Hledat

Ubytování

Ubytování město Hopfgarten in Defereggen

Ve městě Hopfgarten in Defereggen (Rakousko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hopfgarten in Defereggen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hopfgarten in Defereggen

Chalet Rasnerhof

9,9

Chalet Rasnerhof

Ubytování (Chata) Chalet Rasnerhof. Chalet Rasnerhof se nachází 1320 metrů nad mořem v údolí Defreggen, 1,5 km od centra Hopfgartenu. Ubytování Chalet Rasnerhof se nachází ve městě Rajach 8 (Rakousko - Tyrolsko).

Almblick

9,8

Almblick

Ubytování (Apartmán) Almblick. Almblick is located in Hopfgarten in Defereggen and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Almblick se nachází ve městě Hopfgarten in Defereggen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grenerhof

9,7

Grenerhof

Ubytování (Farma) Grenerhof. Ekologická farma Grenerhof se nachází na klidném místě v obci Hopfgarten in Defereggental a žijí na ní lamy, kozy, kočky a psi. Ubytování Grenerhof se nachází ve městě Hopfgarten in Defereggen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kristlisalm

9,5

Kristlisalm

Ubytování (Prázdninový dům) Kristlisalm. Kristlisalm se nachází v obci Hopfgarten in Defereggen, 47 km od Zell am See, a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Kristlisalm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blos Hütte 1.800m

9,1

Blos Hütte 1.800m

Ubytování (Venkovský dům) Blos Hütte 1.800m. Venkovský dům Blos Hütte 1.800m se nachází v obci Hopfgarten in Defereggen, 28 km od města Lienz. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Blos Hütte 1.800m se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Waldblick

9,1

Haus Waldblick

Ubytování (Apartmány) Haus Waldblick. Haus Waldblick se nachází v obci Hopfgarten in Defereggen, 25 km od Lienze a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Waldblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Pension Kohlplatzl

8,9

Gasthof Pension Kohlplatzl

Ubytování (Penzion) Gasthof Pension Kohlplatzl. Gasthof Pension Kohlplatzl stojí na klidném místě na okraji lesa v obci Hopfgarten im Defereggental v Tyrolsku, která leží v oblasti mezi horou... Ubytování Gasthof Pension Kohlplatzl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Plonerhof

Plonerhof

Ubytování (Farma) Plonerhof. Hotel Plonerhof, obklopen vysokými horami a svěžími loukami, se nachází na malebném místě na kopci v údolí Defereggen. Ubytování Plonerhof se nachází ve městě Hopfgarten in Defereggen (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elsenhof

Elsenhof

Ubytování (Farma) Elsenhof. Elsenhof se nachází v nadmořské výšce 1500 metrů v Hopfgarten im Defereggental, 20 minut jízdy od lyžařského střediska Großglockner. Ubytování Elsenhof se nachází ve městě Hopfgarten in Defereggen (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Hopfgarten in Defereggen

Město Hopfgarten in Defereggen se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Hopfgarten in Defereggen.