Hledat

Ubytování

Glonersbühelhof Top 2 Apartmán

Bergliftstraße 76, 6363 Westendorf, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Glonersbühelhof Top 2. Glonersbühelhof Top 2 se nachází v obci Westendorf v Tyrolsku a nabízí terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Glonersbühelhof Top 2 se nachází ve městě Westendorf (Rakousko - Tyrolsko).

Popis ubytování Glonersbühelhof Top 2

Tento apartmán má 5 ložnic, kuchyň s myčkou nádobí a sporákem, TV, posezení a 1 koupelnu se sprchou. Glonersbühelhof Top 2 má zahradu a v okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování je vzdálené 44 km od Schliersee a 48 km od Rosenheimu. Na místě je dětské hřiště. Glonersbühelhof Top 2 se nachází v obci Westendorf v Tyrolsku a nabízí terasu. Na letiště Innsbruck je to 67 km. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Lyžování
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Westendorf

Appartement Steinbergstein

10

Appartement Steinbergstein

Ubytování (Apartmány) Appartement Steinbergstein. Appartement Steinbergstein se nachází v obci Westendorf v Tyrolsku a nabízí terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Appartement Steinbergstein se nachází ve městě Westendorf (Rakousko - Tyrolsko).

Rantsch XL

10

Rantsch XL

Ubytování (Apartmán) Rantsch XL. Rantsch XL se nachází ve Westendorfu a nabízí fitness centrum, zahradu a terasu. 45 km od Tegernsee. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Rantsch XL se nachází ve městě Westendorf (Rakousko - Tyrolsko).

Brixentalblick

9,8

Brixentalblick

Ubytování (Prázdninový dům) Brixentalblick. Brixentalblick in Westendorf features accommodation with free WiFi, 5 km from Schneeberg, 6 km from Sammer and 6 km from Zieplift. Ubytování Brixentalblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Getznerhof

9,8

Getznerhof

Ubytování (Prázdninový dům) Getznerhof. Getznerhof se nachází ve Westendorfu, 5 km od lanovky Alpenrosenbahn I, 6 km od lanovek Schneebeg a Sammer a 7 km od lanovky Choralmbahn. Ubytování Getznerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Oberhauser

9,8

Appartements Oberhauser

Ubytování (Apartmán) Appartements Oberhauser. Located in Holzham, 500 metres from the Alpenrosenbahn Ski Resort, Appartements Oberhauser offers fully equipped apartments, a sun terrace and a garden... Ubytování Appartements Oberhauser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Holaus

9,8

Appartement Holaus

Ubytování (Apartmány) Appartement Holaus. Appartement Holaus se nachází v obci Westendorf a nabízí Wi-Fi zdarma, TV s plochou obrazovkou, zahradu a terasu. Ubytování Appartement Holaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Isabella

9,8

Chalet Isabella

Ubytování (Apartmán) Chalet Isabella. Located a 3-minute walk from the centre of Westendorf, Chalet Isabella offers apartments with free Wi-Fi and a terrace with mountain views. Ubytování Chalet Isabella se nachází ve městě Schulgasse 54 (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Bergsonne

9,8

Appartements Bergsonne

Ubytování (Aparthotel) Appartements Bergsonne. Appartements Bergsonne se nachází ve Westendorfu, v údolí Brixenu, 14 km od Kitzbühelu. Ubytování Appartements Bergsonne se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Schneeberger

9,7

Appartement Schneeberger

Ubytování (Apartmány) Appartement Schneeberger. Appartement Schneeberger se nachází v obci Westendorf v Tyrolsku a nabízí terasu a výhled do zahrady. 45 km od Tegernsee. Ubytování Appartement Schneeberger se nachází ve městě Westendorf (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Lindner Hannes

9,7

Appartement Lindner Hannes

Ubytování (Apartmán) Appartement Lindner Hannes. The family-run Appartement Lindner Hannes enjoys a central yet quiet location, 800 metres from the centre of Westendorf. Ubytování Appartement Lindner Hannes se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Ortner

9,7

Appartement Ortner

Ubytování (Apartmán) Appartement Ortner. Appartement Ortner se nachází ve městě Westendorf, pouhých 300 metrů od lanovky Schneeberg a 10 minut chůze od lanovky Alpenrosenbahn. Ubytování Appartement Ortner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Ambiente

9,7

Landhaus Ambiente

Ubytování (Apartmány) Landhaus Ambiente. Set in Westendorf in the Tyrol region, with Schneeberg and Sammer nearby, Landhaus Ambiente offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Landhaus Ambiente se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Jägerheim - Appartement Hirsch

9,7

Jägerheim - Appartement Hirsch

Ubytování (Apartmán) Jägerheim - Appartement Hirsch. Featuring a garden and ski-to-door access, Jägerheim - Appartement Hirsch features accommodation in Westendorf with free WiFi and mountain views. Ubytování Jägerheim - Appartement Hirsch se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Westendorf / Haus Feldrose

9,7

Apartment Westendorf / Haus Feldrose

Ubytování (Apartmán) Apartment Westendorf / Haus Feldrose. Set in Westendorf, a 13-minute walk from Schneeberg and 1.1 km from Zieplift, Apartment Westendorf / Haus Feldrose offers free WiFi. Ubytování Apartment Westendorf / Haus Feldrose se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Landhaus Krall

9,6

Apartment Landhaus Krall

Ubytování (Apartmány) Apartment Landhaus Krall. Apartmán Landhaus Krall je vzdálený 10 minut chůze od centra Westendorfu a 1 km od lyžařských areálů Skiwelt Wilder Kaiser a Brixental. Ubytování Apartment Landhaus Krall se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Windau Lodge

9,6

Windau Lodge

Ubytování (Apartmány) Windau Lodge. Windau Lodge se nachází v obci Westendorf v lyžařské oblasti Skiwelt Wilder Kaiser-Brixental. Ubytování Windau Lodge se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Almlodge Westendorf

9,6

Almlodge Westendorf

Ubytování (Apartmány) Almlodge Westendorf. Almlodge Westendorf se nachází ve Westendorfu, ubytování je dostupné na lyžích a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a saunu. Ubytování Almlodge Westendorf se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Strasser Angelika

9,5

Appartements Strasser Angelika

Ubytování (Apartmán) Appartements Strasser Angelika. Just 250 metres from the Wilder Kaiser Brixental Ski Area and 400 metres from the centre of Westendorf, Appartements Strasser Angelika offers an apartment... Ubytování Appartements Strasser Angelika se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Mühltal

9,5

Appartement Mühltal

Ubytování (Apartmán) Appartement Mühltal. Appartement Mühltal is located in Mühltal below Westendorf and offers self-catering accommodation with a mountain-view terrace and free Wi-Fi access. Ubytování Appartement Mühltal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Pöll Kathrin

9,5

Appartement Pöll Kathrin

Ubytování (Apartmány) Appartement Pöll Kathrin. Appartement Pöll Kathrin is situated 300 metres from the centre of Westendorf, and just 10 walking minutes from the closest cable car station of the Wilder... Ubytování Appartement Pöll Kathrin se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Dorfblick

9,4

Appartement Dorfblick

Ubytování (Apartmány) Appartement Dorfblick. Appartement Dorfblick Top 9 se nachází v obci Westendorf, jen 100 metrů od zastávky bezplatného skibusu a běžeckých tratí. Ubytování Appartement Dorfblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Berta

9,4

Chalet Berta

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Berta. Chalet Berta se nachází ve Westendorfu a nabízí terasu a zahradu s grilem a terasou. Má i vlastní bezplatné parkoviště a lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Chalet Berta se nachází ve městě Bichling 41 (Rakousko - Tyrolsko).

Scherntreinerhof

9,4

Scherntreinerhof

Ubytování (Farma) Scherntreinerhof. Tradiční tyrolský statek Scherntreinerhof s panoramatickým výhledem na Kitzbühelské Alpy se nachází 4 km od Westendorfu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Scherntreinerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Pirchl

9,4

Haus Pirchl

Ubytování (Apartmán) Haus Pirchl. Haus Pirchl se nachází v obci Westendorf, 100 metrů od lanovky Alpenrosenbahn, a nabízí výhled na hory, úschovnu lyží a zahradu se zázemím pro grilování. Ubytování Haus Pirchl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Igl Hof Top 2

9,4

Igl Hof Top 2

Ubytování (Apartmán) Igl Hof Top 2. Igl Hof Top 2 se nachází v obci Westendorf. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Igl Hof Top 2 se nachází ve městě Westendorf (Rakousko - Tyrolsko).

Brixentalerhof

9,4

Brixentalerhof

Ubytování (Penzion) Brixentalerhof. Brixentalerhof se nachází na klidném místě ve Westendorfu, 5 minut jízdy bezplatným skibusem od lyžařských vleků areálu Wilder Kaiser-Brixental, a nabízí... Ubytování Brixentalerhof se nachází ve městě Bichlingerstr. 11 (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Maria

9,4

Appartement Maria

Ubytování (Apartmán) Appartement Maria. Prostorné a moderní ubytování se nachází na klidném místě v obci Westendorf, jen 10 minut chůze od lanovky vedoucí do lyžařského areálu Kaiser-Brixental. Ubytování Appartement Maria se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).