Hledat

Ubytování

Ubytování město Ladis

Ve městě Ladis (Rakousko) máme celkem 81 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ladis

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ladis

Apart Josef - Relax-Apartments Ladis

9,8

Apart Josef - Relax-Apartments Ladis

Ubytování (Apartmány) Apart Josef - Relax-Apartments Ladis. Apart Josef - Relax - Apartments Ladis se nachází 1 minutu pěšky od místní autobusové zastávky, 5 minut pěšky od lyžařského areálu Serfaus Fiss Ladis. Ubytování Apart Josef - Relax-Apartments Ladis se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 231 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hüttendorf Ladizium

9,8

Hüttendorf Ladizium

Ubytování (Horské chaty) Hüttendorf Ladizium. Built in late 2012, Hüttendorf Ladizium is just 300 metres from the Serfaus-Fiss-Ladis Ski Area offering ski-to-door access in good snow conditions. Ubytování Hüttendorf Ladizium se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TyroLadis

9,8

TyroLadis

Ubytování (Horské chaty) TyroLadis. TyroLadis se nachází v obci Ladis a nabízí chaty v alpském stylu se soukromou saunou, balkonem a terasou s působivým výhledem na hory. Ubytování TyroLadis se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpinlodge Ladis

9,7

Alpinlodge Ladis

Ubytování (Apartmán) Alpinlodge Ladis. Boasting a garden, a tennis court, and a terrace, Alpinlodge Ladis features accommodation in Ladis with free WiFi and mountain views. Ubytování Alpinlodge Ladis se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpin Chalet am Burgsee

9,7

Alpin Chalet am Burgsee

Ubytování (Apartmány) Alpin Chalet am Burgsee. Alpin Chalet am Burgsee se nachází v Ladisu. Nabízí bar a zahradu. Zdarma je zde k dispozici Wi-Fi a jízdní kola. Ubytování Alpin Chalet am Burgsee se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Seeapart Pöder

9,7

Seeapart Pöder

Ubytování (Penzion) Seeapart Pöder. Tento tradiční dům se nachází v Ladisu, přímo vedle jezera a hradu Laudegg, a nabízí panoramatický výhled na Alpy, velkou zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Seeapart Pöder se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Das Landerer

9,6

Das Landerer

Ubytování (Hotel) Das Landerer. Das Landerer je hotel situovaný v Ladisu, u lanovky Sonne lyžařského areálu Serfaus-Fiss-Ladis. Ubytování Das Landerer se nachází ve městě Razilweg 35 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Panorama

9,5

Hotel Panorama

Ubytování (Hotel) Hotel Panorama. Directly at the Sonnenbahn Cable Car in Ladis, Hotel Panorama comes with a wellness area with free access to the sauna, steam bath and infrared cabin, and... Ubytování Hotel Panorama se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Esper

9,5

Haus Esper

Ubytování (Apartmány) Haus Esper. Haus Esper in Ladis je situován pouhých 5 minut chůze od lanovky Sonnenbahn do lyžařského areálu Serfaus-Fiss-Ladis a nabízí plně vybavené apartmány s... Ubytování Haus Esper se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Hotel Neier

9,5

Apart Hotel Neier

Ubytování (Aparthotel) Apart Hotel Neier. Apart Hotel Neier se nachází v obci Ladis, 600 metrů od sjezdovky Ladis Sonnenbahn. Ubytování Apart Hotel Neier se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only

9,5

Alpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only

Ubytování (Hotel) Alpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only. Alpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only (jen pro dospělé) se nachází přímo u sjezdovky a lanovky Serfaus-Fiss-Ladiss a nabízí velké wellness centrum a... Ubytování Alpen-Herz Romantik & Spa - Adults Only se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mulin

9,5

Villa Mulin

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Mulin. Newly renovated in summer 2017, Villa Mulin is a holiday home situated in Ladis, 700 metres from Sonnenbahn Ladis-Fiss. Ubytování Villa Mulin se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Miramunt

9,5

Apart Miramunt

Ubytování (Apartmány) Apart Miramunt. Apart Miramunt jsou plně vybavené apartmány situované v Ladisu, jen 200 metrů od lanovky do skiareálu Serfaus-Fiss-Ladis. Ubytování Apart Miramunt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ladis.2

9,4

Apartment Ladis.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Ladis.2. Just 800 metres from Sonnenbahn Ladis-Fiss and 800 metres from Fidriollift and featuring free WiFi, Apartment Ladis.2 offers accommodation in Ladis. Ubytování Apartment Ladis.2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Alpinea

9,4

Apart Alpinea

Ubytování (Apartmány) Apart Alpinea. Opened in December 2015, Apart Alpinea is located in Ladis and features a garden and a terrace. Ubytování Apart Alpinea se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Erhart

9,4

Haus Erhart

Ubytování (Apartmány) Haus Erhart. Tento hotel se nachází v klidné lokalitě jen 5 minut chůze od centra města Ladis a je ideálním výchozím bodem pro pěší turistiku, cykloturistiku a... Ubytování Haus Erhart se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpenapart Alexander

9,4

Alpenapart Alexander

Ubytování (Aparthotel) Alpenapart Alexander. Alpenapart Alexander se nachází v centru Ladisu, jen několik kroků od lanovky. Ubytování Alpenapart Alexander se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Martinshof

9,4

Martinshof

Ubytování (Venkovský dům) Martinshof. Set in Ladis in the Tyrol region, with Sonnenbahn Ladis-Fiss and Fidriollift nearby, Martinshof offers accommodation with free private parking. Ubytování Martinshof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Burgpanorama

9,4

Apart Burgpanorama

Ubytování (Apartmán) Apart Burgpanorama. Boasting a balcony with mountain views, and a garden and barbecue facilities, Apart Burgpanorama can be found in Ladis, close to Sonnenbahn Ladis-Fiss and... Ubytování Apart Burgpanorama se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Kirschner

9,4

Haus Kirschner

Ubytování (Penzion) Haus Kirschner. Haus Kirschner s bezplatným Wi-Fi a terasou se nachází v obci Ladis, 400 metrů od lanovky Sonnenbahn Ladis-Fiss. Ubytování Haus Kirschner se nachází ve městě Ladis (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Krismer

9,4

Apart Krismer

Ubytování (Aparthotel) Apart Krismer. Apart Krismer is located in Ladis, 700 metres from the Sonnenbahn Ladis-Fiss and offers self-catering accommodation. Free Wi-Fi access is available. Ubytování Apart Krismer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart-Pension Bergland

9,4

Apart-Pension Bergland

Ubytování (Penzion) Apart-Pension Bergland. Apart-Pension Bergland se nachází vedle supermarketu ve městě Ladis, pouhých 200 metrů od lanovky Sonnenbahn Ladis-Fiss a 500 metrů od jezera Burgsee. Ubytování Apart-Pension Bergland se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Zwingerhof

9,4

Zwingerhof

Ubytování (Penzion) Zwingerhof. The lake-side property Zwingerhof is located 200 metres from the centre of Ladis and just 500 metres from the Serfaus-Fiss-Ladis Ski Area, offering views... Ubytování Zwingerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Vier Jahreszeiten

9,4

Vier Jahreszeiten

Ubytování (Apartmány) Vier Jahreszeiten. Apartmány Vier Jahreszeiten se nacházejí 300 metrů od stanice lanovky zajišťující spojení s lyžařským areálem Serfaus-Fiss-Ladis a nabízejí moderní... Ubytování Vier Jahreszeiten se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Mühlhäusl

9,4

Mühlhäusl

Ubytování (Apartmán) Mühlhäusl. Boasting river views, Mühlhäusl features accommodation with a patio and a kettle, around less than 1 km from Sonnenbahn Ladis-Fiss. Ubytování Mühlhäusl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxapart

9,3

Luxapart

Ubytování (Apartmány) Luxapart. Luxapart se nachází v Ladisu, 200 metrů od lanovky Sonnenbahn Ladis-Fiss, a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Luxapart se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Garni Tirol

9,3

Hotel Garni Tirol

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Tirol. Located in Ladis, within 600 metres of Sonnenbahn Ladis-Fiss and 600 metres of Fidriollift, Hotel Garni Tirol provides accommodation with a bar and free... Ubytování Hotel Garni Tirol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Sonnleiten

9,3

Hotel Sonnleiten

Ubytování (Hotel) Hotel Sonnleiten. Hotel Sonnleiten se nachází na slunném svahu v tyrolské obci Ladis, v bezprostřední blízkosti lyžařských vleků. Ubytování Hotel Sonnleiten se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenzeit

9,3

Alpenzeit

Ubytování (Prázdninové domy) Alpenzeit. Alpenzeit se nachází v Ladisu, 200 metrů od centra a 500 metrů od lyžařského střediska Serfaus-Fiss-Ladis, a nabízí ubytování v prázdninovém domě a... Ubytování Alpenzeit se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Refugio Laudegg

9,3

Refugio Laudegg

Ubytování (Hotel) Refugio Laudegg. Moderní hotel Refugio Laudegg se nachází na úpatí historického hradu Laudegg v obci Ladis a nabízí panoramatický výhled na okolní hory a saunu, kterou... Ubytování Refugio Laudegg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpine Resort Goies Superior

9,3

Alpine Resort Goies Superior

Ubytování (Hotel) Alpine Resort Goies Superior. Alpine Resort Goies - Adults se nachází 4 km od lyžařského střediska Serfaus-Fiss-Ladis a nabízí pokoje/apartmá/domy se satelitní TV, soukromým balkonem a... Ubytování Alpine Resort Goies Superior se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laudegghof

9,3

Laudegghof

Ubytování (Apartmány) Laudegghof. Laudegghof se nachází ve městě Ladis. Nabízí Wi-Fi zdarma, tenis a terasu. Ubytování Laudegghof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Laudes

9,3

Apart Laudes

Ubytování (Apartmány) Apart Laudes. Apart Laudes has well-equipped accommodation boasting free WiFi in Ladis, 100 metres from Sonnenbahn Ladis-Fiss. Ubytování Apart Laudes se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ladis Living

9,3

Ladis Living

Ubytování (Apartmány) Ladis Living. Ladis Living se nachází v obci Ladis, 500 metrů od lanovky Sonnenbahn Ladis-Fiss, a nabízí zahradu. Ubytování Ladis Living se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alpenblick

9,2

Haus Alpenblick

Ubytování (Apartmány) Haus Alpenblick. Located a 2-minute walk from Ladis town centre, Haus Alpenblick is within 500 metres of the ski area Serfaus - Fiss – Ladis, cable cars, cross country ski... Ubytování Haus Alpenblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Ladis.1

9,2

Apartment Ladis.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Ladis.1. Located in Ladis, 800 metres from Sonnenbahn Ladis-Fiss and 800 metres from Fidriollift, Apartment Ladis.1 offers free WiFi. Ubytování Apartment Ladis.1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Hannah

9,1

Haus Hannah

Ubytování (Apartmány) Haus Hannah. Situated in Ladis in the Tyrol region and Sonnenbahn Ladis-Fiss reachable within 300 metres, Haus Hannah features accommodation with free WiFi, a... Ubytování Haus Hannah se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Alpinlive

9,1

Apart Alpinlive

Ubytování (Aparthotel) Apart Alpinlive. Apart Alpinlive se nachází 300 metrů od centra města Ladis, 200 metrů od lanovky Sonnenbahn Ladis-Fiss, a nabízí apartmány/studia s kabelovou TV s plochou... Ubytování Apart Alpinlive se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpenlodge Alexander

9

Alpenlodge Alexander

Ubytování (Apartmány) Alpenlodge Alexander. Situated in Ladis in the Tyrol region, with Sonnenbahn Ladis-Fiss and Fidriollift nearby, Alpenlodge Alexander features accommodation with free WiFi and... Ubytování Alpenlodge Alexander se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Hotel Sonnhof

9

Apart Hotel Sonnhof

Ubytování (Aparthotel) Apart Hotel Sonnhof. Apart-Hotel Sonnhof se nachází v obci Ladis, pouhých 100 metrů od sjezdovek Serfaus-Fiss-Ladis, a nabízí pokoje s balkonem, bezplatné zastřešené... Ubytování Apart Hotel Sonnhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

wolf.tirol

9

wolf.tirol

Ubytování (Apartmány) wolf.tirol. Georgs Appartements nabízí ubytování s možností vlastního stravování v obci Ladis, 100 metrů od lanovky Sonnenbahn Ladis-Fiss. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Ubytování wolf.tirol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gut Sonnbichl

9

Gut Sonnbichl

Ubytování (Penzion) Gut Sonnbichl. Gut Sonnbichl je vzdálený pouhých 50 metrů od sjezdovek Ladis a nabízí domácí produkty z vlastní bio farmy. Všechny apartmány mají balkon nebo terasu. Ubytování Gut Sonnbichl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 687 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Hotel Reblaus

8,9

Apart Hotel Reblaus

Ubytování (Aparthotel) Apart Hotel Reblaus. Apart Hotel Reblaus amid the Serfaus-Fiss-Ladis Ski Area is located in the centre of Ladis 600 metres from the cable car and offers views of Laudegg... Ubytování Apart Hotel Reblaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Kinderhotel Laderhof

8,9

Kinderhotel Laderhof

Ubytování (Hotel) Kinderhotel Laderhof. Offering an outdoor pool and a spa area with an indoor pool, Kinderhotel Laderhof is located in Ladis. It offers family units with free WiFi and a balcony. Ubytování Kinderhotel Laderhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Forer

8,9

Hotel Forer

Ubytování (Hotel) Hotel Forer. Hotel Forer se nachází u zastávky skibusu, 3 minuty jízdy autem (nebo 10 minut chůze) od lanovky Sonnenbahn i lyžařského areálu Serfaus-Fiss-Ladis a také 1... Ubytování Hotel Forer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpensonne Anna-Lena

8,8

Alpensonne Anna-Lena

Ubytování (Apartmány) Alpensonne Anna-Lena. Set in Ladis in the Tyrol region, with Sonnenbahn Ladis-Fiss and Fidriollift nearby, Alpensonne Anna-Lena offers accommodation with free WiFi and free... Ubytování Alpensonne Anna-Lena se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Luneta

8,8

Apart Luneta

Ubytování (Apartmány) Apart Luneta. A modern apartment with a terrace and mountain views is provided at Apart Luneta, a 3-minute walk from the centre of Ladis. Ubytování Apart Luneta se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Hotel Ideal

8,8

Apart Hotel Ideal

Ubytování (Aparthotel) Apart Hotel Ideal. Apart Hotel Ideal se nachází pouhých 50 metrů od lanovky Serfaus-Fiss-Ladis. Nabízí wellness centrum s krytým bazénem a venkovní bazén. Ubytování Apart Hotel Ideal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Römerhof

8,7

Apart Römerhof

Ubytování (Apartmány) Apart Römerhof. Apart Römerhof se nachází 5 minut pěšky od centra Ladisu, 100 metrů od zastávky bezplatného skibusu. Ubytování Apart Römerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Puint

8,7

Hotel Puint

Ubytování (Hotel) Hotel Puint. Hotel Puint se nachází v půvabné vesničce Ladis, na slunné náhorní plošině Serfaus-Fiss-Ladis v Tyrolsku, a nabízí prostorné pokoje, skvělou kuchyni a... Ubytování Hotel Puint se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Central

8,6

Haus Central

Ubytování (Apartmány) Haus Central. Set in Ladis in the Tyrol region, with Sonnenbahn Ladis-Fiss and Fidriollift nearby, Haus Central offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Haus Central se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Ladis

Město Ladis se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 81 hotelů a ubytování ve městě Ladis.