Hledat

Ubytování

Ubytování město Obernussdorf

Ve městě Obernussdorf (Rakousko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Obernussdorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Obernussdorf

Gerlhof

10

Gerlhof

Ubytování (Farma) Gerlhof. Situated in Obernussdorf in the Tyrol region, with Faschingalmlift nearby, Gerlhof features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Gerlhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Mecki's Dolomiten Panorama Stubn

9,7

Mecki's Dolomiten Panorama Stubn

Ubytování (Apartmán) Mecki's Dolomiten Panorama Stubn. Mecki's Dolomiten Panorama Stubn se nachází na sjezdovce lyžařského areálu Zettersfeld a nabízí restauraci, après-ski bar a sluneční terasu. Ubytování Mecki's Dolomiten Panorama Stubn se nachází ve městě Obernussdorf (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 179 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gomig Hütte

7,9

Gomig Hütte

Ubytování (Chata) Gomig Hütte. Ubytování Gomig Hütte je zařízené v rustikálním stylu a nachází se hned vedle lyžařského svahu Faschingalm, 10 km od města Lienz. Ubytování Gomig Hütte se nachází ve městě Obernussdorf (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Almdorf Hochlienz Lienz - OTR08001-CYA

Apartments Almdorf Hochlienz Lienz - OTR08001-CYA

Ubytování (Apartmán) Apartments Almdorf Hochlienz Lienz - OTR08001-CYA. Situated in Obernussdorf, Apartments Almdorf Hochlienz Lienz - OTR08001-CYA features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Almdorf Hochlienz Lienz - OTR08001-CYA se nachází ve městě Obernussdorf (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments Almdorf Hochlienz Lienz - OTR08001-DYC

Apartments Almdorf Hochlienz Lienz - OTR08001-DYC

Ubytování (Apartmán) Apartments Almdorf Hochlienz Lienz - OTR08001-DYC. Located in Obernussdorf, Apartments Almdorf Hochlienz Lienz - OTR08001-DYC provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartments Almdorf Hochlienz Lienz - OTR08001-DYC se nachází ve městě Obernussdorf (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments Almdorf Hochlienz Lienz - OTR08001-CYB

Apartments Almdorf Hochlienz Lienz - OTR08001-CYB

Ubytování (Apartmán) Apartments Almdorf Hochlienz Lienz - OTR08001-CYB. Set in Obernussdorf, Apartments Almdorf Hochlienz Lienz - OTR08001-CYB offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartments Almdorf Hochlienz Lienz - OTR08001-CYB se nachází ve městě Obernussdorf (Rakousko - Tyrolsko).

Rifugio Bernhard

Rifugio Bernhard

Ubytování (Prázdninový dům) Rifugio Bernhard. Moderní prázdninový dům Rifugio Bernhard je situován v klidném prostředí u sjezdovky Faschingalm nad městem Lienz a nabízí plně vybavenou kuchyň, balkon,... Ubytování Rifugio Bernhard se nachází ve městě Obernussdorf (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Obernussdorf

Město Obernussdorf se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Obernussdorf.