Hledat

Ubytování

Ubytování město Weerberg

Ve městě Weerberg (Rakousko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Weerberg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Weerberg

Berghütte Jenewein

10

Berghütte Jenewein

Ubytování (Chata) Berghütte Jenewein. Berghütte Jenewein se nachází ve Weerbergu, 800 metrů od Hütteggliftu a 6 km od Schwannerliftu. Nabízí saunu a apartmány s TV a kuchyní. Ubytování Berghütte Jenewein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Weerberg

9,8

Ferienhaus Weerberg

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Weerberg. Offering ski-to-door access and mountain view, Ferienhaus Weerberg is situated in Weerberg, 400 metres from Hüttegglift and 5 km from Schwannerlift. Ubytování Ferienhaus Weerberg se nachází ve městě Zallerstrasse 115 (Rakousko - Tyrolsko).

Familie Sponring - Maxnhagerhof

9,4

Familie Sponring - Maxnhagerhof

Ubytování (Apartmány) Familie Sponring - Maxnhagerhof. Familie Sponring - Maxnhagerhof se nachází ve Weerbergu. Nabízí ubytování s posezením, Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Familie Sponring - Maxnhagerhof se nachází ve městě 6 Högweg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienpension Steiner Weerberg

9,4

Ferienpension Steiner Weerberg

Ubytování (Penzion) Ferienpension Steiner Weerberg. Pension Steiner se nachází v obci Weerberg s výhledem do údolí řeky Inn a pohoří Karwendel, hned vedle lyžařského vleku ve výšce 1200 metrů nad mořem, s... Ubytování Ferienpension Steiner Weerberg se nachází ve městě Zallerstraße 77 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Regina

9,2

Hotel Garni Regina

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Regina. Hotel Garni Regina se nachází v nadmořské výšce 900 metrů, v malé tyrolské obci Weerberg v údolí řeky Inn. Ubytování Hotel Garni Regina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Edelweiss

9,2

Chalet Edelweiss

Ubytování (Chata) Chalet Edelweiss. Prostorná chata Chalet Edelweiss se nachází v obci Weerberg a nabízí zahradu o rozloze 150 m² s terasou. Ubytování Chalet Edelweiss se nachází ve městě Zallerstrasse 22 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Huaberhof Weerberg

8,6

Huaberhof Weerberg

Ubytování (Farma) Huaberhof Weerberg. Set in Weerberg in the Tyrol region and Schwannerlift reachable within 400 metres, Huaberhof Weerberg offers accommodation with free WiFi, a children's... Ubytování Huaberhof Weerberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 431 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Außerberg

Apartment Außerberg

Ubytování (Apartmán) Apartment Außerberg. Apartment Außerberg se nachází v obci Weerberg, 1,1 km od vleku Schwannerlift a 6 km od vleku Hüttegglift. Nabízí ubytování s kuchyní a balkonem. Ubytování Apartment Außerberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Haus Mooswinkel

Ferienwohnungen Haus Mooswinkel

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Haus Mooswinkel. Located in Weerberg, 45 km from Neustift im Stubaital, Ferienwohnungen Haus Mooswinkel provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Ferienwohnungen Haus Mooswinkel se nachází ve městě Weerberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Diesinghof

Apartment Diesinghof

Ubytování (Apartmán) Apartment Diesinghof. Located in Weerberg, Apartment Diesinghof provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Diesinghof se nachází ve městě Weerberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Floachhof

Floachhof

Ubytování (Apartmány) Floachhof. Floachhof se nachází 1,6 km od lanovky Hüttegglift a nabízí apartmány s kuchyní, obývací částí a TV s plochou obrazovkou. Wi-Fi připojení je zdarma. Ubytování Floachhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Looshaus Weerberg

Looshaus Weerberg

Ubytování (Apartmán) Looshaus Weerberg. Featuring a terrace, Looshaus Weerberg provides accommodation in Weerberg with free WiFi and mountain views. Ubytování Looshaus Weerberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 273 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Hochsonnegg

Ferienhaus Hochsonnegg

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Hochsonnegg. Featuring ski-to-door access and a terrace, Ferienhaus Hochsonnegg offers accommodation in Weerberg with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienhaus Hochsonnegg se nachází ve městě Weerberg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Weerberg

Město Weerberg se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Weerberg.