Ubytování (Apartmány) Appartements Auszeit. Situated in Gerlos in the Tyrol region and Ebenfeld X-press reachable within a few steps, Appartements Auszeit features accommodation with free WiFi, a... Ubytování Appartements Auszeit se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Alpenland

9,7

Hotel Garni Alpenland

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Alpenland. Hotel Garni Alpenland se nachází v centru Gerlosu, na konci sjezdovky vedle lanovky Dorfbahn, a nabízí wellness centrum s krytým bazénem, ​​saunou a parní... Ubytování Hotel Garni Alpenland se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Elfriede

9,6

Gästehaus Elfriede

Ubytování (Penzion) Gästehaus Elfriede. Elfriede je útulný penzion nacházející se 3 km od lyžařského střediska Zillertal-Arena a 150 metrů od zastávky bezplatného skibusu. Ubytování Gästehaus Elfriede se nachází ve městě Gmünd 29 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Zillertal

9,6

Pension Zillertal

Ubytování (Penzion) Pension Zillertal. Pension Zillertal is within 200 to 600 metres of Gerlos town centre, the Isskogel cable car and restaurants. Ubytování Pension Zillertal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Sonnwend

9,6

Appartements Sonnwend

Ubytování (Apartmány) Appartements Sonnwend. Appartements Sonnwend se nachází pouhých 5 minut pěšky od centra Gerlosu a nabízí apartmány s plně vybavenou kuchyní, terasou s výhledem na hory a... Ubytování Appartements Sonnwend se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Schönruh

9,6

Hotel Schönruh

Ubytování (Hotel) Hotel Schönruh. Tento rodinný hotel v tradičním tyrolském stylu se nachází ve výšce 1 300 metrů nad mořem v obci Gerlos, přímo u dolní stanice lyžařského střediska... Ubytování Hotel Schönruh se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Platzer Superior

9,6

Hotel Platzer Superior

Ubytování (Hotel) Hotel Platzer Superior. 4-hvězdičkový luxusní Hotel Platzer se nachází v centru Gerlosu na konci sjezdovky Isskogel a nabízí 400 m² wellness areál s krytým bazénem. Ubytování Hotel Platzer Superior se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appart Bergleben-Deluxe ****

9,6

Appart Bergleben-Deluxe ****

Ubytování (Apartmány) Appart Bergleben-Deluxe ****. Appart Bergleben-Deluxe **** se nachází v Gerlosu, 2,9 km od Teufeltalu, a nabízí výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appart Bergleben-Deluxe **** se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Dorfblick

9,5

Haus Dorfblick

Ubytování (Penzion) Haus Dorfblick. Penzion Haus Dorfblick se nachází na klidném místě 300 metrů od centra obce Gerlos a sjezdovky pro začátečníky. Ubytování Haus Dorfblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

alpenrose hotel-garni

9,5

alpenrose hotel-garni

Ubytování (Hotel) alpenrose hotel-garni. This hotel in Gerlos offers accommodation with free WiFi and a terrace. Ubytování alpenrose hotel-garni se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Casper

9,5

Landhaus Casper

Ubytování (Apartmány) Landhaus Casper. These spacious apartments in Gerlos offer a south-facing balcony overlooking the Zillertal Alps. Ubytování Landhaus Casper se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Villa Michaela

9,5

Villa Michaela

Ubytování (Penzion) Villa Michaela. Villa Michaela se nachází 3 km od vesnice Gerlos a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a panoramatický výhled na Zillertalské Alpy. Ubytování Villa Michaela se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Schönblick

9,5

Haus Schönblick

Ubytování (Penzion) Haus Schönblick. Uprostřed monumentálních hor Zillertal Arena se můžete cítit jako doma. Můžete odpočívat v naší sauně nebo objevovat Apres ski bary ve městě Gerlos. Ubytování Haus Schönblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Rieder

9,5

Ferienwohnungen Rieder

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Rieder. Kompletně vybavené apartmány Ferienwohnungen Rieder se nacházejí na poklidném místě v obci Gerlos-Gmünd, 3 km od lyžařského střediska Zillertal-Arena,... Ubytování Ferienwohnungen Rieder se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus die geislerin

9,4

Gästehaus die geislerin

Ubytování (Penzion) Gästehaus die geislerin. Gästehaus die geislerin is located in the centre of Gerlos, just 250 metres from the Isskogel Cable Car and right at the lower end of the ski slopes. Ubytování Gästehaus die geislerin se nachází ve městě Nr. 224 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenhof

9,4

Alpenhof

Ubytování (Hotel) Alpenhof. Set in Gerlos, ALPENHOF features a fitness centre, a spa & wellness centre and a terrace. This property also provides guests with a restaurant. Ubytování Alpenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhotel Maria Theresia

9,4

Landhotel Maria Theresia

Ubytování (Hotel) Landhotel Maria Theresia. Landhotel Maria Theresia se nachází v obci Gerlos a nabízí pokoje s výhledem na okolní hory. Ubytování Landhotel Maria Theresia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Emberger

9,4

Haus Emberger

Ubytování (Apartmány) Haus Emberger. Haus Emberger is a self-catering accommodation located in Gerlos. Free WiFi access is available. Ubytování Haus Emberger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Neu Stockach

9,4

Appartements Neu Stockach

Ubytování (Apartmány) Appartements Neu Stockach. Appartements Neu Stockach nabízí apartmány s balkonem orientovaným na jih, kuchyní, myčkou nádobí, jídelním koutem, posezením a TV. Ubytování Appartements Neu Stockach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Geislerhof

9,4

Geislerhof

Ubytování (Apartmány) Geislerhof. Geislerhof je dům situovaný v Gerlosu, 3 km od lyžařského areálu Zillertal Arena. Ubytování Geislerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Jägerhof

9,4

Hotel Jägerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Jägerhof. Hotel Jägerhof se nachází v centru obce Gerlos, 800 metrů od lanovky Isskogelbahn, a nabízí wellness centrum, bezplatné Wi-Fi a restauraci podávající... Ubytování Hotel Jägerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpenflair

9,4

Alpenflair

Ubytování (Apartmán) Alpenflair. Situated at the entrance of Gerlos, 3 km from Zillertal Arena Ski Area, the Alpenflair apartment features free WiFi. Ubytování Alpenflair se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gaspingers Bergjuwel

9,4

Gaspingers Bergjuwel

Ubytování (Apartmány) Gaspingers Bergjuwel. Situated in Gerlos, 200 metres from Vorkogel, Gaspingers Bergjuwel features accommodation with free WiFi, a bar and an outdoor pool. Ubytování Gaspingers Bergjuwel se nachází ve městě 154 Gerlos (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Alpengruss

9,4

Pension Alpengruss

Ubytování (Penzion) Pension Alpengruss. Pension Alpengruss se nachází ve městě Gerlos v Tyrolsku, 3,1 km od lanovek Teufeltal a Stoanmandl Isskogel. Nabízí gril a lyžárnu. Ubytování Pension Alpengruss se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Haberl

9,4

Landhaus Haberl

Ubytování (Hotel) Landhaus Haberl. Tento rodinný hotel se nachází v typické tyrolské budově v Gerlosu v údolí Zillertal a nabízí wellness centrum s parní lázní, saunou a fitness centrem. Ubytování Landhaus Haberl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gerlos Mountain Estate

9,3

Gerlos Mountain Estate

Ubytování (Aparthotel) Gerlos Mountain Estate. Gerlos Mountain Estate is located in the centre of Gerlos, about 500 metres away from the ski slopes and just 50 metres from the stop of the free ski bus. Ubytování Gerlos Mountain Estate se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Heimat

9,3

Haus Heimat

Ubytování (Apartmány) Haus Heimat. Haus Heimat is located in Gerlos, surrounded by mountains, forests and meadows, and offers 3 apartments and 1 double room with free WiFi. Ubytování Haus Heimat se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sportalm

9,3

Hotel Sportalm

Ubytování (Hotel) Hotel Sportalm. Hotel Sportalm se nachází v obci Gerlos, 200 metrů od jejího centra i stanice nově postavené lanovky Dorfbahn, a nabízí panoramatický výhled do údolí... Ubytování Hotel Sportalm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Garni Hanslerhof

9,3

Hotel Garni Hanslerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Hanslerhof. Hotel Garni Hanslerhof se nachází v údolí Zillertal obklopen Alpami a nabízí tradičně zařízené pokoje s balkonem, kabelovou TV a župany. Ubytování Hotel Garni Hanslerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Andrea 3-Sterne Superior

9,3

Hotel Andrea 3-Sterne Superior

Ubytování (Hotel) Hotel Andrea 3-Sterne Superior. Mimořádný tříhvězdičkový hotel Andrea se nachází 2 km od centra vesnice Gerlos, naproti tenisovému a squashovému centru a zastávce skibusu. Ubytování Hotel Andrea 3-Sterne Superior se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Garni Birkenheim

9,3

Garni Birkenheim

Ubytování (Hotel) Garni Birkenheim. Garni Birkenheim, located in the centre of Gerlos, offers a spa area and all rooms were renovated in summer 2013 and come with a flat-screnn TV with cable... Ubytování Garni Birkenheim se nachází ve městě Gerlos 230 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hildegard

9,3

Haus Hildegard

Ubytování (Apartmány) Haus Hildegard. Haus Hildegard se nachází na klidném místě pouhých 5 minut chůze od lyžařského areálu Zillertal Arena. Ubytování Haus Hildegard se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpenherz Hotel Garni

9,3

Alpenherz Hotel Garni

Ubytování (Hotel) Alpenherz Hotel Garni. Alpenherz Hotel Garni je obklopen Kitzbühelskými a Zillertalskými Alpami a nachází se v centru obce Gerlos. Ubytování Alpenherz Hotel Garni se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Sonnleiten

9,3

Haus Sonnleiten

Ubytování (Apartmány) Haus Sonnleiten. Haus Sonnleiten se nachází v centru města Gerlos-Ried, pouhých 500 metrů od lanovky Dorfbahn. Ubytování v tyrolském stylu poskytuje bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Sonnleiten se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gerlos Alpine Estate

9,2

Gerlos Alpine Estate

Ubytování (Apartmány) Gerlos Alpine Estate. Just 1 km from the centre of Gerlos, Gerlos Alpine Estate offers exclusive apartments and penthouses and is 2 km from the nearest ski lift. Ubytování Gerlos Alpine Estate se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Edelweiss

9,2

Hotel Edelweiss

Ubytování (Hotel) Hotel Edelweiss. Hotel Edelweiss se nachází v centru obce Gerlos, vedle mnoha restaurací a barů a 2 minuty chůze od nově postavené lanovky Dorfbahn. Ubytování Hotel Edelweiss se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Glockenstuhl

9,2

Hotel Glockenstuhl

Ubytování (Hotel) Hotel Glockenstuhl. Located in Gerlos, in the Gerlostal Valley, Hotel Glockenstuhl is surrounded by high mountains and green meadows. Ubytování Hotel Glockenstuhl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Hochstaffl

9,2

Gästehaus Hochstaffl

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Hochstaffl. Gästehaus Hochstaffl se nachází v centru města Gerlos, 80 metrů od zastávky skibusu a 200 metrů od lanovky Dorfbahn i lyžařského areálu Zillertal Arena. Ubytování Gästehaus Hochstaffl se nachází ve městě Gerlos 167 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Romantik

9,2

Haus Romantik

Ubytování (Apartmány) Haus Romantik. Haus Romantik features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Gerlos, 100 metres from Krummbach X-press. Ubytování Haus Romantik se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel-Appartement Ferienhof

9,2

Hotel-Appartement Ferienhof

Ubytování (Hotel) Hotel-Appartement Ferienhof. Hotel-Appartement Ferienhof poskytuje ubytování v prostorných apartmánech s možností vlastního stravování a balkonem. Ubytování Hotel-Appartement Ferienhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Wohlfühlhotel Innertalerhof

9,2

Wohlfühlhotel Innertalerhof

Ubytování (Hotel) Wohlfühlhotel Innertalerhof. Offering ski-to-door access and a spa area, this 4-star hotel is just 20 metres from the Isskogel Cable Car and 600 metres from the centre of Gerlos. Ubytování Wohlfühlhotel Innertalerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Milchbar & GerlosPerle

9,2

Milchbar & GerlosPerle

Ubytování (Penzion) Milchbar & GerlosPerle. Milchbar & GerlosPerle offers guests a sauna and steam bath free of charge. A ski hire shop and ski training slope are just 15 metres away. Ubytování Milchbar & GerlosPerle se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Hotel Garni Matthäuserhof

9,2

Appartement Hotel Garni Matthäuserhof

Ubytování (Aparthotel) Appartement Hotel Garni Matthäuserhof. Garni Matthäuserhof stojí v obci Gerlos v údolí Zillertal. Sjezdovky se nachází přímo u penzionu a lanovku Gerlos odtud dělí jen 500 metrů. Ubytování Appartement Hotel Garni Matthäuserhof se nachází ve městě Gerlos (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 065 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Staudacher

9,2

Appartements Staudacher

Ubytování (Apartmány) Appartements Staudacher. Appartements Staudacher stojí na klidném místě ve svahu nad obcí Gerlos, jen 250 metrů od zastávky skibusu do lyžařského střediska Zillertal Arena. Ubytování Appartements Staudacher se nachází ve městě Gerlos (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Daniela

9,2

Haus Daniela

Ubytování (Apartmány) Haus Daniela. Haus Daniela se nachází v údolí Zillertal, 1 km od centra obce Gerlos a 2 km od lyžařského areálu Zillertal Arena, a nabízí apartmány s balkonem a krásným... Ubytování Haus Daniela se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Gasthof Riederhof

9,2

Hotel Gasthof Riederhof

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Riederhof. Featuring a sauna, steam bath, and restaurant serving international and traditional Tyrolean cuisine, Hotel Gasthof Riederhof enjoys a quiet location on... Ubytování Hotel Gasthof Riederhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Wanner

9,2

Appartements Wanner

Ubytování (Apartmán) Appartements Wanner. Appartements Wanner byly dokončené v prosinci 2010. Nachází se na klidném místě, 150 metrů od zastávky bezplatného skibusu. Ubytování Appartements Wanner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Gerlos

Město Gerlos se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 115 hotelů a ubytování ve městě Gerlos.