Hledat

Ubytování

Ubytování město Köfles

Ve městě Köfles (Rakousko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Köfles

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Köfles

Apartment Köfels.6

Apartment Köfels.6

Ubytování (Apartmán) Apartment Köfels.6. Featuring a garden, Apartment Köfels.6 offers accommodation in Köfles with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartment Köfels.6 se nachází ve městě Köfles (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Köfels.8

Apartment Köfels.8

Ubytování (Apartmán) Apartment Köfels.8. Featuring a garden, Apartment Köfels.8 offers accommodation in Köfles with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartment Köfels.8 se nachází ve městě Köfles (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Köfels.1

Apartment Köfels.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Köfels.1. Featuring a garden, Apartment Köfels.1 features accommodation in Köfles with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartment Köfels.1 se nachází ve městě Köfles (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Köfels.2

Apartment Köfels.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Köfels.2. Boasting a garden, Apartment Köfels.2 offers accommodation in Köfles with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartment Köfels.2 se nachází ve městě Köfles (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Köfels.5

Apartment Köfels.5

Ubytování (Apartmán) Apartment Köfels.5. Tento apartmán se nachází v Köfles, 44 km od obce Ischgl. Nabízí zahradu s grilem a dětským hřištěm. Ubytování Apartment Köfels.5 se nachází ve městě Köfles (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 541 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Köfles

Město Köfles se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Köfles.